Kokia skalbimo mašina jums tinkamiausia?

Šiais laikais technologijos sparčiai tobulėja, todėl daugelio darbų nebereikia atlikti pačiam. Tai labai palengvina tvarkymąsi namuose ir leidžia daugiau laiko skirti poilsiui. Vienas iš tokių, didelę reikšmę mūsų gyvenime turinčių buitinių prietaisų yra skalbimo mašina.

Šis prietaisas tikriausiai randamas kiekvienuose namuose ir daugelis be skalbimo mašinos neįsivaizduoja savo namų. Skalbimo mašinų asortimentas dabar yra labai platus, todėl išsirinkti tinkamą variantą tampa labai sudėtinga.

Štai 4 patarimai, kuriais vadovaujantis galėsite išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį variantą.

Skalbimo mašinos dydis ir tūris – tai vienas iš esminių dalykų apie kurį turite pagalvoti prieš renkantis mašiną. Pagalvokite kur pastatysite savo skalbimo mašiną. Ar tai bus vonios kambarys ar virtuvė, o gal prieškambaris? Kiek galite skalbimo mašinai skirti vietos? Ar tai gali būti plati, didelė ir talpi skalbimo mašina ar siaura, viršuje atidaroma skalbyklė? O gal jūs negalite skirti vietos tik skalbimo mašinai, todėl geriausias pasirinkimas būtų kompaktiška, įmontuojama po praustuve skalbimo mašina?

Šie klausimai bus puikus vedlys renkantis kokia skalbimo jums tinkamiausia.

Kaip dažnai ir kiek daug skalbiate? Dažniausiai didžiausias skalbimo poreikis yra šeimose, kuriose auga maži vaikai. Tuomet skalbimo mašina veikia didžiausiu pajėgumu. Juk vaikai išsitepa gana dažnai. Tokiu atveju jums tiks talpinanti  virš 7 kg skalbinių. O jei skalbiate 1 kartą savaitėje ir nešvarių rūbų niekuomet neprisikaupia pilnas krepšys, galite svarstyti apie nuo 5-7 kg talpinančią skalbimo mašiną.
Vienas iš didžiausių šiuolaikinių skalbimo mašinų pliusų – kartu gali būti ir džiovyklė. Tai ypač aktualu tiems, kurie namuose neturi daug vietos ir negali sau leisti atskirai džiovyklai. Taip pat tai aktualu, kurie nemėgsta ilgai laukti ir nori švarių bei sausų drabužių iš karto. Dabar skalbimo mašinos turi daug technologijų, kurios joms leidžia tyliai ir efektyviai dirbti, todėl skalbyklė ir džiovyklė viename yra puikus variantas. Vertėtų tik pagalvoti apie skalbinių turinį, nes džiovinti galima ne visus audinius. Dalis jų gali likti sugadinti.
Jeigu jau apgalvojote skalbimo mašinos dydį, tūrį ir pajėgumą, galite pagalvoti ir apie papildomas funkcijas, kurios jums labai pagelbės kasdienybėje. Pavyzdžiui, jei turite vaikų, jums labai padės drabužių dezinfekavimas garais, o jei turite augintinių, kurie linkę šertis, jūsų išsigelbėjimas yra skalbimo mašina, kuri turi „gyvūnų plaukų šalinimo funkciją.

O jeigu mėgstate technologijų naujoves, jus labai pradžiugins skalbimo mašina, kurią galima įjungti kelių mygtukų paspaudimu, kuri įsimena jūsų mėgstamiausias skalbimo programas ar netgi yra valdoma telefono programėle.
Taip pat pagalvokite apie skalbimo mašinos saugumą ir ekonomiškumą. Labai svarbu, ypač turint mažamečių vaikų, turėti galimybę užrakinti ir apsaugoti vaikus nuo galimos nelaimės. Tokią funkciją turi daugybė skalbimo mašinų.

Taip pat tikriausiai kiekvienas žmogus norėtų, jog skalbimo mašina sunaudotu kiek įmanoma mažiau elektros energijos ir vandens. Šiais laikais tokių pasirinkimo variantų yra daugybė, todėl reikia tik truputį pasidomėti ir išsirinksite puikų variantą savo namams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Liudo Dovydėno premijai pasiūlytas ir šilutiškis Dovydas Pancerovas

Šilutėje užaugęs, gimnaziją baigęs Dovydas Pancerovas spėjo išgarsėti kaip žurnalistas, tačiau yra išleidęs ir knygų. Žymaus XX amžiaus rašytojo Liudo Dovydėno premijai, kuria apdovanojamas geriausio naujo lietuviško romano autorius, šiemet pristatyti penki kandidatai: Rugilė Audenienė už romaną „Vojago“ (Aukso žuvys, 2020) – pasiūlė leidykla „Aukso žuvys“; Liutauras Degėsys už romaną „Lengva nebus“ (LRS leidykla, 2020) – pasiūlė Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka; Rimantas Kmita už romaną „Remyga“ (Tyto alba, 2020) – pasiūlė leidykla „Tyto alba“; Dovydas Pancerovas už romaną

Dėmesio centre – mirtingumas, o ne ekonomika

Liepą Šilutės rajone sulaukta 40 naujagimių, mirė 63 žmonės, sutuokta 60 porų, iširo 11 šeimų. Tokią informaciją paskelbė Savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris. Jo duomenimis, šiemet per 7 mėnesius rajone sulaukta 208 naujagimių, mirė 443 žmonės, sutuokta 141 pora, buvo 81 ištuoka. Iširus 81 šeimai, su motinomis gyventi liko 78 vaikai, nė vieno – su tėvu. Statistikos departamento duomenimis, pirmąjį šių metų pusmetį Lietuvos ekonomikos rezultatai yra geri, tačiau mažas gimstamumas ir didelis gyventojų mirštamumas jau kelia rūpesčių: per pirmąjį pusmetį

Akcija „Saugaus eismo stotelės“ – apie saugų mūsų visų eismą keliuose

Valstybės įmonės Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamos saugaus eismo stotelės pradeda kelionę po Lietuvos miestus ir miestelius. Š. m. rugpjūčio 2 – rugsėjo 3 dienomis Lietuvos miestuose ir miesteliuose veiks 102 saugaus eismo stotelės, kuriose Kelių direkcijos saugaus eismo specialistai konsultuos lankytojus saugaus eismo temomis. Didžiausias dėmesys bus skirtas labiausiai pažeidžiamiems eismo dalyviams – pėstiesiems, dviračių, paprastų ir elektrinių paspirtukų vairuotojams. Žinoma, kad atsakymus į juos dominančius klausimus išgirs ir kitų transporto priemonių vairuotojai, keleiviai. Rugpjūčio 9 d. nuo 10

Nuo rugpjūčio 2 d. parvykusiems iš Italijos ir Prancūzijos reikės izoliuotis

COVID-19 paveiktų šalių sąraše Italijai ir Prancūzijai atsidūrus raudonoje zonoje, nuo pirmadienio iš jų atvykstantys asmenys, nepaskiepyti nuo COVID-19 ligos ir nesirgę šia liga per paskutinį pusmetį, turės prieš kelionę atlikti tyrimą ir atvykus į Lietuvą izoliuotis. Nauji reikalavimai atvykstantiems iš Austrijos, Estijos, Islandijos, Norvegijos ir Taso salos – vykstantiems iš šių šalių reikės išsitirti prieš kelionę ir jau atvykus į Lietuvą, nes šios šalys pateko į geltoną zoną. Žalios zonos valstybių sąrašą, iš kur atvykstant reikalaujama atsivežti neigiamą COVID-19

Taip pat skaitykite