Kartono vartojimo nauda ir picų dėžės

Pakavimo priemonės reikalingos daugeliu gyvenimo atvejų: kai norima į dėžes sandariai sudėti daiktus, nes tenka kraustytis; dėžės reikalingos konditerijos gaminiams laikyti ir t. t. Dėžės kainuoja nebrangiai, todėl jas naudoja daugelis, kadangi jos tikrai palengvina gyvenimą, kuomet reikia produktus ar daiktus saugiai ir gražiai perkelti iš vienos vietos į kitą.

Kartonas yra viena populiariausių pakavimo medžiagų, mat tai švari ir ekologiška medžiaga, kurią galima perdirbti, kainuoja nebrangiai. Kartonas yra paveikus klimatiniams veiksniams, todėl greitai suyra, tinka antriniam naudojimui.

Dėžės pagal savo formą, paskirtį ir medžiagą, iš kurios pagamintos, gali būti skirstomos į transportavimo (sandėliavimo) ir dekoratyvines.

  • Transportavimo dėžės. Šios dėžės skirtos apsaugoti produkciją transportavimo metu. Jos lengvos, patogios ir tinka laikyti daiktus, patogios kraustantis ar keliaujant automobiliu, jei norima tvarkingai sudėti daiktus. 
  • Dekoratyvinės dėžutės. Įvairios dekoratyvinės dėžutės populiarios konditerijos pasaulyje, maisto pramonėje. Dekoratyvinės dėžutės gali būti picos dėžės formos arba tokios, kurios yra iš dviejų dalių (su dangteliu). Dėžutės su dangteliu turi plastikinį langelį, pro kurį matomas dėžutės turinys.

 

Dažniausiai greito maisto restoranuose pastebime, kad picos yra dedamos į kartonines dėžes, kurios yra patogios, pica lengvai parkeliauja namo tokia, kokia buvo pagaminta. Picos skonį, iš dalies, irgi lemia kartoninis įdėklas, nes jei jis neišlaikys šilumos, pica liks šalta ir neskani. Įsigyti picų dėžių nėra sudėtinga, jei jos jums pravers namuose, būtinai užsisakykite. Picų dėžės gali dominti ir prekybininkus, mat jose galima laikyti picas, čeburekus ir kitus patiekalus, kurie gaminami greito maisto restorane.

Picų dėžutėms taikoma didmeninė picų dėžių gamyba. Žinoma, galima pirkti daug dėžių vienu metu, kai jos reikalingos picerijai ar kitai kavinei. Pirkti kuo daugiau dėžių yra paprasčiau, nes visos jos bus vienoje vietoje, nereikės galvoti, ar jų užteks, ar truks. Tačiau jei perkate dėžes namams, geriau pirkti mažiau, nes jos užima daug vietos. Dėžutės picoms gaminamos iš 3 sluoksnių 1,5-1,8 mm storio gofro kartono. Dėžutės gaminamos tiek šešiakampės, tiek kvadratinės formos, rudos arba baltos spalvos, priklausomai nuo kliento pageidavimo.

Įvairių pakuočių, taip pat, kaip ir picų dėžučių, gamybai naudojamas kartonas, kuris dar kitaip vadinamas  gofruotu. Šis kartonas yra lengvas, tvirtai sudėtas ir ekologiškas, dėl to mėgstamas visoje konditerijos pramonėje. Gofruoto kartono pakuotės gamybai paprastai yra naudojamas dviejų, trijų ( E, B, C ), penkių ( BС, BE,) ir septynių sluoksnių gofrokartonas. Kartono rūšies pasirinkimas priklauso nuo pakuotės paskirties.

Verta paminėti ir kartoninės maisto dėžutės pliusus: jose įpakuoti maisto produktai yra sandariai saugomi, dėl to tikrai yra saugūs. Būtent picoms skirtose dėžutėse yra kampeliai, su kurių pagalba uždaroma dėžė ir maistas viduje lieka šiltas ir skanus. Negana to, dėžutė apsaugo ir nuo saulės spindulių, ir kitų neigiamų aplinkos sąlygų. Kokybiškas gofrokartonas yra pakankamai tvirta medžiaga, kuri gali apsaugoti viduje laikomus maisto produktus ir išlaikyti jų šviežumą bei kokybę ilgiausią įmanomą laiką.

