Konvejeriai – ateitis, kuri gali atnešti daug naujovių 

Konvejeriai egzistuoja nuo 1999 m. Ne tik remiantis lietuvių patirtimi, bet ir užsienio partnerių Movex, Motovario ir Interroll patarimais, komponentai ir konstrukciniai elementai nuolat tobulinami. Specialistai pagal individualius užsakymus projektuoja įvairias kompleksines konvejerių sistemas, jas surenka ir derina su kita įranga, atlieka garantinę ir pogarantinę priežiūrą. Taip pat pateikiami konvejerių komponentai: konvejerių sistemos ir konvejerio komponentai.konvejeriai

Gamykloje esantis mobilus konvejeris – bene labiausiai prie žmonių gyvenimo ir gyvenimo lygio gerinimo pasaulyje prisidėjusi įranga. Ne visi gali patikėti, kad guminės konvejerio juostos yra tik antraeilė įrangos dalis. Buvo svarstoma, kad ji naudojama masinei gamybai naudojant standartinius komponentus, kurie buvo suskirstyti į konkrečias darbo valandas. Todėl konvejeris yra nepakeičiama visame pasaulyje žinomos Detroito Henry Fordo gamyklos dalis. Konvejerio kilmę galima atsekti 1913 m., kai Henry Fordo variklių gamykla sumontavo konvejerio sistemą.

Sparčiai augant konvejerių paklausai, sparčiai auga ir jų techniniai sprendimai, net jei atrodo, kad nėra palankiausių sąlygų, įrangą galima išnaudoti maksimaliai

 

Yra keletas konvejerių tipų:

 1. Smagratis konvejeris taip pat gali būti:
 2. a) kintamo ilgio konvejeris;
 3. b) fiksuoto ilgio linijinis konvejeris;
 4. c) besisukantis konvejeris.

 

Laisvieji konvejeriai gali būti naudojami logistikoje, norint lengvai ir patogiai pervežti tam tikrus krovinius. Prekių transportavimui nereikia papildomos energijos.

Sraigtiniai konvejeriai, ką reikia apie juos žinoti:

Sraigtinis konvejeris gali būti naudojamas visoje naudojimo vietos erdvėje reikiamiems gaminiams transportuoti.

Elektrinis konvejeris, kuris gali būti:

 1.  PVC juostinis konvejeris. Jis gali būti naudojamas įvairiose ekonomikos, statybos ir pramonės srityse. Kokybė suteikia visas konvejerių panaudojimo galimybes maisto ir kosmetikos gamyboje.
 2. Modulinis juostinis konvejeris. Šie konvejeriai plačiai naudojami įvairiose pramonės šakose. Mašina gali būti pritaikyta bet kokiai konkrečiai užduočiai ar darbui, nes juostinių konvejerių asortimentas labai platus.

 

Konvejerio dalys: 

Konvejerio komponentai numatyti tam, kad konvejeris galėtų veikti be didesnių trukdžių arba gauti tinkamą aptarnavimą ir techninę priežiūrą gedimo atveju. Todėl įvairaus ilgio ir pločio modulines juostas rekomenduojama naudoti ne tik linijiniams, bet ir konvejeriams su posūkiais.

 

Konvejerio dalys:

 • Plokščių grandinė, pagaminta iš nerūdijančio plieno ir plastiko, sudaryta iš mažų plokščių.
 • Profiliai, naudojami plokščių grandinėms, konvejerio juostoms, volams ar juostoms nukreipti.
 • PVC konvejerio juosta.
 • Guminis konvejeris.
 • Konvejerio volas.
 • Juostos atraminis volelis.
 • Juostos valytuvas.

 

UAB „Dukranos grupė“ – perspektyvi, patikima ir profesionali komanda, kuri skiria didelį dėmesį produktų ir paslaugų kokybei. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys: pramoninės įrangos, konvejerių, konvejerių atsarginių dalių tiekimas.

Atstovaudami visame pasaulyje žinomoms įmonėms Rexnord, Donghua ir Řetězy Vamberk, žinomiems kaip įvairių transmisijos produktų ir sistemų gamintojams, Dukranos grupė tiekia tik kokybiškus, techninius poreikius atitinkančius, klientų poreikius ir lūkesčius viršijančius bei ilgus metus tarnaujančius gaminius. Pavarų grandinės, konvejerių grandinės ir jų dalys, reduktoriai, varikliai, movos, skriemuliai, žvaigždutės, konvejerių juostos, ekranai, būgnai ir daugelis kitų judesio perdavimo gaminių.

pr2021/145

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės vizitas Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė lankėsi Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, kur dalyvavo bendroje edukacijoje ir diskusijoje su Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos Carito, Meno ir sporto mokyklos neformaliojo suaugusiųjų švietimo bei Pagėgių sav. neįgaliųjų draugijos atstovais, bibliotekos lankytojais. „Be galo malonu būti tarp aktyvių, skaitančių, mąstančių, socialiai atsakingų žmonių. Ačiū jums už tai, kad esate tie Vydūno įkvėpti spinduliai, nešantys ir dalijantys šviesą kitiems, ypatingai jaunimui. Tai be galo svarbu, tai kuria atvirą, drąsią ir tvirtą bendruomenę“, – sakė D. Nausėdienė.

Joninėms ant Rambyno kalno 140 metų

Šventas mūsų kalnas ir šita vieta – buvo taip per amžius, bus taip visada. Daug čia buvo švenčių, keitėsi laikai, o Rambynas žilas matė visa tai… Regimantas Šilinskas „Ant Rambyno“   Prieš 140 metų ant legendomis apipinto didingo Rambyno kalno pirmą kartą suskambo lietuviška daina, eilėmis ir scenarijų žodžiais prabilo mėgėjiškų teatrų dalyviai, o susirinkę žiūrovai iš visos Lietuvos iki ryto klausėsi muzikos, juokėsi, verkė ir dainavo kartu. Buvo kartu. Ši šventė – gyvoji tradicija, o jos meninė ir kultūrinė

Vogė alkoholinius gėrimus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Nuo kovo 2 iki gegužės 2 dienos 38-erių metų vyras per 8 kartus iš parduotuvės Šilutėje pavogė alkoholinių gėrimų už 154 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į Šilutės r. PK kreipėsi vyras, gim. 1977 m., dėl socialiniame tinkle paskelbtos šmeižiančios informacijos apie jį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 11 d. vakare Saugose akivaizdžiai neblaivus (tikrintis neblaivumą atsisakė) vyras, gim. 1971 m., sužalojo 6 metais už save vyresnį vyrą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į

Ant naujo pašto ženklo – pirmą sykį Klaipėdoje startuosiančios didžiųjų burlaivių lenktynės

Šiandien, birželio 14 d. Lietuvos paštas išleidžia Natalijos Vaišnorienės kurtą pašto ženklą „Lietuvos didžiųjų burlaivių regata“. Pašto ženklo nominalas – 1,55 Eur, tiražas – 40 tūkst. vnt. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu išleidimo dieną vyks Klaipėdos pašte, adresu H. Manto g. 7. Didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races“ starto uostu šįmet pirmą kartą istorijoje taps Klaipėda. Į Lietuvos uostamiestį birželio 27-30 d. suplauks didieji burlaiviai, o birželio 30-ąją iš Klaipėdos startavę burlaiviai lenktyniaus iki Helsinkio. Liepos 7 dieną jie

Taip pat skaitykite