Kas užims dar šiltą Artūro Juočo kėdę?

„Pamarys“ informavo, kad iš pareigų šalims susitarus pasitraukė Artūras Juočas, Nacionalinės žemės tarnybos Šilutės skyriaus vedėjas. Trauktis iš pareigų A. Juočui buvo pasiūlyta atlikus tikrinimą ir nustačius pažeidimų. Kas pakeis A. Juočą? Ar laukti Darbo partijos nario, nes Žemės ūkio ministerijai vadovauja „darbietė“ Virginija Baltraitienė? Smalsūs „Pamario“ skaitytojai teiravosi konkrečiai: ar Edgaras Kuturys pakeis A. Juočą? Tad pasiaiškinkime.

Kas tas Edgaras Kuturys?
E. Kuturys gimęs Būbliškės kaime, Pagėgių seniūnijoje. Jam – 40 metų. Baigęs tuometinę Lietuvos policijos akademiją, turi teisės bakalauro diplomą. 1995-2005 metais dirbo Šilutės policijos komisariate, atleistas iš vidaus tarnybos, paskyrus pensiją. 2006-1011 metais – Pagėgių savivaldybės administracijos Bendrojo ir juridinio skyriaus vedėjas. 2011- 2012 metais – Šilutės miškų urėdijos Žemaitkiemio girininkijos eigulys ir Švėkšnos girininkijos medžioklės plotų prižiūrėtojas. Turi patirties savivaldos srityje: praėjusią kadenciją buvo Pagėgių savivaldybės tarybos narys, šią kadenciją – irgi, atstovauja opozicijai, yra Darbo partijos narys. Per šių metų savivaldos rinkimus Darbo partija Pagėgių savivaldybės taryboje gavo 4 mandatus, anksčiau turėjo 2. Šiais metais E. Kuturys tiesioginiuose rinkimuose kandidatavo į Pagėgių savivaldybės merus, buvo vienas iš 7 kandidatų, pagal gautus balsus užėmė antrą vietą. Nuo 2011 m. dirba Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vedėju. Šią su savivaldos rinkimais susijusią informaciją skelbia Vyriausioji rinkimų komisija.
E. Kuturys telefonu „Pamariui“ sakė, kad klausimas, ar jis užims A. Juočo kėdę, juokingas. Nepaskelbta konkurso, neaišku, kokios bus sąlygos, reikalavimai. Tuo domėjęsis interneto svetainėje, bet dar nieko nerado. Dalyvavo Macikų socialinės globos namų direktoriaus konkurse, jo nelaimėjo. Gal dalyvausiąs konkurse ir Nacionalinės žemės tarnybos Šilutės skyriaus vedėjo pareigoms eiti? Kodėl gi nepamąstyti? Štai tiek išgirdome iš E. Kuturio.
Šis žmogus nuolat turi ką pasakyti ir spaudai. Apie spaudą ir politikus – plati tema, tikėtina, prie jos dar sugrįšime. Taip pat ir prie E. Kuturio bendraminčių „karo“ su Pagėgių valdžia. Jame E. Kuturiui tenka svarbi vieta: jis – nepailstantis Pagėgių mero Virginijaus Komskio, partijos „Tvarka ir teisingumas“, turinčios daugumą Pagėgių savivaldybės taryboje, oponentas. Verta priminti, kad teisininko išsilavinimas ir šio darbo patirtis, sukaupta būtent Pagėgių savivaldybėje, kartais garantuoja E. Kuturiui pergalę ar bent jos dalelę. Panašu, kad E. Kuturio kritika neretai būna taikli, objektyvi ir išjudinanti. Pasitaiko ir politikavimo, tačiau kur jo nėra? Tuo garsios ir Šilutės, ir Pagėgių valdžios.

Stasė SKUTULIENĖ

2 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Iš Šilutės kilęs Valdas Benkunskas sieks Vilniaus miesto mero posto

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) Vilniaus miesto mero rinkimuose kelia dabartinio sostinės mero pavaduotojo Valdo Benkunsko kandidatūrą.  Vilniaus miesto vicemeras V. Benkunskas 12 metų dirba Vilniaus miesto savivaldybėje, septynerius metus yra Vilniaus vicemeras. V. Benkunskas šiuo metu savivaldybėje yra atsakingas už sostinės šilumos ir energetikos ūkį. 37-erių metų politikas prie TS-LKD prisijungė 2008 metais, 2011 m. buvo išrinktas Tarybos nariu Vilniaus miesto savivaldybėje. 2015-2017 metais ir nuo 2019-ųjų buvo Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras, kuruoja energetikos, sporto ir sveikatingumo

Sukčių sėkmė nesibaigia. Šįkart apgautas vyras neteko 6328 eurų

Tauragės apskrities VPK skelbia rugsėjo 29-30 dienų įvykius Šilutės rajone. Sukčiai Rugsėjo 29 d.  vyras, gim. 1983 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamas galandimo stakles ir gaterį, į pardavėjo sąskaitą už juos pervedė pinigus, tačiau prekių negavo. Nuostolis 6328 Eur. Tiesą sakant, keistoka istorija… Kaip galima pirkti gaterį, pinigus iš anksto pervedant internetu… Juk čia ne koks porcelianinis puodukas. Ar galėjo pirkėjas pervesti solidžią sumą pinigų nematęs paties mechanizmo? O jeigu matė, tai tikriausiai žino, kur tas gateris yra?

Kokių klaidų vengti renkantis IT paslaugų teikėją?

Laikas, praleistas bandant išsiaiškinti versle naudojamas technologijas, gali būti brangus. Todėl bendradarbiavimas su IT paslaugų teikėju įmonei gali atnešti daug naudos. Tokiu būdu savo dėmesį galite sutelkti į pagrindinius verslo poreikius, nešvaistydami laiko tam, kas galbūt nėra stiprioji jūsų pusė. IT paslaugų teikėjų yra daug. Tačiau ne visi gali patenkinti konkrečius jūsų verslo poreikius. Taigi, norėdami nepatirti nusivylimo, turėtumėte vengti šių pagrindinių klaidų. 1. Noras rasti pigiausią pasiūlymą Daugelis iš mūsų nepraleistų progos sutaupyti. Tačiau renkantis IT paslaugų teikėją, nereikėtų

5 patarimai, kaip sumažinti dantų jautrumą

Pajutus dantų jautrumą, nevalia į jį numoti ranka. Dažnai padidėjęs jautrumas praneša apie emalio pažeidimus. Tad ilgiau ignoruojant šį nemalonų jausmą, gali kilti rimtesnių komplikacijų. Įprasta, kad rimtesni natūralių audinių pažeidimai gydomi ilgiau ir sudėtingiau. Norint to išvengti, šiame straipsnyje pateikiame patarimų, kaip sumažinti dantų jautrumą ir galbūt užkirsti kelią su juo susijusioms problemoms. 1. Reguliariai lankykitės pas odontologą Kartais nemalonus jausmas kyla dėl pažeisto danties. Vizito metu profesionalus gydytojas odontologas gali aptikti pažeidimą ir šį išgydyti. Ėduonis ar kanaluose

Taip pat skaitykite