Kokia skalbimo mašina jums tinkamiausia?

Šiais laikais technologijos sparčiai tobulėja, todėl daugelio darbų nebereikia atlikti pačiam. Tai labai palengvina tvarkymąsi namuose ir leidžia daugiau laiko skirti poilsiui. Vienas iš tokių, didelę reikšmę mūsų gyvenime turinčių buitinių prietaisų yra skalbimo mašina.

Šis prietaisas tikriausiai randamas kiekvienuose namuose ir daugelis be skalbimo mašinos neįsivaizduoja savo namų. Skalbimo mašinų asortimentas dabar yra labai platus, todėl išsirinkti tinkamą variantą tampa labai sudėtinga.

Štai 4 patarimai, kuriais vadovaujantis galėsite išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį variantą.

Skalbimo mašinos dydis ir tūris – tai vienas iš esminių dalykų apie kurį turite pagalvoti prieš renkantis mašiną. Pagalvokite kur pastatysite savo skalbimo mašiną. Ar tai bus vonios kambarys ar virtuvė, o gal prieškambaris? Kiek galite skalbimo mašinai skirti vietos? Ar tai gali būti plati, didelė ir talpi skalbimo mašina ar siaura, viršuje atidaroma skalbyklė? O gal jūs negalite skirti vietos tik skalbimo mašinai, todėl geriausias pasirinkimas būtų kompaktiška, įmontuojama po praustuve skalbimo mašina?

Šie klausimai bus puikus vedlys renkantis kokia skalbimo jums tinkamiausia.

Kaip dažnai ir kiek daug skalbiate? Dažniausiai didžiausias skalbimo poreikis yra šeimose, kuriose auga maži vaikai. Tuomet skalbimo mašina veikia didžiausiu pajėgumu. Juk vaikai išsitepa gana dažnai. Tokiu atveju jums tiks talpinanti  virš 7 kg skalbinių. O jei skalbiate 1 kartą savaitėje ir nešvarių rūbų niekuomet neprisikaupia pilnas krepšys, galite svarstyti apie nuo 5-7 kg talpinančią skalbimo mašiną.
Vienas iš didžiausių šiuolaikinių skalbimo mašinų pliusų – kartu gali būti ir džiovyklė. Tai ypač aktualu tiems, kurie namuose neturi daug vietos ir negali sau leisti atskirai džiovyklai. Taip pat tai aktualu, kurie nemėgsta ilgai laukti ir nori švarių bei sausų drabužių iš karto. Dabar skalbimo mašinos turi daug technologijų, kurios joms leidžia tyliai ir efektyviai dirbti, todėl skalbyklė ir džiovyklė viename yra puikus variantas. Vertėtų tik pagalvoti apie skalbinių turinį, nes džiovinti galima ne visus audinius. Dalis jų gali likti sugadinti.
Jeigu jau apgalvojote skalbimo mašinos dydį, tūrį ir pajėgumą, galite pagalvoti ir apie papildomas funkcijas, kurios jums labai pagelbės kasdienybėje. Pavyzdžiui, jei turite vaikų, jums labai padės drabužių dezinfekavimas garais, o jei turite augintinių, kurie linkę šertis, jūsų išsigelbėjimas yra skalbimo mašina, kuri turi „gyvūnų plaukų šalinimo funkciją.

O jeigu mėgstate technologijų naujoves, jus labai pradžiugins skalbimo mašina, kurią galima įjungti kelių mygtukų paspaudimu, kuri įsimena jūsų mėgstamiausias skalbimo programas ar netgi yra valdoma telefono programėle.
Taip pat pagalvokite apie skalbimo mašinos saugumą ir ekonomiškumą. Labai svarbu, ypač turint mažamečių vaikų, turėti galimybę užrakinti ir apsaugoti vaikus nuo galimos nelaimės. Tokią funkciją turi daugybė skalbimo mašinų.

