Kas nutiko Šilutės rajono merui?

Savivaldybėje mero nebuvo nuo pat kovo 15 d. Šią savaitę Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis atostogauja, o nuo kitos savaitės jau žada būti darbe.

Mero pavaduotojas Sigitas Šeputis, pateikęs šias žinias, paaiškino, jog nuo kovo 15 d. laikinai eina mero pareigas, jam tekę pirmininkauti dviem nuotoliniams Savivaldybės tarybos posėdžiams.

Menka paslaptis: nuo kovo vidurio meras gydosi, jam Klaipėdos universitetinėje ligoninėje atlikta klubo sąnario operacija, po to dvi savaites praleido Palangoje, kur taikytos reabilitacijos procedūros. Jau sugrįžo į namus, bet dar paprašė savaitės atostogų.

„Ir šiandien bendravome, kai galėjo, meras palaikė su mumis nuotolinį ryšį, pasitardavome, pranešdavome žinias. Meras nuo rajono reikalų nenutolo, dabar toks populiarus nuotolinis darbas… Žinau, kad jaučiasi gerai, tik norėjo dar savaitę pabūti namuose“, – pasakojo S. Šeputis ir pajuokavo, jog po traumos ir jam buvo prireikę ramentų, bet nesidrovėjo darbe vaikščioti su jais.

Mero pavaduotojas nenustebo, kad susidomėjome, kur yra Savivaldybės vadovas. „Žinoma, suprantama, gyventojai gali žinoti viską apie rajono vadovus. Visi esame vienodi, visiems tenka susirgti, operuotis, gydytis. Svarbu, kad viskas pavyktų ir būtume sveiki“, – sakė S. Šeputis.

S. Rimaitė

Šilutės žiniasklaidininkai mero pasigedo, kai Savivaldybėje buvo sveikinami Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tradicinėje Vydūno atminimo konferencijoje dėmesys skirtas karo tematikai

Rugpjūčio 4 dieną įvykusioje konferencijoje „Vydūnas: kada karų nebebus“ daug dėmesio skirta karo tematikai, jo kilimo priežasčių apžvalgai ir pan. Tema pasirinkta neatsitiktinai – Mažosios Lietuvos šviesuolis, filosofas Vydūnas šiai temai skyrė taip pat nemažai dėmesio. Vydūno vardu pavadintoje Pagėgių bibliotekoje kasmet tradiciškai buriasi šio šviesuolio idėjas vertinantys ar propaguojantys entuziastai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Rugpjūčio pirmąją savaitę Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka bei Vydūno draugija organizuoja konferenciją, kurios metu aptariami svarbiausi per pastaruosius metus nuveikti

Norinčių modernizuoti savo individualų namą iš Šilutės rajono – tik 32

Šiemet paraiškų gauti finansavimą už gyvenamųjų namų (vieno ar dviejų butų) modernizavimą skaičius išaugo bene dvigubai. APVA gavo beveik 1300 paraiškų už daugiau kaip 11 mln. eurų. Iš Aplinkos ministerijos administruojamos Klimato kaitos programos lėšų šiai priemonei skirta 10 mln. eurų. „Kalbant apie šio kvietimo rezultatus, pirmiausia džiugina beveik dvigubai išaugęs paraiškų skaičius – praėjusio kvietimo metu buvo gautos 653 paraiškos. Vertinant pastarųjų trijų metų kvietimų rezultatus, tendencijos panašios – norinčių modernizuoti savo individualų namą gyventojų skaičius kasmet auga“, –

Tarptautinė tautos diena      

Rugpjūčio 9 d. minima Tarptautinė pasaulio vietinių tautų diena. 1992 m. rugpjūčio 9 d. pirmą kartą įvyko tautų darbo grupių susirinkimas dėl žmonių teisių apsaugos. Tarptautinę tautos dieną paskelbė minėtina diena Jungtinių tautų organizacija 1994 m. gruodžio 23 d. Ši diena skirta ginti vietinių tautų – čiabuvių teises. Čiabuviai, dar vadinami aborigenais, autochtonais – tai senieji vietiniai tam tikros vietovės žmonės, tebegyvenantys arba gyvenę toje teritorijoje iki dabartinių gyventojų įsikūrimo. Čiabuvių bendruomenės laikosi savitų tradicijų, išsiskiria iš visos visuomenės. Tokios

Už pareigūnų žeminimą socialiniuose tinkluose gresia baudos

Policijos pareigūnai, dirbdami savo darbą, sulaukia ne tik šiltų padėkos žodžių. Vis dar pasitaiko drąsuolių, nevengiančių įžeidinėti pareigūnus. Antai socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Kur stovi trikojis Šilutėje“ buvo patalpinti du įrašai, žeminantys policijos pareigūnus. Labai drąsi 27-erių socialinių tinklų lankytoja ir iškalbingas 59-erių vyriškis savo veiksmais įžeidė ne tik policijos pareigūnų garbę ir orumą, bet ir padarė administracinius nusižengimus, numatytus Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 508 straipsnyje (Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas). Už

Taip pat skaitykite