Kodėl verta naudoti ketaus keptuves maisto gamybai?

Ketus kaip gamybos medžiaga turi daug privalumų. Pavyzdžiui, ilgas tarnavimo laikas, atsparumas deformacijai ir korozijai, taip pat šiluminė talpa. Vienintelis ketaus indų trūkumas gali būti didelis svoris. Tačiau ketaus virtuvės reikmenys turi daugybę privalumų, paaiškinančių šio tipo virtuvės reikmenų populiarumą tarp šiuolaikinių namų šeimininkių, daugiau informacijos ir platų pasirinkimą rasite pardavėjo puslapyje.

Ketaus keptuvę verta naudoti maisto gamybai dėl kelių priežasčių:

Pirmoji priežastis – ketaus keptuvė itin patikima. Ji tikrai patvari, savo savininkams tarnauja ne tik metus, bet ir dešimtmečius. Ir, nepaisant visko, net ir po dvidešimties metų patiekalai ketaus keptuvėje vis tiek pasirodys tokie pat skanūs, o gal net skanesni.

Antroji priežastis yra ta, kad ketaus keptuvė yra visiškai saugi sveikatai. Skirtingai nei keptuvės su įvairiomis dangomis, ketaus keptuvė yra visiškai nekenksminga aplinkai ir saugi, jums nereikia jaudintis dėl to, ką valgote.

Trečia priežastis – kepant ketaus keptuvėje maistas praturtinamas geležimi. Tai labai naudinga žmonėms, kuriems trūksta šio mikroelemento.

Kiekvienoje virtuvėje turi būti bent po vieną ketaus keptuvę – sunkią, storu dugnu, gebančią gaminti taip, kaip nepajėgia kiti indai. Šiuolaikinės ketaus keptuvės skiriasi savo forma ir dydžiu, priklausomai nuo paskirties. Yra universalių kasdieniniam naudojimui, yra siauros specializacijos modelių: blynams, visai žuviai, tabaka vištienai, kepsniams, picai. Dugnas lygus, gofruotas arba su grotelėmis. Gali būti su aukštais šonais arba visai be jų.. Dangčiai irgi yra skirtingi – klasikiniai, kupoliniai arba du viename.

Ketaus privalumai ir trūkumai

Ketaus keptuvės yra geresnės nei aliuminio keptuvės ir praktiškesnės nei plieninės keptuvės. Pagrindiniai privalumai:

  • Vienodas kaitinimas – skirtingose ​​vietose indas kaitinamas iki vienodos

temperatūros. Tai neleidžia maistui prilipti ir pridegti.

  • Didelė šiluminė talpa – dėl porėtos struktūros keptuvė ilgai išlieka karšta,

išlaikant gaminamų patiekalų temperatūrą.

  • Natūralios nelimpančios savybės. Net jei nieko nedarote, laikui bėgant ketaus

indų paviršius tampa nelipnus. Poros uždaromos riebalais, kurie aukštoje temperatūroje keičia savo savybes ir virsta lygia plėvele.

  • Storas dugnas – ketaus keptuvė turi storą dugną ir storesnes rietuves. Plonas

ketus neegzistuoja. Tai reiškia, kad indai yra apsaugoti nuo perdegimo.

pr2022/087

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Joninių simbolis – papartis: ieškosime jo žiedo…

Jonìnės (šalutinis kirčiavimo normos variantas – Jõninės) – krikščioniška šventė, Jono Krikštytojo gimimo diena, švenčiama birželio 24 d. Joninių šventimas glaudžiai susijęs su vasaros saulėgrįža, kai Šiaurės pusrutulyje būna ilgiausia diena ir trumpiausia naktis. Daugelyje šalių ši šventė ir tam tikros jos tradicijos siejasi su ikikrikščioniškomis vasaros saulėgrįžos šventėmis. Dėl to daugelyje šalių švenčiama šv. Jono išvakarėse, naktį iš 23 į 24 d. Lietuvoje tai Rasos arba Kupolės, Latvijoje – Lyguo. 2003 m. Rasos ir Joninių diena Lietuvoje paskelbta nedarbo

Ar šiemet lis per Jonines?   

Antradienį lijo beveiki visoje Lietuvoje, buvo vėsu. Jau suabejota, ar sinoptikų prognozės, jog ilgasis Joninių savaitgalis bus šiltas, yra tiesa. Tačiau sinoptikai ragina atostogauti, nes artėja karščiai ir gražios vasaros dienos. Tokios Joninės kaip bus šiemet Lietuvoje retai pasitaiko Liaudies išmintis byloja, kad per Jonines visada lyja. Ar tikrai šis faktas teisingas galima patikrinti naudojant lietingų dienų pasikartojimą 1991-2020 m. laikotarpiu, teigia Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos specialistai. Pasak jų, peržiūrėjus duomenis matyti, kad vidutiniškai Lietuvoje birželio 23 ir 24 dienomis dažniau

Birželio 23-ioji – ne tik Valstybės tarnautojo diena              

2002 m. gruodžio 20 d. Jungtinių Tautų Generalinė asamblėja birželio 23 dieną paskelbė Valstybės tarnautojo diena. Šią dieną siekiama paminėti valstybės tarnybos privalumus ir svarbą visuomenei, apdovanojant viešojo sektoriaus organizacijas už indėlį stiprinant valstybės tarnybos vaidmenį, prestižą ir matomumą. Taip norima pabrėžti valstybės tarnybos vaidmenį šalies plėtros procese, pripažinti valstybės tarnautojų darbą bei paskatinti jaunus žmones siekti karjeros viešajame sektoriuje.   Birželio 23-ioji – ir Birželio sukilimo diena, Tarptautinė olimpinė diena, Tarptautinė našlių diena. 1941 m. birželio 22–28 d. įvyko

Dažniausi klausimai apie miško pirkimo paslaugas

Turite mišką, kuris Jums neneša jokios naudos ir tuo pačiu neturite laiko, kurį galite skirti jo priežiūrai? Tokiu atveju siūlome pasinaudoti miško pardavimo paslaugomis, kurios leis Jums uždirbti daug. Miško pirkimas turėtų būti paliekamas tų rankose, kurie supirkimą atlieka kasdien. Kadangi jie dažniausiai pasiūlo didesnes sumas nei fiziniai asmenys, o natūralu, kad to daugelis ir siekia. Galiausiai, jie su tuo susiduria kasdien, tad ir dirba greičiau nei profesionaliau. Svarbiausia kuo daugiau žinoti apie supirkimą. Tai ramina dėl gaunamų paslaugų. Kiek

Taip pat skaitykite