Kovo 11-ąją paminėjo tinklininkai

Kovo 11-ąją Pagėgiuose Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti buvo surengtas tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo 6 mišrios ( 3 vyrai, 3 moterys) komandos.

Tinklinio turnyro pirmos vietos laimėtoja Natkiškių „Aitvaro“ komanda, mero pavaduotojas Vytautas Stanišauskas bei Sporto ir turizmo centro direktorius Remigijus Špečkauskas.

Po pirmųjų rungtynių pogrupiuose toliau varžytis teisę prarado Stoniškių ir Natkiškių Zosės Petraitienės mokyklos komandos. Pusfinalyje susitiko Pagėgiai ir PUM komandos (2:0), Natkiškių „Aitvaro“ komanda ir „Pasienietis“ (2:0). Dėl 3-ios vietos kovojo PUM ir „Pasienietis“ (2:0), dėl 1 ir 2 vietų – natkiškiečiai ir Pagėgių komnda (2:0).
Turnyro metu buvo galima stebėti išties gražių epizodų, puikiai atliktų perdavimų bei stiprių emocijų.
Po gero pusdienio trukusių varžybų, susumavus rezultatus, nugalėtoja paskelbta Natkiškių ,,Aitvaro“ komanda, surinkusi 8 taškus, (G. Šulcas, M. Ambraziejus, R. Špečkauskas, E. Šulcienė, G. Bušniauskaitė, R. Sirtautas, R. Jonelytė).
Antrąją vietą užėmė Pagėgių komanda (6 tšk., vadovas D. Maciukevičius). Trečioji vieta atiteko 5 taškus surinkusiai „Pasieniečio“ komandai, vadovas A. Musvydas (jaunesnysis).
Visus tinklinio turnyro žaidėjus, sirgalius Kovo 11-osios proga pasveikino ir apdovanojimus įteikė sporto renginių mylėtojas, Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Vytautas Stanišauskas bei Sporto ir turizmo centro direktorius Remigijus Špečkauskas.
„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Artėja galingas vėjas, pajūryje siautės audra

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad ketvirtadienį, spalio 21 d., Lietuvos link pasuko naujas žemo atmosferos slėgio sūkurys ir užgrius didele jėga.  Stiprės pietų, pietvakarių vėjas, kurio gūsių gali neatlaikyti medžiai, yra pavojaus ir nesandariems statiniams, lauke paliktiems daiktams. Ypač pavojinga palikti automobilius po medžiais, kurie, neatlaikę stipraus vėjo, gal lūžti, užgriūti automobilius, pastatus ir kt. Nulaužtų, išverstų medžių gali rastis ir keliuose, gatvėse, todėl patartina be būtinos priežasties  nevykti į kelionę. Visoje šalyje vėjo gūsiai sieks 15-20 m/s. Artėjant vakarui

Kas geriausiai padeda įveikti rudeninį liūdesį?

Kaip įveikti liūdesį? Trumpėjančios dienos, vis labiau apniukęs oras ir spaudžiantis šaltukas – tai tik kelios priežastys, kurios atrodo kaltos dėl suprastėjusio nuotaikos ir išaugusio noro nieko neveikti. „Eurovaistinės“ farmacininkė sako, kad slogią nuotaiką rudenį įveikti galima, tereikia nedelsti ir imtis priemonių. Farmacininkė Elvyra Ramaškienė sako, kad rudenį dažniau nei įprastai klientai užsuka į vaistinę ieškodami priemonių, kurios padėtų išsaugoti energiją ir gerą nuotaiką. „Rudenį dažniau pasidaro liūdna, nes baigiasi vasara, mažai saulės, tad ir mūsų organizme nepasigamina natūraliai vitaminas

Taip pat skaitykite