Kartono vartojimo nauda ir picų dėžės

Pakavimo priemonės reikalingos daugeliu gyvenimo atvejų: kai norima į dėžes sandariai sudėti daiktus, nes tenka kraustytis; dėžės reikalingos konditerijos gaminiams laikyti ir t. t. Dėžės kainuoja nebrangiai, todėl jas naudoja daugelis, kadangi jos tikrai palengvina gyvenimą, kuomet reikia produktus ar daiktus saugiai ir gražiai perkelti iš vienos vietos į kitą.

Kartonas yra viena populiariausių pakavimo medžiagų, mat tai švari ir ekologiška medžiaga, kurią galima perdirbti, kainuoja nebrangiai. Kartonas yra paveikus klimatiniams veiksniams, todėl greitai suyra, tinka antriniam naudojimui.

Dėžės pagal savo formą, paskirtį ir medžiagą, iš kurios pagamintos, gali būti skirstomos į transportavimo (sandėliavimo) ir dekoratyvines.

  • Transportavimo dėžės. Šios dėžės skirtos apsaugoti produkciją transportavimo metu. Jos lengvos, patogios ir tinka laikyti daiktus, patogios kraustantis ar keliaujant automobiliu, jei norima tvarkingai sudėti daiktus. 
  • Dekoratyvinės dėžutės. Įvairios dekoratyvinės dėžutės populiarios konditerijos pasaulyje, maisto pramonėje. Dekoratyvinės dėžutės gali būti picos dėžės formos arba tokios, kurios yra iš dviejų dalių (su dangteliu). Dėžutės su dangteliu turi plastikinį langelį, pro kurį matomas dėžutės turinys.

 

Dažniausiai greito maisto restoranuose pastebime, kad picos yra dedamos į kartonines dėžes, kurios yra patogios, pica lengvai parkeliauja namo tokia, kokia buvo pagaminta. Picos skonį, iš dalies, irgi lemia kartoninis įdėklas, nes jei jis neišlaikys šilumos, pica liks šalta ir neskani. Įsigyti picų dėžių nėra sudėtinga, jei jos jums pravers namuose, būtinai užsisakykite. Picų dėžės gali dominti ir prekybininkus, mat jose galima laikyti picas, čeburekus ir kitus patiekalus, kurie gaminami greito maisto restorane.

Picų dėžutėms taikoma didmeninė picų dėžių gamyba. Žinoma, galima pirkti daug dėžių vienu metu, kai jos reikalingos picerijai ar kitai kavinei. Pirkti kuo daugiau dėžių yra paprasčiau, nes visos jos bus vienoje vietoje, nereikės galvoti, ar jų užteks, ar truks. Tačiau jei perkate dėžes namams, geriau pirkti mažiau, nes jos užima daug vietos. Dėžutės picoms gaminamos iš 3 sluoksnių 1,5-1,8 mm storio gofro kartono. Dėžutės gaminamos tiek šešiakampės, tiek kvadratinės formos, rudos arba baltos spalvos, priklausomai nuo kliento pageidavimo.

Įvairių pakuočių, taip pat, kaip ir picų dėžučių, gamybai naudojamas kartonas, kuris dar kitaip vadinamas  gofruotu. Šis kartonas yra lengvas, tvirtai sudėtas ir ekologiškas, dėl to mėgstamas visoje konditerijos pramonėje. Gofruoto kartono pakuotės gamybai paprastai yra naudojamas dviejų, trijų ( E, B, C ), penkių ( BС, BE,) ir septynių sluoksnių gofrokartonas. Kartono rūšies pasirinkimas priklauso nuo pakuotės paskirties.

Verta paminėti ir kartoninės maisto dėžutės pliusus: jose įpakuoti maisto produktai yra sandariai saugomi, dėl to tikrai yra saugūs. Būtent picoms skirtose dėžutėse yra kampeliai, su kurių pagalba uždaroma dėžė ir maistas viduje lieka šiltas ir skanus. Negana to, dėžutė apsaugo ir nuo saulės spindulių, ir kitų neigiamų aplinkos sąlygų. Kokybiškas gofrokartonas yra pakankamai tvirta medžiaga, kuri gali apsaugoti viduje laikomus maisto produktus ir išlaikyti jų šviežumą bei kokybę ilgiausią įmanomą laiką.

