Kokie rankinio bagažo reikalavimai?

Ar mėgstate keliauti? Jeigu taip, tuomet turite pasirūpinti ir sužinoti visą reikiamą informaciją apie bagažo reikalavimus.

Jei jūsų bagažas neatitiks nustatytų reikalavimų, galite stipriai permokėti už lagaminą. O jeigu vežate lagamine neleistinų daiktų, galite jų netekti, nes oro uosto personalas lieps juos tiesiog išimti iš savo bagažo ir išmesti.

Tad rekomenduojame skaityti toliau ir sužinoti standartinius reikalavimus keliaujant lektuvu ir turint su savimi lagaminą. Dar daugiau informacijos rasite https://bagsandmore.lt/38-rankinio-bagazo-lagaminai .

Rankinis arba orlaivio bagažas – tai visi asmeniniai daiktai, kuriuos keleivis gali vežtis salone. Į saloną galite pasiimti rankinę, nešiojamojo kompiuterio krepšį ir pan., jei jie bus kontroliuojami saugumo kontrolės punktuose. Jei norite, galite įdėti juos į viršutines spinteles.

Į orlaivį galite imti tik vieną rankinio bagažo vienetą, ne didesnį nei 55x40x20 cm. Svarbu žinoti, kas leidžiama ir kas draudžiama ar ribojama rankiniame bagaže. Užsakant skrydį patartina perskaityti bagažo taisykles, kad žinotumėte, ką galima ir ko negalima vežtis rankiniame bagaže. Norėdami gauti daugiau informacijos apie draudžiamus vežtis daiktus, skaitykite oro linijų internetiniuose puslapiuose arba pasiskambinkite į oro uostą.

Apriboti ir draudžiami daiktai rankiniame bagaže

Skysčių kiekis, kurį galima laikyti rankiniame bagaže, yra ribojamas. Į saloną gali būti nepriimta per daug kosmetikos gaminių ar skystų maisto produktų. Jei neįsigijote papildomo bagažo, atkreipkite dėmesį pirkdami iš neapmuitinamų parduotuvių.

Kosmetikos gaminiai, kuriuos galima turėti salone, negali būti didesni nei 100 ml tūrio. Svarbiausius produktus, pavyzdžiui, kūdikių maistą, galima turėti rankiniame bagaže su užtrauktuku.

Orlaivyje draudžiami aštrūs ar smailūs daiktai, buki daiktai, sprogmenys ir degiosios medžiagos bei visi pakenkti galintys daiktai. Tokie daiktai, sakykim grąžtas ir pan. turėtų būti pristatomi į oro bendrovę kaip registruotas bagažas.

Oro bagaže negalima vežtis vaistų be gydytojo recepto ar jų pakuotės.

Atkreipkite dėmesį į skrydžių saugos taisykles, kad pakavimo metu praeitumėte saugumo patikros punktus be jokių nepatogumų. Visi keleiviai turi laikytis registracijos ir rankinio bagažo taisyklių, kad kelionė būtų maloni ir laiku.

pr2022/116

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Parama verslo plėtrai Šilutės rajone

Šilutės rajono vietos veiklos grupė (VVG) planuoja skelbti kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse plėtoti“ bei gauti finansavimą naujų darbo vietų kūrimo išlaidoms. Parama teikiama įvairiai ekonominei ne žemės ūkio veiklai, apimančiai produktų gamybą, apdorojimą, perdirbimą, įvairių paslaugų teikimą. Galimi pareiškėjai: Šilutės rajone registruotas privatus juridinis arba fizinis asmuo, vykdantis veiklą ilgiau nei 1 m. Juridinio asmens – metinės pardavimo pajamos ataskaitiniais metais (2021 m.) turi būti ne mažesnės kaip 12 vidutinių darbo užmokesčių,

Odinių baldų derinimas: kokiame interjere jie tinka labiausiai?

Tikriausiai nėra nieko malonesnio, nei po sunkios darbo dienos prigulti ant odinio fotelio ar sofos. Nesvarbu, ar norite tiesiog pailsėti, ar ruošiatės žiūrėti mėgstamą laidą, ar pasimėgauti įdomia knyga – tai gali būti tobula akimirka. Patogūs ir stilingi baldai yra aukščiausias komforto elementas. Taigi, kaip reikėtų derinti odinius baldus? Štai keletas naudingų patarimų.   Klasikinės spalvos ir ne tik Iš odos pagaminti baldai yra nepavaldūs laikui ir tinka beveik bet kokio stiliaus interjere. Žinoma, jie visuomet patraukliai atrodys prie klasikinių

Chirurgai paneigia 3 mitus apie abdominoplastiką

Tiek dėl genetikos, tiek dėl drastiško svorio netekimo, gimdymo ar kitų kūno pokyčių, būna, pilvo oda praranda elastingumą ir nesugrįžta į buvusią padėtį. Tokiais atvejais atkurti plokščią pilvą sportu ar subalansuota mityba – sunku ar net visai neįmanoma. Tokiu atveju rekomenduojama abdominoplastika. Tai operacija, kurios metu stangrinama sukritusi oda, suglebę pilvo raumenys ir, pacientui pageidaujant, koreguojamas riebalų perteklius. Šiame straipsnyje specialistai paneigia tris populiariausius mitus apie pilvo plastiką. 1. Ši procedūra skirta tik moterims Pilvo plastika dažniausiai atliekama moterims vien

Kokie orai bus pirmąjį kalendorinės žiemos savaitgalį?

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad pirmasis kalendorinės žiemos savaitgalis nebus labai šaltas, tačiau sniego žadama. Gruodžio 2 d., penktadienį, dangus  bus debesuotas, trumpų pragiedrulių gali būti nebent šiaurės rytiniuose rajonuose. Gausaus sniego nebus, vėjas irgi menkas. Aukščiausia temperatūra visoje šalyje išliks neigiama: 1-6 laipsniai šalčio. Gruodžio 3 d., šeštadienį, naktį bus debesuota, nesnigs, tačiau keliuose vietomis bus slidu. Temperatūra bus 3-8 laipsniai šalčio. Šeštadienio dieną debesys bus tankūs, pragiedrulių nelaukiama. Jau po vidurdienio pietiniame šalies pakraštyje pradės snyguriuoti, iki vakaro turėtų

Taip pat skaitykite