Kokia skalbimo mašina jums tinkamiausia?

Šiais laikais technologijos sparčiai tobulėja, todėl daugelio darbų nebereikia atlikti pačiam. Tai labai palengvina tvarkymąsi namuose ir leidžia daugiau laiko skirti poilsiui. Vienas iš tokių, didelę reikšmę mūsų gyvenime turinčių buitinių prietaisų yra skalbimo mašina.

Šis prietaisas tikriausiai randamas kiekvienuose namuose ir daugelis be skalbimo mašinos neįsivaizduoja savo namų. Skalbimo mašinų asortimentas dabar yra labai platus, todėl išsirinkti tinkamą variantą tampa labai sudėtinga.

Štai 4 patarimai, kuriais vadovaujantis galėsite išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį variantą.

Skalbimo mašinos dydis ir tūris – tai vienas iš esminių dalykų apie kurį turite pagalvoti prieš renkantis mašiną. Pagalvokite kur pastatysite savo skalbimo mašiną. Ar tai bus vonios kambarys ar virtuvė, o gal prieškambaris? Kiek galite skalbimo mašinai skirti vietos? Ar tai gali būti plati, didelė ir talpi skalbimo mašina ar siaura, viršuje atidaroma skalbyklė? O gal jūs negalite skirti vietos tik skalbimo mašinai, todėl geriausias pasirinkimas būtų kompaktiška, įmontuojama po praustuve skalbimo mašina?

Šie klausimai bus puikus vedlys renkantis kokia skalbimo jums tinkamiausia.

Kaip dažnai ir kiek daug skalbiate? Dažniausiai didžiausias skalbimo poreikis yra šeimose, kuriose auga maži vaikai. Tuomet skalbimo mašina veikia didžiausiu pajėgumu. Juk vaikai išsitepa gana dažnai. Tokiu atveju jums tiks talpinanti  virš 7 kg skalbinių. O jei skalbiate 1 kartą savaitėje ir nešvarių rūbų niekuomet neprisikaupia pilnas krepšys, galite svarstyti apie nuo 5-7 kg talpinančią skalbimo mašiną.
Vienas iš didžiausių šiuolaikinių skalbimo mašinų pliusų – kartu gali būti ir džiovyklė. Tai ypač aktualu tiems, kurie namuose neturi daug vietos ir negali sau leisti atskirai džiovyklai. Taip pat tai aktualu, kurie nemėgsta ilgai laukti ir nori švarių bei sausų drabužių iš karto. Dabar skalbimo mašinos turi daug technologijų, kurios joms leidžia tyliai ir efektyviai dirbti, todėl skalbyklė ir džiovyklė viename yra puikus variantas. Vertėtų tik pagalvoti apie skalbinių turinį, nes džiovinti galima ne visus audinius. Dalis jų gali likti sugadinti.
Jeigu jau apgalvojote skalbimo mašinos dydį, tūrį ir pajėgumą, galite pagalvoti ir apie papildomas funkcijas, kurios jums labai pagelbės kasdienybėje. Pavyzdžiui, jei turite vaikų, jums labai padės drabužių dezinfekavimas garais, o jei turite augintinių, kurie linkę šertis, jūsų išsigelbėjimas yra skalbimo mašina, kuri turi „gyvūnų plaukų šalinimo funkciją.

O jeigu mėgstate technologijų naujoves, jus labai pradžiugins skalbimo mašina, kurią galima įjungti kelių mygtukų paspaudimu, kuri įsimena jūsų mėgstamiausias skalbimo programas ar netgi yra valdoma telefono programėle.
Taip pat pagalvokite apie skalbimo mašinos saugumą ir ekonomiškumą. Labai svarbu, ypač turint mažamečių vaikų, turėti galimybę užrakinti ir apsaugoti vaikus nuo galimos nelaimės. Tokią funkciją turi daugybė skalbimo mašinų.

Taip pat tikriausiai kiekvienas žmogus norėtų, jog skalbimo mašina sunaudotu kiek įmanoma mažiau elektros energijos ir vandens. Šiais laikais tokių pasirinkimo variantų yra daugybė, todėl reikia tik truputį pasidomėti ir išsirinksite puikų variantą savo namams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sukčiai iš moters išviliojo beveik 37 tūkstančius eurų

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone, kuriuos tiria policijos pareigūnai. Sukčiavimo būdu iš moters, gim. 1952 m., buvo išviliota nemaža suma pinigų – 36 926 eurai. Rugpjūčio 12-16 d. Oželių k., Švėkšnos sen., iš miško technikos „John Deere 11“degalų bako pavogtas dyzelinis kuras. Nuostolis 210 eurų. Rugpjūčio 16 d. po pietų Uostadvario k., Rusnės sen., į griovį nuvažiavo automobilis „Nissan Almera“, kurį vairavo neblaivi (1,86 prom.) moteris, gim. 1964 m. Rugpjūčio 16 d. vakare bute Kintuose kilus konfliktui,

COVID-19: kodėl Šilutėje skiepija pasibaigusio galiojimo vakcina?

Paskambinusi moteris papasakojo, kad rugpjūčio 12 d., penktadienį, nuvyko į Šilutės pirminės sveikatos centrą skiepytis nuo COVID-19. Buvo užsiregistravusi prieš savaitę. Iš to paties buteliuko jau buvo paskiepyta žmonių, bet moterį sudomino vakcinos galiojimo laikas. Pasirodo, birželį jis jau pasibaigė, o skiepija dar ir rugpjūčio beveik vidury. Moteris skiepytis atsisakė. Situaciją aiškinomės su Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro direktore Lina Stanišauskiene. Įstaigos vadovė sakė, jog vakcinas parsiveža iš Klaipėdos, kartu yra gautas Sveikatos apsaugos ministro įsakymas, kad vakcina, kurios galiojimo

Karštą dieną atgaivins didelis ąsotis su šaltu vandeniu ir žiupsnelis vaizduotės

Termometro stulpeliams vasarą pasiekus aukščiausią tašką, labiausiai džiugina šviežias ir gaivus gėrimas. Malonaus skonio gėrimų labai nesunku paruošti ir namuose.   Prekybos tinklo „Iki“ atstovė Vilma Juodkazienė teigia, kad karštą dieną atsigaivinti ir atkurti skysčių pusiausvyrą organizme geriausiai padeda geriamasis vanduo. Tačiau norint, kad vanduo nepabostų, vertėtų jį paskaninti įvairiais gaiviais priedais. „Gali būti, kad daugeliui ne visada pavyksta įveikti rekomenduojamą vandens dienos normą, o tai ypač svarbu per karščius. Vis dėlto su žaisminga gėrimo versija privalomos 8 stiklinės, kurios

Perkate būstą nesusituokę. Ką būtina žinoti?

Bendrą gyvenimą pradedančių porų sprendimą įsigyti ar nuomotis būstą dažnai nulemia jų šeiminė padėtis. Vienos didžiausių Lietuvoje nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovių „Realco“ duomenimis, susituokusieji būstus įsigyja 4 kartus dažniau nei gyvenantys neregistruotoje santuokoje. Kas atbaido poras nuo būsto įsigijimo ir į ką atkreipti dėmesį perkant NT nesusituokus, atsako ekspertė.   „Didesnę dalį perkančių būstą sudaro susituokusios arba bent susižadėjusios poros, kurios jaučiasi pakankamai drąsiai kartu pradėti ieškoti bendrų namų. Tačiau populiarėjant gyvenimui oficialiai neįregistravus poros santykių, vis dažniau sulaukiame

Taip pat skaitykite