Kodėl verta naudoti ketaus keptuves maisto gamybai?

Ketus kaip gamybos medžiaga turi daug privalumų. Pavyzdžiui, ilgas tarnavimo laikas, atsparumas deformacijai ir korozijai, taip pat šiluminė talpa. Vienintelis ketaus indų trūkumas gali būti didelis svoris. Tačiau ketaus virtuvės reikmenys turi daugybę privalumų, paaiškinančių šio tipo virtuvės reikmenų populiarumą tarp šiuolaikinių namų šeimininkių, daugiau informacijos ir platų pasirinkimą rasite pardavėjo puslapyje.

Ketaus keptuvę verta naudoti maisto gamybai dėl kelių priežasčių:

Pirmoji priežastis – ketaus keptuvė itin patikima. Ji tikrai patvari, savo savininkams tarnauja ne tik metus, bet ir dešimtmečius. Ir, nepaisant visko, net ir po dvidešimties metų patiekalai ketaus keptuvėje vis tiek pasirodys tokie pat skanūs, o gal net skanesni.

Antroji priežastis yra ta, kad ketaus keptuvė yra visiškai saugi sveikatai. Skirtingai nei keptuvės su įvairiomis dangomis, ketaus keptuvė yra visiškai nekenksminga aplinkai ir saugi, jums nereikia jaudintis dėl to, ką valgote.

Trečia priežastis – kepant ketaus keptuvėje maistas praturtinamas geležimi. Tai labai naudinga žmonėms, kuriems trūksta šio mikroelemento.

Kiekvienoje virtuvėje turi būti bent po vieną ketaus keptuvę – sunkią, storu dugnu, gebančią gaminti taip, kaip nepajėgia kiti indai. Šiuolaikinės ketaus keptuvės skiriasi savo forma ir dydžiu, priklausomai nuo paskirties. Yra universalių kasdieniniam naudojimui, yra siauros specializacijos modelių: blynams, visai žuviai, tabaka vištienai, kepsniams, picai. Dugnas lygus, gofruotas arba su grotelėmis. Gali būti su aukštais šonais arba visai be jų.. Dangčiai irgi yra skirtingi – klasikiniai, kupoliniai arba du viename.

Ketaus privalumai ir trūkumai

Ketaus keptuvės yra geresnės nei aliuminio keptuvės ir praktiškesnės nei plieninės keptuvės. Pagrindiniai privalumai:

  • Vienodas kaitinimas – skirtingose ​​vietose indas kaitinamas iki vienodos

temperatūros. Tai neleidžia maistui prilipti ir pridegti.

  • Didelė šiluminė talpa – dėl porėtos struktūros keptuvė ilgai išlieka karšta,

išlaikant gaminamų patiekalų temperatūrą.

  • Natūralios nelimpančios savybės. Net jei nieko nedarote, laikui bėgant ketaus

indų paviršius tampa nelipnus. Poros uždaromos riebalais, kurie aukštoje temperatūroje keičia savo savybes ir virsta lygia plėvele.

  • Storas dugnas – ketaus keptuvė turi storą dugną ir storesnes rietuves. Plonas

ketus neegzistuoja. Tai reiškia, kad indai yra apsaugoti nuo perdegimo.

pr2022/087

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

4 priežastys, kodėl juntamas skausmas žandikaulio srityje

Skausmas dažniausiai yra vienas pirmųjų simptomų, įspėjančių apie sveikatos sutrikimą. Kiekvieną dieną kalbame, kramtome, kandame, žiovaujame, todėl žandikaulio sąnariams tenka didelis krūvis. Priežasčių, kodėl atsirado skausmas būtent šioje srityje – gali būti daug. Šiame straipsnyje aptarsime 4 pagrindines skausmo atsiradimo priežastis.   1. Lėtinis griežimas dantimis Žandikaulio sąnariai gali sutrikti dėl bruksizmo, kitaip vadinamo dantų griežimu. Griežiant viršutinis ir apatinis žandikauliai stipriai sukandami ir dantys trinami vienas į kitą. Dažnai trinami dantų paviršiai gali sukelti ne tik dantų traumas, bet

Trys biuro popieriaus rūšys, ypač reikalingos verslui

Ar teko girdėti pasakymą, kad darbus reikia pradėti nuo balto popieriaus lapo? O ar žinote, kad liaudies dainose dažnai popieriumi buvo vadinami pinigai? Senolių išmintis dažniausiai nemeluoja. Todėl nenuostabu, kad net šiais laikais verslininkams vis dar verta investuoti į aukštos kokybės popierių. Juk jis naudingas daugeliu atvejų, pavyzdžiui, planuojant laiką susitikimams ar užsirašant naudingą informaciją. Reikėtų nepamiršti ir to, kad sėkmingam verslui reikia įvairiausių rūšių popieriaus. Todėl mūsų tikslas – trumpai pristatyti tris biure dažniausiai naudojamas popieriaus rūšis. 1. Kopijavimo

Kada sutrenktą kūno vietą šildyti, kada šaldyti, o kada kreiptis į mediką?

Sinoptikai prognozuoja lijundrą, plikledį. Tad pasivaikščiojimas žiemą gali baigtis netikėtu nugriuvimu paslydus ir vėliau jį lydinčiais skausmais. „Eurovaistinės“ vaistininkė Jovita Aleknienė pataria, kaip namų sąlygomis greičiau palengvinti raumenų patempimus, sutrenkimus ir kitas traumas. Taip pat paaiškina, kokiais atvejais reikėtų gydytis šaldančiomis, o kokiais – šildančiomis priemonėmis. Šildymas ir šaldymas – ar jie tikrai veiksmingi? Šalčio ir šilumos terapija dažnai yra naudojama patempimams, skausmui, patinimams ir kitoms traumoms gydyti. Anot vaistininkės, tinkamai pasitelktas šaltis arba šiluma gali sumažinti skausmą, padėti pažeistiems

Ilgalaikė automobilio nuoma, automobilio abonementas ar lizingas: patarimai verslui

Šiandien vis daugiau verslų sprendžia gana sudėtingą dilemą – ar transporto priemonę įsigyti ar nuomotis? Šiuo metu rinkoje susijusių paslaugų spektras išties platus. Tai gali būti ilgalaikė ir trumpalaikė automobilio nuoma, transporto priemonės lizingas, automobilių veiklos nuoma ar sparčiai populiarėjanti paslauga – automobilio nuoma su abonementu. Ekspertai nori atkreipti dėmesį, kad kiekvienas variantas turi savų privalumų ir trūkumų, todėl prieš priimant galutinį sprendimą, reikėtų racionaliai įvertinti jums siūlomas galimybes. Daugiau galimybių pasirinkti Kiekvienas verslas ieško optimalaus sprendimo savo veiklai, todėl

Taip pat skaitykite