Kokį vaidmenį mūsų gyvenime atlieka multimedijos įrenginiai?

Multimedijos įrangos kiekis ir jos paklausa sparčiai auga. Ir tai suprantama, juk norinčių mėgautis naujausiais filmais, muzikiniais įrašais gretos irgi nuolat plečiasi. Juk atsiranda tokie įrenginiai, kurie įgalina mobilųjį telefoną naudoti kaip grotuvą. Multimedija vartotojams siūlo daugybę galimybių, tik reikia ją įsigyti ir mokėti ja naudotis.

Kaip multimedijos įrenginiai pasitarnauja mūsų kasdienybėje?

Nieko nestebina tai, kad internetu labai patogiai ir greitai dabar sumokame įvairius valstybinius ir komunalinius mokesčius, tiesiog iš namų įsigyjame prekes iš elektroninių parduotuvių. Kompiuteris yra tapęs svarbia mūsų gyvenimo dalimi. Jis mums pateikia mus dominančią informaciją, kai reikia, už mus gali atlikti sudėtingus skaičiavimus.

Jei mums norisi stipresnio garso, galime įsigyti akustinę sistemą su stiprintuvais, kurie elektrinį signalą paverčia garso bangomis. Kad garsas būtų malonus ausiai ir nepriekaištingai skambėtų, reikalingi kokybiški plokštės lizdai akustinei sistemai prijungti ir kabeliai.

Kokios elektroninės prekės sudaro multimedijos asortimentą?

Multimedija yra daugialypė terpė, kurioje naudojami įvairūs įrenginiai. Elektroninių multimedijos prekių asortimentas yra labai platus. Jame ne tik garso ir vaizdo įranga, KVM komutatoriai, kurie leidžia vienu metu valdyti kelis įrenginius, panaudojus vieną įvesties renginį, televizinė įranga. Taip pat ir įvairūs pagalbiniai laikikliai, įrenginių maitinimo kabeliai, įrenginiams perduodantys jiems būtiną elektros energiją, kompiuteriniai priedai, mikrokompiuterių įranga su jai būtinais priedais ir pan.

Taip pat prie šios kategorijos prekių priklauso vaizdo kameros, kompiuteriniai projektoriai, įrenginiai, padedantys sukurti dirbtinę (virtualią) erdvę. Internetinėje parduotuvėje Viskas elektronikai rasite labai platų elektronikos prekių asortimentą, tarp jų – ir visas multimedijai reikalingas prekes.

Kaip tinkamai pasirinkti jums reikalingą multimedijos įrangą?

Prieš nuspręsdami įsigyti multimedijos įrangą gerai apgalvokite, kuriems tikslams ją naudosite. Ar jums užteks tik vaizdo įrašų žiūrėjimo, muzikos klausymosi iš tokių internetinių šaltinių, kaip „Netflix“ ar YouTube“, ar norite kažko daugiau. O gal jūs norite savo kompiuteryje išsaugotus dokumentus peržiūrėti namų televizoriaus ekrane. Tad prieš rinkdamiesi šios rūšies prekes tiksliai įvertinkite savo norus, kad paskui neįsigytumėte to, ko jums gali neprireikti.

pr2023/122

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Baigiasi vasariškas rugsėjis, žadamas rudeniškas spalis

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša apie savaitgalio orus. Rugsėjo 29 d., penktadienį, dar bus 21-26 laipsniai šilumos, lietaus nežadama. Rugsėjo 30 d., šeštadienį, paskutinę rugsėjo dieną, naktis bus šilta, net +12 – 17°C. Vidurnaktį pajūrį pasieks ir lietaus debesys, iki ryto trumpai palis daugelyje vietovių. Vėjas pūs 8-13 m/s, pajūryje gūsiai sieks 15-17 m/s. Dieną prie jūros bus  +17-19°C, kai kur sušils iki +20-22°C. Spalio 1 d., sekmadienį, gali palyti. Vėjas pūs 15-17 m/s. Naktį bus  +8-13°C, kiek šilčiau bus tik

Nuo šiandien streikuoja mokytojai. Tiesa, ne visi

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga (vadovas Andrius Navickas) skelbia, kad nuo rugsėjo 29 d., penktadienio, 3000 Lietuvos mokytojų streikuoja. Šios profesinės sąjungos vadovas A. Navickas tikina, kad streikas galėtų trukti apie mėnesį.   Žygiuos pėsčiomis į Vilnių… Paskelbtame streike dalyvaujančių mokyklų sąraše yra Šilutės Pamario progimnazija, Šilutės Vydūno gimnazija, Šilutės pirmoji gimnazija ir Žemaičių Naumiesčio gimnazija. Prasidėjus streikui, dalis protestuojančių pedagogų ir juos palaikančių Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) atstovų pėsčiomis pajudės į Vilnių prie Vyriausybės rūmų, į V. Kudirkos aikštę.

Įspūdinga galimybė mokiniams: dalyvaukite FLEX programoje ir nemokamai praleiskite mainų metus JAV

JAV ambasada Lietuvoje ir Amerikos tarptautinio švietimo taryba kviečia moksleivius dalyvauti FLEX programoje. Šią mainų programą remia JAV vyriausybė. FLEX programa suteikia galimybę moksleiviams gyventi amerikiečių šeimose ir mokytis amerikiečių mokyklose 2024-2025 mokslo metais. FLEX programą 1992 m. sukūrė JAV Kongresas. Ši vienerių metų trukmės mainų programa yra visiškai finansuojama ir skirta vidurinių mokyklų moksleiviams, atvykstantiems į JAV. Programos metu moksleiviai sužino apie JAV bei supažindina amerikiečius su Lietuva. Kiekvienas stipendiją gavęs mokinys vienerius metus bus JAV priimančios šeimos nariu

Artėja sudėtingas metas vairuotojams: pataria kaip tamsiuoju metų laiku sumažinti riziką kelyje

Nors vis dar džiugina šilti orai, sparčiai artėjančio šaltojo sezono pradžią pranašauja trumpėjančios dienos. Vairuotojams tai reiškia, kad vis daugiau laiko teks vairuoti tamsoje ir sudėtingesnėmis oro sąlygomis. Šios aplinkybės šaltuoju metų laiku lemia didesnį pavojų kelyje ir išaugantį eismo įvykių, kurių priežastis yra prastas matomumas, skaičių. Draudimo bendrovės ERGO Lietuvoje Verslo klientų transporto draudimo portfelio valdytojas Rimvydas Pocius sako, kad kiekvienais metais tokių avarijų įvyksta bent keli tūkstančiai. Nemažos dalies jų būtų galima išvengti laikantis pagrindinių saugaus vairavimo principų

Taip pat skaitykite