Kokių klaidų vengti renkantis IT paslaugų teikėją?

Laikas, praleistas bandant išsiaiškinti versle naudojamas technologijas, gali būti brangus. Todėl bendradarbiavimas su IT paslaugų teikėju įmonei gali atnešti daug naudos. Tokiu būdu savo dėmesį galite sutelkti į pagrindinius verslo poreikius, nešvaistydami laiko tam, kas galbūt nėra stiprioji jūsų pusė.

IT paslaugų teikėjų yra daug. Tačiau ne visi gali patenkinti konkrečius jūsų verslo poreikius. Taigi, norėdami nepatirti nusivylimo, turėtumėte vengti šių pagrindinių klaidų.

1. Noras rasti pigiausią pasiūlymą

Daugelis iš mūsų nepraleistų progos sutaupyti. Tačiau renkantis IT paslaugų teikėją, nereikėtų ieškoti paties pigiausio pasiūlymo. Kodėl?

Atsakymas paprastas – itin pigių paslaugų kokybė jus gali greitai nuvilti. Na, o vertinant tai, kad informacinės technologijos itin svarbios šiuolaikiniam verslui, pasirinktas nepatikimas specialistas gali būti labai nuostolingas. Taigi vietoj to, kad ieškotumėte pigiausio pasiūlymo, ieškokite komandos, kuria galėtumėte pasitikėti. Aukštos kokybės IT paslaugos verslui, teikiamos patyrusių specialistų, padės sustiprinti savo įmonę ir paskatins jos augimą.

2. Komunikacijos neįvertinimas

IT paslaugų teikėjas – svarbus verslo partneris. Todėl bendravimas su juo turėtų būtų malonus ir efektyvus. Tokiu būdu galėsite pasiekti geresnius rezultatus. Nepamirškite įvertinti ir to, per kiek laiko IT paslaugų teikėjas paprastai atsako į užklausas ir išsprendžia problemas. Jeigu jau bendravimo pradžioje nerandate bendros kalbos, o atsakymų į užklausas reikia laukti ilgai, geriau ieškokite kito teikėjo.

3. Neatidi siūlomų paslaugų peržiūra

Patogu, kai iš vienų rankų galima gauti ne vieną, bet daugiau paslaugų. Pavyzdžiui, verslui gali būti aktualus tiek programinės įrangos kūrimas, tiek IT konsultacijos, tiek debesijos sprendimai. Taigi, gerai apsvarstykite, kokios paslaugos jums gali būti reikalingos ne tik dabar, bet ir ateityje. Tokiu būdu bus lengviau išsirinkti ilgalaikį technologinį partnerį.

Vengdami šių pagrindinių klaidų, galite išsirinkti IT paslaugų teikėją, kuris geriausiai atitiks jūsų verslo poreikius. Skirkite tam pakankamai laiko. Juk nuo pasirinkto technologinio partnerio priklausys daugybė verslo sėkmę lemiančių aspektų.

pr2022/174

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vydūno viešojoje bibliotekoje ir filialuose – skaitmeninio raštingumo lavinimas

Pagėgių krašto bibliotekos nuolatos organizuoja mokymus, kurių metu ugdomos bei gilinamos gyventojų šiuolaikinių skaitmeninių technologijų panaudos žinios. Tokiu būdu įgyjami ir sėkmingai pritaikomi įgūdžiai. Jie labai praverčia norint efektyviai, įvairiapusiškai saugiai ir atsakingai naudotis internetu. Mokymai suaugusiems Ir šių metų lapkričio 15-18 d. Vydūno bibliotekoje vyko  pradedančiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiems „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“ bei „Tekstinio dokumento rengimas“. Dalyviai išklausė vyresniosios bibliotekininkės bibliografiniam-informaciniam darbui Astos Andrulienės dėstytą 8 val. kursą. Kadangi grupės dalyviai buvo dėmesingi ir žingeidūs, jie buvo

Orai: kalendorinę žiemą pradėsime savaitgalio šaltuku

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie šią savaitę būsiančius šalčius. Paskutinės rudens trys dienos atneš orų permainų: žadami staigūs ir nemenki šalčiai. Taip baigsis lapkritis, paskutinis rudens mėnuo, jau pažėręs ir sniego, ir atnešęs šalčių. Ketvirtadienį prasideda kalendorinė žiema. Lapkričio 29 d., antradienį, naktį dangų dengs stori debesys, vietomis iškirsi negausūs krituliai, daugiausia sniegas. Kai kur bus slidu, gali susiformuoti silpna lijundra. Pūs nestiprus pietryčių, rytų vėjas. Vės nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Antradienio dieną kai kur kris

Kviečia balsuoti populiariausio 2022 m. Šilutės rajono sportininko rinkimuose

Šilutės rajono savivaldybės Sporto taryba trečius metus iš eilės rengia populiariausio Šilutės rajono sportininko rinkimus, kuriuose viską lemia tik visuomenės balsavimas. Laimėtojas bus apdovanotas 500 eurų piniginiu prizu. Šiais metais Šilutės r. savivaldybės administracijai pateiktos aštuonios kandidatūros. Balsuoti ir pareikšti savo nuomonę gyventojai gali iki 2022 m. gruodžio 8 d. 17.00 val. Pristatome kandidatus: Evelina Brazdeikytė. Klubo „Rusnės žirgai“ kolektyvo pasididžiavimas ir pavyzdys jauniesiems raiteliams. Pasak kolegų, Evelina neįmanomus dalykus paverčia įmanomais, o jos optimizmu užsikrečia visas kolektyvas. Sunkiu darbu

Dianos Nausėdienės padėka Pamario krašto ugdymo įstaigoms

Artėjant didžiosioms metų šventėms, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, Lietuvos Prezidento Gitano Nausėdos žmona, pakvietė kiekvieną savivaldybę dalyvauti akcijoje „Jaukūs namai“. Sukurti kalėdinius namelius, kuriais papuošta Prezidentūros kalėdinė eglė – simbolinis Lietuvos valstybės medis. Šilutės rajono savivaldybė sulaukė  D. Nausėdienės padėkos Šilutės rajono savivaldybės ugdymo įstaigoms už prisidėjimą prie šios gražios akcijos ir sukūrusiems visą namelių miestą!

Taip pat skaitykite