Kas ir kodėl šmeižia Seimo vicepirmininką K. Komskį?

Klausimas K. Komskiui: Šį rudenį jums LNK televizijos laida KK2 skiria daug dėmesio – analizuojamos jūsų gyvenimo asmeninės ir viešosios veiklos detalės. Kaip tai vertinote?

Atsakymas: Pradžioje tik stebėjau ir nejaukiai šypsojausi. Man šį rudenį buvo skirta net trylika laidų, t. y. virš dviejų valandų komercinės televizijos eterio žiūrimiausiu laiku. Sutikite, tai nėra įprasta – kiti politikai už tokį dėmesį moka didelius pinigus. Reagavau į šį faktą ramiai, ir tai greičiausiai siutino laidos rengėjus ir užsakovus. Reportažai darėsi vis grubesni, intensyvus vienašališkas puolimas stiprėjo ir man išties parūpo, kur tokio „dėmesio“ šaknys?

Prieš ketverius metus ta pati televizija buvo sukūrusi serialą apie mane kaip didžiausią kontrabandininką – tada jų šaltinis buvo bobutė-žvalgė. Dabar, kai jau visi teismai ją pripažino melavus, jie susirado kitą bobutę… Žinoma, Lietuvoje įprasta pulti politikus ir daryti iš jų pajuokos objektus – nesvarbu, pelnytai ar nepelnytai. Tačiau šįkart pradėta nagrinėti ne mano politinę veiklą, net ne mano gyvenimą, bet imtos kurti nieko bendra su realybe neturinčios istorijos, į jas įtraukiant niekuo dėtus žmonės. Negalėjau leisti šaipytis iš jų, griauti jų ir savo gyvenimų.

Klausimas: Kreipėtės į teismą, siekdamas šias laidas sustabdyt? Ar  nebuvo kitų būdų?

Atsakymas: Kitą būdą atkreipti dėmesį, kad prasilenkta su etika jau buvau išbandęs anksčiau. Rašiau atvirus laiškus, atkreipiau dėmesį, kad ribos peržengtos ir pan. Šiuo atveju teko imtis kraštutinės priemonės ir  kreiptis į teismą su prašymu įvertinti ar KK2 laidose nesu šmeižiamas ir ar nėra pažeidžiamas mano privatumas. Esu įsitikinęs, kad nė vienas Lietuvos žmogus, kas jis bebūtų – Seimo narys ar eilinis pilietis – negali būti drabstomas purvais be jokios priežasties. Lietuvos teismas uždraudė LNK televizijai ir KK2 rengti įžeidžiančio pobūdžio reportažus apie mane. Žinoma, tai nepatiko nei televizijos vadovams, nei laidos rengėjams. Jiems į viską nusispjaut!

Visą K. Komskio interviu skaitykite penktadienio (2014.12.05) „Pamario“ laikraščio puslapiuose.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite