Kodėl verta rinktis modulinius namus vietoje tradicinių namų

Moduliniai namai, dar vadinami surenkamaisiais, tampa vis populiaresni būsto pramonėje. Šie namai statomi gamykloje, o paskui gabenami į galutinę paskirties vietą, kur surenkami.

Yra daugybė priežasčių, kodėl žmonės renkasi modulinius namus vietoje tradicinių. Todėl aptarsime kai kurias pagrindines modulinių namų pasirinkimo priežastis ir jų privalumus, palyginti su tradiciniais namais.

Ekonomiškumas

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės renkasi modulinius namus, yra ta, kad jie yra ekonomiški. Kadangi moduliniai namai statomi gamykloje, darbo jėgos, medžiagų ir įrangos sąnaudos yra gerokai mažesnės, lyginant su tradiciniais vietoje statomais namais. Todėl moduliniai namai yra prieinami žmonėms, norintiems turėti namus, bet vengiantiems pernelyg didelių išlaidų.

Trumpesnis statybos laikas

Moduliniai namai statomi gamykloje, o paskui gabenami į galutinę vietą surinkti.

Tai reiškia, kad modulinių namų statybos laikas yra daug trumpesnis nei tradicinių namų. Tradicinių namų statyba gali užtrukti mėnesius ar net metus, o moduliniai namai gali būti pastatyti vos per kelias savaites. Dėl trumpesnio statybos laiko moduliniai namai labai tinka žmonėms, kurie nori greitai persikelti į nuosavą namą.

Aukštos kokybės statyba

Moduliniai namai statomi gamykloje kontroliuojamoje aplinkoje, todėl užtikrinama, kad jie bus pastatyti laikantis aukštų kokybės standartų. Gamyklinis statybos procesas užtikrina, kad namai būtų pastatyti taip, kad atitiktų arba viršytų vietos statybos taisykles. Be to, statybų procese tiksliai pjaunamos ir montuojamos medžiagos, todėl galutinis produktas yra tikslesnis ir kokybiškesnis.

Dizaino lankstumas

Moduliniai namai pasižymi dideliu lankstumu projektuojant. Modulinės statybos procesas suteikia galimybę rinktis įvairias dizaino galimybes, o namų savininkai gali pasirinkti iš įvairių aukštų planų, apdailos ir galimybių. Be to, statybos procesas užtikrina, kad bus atitikti individualūs poreikiai ir pageidavimai, patenkinant konkretaus namų savininko lūkesčius.

PLAČIAU: Parduodamų modulinių namų katalogas – Namvita

Energijos taupymas

Moduliniai namai suprojektuoti taip, kad būtų energetiškai efektyvūs. Statyboms naudojama aukštos kokybės izoliacija ir energiją taupantys langai bei durys. Be to, moduliniai namai statomi taip, kad atitiktų arba viršytų vietos energijos vartojimo taisykles. Tai reiškia, kad jie yra energetiškai efektyvesni nei tradiciniai namai. Dėl to per visą namo eksploatavimo laikotarpį galima sutaupyti daug energijos sąnaudų.

Žodis pabaigai

Moduliniai namai turi gausybę privalumų lyginant juos su tradiciniais namais. Jie yra ekonomiški, pasižymi trumpesniu statybos terminu, aukštos kokybės konstrukcija, dideliu projektavimo lankstumu, energijos vartojimo efektyvumu, ekologiškumu, ilgaamžiškumu ir mažesne priežiūra. Dėl šių privalumų nenuostabu, kad vis daugiau žmonių vietoje tradicinių namų nusprendžia rinktis modulinį namą.

pr2023/64

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nepasiturintiems šalies gyventojams – maisto produktai ir higienos priemonės

Birželio mėnesį nepasiturinčius Lietuvos gyventojus pasieks šiais metais jau trečioji parama maisto produktais. Paramą gaus kiek daugiau nei 205 tūkst. sunkiau besiverčiančių žmonių. Parama nepasiturintiems gyventojams šiemet dar bus dalijama ir rugpjūčio, spalio bei gruodžio mėnesiais. Kartu su birželio ir gruodžio mėnesių maisto produktais gyventojai sulauks ir paramos higienos priemonėmis. „Maisto dalijimas yra viena iš valstybės teikiamos paramos formų, kuri padeda nepasiturintiems ar sunkumų patiriantiems žmonėms. Valstybės teikiama parama visada pasiekia tuos, kam pagalbos reikia labiausiai“, – sako socialinės apsaugos

Kuo svarbūs mineraliniai papildai galvijams?

Mineralinės medžiagos karvių organizme užtikrina fiziologines reakcijas ir apykaitos procesus. Šios medžiagos  dalyvauja įvairiose biocheminėse reakcijose, įeina į kai kurių fermentų sudėtį. Jos įtakoja gyvulių produktyvumą, augimo intensyvumą bei reprodukcines funkcijas. Pagrindinis mikroelementų šaltinis atrajotojams – augalinės kilmės pašarai Mikroelementų kiekį pašaruose ir gyvulio organizme lemia daug veiksnių: dirvožemis, aplinkos sąlygos, pašarų ruošimo ir konservavimo būdas, antagonistiniai mineraliniai elementai, skirtingų pašarų santykis racione. Cheminiai elementai, būtini organizmui egzistuoti, vadinami biogeniniais elementais. Atsižvelgiant į keletą kriterijų, jie skirstomi į makro- ir

Miniatiūrų konkursas „Mūsų vienas vardas – Lietuva“

Šilutės pirmoji gimnazija interneto svetainėje pasidalijo štai tokia žinia. Birželio 2 d. Šilutės pirmosios gimnazijos bibliotekoje įvyko respublikinio miniatiūrų konkurso-parodos „Mūsų vienas vardas – Lietuva” baigiamasis apdovanojimų renginys. Sulaukėme svečių iš Šilalės, Tauragės, Kretingos ir Šilutės rajonų. Respublikinio bendrojo ugdymo įstaigų 9-12 klasių mokinių miniatiūrų konkursas-paroda „Mūsų vienas vardas – Lietuva“, skirtas Klaipėdos krašto prijungimo šimtmečiui paminėti. Miniatiūrų autoriai, 9-12 kl. mokiniai, mažo formato kūrinėlyje siekė išreikšti savo požiūrį į gimtąjį kraštą. Miniatiūrų konkurse dalyvavo 11 mokyklų (pateikta 100 darbų):

Už labai geras demokratijos žinias – kelionė į Belgiją

Šilutės Vydūno gimnazija paviešino Nacionaliniame demokratijos žinių konkurse sėkmės sulaukusio Luko Šilinsko įspūdžius iš apsilankymo Briuselyje, Belgijoje. Kuo ši išvyka gimnazistui Lukui buvo įdomi? Paskaitykime. Gegužės 31 dieną Europos Parlamente, Briuselyje, Belgijoje, dalyvavau susitikime su europarlamentaru Liudu Mažyliu. Susitikimo metu buvo aptarti įvairūs Europai ir Lietuvai aktualūs klausimai, išsamiai pristatyti Parlamento darbo principai ir artimiausi tikslai. Po dienos Parlamente lietuvių delegacija su L. Mažyliu susitiko neoficialioje aplinkoje. Parlamentaras papasakojo apie savo kelią nuo mokyklos suolo iki dabartinių pareigų Europos Parlamente.

Taip pat skaitykite