Kas užims dar šiltą Artūro Juočo kėdę?

„Pamarys“ informavo, kad iš pareigų šalims susitarus pasitraukė Artūras Juočas, Nacionalinės žemės tarnybos Šilutės skyriaus vedėjas. Trauktis iš pareigų A. Juočui buvo pasiūlyta atlikus tikrinimą ir nustačius pažeidimų. Kas pakeis A. Juočą? Ar laukti Darbo partijos nario, nes Žemės ūkio ministerijai vadovauja „darbietė“ Virginija Baltraitienė? Smalsūs „Pamario“ skaitytojai teiravosi konkrečiai: ar Edgaras Kuturys pakeis A. Juočą? Tad pasiaiškinkime.

Kas tas Edgaras Kuturys?
E. Kuturys gimęs Būbliškės kaime, Pagėgių seniūnijoje. Jam – 40 metų. Baigęs tuometinę Lietuvos policijos akademiją, turi teisės bakalauro diplomą. 1995-2005 metais dirbo Šilutės policijos komisariate, atleistas iš vidaus tarnybos, paskyrus pensiją. 2006-1011 metais – Pagėgių savivaldybės administracijos Bendrojo ir juridinio skyriaus vedėjas. 2011- 2012 metais – Šilutės miškų urėdijos Žemaitkiemio girininkijos eigulys ir Švėkšnos girininkijos medžioklės plotų prižiūrėtojas. Turi patirties savivaldos srityje: praėjusią kadenciją buvo Pagėgių savivaldybės tarybos narys, šią kadenciją – irgi, atstovauja opozicijai, yra Darbo partijos narys. Per šių metų savivaldos rinkimus Darbo partija Pagėgių savivaldybės taryboje gavo 4 mandatus, anksčiau turėjo 2. Šiais metais E. Kuturys tiesioginiuose rinkimuose kandidatavo į Pagėgių savivaldybės merus, buvo vienas iš 7 kandidatų, pagal gautus balsus užėmė antrą vietą. Nuo 2011 m. dirba Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vedėju. Šią su savivaldos rinkimais susijusią informaciją skelbia Vyriausioji rinkimų komisija.
E. Kuturys telefonu „Pamariui“ sakė, kad klausimas, ar jis užims A. Juočo kėdę, juokingas. Nepaskelbta konkurso, neaišku, kokios bus sąlygos, reikalavimai. Tuo domėjęsis interneto svetainėje, bet dar nieko nerado. Dalyvavo Macikų socialinės globos namų direktoriaus konkurse, jo nelaimėjo. Gal dalyvausiąs konkurse ir Nacionalinės žemės tarnybos Šilutės skyriaus vedėjo pareigoms eiti? Kodėl gi nepamąstyti? Štai tiek išgirdome iš E. Kuturio.
Šis žmogus nuolat turi ką pasakyti ir spaudai. Apie spaudą ir politikus – plati tema, tikėtina, prie jos dar sugrįšime. Taip pat ir prie E. Kuturio bendraminčių „karo“ su Pagėgių valdžia. Jame E. Kuturiui tenka svarbi vieta: jis – nepailstantis Pagėgių mero Virginijaus Komskio, partijos „Tvarka ir teisingumas“, turinčios daugumą Pagėgių savivaldybės taryboje, oponentas. Verta priminti, kad teisininko išsilavinimas ir šio darbo patirtis, sukaupta būtent Pagėgių savivaldybėje, kartais garantuoja E. Kuturiui pergalę ar bent jos dalelę. Panašu, kad E. Kuturio kritika neretai būna taikli, objektyvi ir išjudinanti. Pasitaiko ir politikavimo, tačiau kur jo nėra? Tuo garsios ir Šilutės, ir Pagėgių valdžios.

Stasė SKUTULIENĖ

Hits: 49

2 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Seku seku pasaką…

Ar skaitymas tik laiko gaišimas? Žinoma ne! Skaitymo garsiai nauda vaikui yra didesnė, nei įsivaizduojame. Tiek mūsų skaitymas vaikams, tiek knygų sklaidymas su iliustracijomis skatina vaikų smalsumą, lavina vaizduotę, ugdo domėjimąsi įvairiomis situacijomis bei plečia žodyną. Skaitydami padedame vaikui suprasti, kad skaitymas supažindins jį su naujais žmonėmis, nuneš į kitus pasaulius ir leis keliauti laiku. Dirbdama su vaikais stengiuosi, kad nei viena vaiko  diena nepraeitų neatsivertus knygą. Dauguma vaikų turi savo „mylimiausias“ knygeles, kuriuose lygiuojasi į savo pasirinktus pasakų personažus.

Policija – apie pirmąjį šių metų ketvirtį

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas skelbia pirmojo šių metų ketvirčio nusikalstamumo ir avaringumo apžvalgą. Šiam komisariatui priklauso ir Šilutės rajono, ir Pagėgių savivaldybės policijos komisariatai (apžvalgoje duomenys pagal rajonus nėra išskaidyti). Tauragės aps. VPK per 2021 m. I ketvirtį užregistravo 5358 pranešimus apie įvykius, iš kurių buvo užregistruotos 306, o ištirtos 243 nusikalstamos veikos. 2020 m. tuo pačiu laikotarpiu užregistruotos 426, o ištirta 221 nusikalstama veika. Pastebima, kad šių metų pirmą ketvirtį nusikalstamų veikų sumažėjo 28,2 proc. (daugiausiai sumažėjo vagysčių).

Ar neparsinešei erkių?

Šiltesnėmis pavasario dienomis daugiau žmonių mėgaujasi laisvu laiku gamtoje. „Eurovaistinės“ specialistai nedvejodami pritaria – laikas lauke tikrai naudingas mūsų sveikatai, tačiau svarbu prisiminti, pasitikrinti, ar  iš gamtos neparsinešame erkių. Dauguma žmonių žino, kad sugrįžus iš miško ar parko reikia pasitikrinti, ar mums neįsisiurbė erkė, tačiau dvejojama, kada tai padaryti – jau namuose ar tik susiruošus grįžti. Vaistininkė Karolina Kudzinskienė sako, kad tiek pati, tiek savo klientams visada pataria vos išėjus iš miško ar parko apžiūrėti, ar ant kūno neropoja erkės,

Pareigūnų padėka sąžiningam naumiestiškiui

Vakar pareigūnų padėkos žodžių sulaukė  Žemaičių Naumiesčio gyventojas Valdas Venckus. Vyras apie kapinėse rastą vyrišką rankinę nedelsdamas informavo policijos pareigūnus. Pasirodo, rastoje rankinėje buvo nemaža pinigų suma, įvairių dokumentų. V. Venckus pasakojo, kad ir pats buvo atsidūręs panašioje situacijoje. Atgauti savo pamestą piniginę jam, buvo maloni staigmena. Tauragės aps. VPK Šilutės r. PK viršininkas Remigijus Rudminas pasidžiaugė, kad Šilutės rajone yra sąžiningų piliečių. Tikime, kad tokiais kilniais poelgiais paseks ir V. Venckaus šeimos atžalos. Lina Banienė, Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė

Taip pat skaitykite