Kas nutiko Šilutės rajono merui?

Savivaldybėje mero nebuvo nuo pat kovo 15 d. Šią savaitę Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis atostogauja, o nuo kitos savaitės jau žada būti darbe.

Mero pavaduotojas Sigitas Šeputis, pateikęs šias žinias, paaiškino, jog nuo kovo 15 d. laikinai eina mero pareigas, jam tekę pirmininkauti dviem nuotoliniams Savivaldybės tarybos posėdžiams.

Menka paslaptis: nuo kovo vidurio meras gydosi, jam Klaipėdos universitetinėje ligoninėje atlikta klubo sąnario operacija, po to dvi savaites praleido Palangoje, kur taikytos reabilitacijos procedūros. Jau sugrįžo į namus, bet dar paprašė savaitės atostogų.

„Ir šiandien bendravome, kai galėjo, meras palaikė su mumis nuotolinį ryšį, pasitardavome, pranešdavome žinias. Meras nuo rajono reikalų nenutolo, dabar toks populiarus nuotolinis darbas… Žinau, kad jaučiasi gerai, tik norėjo dar savaitę pabūti namuose“, – pasakojo S. Šeputis ir pajuokavo, jog po traumos ir jam buvo prireikę ramentų, bet nesidrovėjo darbe vaikščioti su jais.

Mero pavaduotojas nenustebo, kad susidomėjome, kur yra Savivaldybės vadovas. „Žinoma, suprantama, gyventojai gali žinoti viską apie rajono vadovus. Visi esame vienodi, visiems tenka susirgti, operuotis, gydytis. Svarbu, kad viskas pavyktų ir būtume sveiki“, – sakė S. Šeputis.

S. Rimaitė

Šilutės žiniasklaidininkai mero pasigedo, kai Savivaldybėje buvo sveikinami Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kartono vartojimo nauda ir picų dėžės

Pakavimo priemonės reikalingos daugeliu gyvenimo atvejų: kai norima į dėžes sandariai sudėti daiktus, nes tenka kraustytis; dėžės reikalingos konditerijos gaminiams laikyti ir t. t. Dėžės kainuoja nebrangiai, todėl jas naudoja daugelis, kadangi jos tikrai palengvina gyvenimą, kuomet reikia produktus ar daiktus saugiai ir gražiai perkelti iš vienos vietos į kitą. Kartonas yra viena populiariausių pakavimo medžiagų, mat tai švari ir ekologiška medžiaga, kurią galima perdirbti, kainuoja nebrangiai. Kartonas yra paveikus klimatiniams veiksniams, todėl greitai suyra, tinka antriniam naudojimui. Dėžės pagal

Kodėl verta rinktis kačių maistą „Ontario“?

Katės – vienos iš mylimiausių naminių gyvūnų, kurioms patinka šiluma ir dėmesys. Dauguma kačių gyvena namuose ir į lauką eina tik kartu su šeimininkais, todėl derėtų užtikrinti visas sąlygas, kad augintinis namuose jaustųsi gerai ir jam tikrai nieko netrūktų. Tai padaryti nėra sunku, nes dauguma gyvūnų mėgsta tai, ką išrenka šeimininkas. Išsirinkti geriausius daiktus ir maisto produktus gali padėti konsultantas, kuris yra gyvūnų parduotuvėje, taip pat veterinaras ar internetinėse parduotuvėse esantys aprašai, skirti apibūdinti kačių daiktams ar maisto produktams. Šie

Maisto produktų tausojimo gudrybės: nuo šaldytuvo lentynėlių paslapčių iki šaldytų avokadų ir acte mirkytų uogų

Tausoti, saugoti ir veltui nešvaistyti maisto. Tokios tvarumo idėjos šiuo metu yra ne tik labai populiarios: jos taip pat leidžia gyventi taupiau, sąmoningiau ir kuo ilgiau mėgautis maisto produktų šviežumu. Visgi neretai tenka susidurti su galvosūkiu, kaip to pasiekti savo virtuvėje. Gudrybės šaldytuve Didelę dalį pasaulio užkariavusi sąmoningo maisto vartojimo filosofija sėkmingai kelią skinasi ir į lietuvių virtuves. Todėl šį, vis dažnesnį šalies gyventojų pasirinkimą sveikinanti „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė tikina – švaistyti mažiau reiškia gyventi

Įspūdžiai po savanorystės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje

Kiekvienas žmogus savanorystės reikšmę suvokia savaip. Standartinis apibrėžimas skamba taip: įvairaus amžiaus žmonių, kurie laisva valia skiria savo laiką, žinias, patirtį ir energiją visuomenės naudai, atliekama veikla, už kurią nėra gaunama piniginio atlygio.   O kas mums yra savanorystė? Iš pradžių ši veikla mums reiškė papildomą 0,25 balą, kuris būtų priskaičiuojamas stojant į universitetą. Tačiau laikui bėgant supratome, jog savanorystė yra kur kas daugiau. Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje praleistos valandos virto ne tik malonumo, džiaugsmo, bet ir pažinimo šaltiniu.

Taip pat skaitykite