Kokie rankinio bagažo reikalavimai?

Ar mėgstate keliauti? Jeigu taip, tuomet turite pasirūpinti ir sužinoti visą reikiamą informaciją apie bagažo reikalavimus.

Jei jūsų bagažas neatitiks nustatytų reikalavimų, galite stipriai permokėti už lagaminą. O jeigu vežate lagamine neleistinų daiktų, galite jų netekti, nes oro uosto personalas lieps juos tiesiog išimti iš savo bagažo ir išmesti.

Tad rekomenduojame skaityti toliau ir sužinoti standartinius reikalavimus keliaujant lektuvu ir turint su savimi lagaminą. Dar daugiau informacijos rasite https://bagsandmore.lt/38-rankinio-bagazo-lagaminai .

Rankinis arba orlaivio bagažas – tai visi asmeniniai daiktai, kuriuos keleivis gali vežtis salone. Į saloną galite pasiimti rankinę, nešiojamojo kompiuterio krepšį ir pan., jei jie bus kontroliuojami saugumo kontrolės punktuose. Jei norite, galite įdėti juos į viršutines spinteles.

Į orlaivį galite imti tik vieną rankinio bagažo vienetą, ne didesnį nei 55x40x20 cm. Svarbu žinoti, kas leidžiama ir kas draudžiama ar ribojama rankiniame bagaže. Užsakant skrydį patartina perskaityti bagažo taisykles, kad žinotumėte, ką galima ir ko negalima vežtis rankiniame bagaže. Norėdami gauti daugiau informacijos apie draudžiamus vežtis daiktus, skaitykite oro linijų internetiniuose puslapiuose arba pasiskambinkite į oro uostą.

Apriboti ir draudžiami daiktai rankiniame bagaže

Skysčių kiekis, kurį galima laikyti rankiniame bagaže, yra ribojamas. Į saloną gali būti nepriimta per daug kosmetikos gaminių ar skystų maisto produktų. Jei neįsigijote papildomo bagažo, atkreipkite dėmesį pirkdami iš neapmuitinamų parduotuvių.

Kosmetikos gaminiai, kuriuos galima turėti salone, negali būti didesni nei 100 ml tūrio. Svarbiausius produktus, pavyzdžiui, kūdikių maistą, galima turėti rankiniame bagaže su užtrauktuku.

Orlaivyje draudžiami aštrūs ar smailūs daiktai, buki daiktai, sprogmenys ir degiosios medžiagos bei visi pakenkti galintys daiktai. Tokie daiktai, sakykim grąžtas ir pan. turėtų būti pristatomi į oro bendrovę kaip registruotas bagažas.

Oro bagaže negalima vežtis vaistų be gydytojo recepto ar jų pakuotės.

Atkreipkite dėmesį į skrydžių saugos taisykles, kad pakavimo metu praeitumėte saugumo patikros punktus be jokių nepatogumų. Visi keleiviai turi laikytis registracijos ir rankinio bagažo taisyklių, kad kelionė būtų maloni ir laiku.

pr2022/116

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Jurginės – „Čyru vyru pavasaris, Jurai, mesk skrandą į pašalį“

Lietuvos etnografijos muziejus taip pavadino paskelbtą balandžio 23 d. minimoms Jurginėms skirtą publikaciją. O sinoptikai, balandžio 21-22 dienomis dalį Lietuvos nuklojus sniegui, skrandos nusimesti neragina. Šaltoka, ypač naktimis, kai daug kur stiprios šalnos, trūksta šilumos ir dienomis. Bet yra ir gerų žinių: oras pamažu šyla, gal sulauksime ir žadamų 24 laipsnių šilumos? O šįkart – apie Jurgines. Nemažai turime atmintinų dienų bei metinių švenčių. Bet prisiminti vertėtų dar vieną – balandžio 23 – Šv. Jurgio dieną.  Nuo seno šią dieną

Medikų dienos proga

Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga bus pagerbti nusipelnę šalies medikai. Minint balandžio 27-ąją – Lietuvos medicinos darbuotojų dieną, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) tradiciškai apdovanojimais pagerbs labiausiai nusipelniusius sveikatos apsaugos srityje dirbančius profesionalus, suteikdama 26-iems Nusipelniusio Lietuvos gydytojo, 27-iems – Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo ir 23-ims – Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardą. 27 Nusipelniusių Lietuvos slaugytojų sąraše – Laimutė Pocienė iš Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centro. Šilutės rajono medikų šiuose sąrašuose nėra. „Šiemet už nuopelnus ir pasiekimus bus apdovanota aštuonios dešimtys

Gyvulininkystės ūkiams siūloma naujovė – pavadavimo ūkyje paslaugos

Žemės ūkio ministerija pradėjo diskusiją su socialiniais parneriais dėl naujos bandomosios pilotinės priemonės „Pavadavimo ūkyje paslaugos“, skirtos šalies gyvulininkystės sektoriui. Šią intervencinę priemonę, pritarus Europos Komisijai, ketinama įtraukti į Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023-2027 m. strateginį planą. „Gyvulininkystės ūkiuose pavadavimo paslauga labai aktuali, nes tai sunkus rutininis darbas dėl nepertraukiamo gamybos ciklo, nenormuotos darbo dienos, ypač pieno gamyboje. O siūloma nauja paslauga aktuali ir vyresnio amžiaus, ir jauniesiems ūkininkams“, – sako žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas.Pagalba bus skirta

Agrarinės aplinkosaugos veiklose dalyvaujantiems ūkininkams trumpėja įsipareigojimų laikotarpis

Žemės ūkio ministerijai patikslinus Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ įgyvendinimo taisykles (toliau – AGRO taisyklės), ūkininkams sutrumpintas paskutinių metų įsipareigojimų laikotarpis – dirbti žemę jie gali nelaukdami žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo pradžios. Pareiškėjai galės vykdyti pasirinktą priemonės „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ veiklą nuo pirmos paramos paraiškos pateikimo dienos iki paskutinių įsipareigojimo metų gruodžio 31 d., išskyrus atvejus, kai veikloje numatyti specialūs terminai, tada įsipareigojimai turės būti tęsiami iki jų įvykdymo pabaigos. Prisiimtų

Taip pat skaitykite