Kas užims dar šiltą Artūro Juočo kėdę?

„Pamarys“ informavo, kad iš pareigų šalims susitarus pasitraukė Artūras Juočas, Nacionalinės žemės tarnybos Šilutės skyriaus vedėjas. Trauktis iš pareigų A. Juočui buvo pasiūlyta atlikus tikrinimą ir nustačius pažeidimų. Kas pakeis A. Juočą? Ar laukti Darbo partijos nario, nes Žemės ūkio ministerijai vadovauja „darbietė“ Virginija Baltraitienė? Smalsūs „Pamario“ skaitytojai teiravosi konkrečiai: ar Edgaras Kuturys pakeis A. Juočą? Tad pasiaiškinkime.

Kas tas Edgaras Kuturys?
E. Kuturys gimęs Būbliškės kaime, Pagėgių seniūnijoje. Jam – 40 metų. Baigęs tuometinę Lietuvos policijos akademiją, turi teisės bakalauro diplomą. 1995-2005 metais dirbo Šilutės policijos komisariate, atleistas iš vidaus tarnybos, paskyrus pensiją. 2006-1011 metais – Pagėgių savivaldybės administracijos Bendrojo ir juridinio skyriaus vedėjas. 2011- 2012 metais – Šilutės miškų urėdijos Žemaitkiemio girininkijos eigulys ir Švėkšnos girininkijos medžioklės plotų prižiūrėtojas. Turi patirties savivaldos srityje: praėjusią kadenciją buvo Pagėgių savivaldybės tarybos narys, šią kadenciją – irgi, atstovauja opozicijai, yra Darbo partijos narys. Per šių metų savivaldos rinkimus Darbo partija Pagėgių savivaldybės taryboje gavo 4 mandatus, anksčiau turėjo 2. Šiais metais E. Kuturys tiesioginiuose rinkimuose kandidatavo į Pagėgių savivaldybės merus, buvo vienas iš 7 kandidatų, pagal gautus balsus užėmė antrą vietą. Nuo 2011 m. dirba Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vedėju. Šią su savivaldos rinkimais susijusią informaciją skelbia Vyriausioji rinkimų komisija.
E. Kuturys telefonu „Pamariui“ sakė, kad klausimas, ar jis užims A. Juočo kėdę, juokingas. Nepaskelbta konkurso, neaišku, kokios bus sąlygos, reikalavimai. Tuo domėjęsis interneto svetainėje, bet dar nieko nerado. Dalyvavo Macikų socialinės globos namų direktoriaus konkurse, jo nelaimėjo. Gal dalyvausiąs konkurse ir Nacionalinės žemės tarnybos Šilutės skyriaus vedėjo pareigoms eiti? Kodėl gi nepamąstyti? Štai tiek išgirdome iš E. Kuturio.
Šis žmogus nuolat turi ką pasakyti ir spaudai. Apie spaudą ir politikus – plati tema, tikėtina, prie jos dar sugrįšime. Taip pat ir prie E. Kuturio bendraminčių „karo“ su Pagėgių valdžia. Jame E. Kuturiui tenka svarbi vieta: jis – nepailstantis Pagėgių mero Virginijaus Komskio, partijos „Tvarka ir teisingumas“, turinčios daugumą Pagėgių savivaldybės taryboje, oponentas. Verta priminti, kad teisininko išsilavinimas ir šio darbo patirtis, sukaupta būtent Pagėgių savivaldybėje, kartais garantuoja E. Kuturiui pergalę ar bent jos dalelę. Panašu, kad E. Kuturio kritika neretai būna taikli, objektyvi ir išjudinanti. Pasitaiko ir politikavimo, tačiau kur jo nėra? Tuo garsios ir Šilutės, ir Pagėgių valdžios.

Stasė SKUTULIENĖ

2 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Meldinių nendrinukių sutiktuvės Šyšos polderyje

Po kelių metų pertraukos, birželio 1 d. Šyšos polderyje vyks meldinių nendrinukių sutiktuvės. Šį paukštį saugantys ūkininkai ir gamtos mylėtojai kviečiami 12 val. prie Šyšos polderio 2-osios siurblinės, kur, ragaujant skanias vaišes ir klausantis supančios gamtos garsų, vyks neformalus bendravimas su gamtininkais, bus aptariamos šios rūšies apsaugos naujovės, diskutuojama apie ūkininkams iškylančias problemas. Vakare (nuo 19 val.) susirinkusieji bus kviečiami pasitikti saulėlydį klausantis meldinių nendrinukių Šyšos polderio pievose. Išvykimas 19 val. nuo Šyšos polderio 2-osios (naujosios) siurblinės. „Nekantraujame po visų

Pasak VMI, šilutiškiai už 2021 metus dar nesumokėjo beveik 186,8 tūkst. eurų GPM

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad beveik 900 Šilutės r. savivaldybės gyventojų gegužės–birželio mėnesiais sulauks pranešimų apie deklaruotą ir laiku nesumokėtą gyventojų pajamų mokestį (GPM) už 2021 m., kurį reikėjo sumokėti iki gegužės 2 d. Šilutiškiai už praėjusius metus bendrai skolingi 186,8 tūkst. eurų GPM. VMI gyventojus apie turimas skolas informuoja savo iniciatyva per Mano VMI, o nesinaudojančius e.paslaugomis – paštu. „Didžioji dalis mokesčių mokėtojų mokesčius deklaruoja ir sumoka laiku, dėkojame jiems. Visgi kasmet turime ir vėluojančių.

Suomijos bibliotekose – jaukios erdvės lankytojų poreikiams

Vykdant „Erasmus+“ mobilumo projektą „Naujos kompetencijos bibliotekininkams vystant neformalųjį suaugusiųjų švietimą“ gegužės 9–13 d. grupė Šilutės r. savivaldybės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos, Klaipėdos apskr. I. Simonaitytės viešosios bibliotekos, Kretingos r. savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos bibliotekininkių lankėsi Suomijos bibliotekose, jų padaliniuose ir kitose įstaigose, teikiančiose kultūros, švietimo, skaitmeninio raštingumo bei kitas paslaugas. Projekto metu tobulintos edukacinių programų rengimo ir vykdymo kompetencijos, domėtasi  neformaliuoju suaugusiųjų švietimu, semtasi patirties stebint skandinavišką bibliotekinės veiklos modelį. Pirmąją kelionės dieną Lankytasi Helsinkio universiteto bibliotekoje, kuri

Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijai vadovaus Darius Nicius

Saugomų teritorijų valdymo sistemos pertvarka vyksta pagal numatytą planą. Įsteigtos naujos Aukštaitijos, Dzūkijos–Suvalkijos, Mažosios Lietuvos ir Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos ir patvirtinti jų nuostatai, organizacinės struktūros ir šių direkcijų pareigybių sąrašai. Jau įvyko Aukštaitijos, Dzūkijos–Suvalkijos, Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijų vadovų atrankos. Nauji vadovai Nuo 2022 m. liepos 1 d. Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcijai vadovaus Adrija Gasiliauskienė, Dzūkijos–Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijai vadovaus Paulius Čeponas, o Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijai – Darius Nicius. „Nors spręstinų klausimų vis dar yra, bet

Taip pat skaitykite