Kokiomis stiliaus detalėmis verta papildyti savo spintą?

Kiekvienas žmogus renkasi savitą stilių, o mada daro įtaką tiems pasirinkimams. Jeigu mados namai diktuoja vieną, nereiškia, kad būtent tais patarimais ir reikia vadovautis. Vis dėlto, kad jūsų stiliuje nestigtų madingų akcentų, teks atkreipti dėmesį į tam tikras šių metų tendencijas.

Sluoksnis drabužių ir pūkinės striukės

Nors ir pavasarinės striukės moterims skamba viliojančiai, deja, teks jas papildyti papildomu drabužių sluoksniu. Kuo daugiau sluoksnių, tuo geriau. Tai padės atrodyti ne tik stilingai, bet ir jaustis šiltai, todėl jokie žvarbūs vėjai nebus baisūs!

Skirtingos spalvos, tekstūros ir audiniai leis žaisti su savo įvaizdžiu bei sukurti savitą stilių. Galite laisvai dėtis oversize džemperį su gobtuvu, ant jo klasikinį paltą bei kelis šalikus, kurie tarpusavyje gali sukurti kontrastingą vaizdą. Nepamirškite ir aksesuarų, kurie taps jūsų stiliaus viena iš svarbiausių dalių. 

Minkštos pūkinės striukės skamba itin idealiai, kai už lango vyrauja šalti arba drėgni orai. Šio stiliaus drabužis nėra laikomas vien sportinio įvaizdžio elementas. Pūkines striukes dabar galima derinti prie grubaus stiliaus batų, aukštakulnių ar net suknelių. Šį sezoną galite rinktis grubias, ilgesnio ilgio ir ryškių spalvų pūkines striukes, kurios ne tik šildys, bet ir puikiai papildys jūsų kasdienį įvaizdį. 

Fluorescenciniai, blizgūs ir metalo atspalviai

Ryškias spalvas prisijaukinti gali tikrai ne kiekvienas. Šių spalvų derinys primena 1990–uosius, kai žmonės nebijojo išsiskirti ir drąsiai reikšdavo savitą stiliaus skonį. Šiuolaikinė mada vis sparčiai vejasi šias old school madas, kurios suteikia ne tik ryškumo, bet ir pasitikėjimo jausmą bei įrodymą, jog būti pilka masė nebūtina. Jūs neprivalote dėvėti visos ryškių spalvų paletės – užtenka ir ryškios striukės ar tam tikro aksesuaro, kuris taps jūsų tos dienos stiliaus akcentu.

Jeigu manote, kad blizgūs audiniai skirti tik vakarėliams – labai klystate. Blizgesys ir metalo spindesys suteikia nepaprasto unikalumo ir ryškumo jūsų stiliui. Laisvai galite derinti blizgantį švarką su klasikinėmis kostiuminio tipo kelnėmis bei aulinukais, o blizgančią palaidinę – su džinsais ir klasikiniu švarku! Nebijokite naudoti blizgučių, nes jie kartais padeda išvengti papildomų aksesuarų.

Langeliai ir gyvūnų raštas

Langeliai yra vienas iš universaliausių raštų, kuris vis neišeina iš mados. Šio rašto drabužių yra labai daug, todėl galite rinktis iš plataus asortimento – sijonai, švarkai, paltai bei kelnės. Vis labiau populiarėja ryškesnių spalvų langeliai, kurių spalvinės variacijos yra skirtingos, t. y. nuo geltonos su violetine iki žalios su raudona. Nebijokite miksuoti šių spalvų tarpusavyje!

Gyvūnų raštas šiuo metu siekia populiarumo viršūnes. Šį raštą jau galima atrasti ne tik ant paltų, bet ir ant batų, rankinių, papuošalų, suknelių ir sijonų. Jeigu mėgstate minimalizmą, galite pasirinkti tik tam tikrą gyvūno rašto detalę, kuri taps jūsų tos dienos akcentu.

pr2021/89

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

VOKIEČIŲ KULTŪROS DIENOS ŠILUTĖJE  Renginiai, rašytojui Hermanui Zudermanui prisiminti PROGRAMA 2021 m. rugsėjo 30 d. – spalio 1 d.   Rugsėjo 30 d. (ketvirtadienis) Vokiečių kalbos diena Šilutės rajono mokyklose  Ö KAIP VOKIŠKAI? Akcijos iniciatoriai: Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje, Goethe’s institutas, Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba, Vokietijos akademinių mainų tarnyba, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai. Dalyvauja Šilutės rajono mokyklos: Šilutės pirmoji gimnazija, Vydūno gimnazija, Martyno Jankaus pagrindinė mokykla, Pamario pagrindinė mokykla. Šilutės  rajono mokyklose   11 val. Atvira

Kodėl alergologo konsultacija reikalinga kiekvienam profilaktiškai?

Gera gyventi sveikai ir laimingai, tačiau toli ne kiekvienas gali džiaugtis tokia prabanga. Žinoma, skyrus užtekinai dėmesio savo sveikatai dažniausiai gero gyvenimo kokybė pasiekiama gana greitai, tačiau siūlome nepamiršti, kad skirti dėmesio reikia ne tik internetu skaitant straipsnius, tačiau taip pat ir reguliariai lankantis pas medikus.   Šiuo metu labai dažnas skundžiasi įvairiomis alergijomis, kurias dažniausiai sukelia maistas. Affidea imunologai tikina, kad reguliariai lankytis pas medikus apžiūrai dėl alergijų – verta. Apie tai kalbamės su alergologu-imunologu. Bet kokia alergija –

Viskas, ką reikia žinoti apie čiužinius

Čiužinys yra bene vienas iš dažniausiai naudojamų daiktų namuose. Nuo jo priklauso ir mūsų laimė bei gyvenimo kokybė. Tačiau kai pradedi ieškoti sau tinkamo miego palydovo, paaiškėja, kad ne viskas taip paprasta. Ką reikia žinoti apie čiužinio medžiagas? Renkantis čiužinį, rekomenduojama atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių susideda čiužinio šerdis, nes jos lemia čiužinio kietumą, jo pritaikomumą prie kūno ir kitas savybes. Šiuo metu yra šiūlomas platus čiužinių asortimentas, įskaitant viskoelastinius, poliuretano putos ir spyruoklinius čiužinius su lateksu, kokosų, arklių

Arkivyskupas G. Grušas išrinktas Europos vyskupų konferencijų tarybos pirmininku

2021 m. rugsėjo 26 d. Lietuvos vyskupų konferencijos pirmininkas, Vilniaus arkivyskupas Gintaras Linas Grušas išrinktas naujuoju Europos vyskupų konferencijų tarybos (CCEE) pirmininku. Jį išrinko Europos vyskupų konferencijų pirmininkai, susirinkę į plenarinę asamblėją Romoje. Arkivyskupas Gintaras Linas Grušas, kuriam rugsėjo 23 d. sukako 60 metų, CCEE pirmininko poste pakeičia italų kardinolą Angelo Bagnasco, vadovavusį šiai organizacijai nuo 2016 iki 2021 metų. Plenarinės asamblėjos Romoje metu išrinkti ir du nauji CCEE vicepirmininkai: Liuksemburgo arkivyskupas Jean-Claude Hollerich ir Tarptautinės šventųjų Kirilo ir Metodijaus vyskupų konferencijos Belgrade pirmininkas vyskupas Ladislav

Taip pat skaitykite