Kokie rankinio bagažo reikalavimai?

Ar mėgstate keliauti? Jeigu taip, tuomet turite pasirūpinti ir sužinoti visą reikiamą informaciją apie bagažo reikalavimus.

Jei jūsų bagažas neatitiks nustatytų reikalavimų, galite stipriai permokėti už lagaminą. O jeigu vežate lagamine neleistinų daiktų, galite jų netekti, nes oro uosto personalas lieps juos tiesiog išimti iš savo bagažo ir išmesti.

Tad rekomenduojame skaityti toliau ir sužinoti standartinius reikalavimus keliaujant lektuvu ir turint su savimi lagaminą. Dar daugiau informacijos rasite https://bagsandmore.lt/38-rankinio-bagazo-lagaminai .

Rankinis arba orlaivio bagažas – tai visi asmeniniai daiktai, kuriuos keleivis gali vežtis salone. Į saloną galite pasiimti rankinę, nešiojamojo kompiuterio krepšį ir pan., jei jie bus kontroliuojami saugumo kontrolės punktuose. Jei norite, galite įdėti juos į viršutines spinteles.

Į orlaivį galite imti tik vieną rankinio bagažo vienetą, ne didesnį nei 55x40x20 cm. Svarbu žinoti, kas leidžiama ir kas draudžiama ar ribojama rankiniame bagaže. Užsakant skrydį patartina perskaityti bagažo taisykles, kad žinotumėte, ką galima ir ko negalima vežtis rankiniame bagaže. Norėdami gauti daugiau informacijos apie draudžiamus vežtis daiktus, skaitykite oro linijų internetiniuose puslapiuose arba pasiskambinkite į oro uostą.

Apriboti ir draudžiami daiktai rankiniame bagaže

Skysčių kiekis, kurį galima laikyti rankiniame bagaže, yra ribojamas. Į saloną gali būti nepriimta per daug kosmetikos gaminių ar skystų maisto produktų. Jei neįsigijote papildomo bagažo, atkreipkite dėmesį pirkdami iš neapmuitinamų parduotuvių.

Kosmetikos gaminiai, kuriuos galima turėti salone, negali būti didesni nei 100 ml tūrio. Svarbiausius produktus, pavyzdžiui, kūdikių maistą, galima turėti rankiniame bagaže su užtrauktuku.

Orlaivyje draudžiami aštrūs ar smailūs daiktai, buki daiktai, sprogmenys ir degiosios medžiagos bei visi pakenkti galintys daiktai. Tokie daiktai, sakykim grąžtas ir pan. turėtų būti pristatomi į oro bendrovę kaip registruotas bagažas.

Oro bagaže negalima vežtis vaistų be gydytojo recepto ar jų pakuotės.

Atkreipkite dėmesį į skrydžių saugos taisykles, kad pakavimo metu praeitumėte saugumo patikros punktus be jokių nepatogumų. Visi keleiviai turi laikytis registracijos ir rankinio bagažo taisyklių, kad kelionė būtų maloni ir laiku.

pr2022/116

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Savaitgalio orai: šeštadienis bus lietaus  

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugpjūčio 5 d., penktadienį, dangų dengs menkas debesų sluoksnis. Nelis. Pūs vidutinio stiprumo pietų, pietryčių krypties vėjas. Bus karšta diena. Įdienojus oras kais iki 27-32 laipsnių karščio. Rugpjūčio 6 d., šeštadienį, naktis be lietaus, tik paryčiais vakarinį šalies pakraštį pasieks vėsesni orai. Vakariniuose rajonuose ims slinkti trumpalaikės liūtys, gali sugriaudėti perkūnija. Pietų, pietvakarių vėjas keis kryptį į vakarų, šiaurės vakarų, bus nestiprus. Debesų daugės, tačiau oras neskubės vėsti ir saulei tekant termometrai rodys nuo 15

Liepą Šilutės rajone – 70 santuokų

Santuokų skaičiumi liepos mėnuo išskirtinis 2022 metais. Taip pat ir tuo, kad iš 70 santuokų net 37 – bažnytinės, o dvi – užsienyje. Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad liepą rajone įregistruota: 52 naujagimiai, 55 mirtys, 70 santuokų ir 6 ištuokos. Liepą sulaukta 25 berniukų ir 27 mergaičių, 28 naujagimiai gimė Šilutės mieste, 24 – seniūnijose, 23 sulaukta užsienyje, jie tik įtraukti į sąrašus. Viena šeima susilaukė dvynių. 17 naujagimių pripažinta tėvystė, nes poros nėra įregistravusios santuokos. Populiarūs

Kada reikia siuntimo pas gydytoją, o kada ne?

Siuntimas pas gydytoją specialistą yra svarbus ir, rodos, daugumai žmonių aiškus dalykas. Ligonių kasų specialistai pastebi, kad neretai gyventojai nežino, jog kai kuriais atvejais norint gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamas gydytojų specialistų paslaugas siuntimo nė nereikia. Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems žmonėms siuntimus gauti PSDF lėšomis apmokamų paslaugų išduoda šeimos gydytojai arba gydytojai specialistai. Siuntimai išduodami, jei gydytojui dėl paciento sveikatos būklės reikia pasikonsultuoti su kitu gydytoju, atlikti tyrimus, tikslinti gydymą, gydyti ligoninėje. Siuntimas galioja 60 dienų ir

Kataraktą galima įveikti

Akies lęšiukas savo funkcijas atlieka gerai tik tada, kai jis yra skaidrus, tačiau yra tokių akių ligų, kurios trukdo lęšiukui tinkamai funkcionuoti. Viena iš jų – katarakta. Katarakta (akies lęšiuko sudrumstėjimas) – viena dažniausių regėjimo netekimo priežasčių. Šią ligą gali sukelti nemažai veiksnių, tačiau pagrindinis susirgimo rizikos faktorius yra amžius. Sulėtėjus medžiagų apykaitai, akies lęšiukas pradeda drumstėti. Tai natūralūs senatviniai organizmo pokyčiai. Tačiau jei lęšiuko skaidrumas ima trukdyti įprastiniai veiklai, reiktų nedelsiant kreiptis į gydytoją. Jaunesniems žmonėms katarakta gali būti

Taip pat skaitykite