Kovo 11-ąją paminėjo tinklininkai

Kovo 11-ąją Pagėgiuose Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti buvo surengtas tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo 6 mišrios ( 3 vyrai, 3 moterys) komandos.

Tinklinio turnyro pirmos vietos laimėtoja Natkiškių „Aitvaro“ komanda, mero pavaduotojas Vytautas Stanišauskas bei Sporto ir turizmo centro direktorius Remigijus Špečkauskas.

Po pirmųjų rungtynių pogrupiuose toliau varžytis teisę prarado Stoniškių ir Natkiškių Zosės Petraitienės mokyklos komandos. Pusfinalyje susitiko Pagėgiai ir PUM komandos (2:0), Natkiškių „Aitvaro“ komanda ir „Pasienietis“ (2:0). Dėl 3-ios vietos kovojo PUM ir „Pasienietis“ (2:0), dėl 1 ir 2 vietų – natkiškiečiai ir Pagėgių komnda (2:0).
Turnyro metu buvo galima stebėti išties gražių epizodų, puikiai atliktų perdavimų bei stiprių emocijų.
Po gero pusdienio trukusių varžybų, susumavus rezultatus, nugalėtoja paskelbta Natkiškių ,,Aitvaro“ komanda, surinkusi 8 taškus, (G. Šulcas, M. Ambraziejus, R. Špečkauskas, E. Šulcienė, G. Bušniauskaitė, R. Sirtautas, R. Jonelytė).
Antrąją vietą užėmė Pagėgių komanda (6 tšk., vadovas D. Maciukevičius). Trečioji vieta atiteko 5 taškus surinkusiai „Pasieniečio“ komandai, vadovas A. Musvydas (jaunesnysis).
Visus tinklinio turnyro žaidėjus, sirgalius Kovo 11-osios proga pasveikino ir apdovanojimus įteikė sporto renginių mylėtojas, Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Vytautas Stanišauskas bei Sporto ir turizmo centro direktorius Remigijus Špečkauskas.
„Pamario“ inf.

Hits: 12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasaulinė kultūros diena paminėta virtualiai

1935 m. balandžio 15 d. Vašingtone JAV prezidentas Franklinas Ruzveltas ir dvidešimties Lotynų Amerikos šalių atstovai pasirašė sutartį dėl meno ir mokslo įstaigų bei istorinių paminklų išsaugojimo. Dabar ši diena paskelbta Pasauline kultūros diena, siekiant paskatinti saugoti visos žmonijos kultūros vertybes. Šia proga Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus specialistai pakvietė visus kolegas bei kitų kultūros įstaigų darbuotojus, meno kolektyvus, bibliotekos lankytojus dalyvauti virtualioje viktorinoje „Kultūra – tau, man, kitiems…“, skirtoje šiai dienai paminėti. Kultūra kiekvienam iš mūsų yra

Sinoptikai džiugina: savaitgalį kai kur bus iki 19 laipsnių šilumos

Jau keletą dienų netoli mūsų šalies besisukantis ir tankius debesis plukdantis ciklonas niekur nesitrauks ir šiandien, tačiau debesų sluoksnis nebebus toks vientisas, daugelyje rajonų bent retkarčiais pasirodys saulė. Lietaus taip pat bus mažiau – palis tik vietomis, daugiausiai pietinėje šalies dalyje, vyraus trumpalaikio pobūdžio lietus. Įdienojus papūs stiprokas šiaurės rytų vėjas, kai kur gūsiai sieks 15 m/s. Iš rytų plūs šiltesnio oro masė, todėl net ir storesni debesys nesutrukdys orui sušilti iki 9-14 laipsnių. Šeštadienį debesuotumas bus nepastovus – naktį

Šilutės meno mokykla švenčia 55 metų veiklos sukaktį

Pandemija ir karantinai dėl COVID-19 nesutrukdė Šilutės meno mokyklos bendruomenei švęsti savo įstaigos veiklos 55 metų sukaktį. Tereikia užsukti į šios mokyklos interneto svetainę. Šios mokyklos istorija prasidėjo 1965 metų rugsėjo 1 d. Jau peržengtas 55 metų slenkstis. Į gyvenimą išlydėta per 1600 muzikantų, keli šimtai dailės skyriaus mokinių, šokėjų. Būtent muzikos, dailės ir šokio meno mokoma šioje mokykloje, kuri yra papildomo ugdymo, tad tėvai už savo vaikų lavinimą moka nustatytą mokestį. Šventes, kai suguža gausybė svečių, buvusių pedagogų, mokinių,

Nauja tvarka perkant automobilį

Lietuvoje nuo gegužės 1 d. ims veikti Transporto priemonių savininkų apskaitos sistema: pirkdami automobilį gausite specialų kodą. Su Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo ir Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimais siejama sistema norima, kad gyventojai nesusidurtų su nesąžininga prekyba automobiliais, o jų teisės būtų apsaugotos, kad būtų suformuota skaidri transporto priemonių bei jų detalių prekyba, sumažėtų šioje srityje nesąžiningų sandorių, valstybė gautų priklausančius mokesčius. Vidaus reikalų ministrė  A. Bilotaitė pastebėjo, kad iki šiol dauguma automobilių pirkimo-pardavimo sandorių vyksta grynaisiais pinigais, taip galima

Taip pat skaitykite