Kokiose patalpose tinka įtaisyti kabliukus drabužiams?

Drabužių pakabos yra labai svarbus mūsų kasdienybės atributas. Jas įsigiję savo namuose išvengsite netvarkos. Ant jų galėsite tvarkingai pakabinti drabužius, rankšluosčius, kitus tekstilės gaminius. Jos praverčia ne tik prieškambaryje, bet ir vonios kambaryje, miegamajame bei darbo kabinete. Pakabėles gamina iš medžio, metalo, įvairių metalų lydinių bei plastiko.

Kokias pakabas rinktis prieškambariui, o kokias – miegamajam, vaikų kambariui?

Renkantis pakabas prieškambariui būtina atsižvelgti į esamą jo plotą. Jei ši patalpa erdvi, tada galima rinktis pastatomą kabyklą su daug kabliukų. O ankštame prieškambaryje apsimoka įtaisyti ant sienos kabinamą kabyklą. Ją pritvirtinus kuo aukščiau, apačioje dar bus galima pastatyti lentynėlę batams.

O miegamajame drabužių pakabėles galima tvirtinti prie jo durų arba vidinių spintos durelių, jeigu spintoje nėra įtaisyta kabyklos su skersiniu drabužių pakaboms. Ant atskirų kabliukų patogiausia kabinti naktinius drabužius, chalatus, naktines kepuraites ir pan. Tuo tarpu vaikų kambaryje tiktų įvairių ryškių spalvų kabliukai, jiems suteikiantys žaismingą aplinką.

Kiek atskirų drabužių kabliukų gali prireikti turėti namuose?

Drabužių kabliukų skaičius namuose priklauso nuo esamo jų prieškambario ploto. Jei ši patalpa erdvi, tada joje galima pastatyti talpią drabužių spintą, šalia jos dėl gražumo galima prie sienos pritvirtinti keletą dekoratyvinių kabliukų, kad svečiai ant jų galėtų pakabinti savo paltus ar striukes, palaidines.

O jeigu prieškambaris ankštas, tada teks verstis su prie sienos tvirtinama drabužių kabykla su daugeliu didesnių kabliukų, ant kurių būtų galima sukabinti po dvejus drabužius. Taip maksimaliai galėsite išnaudoti turimą prieškambario erdvę. Jei prieškambario sienos yra šviesios ar labai tamsios, tada prie jų tiks modernių formų ir ryškių spalvų kabliukai.

Kokie yra drabužių kabliukų privalumai ir trūkumai?

Drabužių kabliukai yra vertinami dėl jų praktiškumo ir dėl mažo dydžio, nes juos galima tvirtinti kur tik nori – prie durų, sijų ar sienų. Be to, kabliukų formos yra gana įvairios ir išvaizdžios. Juos labai patogu pritvirtinti. Vienintelis jų trūkumas yra tai, kad jie ne visi yra tinkami sunkiems drabužiams pakabinti.

pr2024/13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Lietuvos paštas įspėja apie naują sukčių taktiką – smalsumas kainuoja!

Lietuvos paštas atkreipia dėmesį į pastaruoju metu pradėtus vykdyti naujo tipo sukčiavimus. Jais siekiama išvilioti pinigus, pasitelkiant išperkamųjų siuntų siuntimą atsitiktiniams gyventojams. Išperkamoji siunta – tai siunta, už kurią siuntėjo nurodytą sumą siuntos gavėjas sumoka jos atsiėmimo paštomate ar atvykus kurjeriui metu. Sukčiavimo scenarijus paprastas – siunčiamos menkavertės siuntos atsitiktiniams gyventojams. Gyventojas gauna žinutę, kad siunta atkeliavo į paštomatą, ir kviečiama ją atsiimti. Tam, kad atsidarytų paštomato durelės, jis prieš tai turi už siuntą susimokėti. Smalsumo vedinas klientas susimoka ir

Šilutėje gyvenantis Eljotas Zaremba – daugiausia medalių oficialiose varžybose iškovojęs 6-metis sportininkas

„Rekordų akademija“ savo Facebook paskelbė šią naujieną. Paskaitykime. Lietuvos rekordas: Šilutėje gyvenantis Eljotas Zaremba – daugiausia medalių oficialiose varžybose iškovojęs 6-metis sportininkas. Jo sąskaitoje – 61 aukso, 14 sidabro ir 7 bronzos medaliai! Didžioji dalis medalių iškovota Jiu-Jitsu varžybose, vykusiose ne tik Lietuvoje, bet ir įvairiose ES šalyse, taip pat JAV, Šveicarijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Tarp trofėjų – ir 15 taurių bei NAGA čempiono diržas, iškovotas JAV vykusiame čempionate. Medalius Eljotas pelnė ir kitose sporto šakose – motokrosas, keturračiai, bėgimas,

Lietuvos istorija, įamžinta monetose, medaliuose

Jau praėjo 33 metai nuo Sausio 13-osios įvykių. Ši pergalė Lietuvos istorijoje yra viena iš didžiausių ir reikšmingiausių, ji paskatino sovietų imperijos griūtį. Šiai pergalei įamžinti buvo sukurti ir išleisti specialūs apdovanojimai ir monetos. Lietuvos bankas, minėdamas Sausio 13-osios įvykių penkerių metų jubiliejų, 1996 m. išleido kolekcinę proginę 50 litų monetą. Moneta nukaldinta iš 925 prabos sidabro, sveria 23,3 g, monetos skersmuo 34 mm, tiražas – 6 000 vienetų. Monetos averse vaizduojamas Lietuvos Respublikos herbas skyde, iš abiejų jo pusių

Apsemti kelių ruožai sudaro 70 km

Automobilių kelių direkcija vasario 27 d. paskelbė sąrašą kelių ruožų, kurie vis dar apsemti potvynio vandens. Iš viso Lietuvoje po vandeniu tebėra 70 km kelių, daugiausia – Šilutės rajone, Pagėgių savivaldybės teritorijoje. Apsemti kelių ruožai, kuriuose eismas draudžiamas: kelyje Rusnė-Pakalnė-Uostadvaris nuo 4,55 iki 7,09 km vandens gylis 20 cm; kelyje Rusnė-Galzdonai-Plaškiai penkiose atkarpose vandens gylis 40, 60, 30, 60 ir 60 cm; kelyje Juknaičiai-Sausgalviai-Tatamiškiai dviejose atkarpose vandens gylis po 50 cm; kelyje Rusnė-Bevardis upelis nuo 2,60 iki 5 km vandens

Taip pat skaitykite