Kodėl verta rinktis diodinį plaukų šalinimo lazerį?

Diodinė plaukų šalinimo lazeriu procedūra – tai nauja estetinė pažanga, kai naudojama konkretaus bangos ilgio lazerio šviesa. Diodinis lazeris kaina nenustebins, tai prieinama kiekvienam noričiam pakeisti savo plaukelių šalinimo kasdienybę.

Plačiai siūloma visam laikui sumažinti plaukų augimą ir pašalinti nepageidaujamus plaukus nuo konkrečių kūno dalių. Koncentruota šviesos ir šilumos energija keliauja giliai į plaukų folikulus, kad juos sunaikintų. Skirtingai nei vaškavimas, skutimasis ir pincetas, jis nudegina plaukus iki pat šaknų nepatiriant skausmingų seansų.

Pranašumai

Taikant šį gydymo būdą galima išlaikyti tobulą kūną, nes jis siūlo platų privalumų spektrą, kuriuo galite mėgautis.

Patogesnis plaukų šalinimas

Tai viena iš mažiau skausmingų nuolatinio plaukų šalinimo procedūrų, skirtingai nuo kitų plaukų šalinimo būdų. Šiai neskausmingai procedūrai nereikia jokių vietinių anestetikų. Kai lazerinis instrumentas su aušinimo galvute pereina per gydymo sritį, galite jausti nedidelį diskomfortą. Kadangi tai labai neskauda, kai kurie klientai net nesuvokia, kad viskas baigėsi. Kiti sako, kad tai tarsi gumelės spragtelėjimas.

Ilgalaikis sprendimas

Procedūros metu naudojamas epiliavimas visam laikui pašalina negražius plaukus. Tai veiksminga priemonė, padedanti pšalinti plaukus giliai iki pat šaknų, o ne iššukuoti juos nuo galiukų, kaip tai daroma vašku ir pincetu. Diodiniai lazeriai nukreipiami į plauko stiebą, kai jis yra augimo fazėje (kai plaukai auga kas 3–6 savaites), kad atitolintų būsimą plaukų augimą ir paverstų juos plonesnėmis sruogomis.

Plaukai nenustoja aktyviai augti, nes norint pasiekti lygią beplaukę odą, reikia atlikti kelis plaukų šalinimo seansus (paprastai šešis).

Tinka visiems odos tipams

Ankstyvosiose plaukų šalinimo lazeriu stadijose specialistai teigia, kad žmonės su šviesia oda ir tamsiais plaukais yra geriausi kandidatai tokiam gydymui.

Sėkmingai mažina storų plaukų augimą

Po kelių seansų pastebėsite reikšmingą skirtumą apdorotoje vietoje. Gali atsirasti plonesnių plaukų, todėl jums reikės grįžti retkarčiais paskesniam gydymui. Reikiamų palaikomųjų procedūrų lazeriu kiekis priklauso nuo kitų veiksnių.

Diodinis plaukų šalinimo lazeris gali būti naudingas visų tipų odai ir plaukų spalvoms. Būkite atsargūs, nes vis tiek reikia laikytis atitinkamų medicininių nurodymų. Tamsaus tipo odai gydytojas patikrins jūsų ligos istoriją, kad padidintų tikimybę pasiekti geriausių rezultatų.

pr2023/20

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ką svarbu žinoti prieš perkant elektrinius traktorius vaikams?

Elektriniai traktoriai yra populiariausia pramoginė priemonė vaikams, kuri gali suteikti jiems daug linksmybių ir pramogų. Tačiau, prieš perkant elektrinį traktorių vaikams, svarbu žinoti keletą dalykų, kad užtikrintumėte vaiko saugumą ir jis su juo smagiai jaustųsi. Čia jums pateiksime keletą patarimų, kaip juos išsirinkti, kad vaikiški traktoriai būtų šauni pramoga visai šeimai. Pirma, svarbu žinoti, kad visi elektriniai traktoriai yra skirti įvairių amžiaus grupių vaikams. Prieš perkant traktorių, reikia susipažinti su gamintojo teikiamomis rekomendacijomis, koks traktorius jam tinkamas. Taip nesukelsite pavojingos

Kodėl verta investuoti į kokybiškas plaukų kirpimo mašinėles?

Jei turite noro ir poreikio įsigyti profesionalią kirpimo mašinėlę, tačiau neturite pakankamai žinių pasirinkti ir suprasti, kuo šiuolaikinės mašinos skiriasi viena nuo kitos, mes padėsime rasti techninius skirtumus ir pasirinkti paprastą, ir pelningą pirkinį. Šiandien pasitelkus tinklaraščius ir internetą madinga rūpintis savimi namuose. Štai kodėl matome, kaip įvairūs profesionalūs prietaisai migruoja iš grožio salonų naudojimui į namus. Kirpimo mašinėlės jau nustojo būti prietaisu vien profesionalams. Pasaulio inžinieriai ir dizaineriai kasmet tobulina įrenginį, kad šis populiarus prietaisas būtų patogesnis ir saugesnis

Lietuvos bankas siūlo atsisakyti 1 ir 2 euro centų monetų. Kaip apvalintų kainas?

Lietuvos bankas (LB) siūlo atsisakyti 1 euro cento ir 2 euro centų monetų. Anot banko duomenų, nuo euro įvedimo Lietuvos gyventojai kas metus pameta apie trečdalį milijono tokių monetų. Pamestų cento monetų bendra vertė nuo euro įvedimo siekia 2,4 mln. eurų. Pasak Lietuvos banko Politikos, emisijos ir kontrolės skyriaus vyriausiosios specialistės Editos Lisinskaitės, šioms monetoms pakeisti ir tvarkyti Lietuvos valstybė kasmet išleidžia pusę milijono eurų. „Valstybė kasmet išleidžia po pusę milijono eurų šių monetų (kurių didžiąją dalį pametame) kaldinimui ir

Kaip sekėsi rinkimuose Klaipėdos regiono merams?

Klaipėdos regiono plėtros taryboje bus permainų. Joje dirbs ir buvusių, ir naujų merų, tarybų narių, o veikla prasidės patvirtinus galutinius rinkimų rezultatus. Žinoma, ir naujosioms politikų taryboms apsisprendus, ką jos deleguos į Regiono plėtros tarybą. Klaipėdos regiono plėtros taryboje svarstomi šių savivaldybių reikalai: Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Šilutės, Kretingos, Skuodo r., Neringos savivaldybių. Ilgas kelias per kopas Šis meras eina 50-uosius metus. Jis – iš anapus marių. Buvo žvejys-motoristas, kasininkas-inspektorius, miško darbininkas. Nuo 2013 metų – meras. Baigęs Klaipėdos

Taip pat skaitykite