Taip pat tikriausiai kiekvienas žmogus norėtų, jog skalbimo mašina sunaudotu kiek įmanoma mažiau elektros energijos ir vandens. Šiais laikais tokių pasirinkimo variantų yra daugybė, todėl reikia tik truputį pasidomėti ir išsirinksite puikų variantą savo namams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Įamžinama seserų elzbietiečių veikla Švėkšnoje

2023 m. Šilutės Hugo Šojaus muziejaus Švėkšnos ekspozicija įgyvendina projektą „Šv. Jokūbo festivalis Švėkšnoje: seserų elzbietiečių veikla Švėkšnoje“. Projekto tikslas – įamžinti vienuolės Antaninos Žemgulytės-Bonitos bei seserų elzbietiečių veiklą Lietuvoje ir Švėkšnoje. Po Pirmo pasaulinio karo nepriklausomoje Lietuvoje susiklostė palankios sąlygos augti vienuolijoms. 1918–1940 m. Lietuvoje naujai įsikūrė 11 ordinų ir kongregacijų vienuoliai: vargdienių seserys, kazimierietės, kryžietės, elzbietietės, pranciškonės, jėzuitai, kapucinai, dominikonai, saleziečiai, pranciškietės ir salezietės. 1924 m. į Lietuvą iš Karaliaučiaus, kur buvo įsikūręs kongregacijos provincijos centras su noviciatu,

Kaip tinkamai laikyti nusipirktą pieną

Pienas – vienas perkamiausių lietuvių maisto produktų. Kad jis išlaikytų savo skonį ir maistines savybes iki pat galiojimo laiko pabaigos, jį parsinešę namo turėtume laikytis tam tikrų taisyklių. Dalis iš jų, ko gero, yra žinomos daugeliui, tačiau kai kurios gali nustebinti. Apie tai, kokių klaidų vengti nusipirkus pieno, pasakoja prekės ženklą „Dvaro“ valdančios bendrovės „Pieno žvaigždės“ vyriausioji technologė Dalia Mickeliūnienė. Pienas turi būti laikomas šaldytuve. Tad įsipylę pieno, visuomet stenkitės kuo greičiau jį padėti atgal į šaldytuvą. Taip pat visuomet

Gydymo įstaigos gaus daugiau lėšų už suteiktas paslaugas, medikai – didesnius atlyginimus

Siekiant sudaryti sąlygas gydymo įstaigoms nuo 2024 m. sausio 1 d. didinti medikų darbo užmokestį ne mažiau kaip 10 proc., sveikatos apsaugos ministro įsakymu padidintos asmens sveikatos priežiūros paslaugų bazinės kainos. Tai leis gydymo įstaigoms gauti papildomų lėšų iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) ir skirti jas darbuotojų darbo užmokesčiui didinti. Pagal padidintus įkainius būtų atsiskaitoma už asmens sveikatos priežiūros paslaugas, suteiktas nuo šių metų lapkričio 1 d. „Laikomės įsipareigojimų reguliariai didinti medicinos darbuotojų atlygius – tai daroma peržiūrint įkainius

Su patyčiomis mokyklose vaikai kovoja pasitelkę piešinius

Patyčios tarp mokyklinio amžiaus vaikų yra viena opiausių problemų. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, patyčias patiria vidutiniškai 42 proc. berniukų ir 37 proc. mergaičių 40-yje labiausiai išsivysčiusių šalių. Pasipriešinti patyčioms nusiteikę ir Lietuvos vaikai, pasitelkę tam kūrybingas idėjas. „Su patyčiomis susidurti gali ne tik vaikai ar paaugliai, bet ir suaugusieji. Tačiau, jei suaugusieji gali apsiginti, labai dažnai vaikai jaučiasi bejėgiai prieš juos emociškai, o kartais net fiziškai žalojantį elgesį. Galime pasidžiaugti, kad patyčios mokyklose nebėra tabu – ši problema ne

Taip pat skaitykite