Jei ieškote kokybiškų picų dėžių, konditerijos dėžučių ir transporto dėžių, būtinai apsilankykite Megapakas, UAB. Esant išskirtiniam norui ir pageidavimams, galima užsisakyti dėžutes pagal Jūsų pageidavimus, išmatavimus ar galima net paprašyti atspausdinti logotipą ar spaudą.

Gyvenkime taupiai ir sveikai, rinkimės perdirbamas kartonines dėžes ir dėžutes.

pr2021/53

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Liudo Dovydėno premijai pasiūlytas ir šilutiškis Dovydas Pancerovas

Šilutėje užaugęs, gimnaziją baigęs Dovydas Pancerovas spėjo išgarsėti kaip žurnalistas, tačiau yra išleidęs ir knygų. Žymaus XX amžiaus rašytojo Liudo Dovydėno premijai, kuria apdovanojamas geriausio naujo lietuviško romano autorius, šiemet pristatyti penki kandidatai: Rugilė Audenienė už romaną „Vojago“ (Aukso žuvys, 2020) – pasiūlė leidykla „Aukso žuvys“; Liutauras Degėsys už romaną „Lengva nebus“ (LRS leidykla, 2020) – pasiūlė Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka; Rimantas Kmita už romaną „Remyga“ (Tyto alba, 2020) – pasiūlė leidykla „Tyto alba“; Dovydas Pancerovas už romaną

Dėmesio centre – mirtingumas, o ne ekonomika

Liepą Šilutės rajone sulaukta 40 naujagimių, mirė 63 žmonės, sutuokta 60 porų, iširo 11 šeimų. Tokią informaciją paskelbė Savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris. Jo duomenimis, šiemet per 7 mėnesius rajone sulaukta 208 naujagimių, mirė 443 žmonės, sutuokta 141 pora, buvo 81 ištuoka. Iširus 81 šeimai, su motinomis gyventi liko 78 vaikai, nė vieno – su tėvu. Statistikos departamento duomenimis, pirmąjį šių metų pusmetį Lietuvos ekonomikos rezultatai yra geri, tačiau mažas gimstamumas ir didelis gyventojų mirštamumas jau kelia rūpesčių: per pirmąjį pusmetį

Akcija „Saugaus eismo stotelės“ – apie saugų mūsų visų eismą keliuose

Valstybės įmonės Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamos saugaus eismo stotelės pradeda kelionę po Lietuvos miestus ir miestelius. Š. m. rugpjūčio 2 – rugsėjo 3 dienomis Lietuvos miestuose ir miesteliuose veiks 102 saugaus eismo stotelės, kuriose Kelių direkcijos saugaus eismo specialistai konsultuos lankytojus saugaus eismo temomis. Didžiausias dėmesys bus skirtas labiausiai pažeidžiamiems eismo dalyviams – pėstiesiems, dviračių, paprastų ir elektrinių paspirtukų vairuotojams. Žinoma, kad atsakymus į juos dominančius klausimus išgirs ir kitų transporto priemonių vairuotojai, keleiviai. Rugpjūčio 9 d. nuo 10

Nuo rugpjūčio 2 d. parvykusiems iš Italijos ir Prancūzijos reikės izoliuotis

COVID-19 paveiktų šalių sąraše Italijai ir Prancūzijai atsidūrus raudonoje zonoje, nuo pirmadienio iš jų atvykstantys asmenys, nepaskiepyti nuo COVID-19 ligos ir nesirgę šia liga per paskutinį pusmetį, turės prieš kelionę atlikti tyrimą ir atvykus į Lietuvą izoliuotis. Nauji reikalavimai atvykstantiems iš Austrijos, Estijos, Islandijos, Norvegijos ir Taso salos – vykstantiems iš šių šalių reikės išsitirti prieš kelionę ir jau atvykus į Lietuvą, nes šios šalys pateko į geltoną zoną. Žalios zonos valstybių sąrašą, iš kur atvykstant reikalaujama atsivežti neigiamą COVID-19

Taip pat skaitykite