Kokia skalbimo mašina jums tinkamiausia?

Šiais laikais technologijos sparčiai tobulėja, todėl daugelio darbų nebereikia atlikti pačiam. Tai labai palengvina tvarkymąsi namuose ir leidžia daugiau laiko skirti poilsiui. Vienas iš tokių, didelę reikšmę mūsų gyvenime turinčių buitinių prietaisų yra skalbimo mašina.

Šis prietaisas tikriausiai randamas kiekvienuose namuose ir daugelis be skalbimo mašinos neįsivaizduoja savo namų. Skalbimo mašinų asortimentas dabar yra labai platus, todėl išsirinkti tinkamą variantą tampa labai sudėtinga.

Štai 4 patarimai, kuriais vadovaujantis galėsite išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį variantą.

Skalbimo mašinos dydis ir tūris – tai vienas iš esminių dalykų apie kurį turite pagalvoti prieš renkantis mašiną. Pagalvokite kur pastatysite savo skalbimo mašiną. Ar tai bus vonios kambarys ar virtuvė, o gal prieškambaris? Kiek galite skalbimo mašinai skirti vietos? Ar tai gali būti plati, didelė ir talpi skalbimo mašina ar siaura, viršuje atidaroma skalbyklė? O gal jūs negalite skirti vietos tik skalbimo mašinai, todėl geriausias pasirinkimas būtų kompaktiška, įmontuojama po praustuve skalbimo mašina?

Šie klausimai bus puikus vedlys renkantis kokia skalbimo jums tinkamiausia.

Kaip dažnai ir kiek daug skalbiate? Dažniausiai didžiausias skalbimo poreikis yra šeimose, kuriose auga maži vaikai. Tuomet skalbimo mašina veikia didžiausiu pajėgumu. Juk vaikai išsitepa gana dažnai. Tokiu atveju jums tiks talpinanti  virš 7 kg skalbinių. O jei skalbiate 1 kartą savaitėje ir nešvarių rūbų niekuomet neprisikaupia pilnas krepšys, galite svarstyti apie nuo 5-7 kg talpinančią skalbimo mašiną.
Vienas iš didžiausių šiuolaikinių skalbimo mašinų pliusų – kartu gali būti ir džiovyklė. Tai ypač aktualu tiems, kurie namuose neturi daug vietos ir negali sau leisti atskirai džiovyklai. Taip pat tai aktualu, kurie nemėgsta ilgai laukti ir nori švarių bei sausų drabužių iš karto. Dabar skalbimo mašinos turi daug technologijų, kurios joms leidžia tyliai ir efektyviai dirbti, todėl skalbyklė ir džiovyklė viename yra puikus variantas. Vertėtų tik pagalvoti apie skalbinių turinį, nes džiovinti galima ne visus audinius. Dalis jų gali likti sugadinti.
Jeigu jau apgalvojote skalbimo mašinos dydį, tūrį ir pajėgumą, galite pagalvoti ir apie papildomas funkcijas, kurios jums labai pagelbės kasdienybėje. Pavyzdžiui, jei turite vaikų, jums labai padės drabužių dezinfekavimas garais, o jei turite augintinių, kurie linkę šertis, jūsų išsigelbėjimas yra skalbimo mašina, kuri turi „gyvūnų plaukų šalinimo funkciją.

O jeigu mėgstate technologijų naujoves, jus labai pradžiugins skalbimo mašina, kurią galima įjungti kelių mygtukų paspaudimu, kuri įsimena jūsų mėgstamiausias skalbimo programas ar netgi yra valdoma telefono programėle.
Taip pat pagalvokite apie skalbimo mašinos saugumą ir ekonomiškumą. Labai svarbu, ypač turint mažamečių vaikų, turėti galimybę užrakinti ir apsaugoti vaikus nuo galimos nelaimės. Tokią funkciją turi daugybė skalbimo mašinų.

Taip pat tikriausiai kiekvienas žmogus norėtų, jog skalbimo mašina sunaudotu kiek įmanoma mažiau elektros energijos ir vandens. Šiais laikais tokių pasirinkimo variantų yra daugybė, todėl reikia tik truputį pasidomėti ir išsirinksite puikų variantą savo namams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pieno separatoriai – šiuolaikinio verslo pagalbininkai

Daugelis mūsų kasdien vartoja pieno produktus, geria gryną pieną. Tačiau taip pat daugelis nepagalvoja apie tai, kaip pienas pasiekia mūsų stalą, mūsų stiklines ir tuo pačiu skrandžius.  Žinoma, tai yra ilgas darbas, kuris prasideda gyvūno priežiūra ir baigiasi technikos indėliu, kuris garantuoja ne tik tikslumą, tačiau ir našumą. Darbų optimizacijai reikalingas pieno separatorius be kurio šiuolaikinė pieninkystės rinka nebūtų tokia gera kokia yra šiuo metu. Nors įranga buvo išrasta jau XIX amžiuje, tačiau plačiai pradėta naudoti tik XX. Šiuo metu

Kokybiški dažai, lakas bei klijai Kaune – kaip išsirinkti?

Kokybiškos ir tinkamos priemonės yra bene svarbiausias aspektas, kai kalbame apie įvairius remonto darbus. Esminiais faktoriais dažniausiai tampa būtent geras lakas, dažai bei klijai. Kaunas pasižymi išties didele šių prekių pasirinkimo įvairove, todėl garantuotai surasite jus labiausiai tenkinantį variantą. Visgi, sudėtingiausiu aspektu gali būti nežinojimas, nuo kur pradėti šias paieškas. Geriausiu pagalbininku šioje situacijoje galėtų būti info.lt portalas, mat čia vienoje vietoje surasite daug skirtingų įmonių, o tai palengvins išsirinkti optimaliausią variantą. Kokybiški dažai Dažai Kaune yra viena populiariausių prekių,

Savivaldybė planuoja imti 750 tūkst. Eur ilgalaikę paskolą

Ar imti ilgalaikę 750 tūkst. eurų paskolą spalio paskutinę savaitę bus svarstoma Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdyje. Kitą savaitę vyksiančiuose Tarybos komitetų posėdžiuose dėl to vyks svarstymai ir diskusijos. Savivaldybės Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja Dorita Mongirdaitė vietos politikams pateiktame aiškinamajame rašte nurodo, kad  Savivaldybės 2021 metų prognozuojamos pajamos, nuo kurių skaičiuojamas Savivaldybės skolinimosi limitas, yra 25 823 tūkst. eurų. Savivaldybės skolinimosi limitas (60 proc.) sudaro 15 493,8 tūkst. eurų. Savivaldybės negrąžintų ilgalaikių paskolų likutis 2021 m. sausio 1 d.

Ar pabrangs ugdymas Šilutės meno mokykloje?

Šilutės meno mokykla kreipėsi į Savivaldybę prašydama padidinti mokesčius už mokinių ugdymą šioje įstaigoje. Jau perengtas sprendimo projektas. Jį svarstys kitą savaitę Tarybos komitetuose, o galutinį žodį tars Savivaldybės taryba spalio pabaigoje vyksiančiame posėdyje.   Svarstoma, kad  meno mokyklos dailės, muzikos bei šokio skyriuose nuo lapkričio 1 d. galiotų tokio dydžio mokesčiai:   besimokantiems pagal dailės arba muzikos ankstyvojo ugdymo programą – 16 Eur;   besimokantiems dailės ir šokio skyriuose pagal pradinio arba pagrindinio ugdymo programas – 16 Eur;  

Taip pat skaitykite