Jei ieškote kokybiškų picų dėžių, konditerijos dėžučių ir transporto dėžių, būtinai apsilankykite Megapakas, UAB. Esant išskirtiniam norui ir pageidavimams, galima užsisakyti dėžutes pagal Jūsų pageidavimus, išmatavimus ar galima net paprašyti atspausdinti logotipą ar spaudą.

Gyvenkime taupiai ir sveikai, rinkimės perdirbamas kartonines dėžes ir dėžutes.

pr2021/53

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sukčiai iš moters išviliojo beveik 37 tūkstančius eurų

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone, kuriuos tiria policijos pareigūnai. Sukčiavimo būdu iš moters, gim. 1952 m., buvo išviliota nemaža suma pinigų – 36 926 eurai. Rugpjūčio 12-16 d. Oželių k., Švėkšnos sen., iš miško technikos „John Deere 11“degalų bako pavogtas dyzelinis kuras. Nuostolis 210 eurų. Rugpjūčio 16 d. po pietų Uostadvario k., Rusnės sen., į griovį nuvažiavo automobilis „Nissan Almera“, kurį vairavo neblaivi (1,86 prom.) moteris, gim. 1964 m. Rugpjūčio 16 d. vakare bute Kintuose kilus konfliktui,

COVID-19: kodėl Šilutėje skiepija pasibaigusio galiojimo vakcina?

Paskambinusi moteris papasakojo, kad rugpjūčio 12 d., penktadienį, nuvyko į Šilutės pirminės sveikatos centrą skiepytis nuo COVID-19. Buvo užsiregistravusi prieš savaitę. Iš to paties buteliuko jau buvo paskiepyta žmonių, bet moterį sudomino vakcinos galiojimo laikas. Pasirodo, birželį jis jau pasibaigė, o skiepija dar ir rugpjūčio beveik vidury. Moteris skiepytis atsisakė. Situaciją aiškinomės su Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro direktore Lina Stanišauskiene. Įstaigos vadovė sakė, jog vakcinas parsiveža iš Klaipėdos, kartu yra gautas Sveikatos apsaugos ministro įsakymas, kad vakcina, kurios galiojimo

Karštą dieną atgaivins didelis ąsotis su šaltu vandeniu ir žiupsnelis vaizduotės

Termometro stulpeliams vasarą pasiekus aukščiausią tašką, labiausiai džiugina šviežias ir gaivus gėrimas. Malonaus skonio gėrimų labai nesunku paruošti ir namuose.   Prekybos tinklo „Iki“ atstovė Vilma Juodkazienė teigia, kad karštą dieną atsigaivinti ir atkurti skysčių pusiausvyrą organizme geriausiai padeda geriamasis vanduo. Tačiau norint, kad vanduo nepabostų, vertėtų jį paskaninti įvairiais gaiviais priedais. „Gali būti, kad daugeliui ne visada pavyksta įveikti rekomenduojamą vandens dienos normą, o tai ypač svarbu per karščius. Vis dėlto su žaisminga gėrimo versija privalomos 8 stiklinės, kurios

Perkate būstą nesusituokę. Ką būtina žinoti?

Bendrą gyvenimą pradedančių porų sprendimą įsigyti ar nuomotis būstą dažnai nulemia jų šeiminė padėtis. Vienos didžiausių Lietuvoje nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovių „Realco“ duomenimis, susituokusieji būstus įsigyja 4 kartus dažniau nei gyvenantys neregistruotoje santuokoje. Kas atbaido poras nuo būsto įsigijimo ir į ką atkreipti dėmesį perkant NT nesusituokus, atsako ekspertė.   „Didesnę dalį perkančių būstą sudaro susituokusios arba bent susižadėjusios poros, kurios jaučiasi pakankamai drąsiai kartu pradėti ieškoti bendrų namų. Tačiau populiarėjant gyvenimui oficialiai neįregistravus poros santykių, vis dažniau sulaukiame

Taip pat skaitykite