Kokios yra mašinų nuomos sąlygos?

Iš pažiūros mašinos nuoma  gali atrodyti esanti labai sudėtinga procedūra. Tačiau šiais internetinių technologijų laikais išsinuomoti automobilį gana paprasta. Tai padaryti gali ne tik juridiniai, bet ir fiziniai asmenys.

Kaip išsinuomoti automobilį?

Jei norite užsakyti automobilio nuomą, tai galite padaryti internete skelbiamose šią paslaugą teikiančių kompanijų svetainėse. Kam patogiau, tas gali tai padaryti telefonu. Automobilis perduodamas nuomotojui tik tada, kai jis paslaugos teikėjui pateikia asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir vairuotojo pažymėjimą.

Kas gali nuomotis automobilį?

Mašinas gali nuomotis ne tik fiziniai, bet ir juridiniai asmenys. Tai dažnai daro įmonės, kurios turi savo darbuotojus aprūpinti transportu, skirtu naudotis darbo reikalais. Nuomotais automobiliais daugeliu atvejų naudojasi LR Seimo nariai ir aukšto rango valdžios atstovai.

Nuomotą automobilį gali vairuoti tik tas asmuo, kuris nurodytas nuomos sutartyje. Jei šią mašiną norės vairuoti ir kiti asmenys, jie irgi turi būti nurodyti sutartyje.

Koks yra trumpiausias automobilio nuomos laikotarpis?

Trumpiausias nuomos laikotarpis negali būti mažesnis už parą. Prireikus, automobilio nuomą galima pratęsti, tik apie tai reikia pranešti iš anksto, nelaukiant paskutinių jos valandų. Jei vėluojama mašiną pristatyti į nurodytą vietą daugiau nei valandą po jos nuomos termino pabaigos, pradedama skaičiuoti nauja para, už kurią teks sumokėti.

Ar galima automobilį nuomotis vykstant tik viena kryptimi?

Išnuomotus automobilius įprastai prašoma grąžinti į tą pačią vietą, iš kurios jie buvo paimti. Tačiau yra suteikta galimybė tokią mašiną grąžinti ir į kitą vietą, jei ji priklauso tai pačiai kompanijai. Pavyzdžiui, Vilniuje veikianti automobilių nuomos įmonė gali turėti savo filialus ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Tad jeigu jums reikia iš sostinės nuvykti į Šiaulius ar Panevėžį, ten bus galima palikti mašiną, jei šiuose miestuose veiks jūsų paslaugos teikėjo biurai.

Ko negalima daryti išnuomotame automobilyje?

Nuomotoje mašinoje negalima vartoti svaigiųjų gėrimų ir narkotinių medžiagų, taip pat negalima ir rūkyti, nes tabako dūmai įsigeria į automobilio saloną. Todėl blogas jų kvapas paskui piktins kitus automobilio nuomininkus, kurie patys nerūko arba kartu vežasi vaikus. Taip pat draudžiama su nuomotu transportu važiuoti bekelės sąlygomis.

pr2023/156

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Skardos lankstinių gamyba

lankstiniai

Gaminiai iš skardos lankstinių daugelį metų vaidina svarbų vaidmenį statybinėse konstrukcijose. Trapecijos formos skarda išsiskiria paprastomis, bet išraiškingomis formomis. Tai funkcionali medžiaga, kuri leis įgyvendinti tiek paprastus, tiek gana  ambicingus architektūrinius projektus. Anot specialistų, trapecinis profilis griauna tradicinę stogo dangų naudojimo koncepciją: trapecijos formos lakštai puikiai tinka stogams, fasadams ir tvoroms. Tai sudarys galimybes įgyvendinti išorinės architektūros estetiškus ir funkcionalius sprendimus. Dėl šių priežasčių trapecijos formos profilius labai vertina architektai, konstruktoriai ir nuosavų namų savininkai. Rinkoje rasite įvairių profilių, storių

Vienas Lietuvos gyventojas per metus išmeta net 140 kg maisto

Jeigu namuose daug maisto iš šaldytuvo ar virtuvės spintelių iškeliauja į šiukšlių dėžę – verta susimąstyti. Paminėjus Tarptautinę informuotumo apie maisto švaistymą ir jo praradimus dieną, puiki proga pradėti keisti savo įpročius. Šią jau ketvirtą kartą minimą dieną siekiama atkreipti dėmesį į be reikalo švaistomo maisto neigiamą įtaką ne tik mūsų finansams, bet ir visai mūsų planetai. Europos Sąjungoje kasmet iššvaistoma beveik 59 mln. tonų maisto, kurio vertė siekia net 132 mlrd. eurų.  Vidutiniškai kiekvienas ES gyventojas išmeta 131 kg

Didės pensijos ir kitos socialinės išmokos

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija apskaičiavo, kiek kitąmet didės įvairių rūšių pensijos. Tai aktualu daugiau nei penktadaliui mūsų šalies žmonių – 2023 m. rugpjūčio mėnesio duomenimis, šiuo metu Lietuvoje yra apie 616 tūkst. senatvės pensijos gavėjų ir apie 7,5 tūkst. išankstinės senatvės pensijos gavėjų. Augs ir baziniai socialinių išmokų dydžiai – bazinė socialinė išmoka, šalpos pensijos, tikslinės kompensacijos, valstybės remiamų pajamų dydis, – dėl to didės vaiko pinigai ir kitos socialinės išmokos. Siūlymams dar turi pritarti Vyriausybė ir Seimas. „Planuojame,

Tarptautinė Kauno policijos ir prokuratūros operacija: išardytas narkotikų tinklas nuo Graikijos iki Lietuvos

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Kauno apygardos prokuratūros prokurorais, atlikdami tyrimą dėl elektroninėje erdvėje platinamų narkotinių ir psichotropinių medžiagų, išaiškino asmenis, kurie internetinėse platformose galimai vykdė narkotinių medžiagų gamybos mokymo ir kvaišalų platinimo veiklas. Tarp pirkėjų galimai buvo ir nepilnamečių. Ikiteisminio tyrimo metu policijos pareigūnai nustatė, kad narkotinės medžiagos mūsų šalį galimai pasiekdavo iš Graikijos. Sukti, tačiau išnarplioti keliai internetinėse erdvėse Tarptautinio tyrimo metu nustatyta, kad

Taip pat skaitykite