Kondicionierių pildymas geromis kainomis

Kondicionierius yra labai svarbi komfortą automobilio salone suteikianti dalis. Be kondicionieriaus keliauti šiltuoju metų laiku nebūtų taip patogu. Kondicionierių pildymo kaina nėra didelė, ji prieinama kiekvienam norinčiam pasirūpinti dar didesniu transporto priemonės komfortu, todėl užsakyti specialistų paslaugas tikrai verta. Skaitykite toliau ir sužinokite apie kondicionierių pildymą bei kada verta kreiptis pagalbos.

 

Kondicionieriaus pildymo sąlygos

Tam, kad kondicionierių būtų galima užpildyti, visos kondicionavimo sistemos dalys turi veikti be gedimų, būti sandarios. Priešingu atveju, pildymas gali būti mažai veiksmingas, o tam tikrų dalių gedimai laikui bėgant gali visiškai sugadinti kondicionierių, ir visai neaišku, kada tai įvyks – gal po keleto mėnesių, o gal po metų.

Pasitaikius gedimų, Jums bus rekomenduota pirmiau kreiptis į patyrusius kondicionierių remonto meistrus ir tik tada jį pildyti. Kai kuriais atvejais, esant didelei būtinybei ir kliento pageidavimui, kondicionierius gali būti pildomas net radus s nežymių gedimų, tačiau tuomet meistrai negalės atsakyti už tai, jog viskas veiks nepriekaištingai.

Kondicionierių pildymo kaina priklauso nuo kondicionieriaus būklės. Kreipkitės tiesiai į meistrus ir sužinosite tikslesnes kainas pagal transporto priemonę, kondicionieriaus tipą bei kitus techninius rodiklius.

 

Kaip atliekamas kondicionieriaus pildymas?

Kondicionierius pildomas šaldymo reagentu freonu. Vienas iš ženklų, kad kondicionierius tuštėja ir reikalingas freono papildymas yra tas, jog šaldymo efektyvumas krenta, kondicionierius veikia ne taip sklandžiai. Papildyti kondicionierių naudinga kasmet prieš kiekvieną vasarą. Kondicionieriaus pildymas taip pat yra puikus būdas pasitikrinti šios automobilio detalės būklę ir puiki proga diagnozuoti gedimus, kurie vėliau gali būti pataisyti.

Pats kondicionieriaus pildymo procesas, jeigu nebuvo atrasta jokių sistemos gedimų, yra paprastas ir trunka neilgai. Priklausomai nuo esamos situacijos, sugaišite mažiau nei pusvalandį ir netrukus jau vėl galėsite komfortiškai važinėtis bei mėgautis salone tvyrančiu maloniai vėsiu oru.

Jokie vasaros karščiai nebebus baisūs! Gera kondicionierių pildymo kaina ir kokybiškos, profesionalių specialistų teikiamos paslaugos! Kreipkitės ir laiku sulaukite pagalbos pildant automobilių kondicionierius.

pr2021/29

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tradicinėje Vydūno atminimo konferencijoje dėmesys skirtas karo tematikai

Rugpjūčio 4 dieną įvykusioje konferencijoje „Vydūnas: kada karų nebebus“ daug dėmesio skirta karo tematikai, jo kilimo priežasčių apžvalgai ir pan. Tema pasirinkta neatsitiktinai – Mažosios Lietuvos šviesuolis, filosofas Vydūnas šiai temai skyrė taip pat nemažai dėmesio. Vydūno vardu pavadintoje Pagėgių bibliotekoje kasmet tradiciškai buriasi šio šviesuolio idėjas vertinantys ar propaguojantys entuziastai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Rugpjūčio pirmąją savaitę Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka bei Vydūno draugija organizuoja konferenciją, kurios metu aptariami svarbiausi per pastaruosius metus nuveikti

Norinčių modernizuoti savo individualų namą iš Šilutės rajono – tik 32

Šiemet paraiškų gauti finansavimą už gyvenamųjų namų (vieno ar dviejų butų) modernizavimą skaičius išaugo bene dvigubai. APVA gavo beveik 1300 paraiškų už daugiau kaip 11 mln. eurų. Iš Aplinkos ministerijos administruojamos Klimato kaitos programos lėšų šiai priemonei skirta 10 mln. eurų. „Kalbant apie šio kvietimo rezultatus, pirmiausia džiugina beveik dvigubai išaugęs paraiškų skaičius – praėjusio kvietimo metu buvo gautos 653 paraiškos. Vertinant pastarųjų trijų metų kvietimų rezultatus, tendencijos panašios – norinčių modernizuoti savo individualų namą gyventojų skaičius kasmet auga“, –

Tarptautinė tautos diena      

Rugpjūčio 9 d. minima Tarptautinė pasaulio vietinių tautų diena. 1992 m. rugpjūčio 9 d. pirmą kartą įvyko tautų darbo grupių susirinkimas dėl žmonių teisių apsaugos. Tarptautinę tautos dieną paskelbė minėtina diena Jungtinių tautų organizacija 1994 m. gruodžio 23 d. Ši diena skirta ginti vietinių tautų – čiabuvių teises. Čiabuviai, dar vadinami aborigenais, autochtonais – tai senieji vietiniai tam tikros vietovės žmonės, tebegyvenantys arba gyvenę toje teritorijoje iki dabartinių gyventojų įsikūrimo. Čiabuvių bendruomenės laikosi savitų tradicijų, išsiskiria iš visos visuomenės. Tokios

Už pareigūnų žeminimą socialiniuose tinkluose gresia baudos

Policijos pareigūnai, dirbdami savo darbą, sulaukia ne tik šiltų padėkos žodžių. Vis dar pasitaiko drąsuolių, nevengiančių įžeidinėti pareigūnus. Antai socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Kur stovi trikojis Šilutėje“ buvo patalpinti du įrašai, žeminantys policijos pareigūnus. Labai drąsi 27-erių socialinių tinklų lankytoja ir iškalbingas 59-erių vyriškis savo veiksmais įžeidė ne tik policijos pareigūnų garbę ir orumą, bet ir padarė administracinius nusižengimus, numatytus Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 508 straipsnyje (Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas). Už

Taip pat skaitykite