Kartono vartojimo nauda ir picų dėžės

Pakavimo priemonės reikalingos daugeliu gyvenimo atvejų: kai norima į dėžes sandariai sudėti daiktus, nes tenka kraustytis; dėžės reikalingos konditerijos gaminiams laikyti ir t. t. Dėžės kainuoja nebrangiai, todėl jas naudoja daugelis, kadangi jos tikrai palengvina gyvenimą, kuomet reikia produktus ar daiktus saugiai ir gražiai perkelti iš vienos vietos į kitą.

Kartonas yra viena populiariausių pakavimo medžiagų, mat tai švari ir ekologiška medžiaga, kurią galima perdirbti, kainuoja nebrangiai. Kartonas yra paveikus klimatiniams veiksniams, todėl greitai suyra, tinka antriniam naudojimui.

Dėžės pagal savo formą, paskirtį ir medžiagą, iš kurios pagamintos, gali būti skirstomos į transportavimo (sandėliavimo) ir dekoratyvines.

  • Transportavimo dėžės. Šios dėžės skirtos apsaugoti produkciją transportavimo metu. Jos lengvos, patogios ir tinka laikyti daiktus, patogios kraustantis ar keliaujant automobiliu, jei norima tvarkingai sudėti daiktus. 
  • Dekoratyvinės dėžutės. Įvairios dekoratyvinės dėžutės populiarios konditerijos pasaulyje, maisto pramonėje. Dekoratyvinės dėžutės gali būti picos dėžės formos arba tokios, kurios yra iš dviejų dalių (su dangteliu). Dėžutės su dangteliu turi plastikinį langelį, pro kurį matomas dėžutės turinys.

 

Dažniausiai greito maisto restoranuose pastebime, kad picos yra dedamos į kartonines dėžes, kurios yra patogios, pica lengvai parkeliauja namo tokia, kokia buvo pagaminta. Picos skonį, iš dalies, irgi lemia kartoninis įdėklas, nes jei jis neišlaikys šilumos, pica liks šalta ir neskani. Įsigyti picų dėžių nėra sudėtinga, jei jos jums pravers namuose, būtinai užsisakykite. Picų dėžės gali dominti ir prekybininkus, mat jose galima laikyti picas, čeburekus ir kitus patiekalus, kurie gaminami greito maisto restorane.

Picų dėžutėms taikoma didmeninė picų dėžių gamyba. Žinoma, galima pirkti daug dėžių vienu metu, kai jos reikalingos picerijai ar kitai kavinei. Pirkti kuo daugiau dėžių yra paprasčiau, nes visos jos bus vienoje vietoje, nereikės galvoti, ar jų užteks, ar truks. Tačiau jei perkate dėžes namams, geriau pirkti mažiau, nes jos užima daug vietos. Dėžutės picoms gaminamos iš 3 sluoksnių 1,5-1,8 mm storio gofro kartono. Dėžutės gaminamos tiek šešiakampės, tiek kvadratinės formos, rudos arba baltos spalvos, priklausomai nuo kliento pageidavimo.

Įvairių pakuočių, taip pat, kaip ir picų dėžučių, gamybai naudojamas kartonas, kuris dar kitaip vadinamas  gofruotu. Šis kartonas yra lengvas, tvirtai sudėtas ir ekologiškas, dėl to mėgstamas visoje konditerijos pramonėje. Gofruoto kartono pakuotės gamybai paprastai yra naudojamas dviejų, trijų ( E, B, C ), penkių ( BС, BE,) ir septynių sluoksnių gofrokartonas. Kartono rūšies pasirinkimas priklauso nuo pakuotės paskirties.

Verta paminėti ir kartoninės maisto dėžutės pliusus: jose įpakuoti maisto produktai yra sandariai saugomi, dėl to tikrai yra saugūs. Būtent picoms skirtose dėžutėse yra kampeliai, su kurių pagalba uždaroma dėžė ir maistas viduje lieka šiltas ir skanus. Negana to, dėžutė apsaugo ir nuo saulės spindulių, ir kitų neigiamų aplinkos sąlygų. Kokybiškas gofrokartonas yra pakankamai tvirta medžiaga, kuri gali apsaugoti viduje laikomus maisto produktus ir išlaikyti jų šviežumą bei kokybę ilgiausią įmanomą laiką.

Jei ieškote kokybiškų picų dėžių, konditerijos dėžučių ir transporto dėžių, būtinai apsilankykite Megapakas, UAB. Esant išskirtiniam norui ir pageidavimams, galima užsisakyti dėžutes pagal Jūsų pageidavimus, išmatavimus ar galima net paprašyti atspausdinti logotipą ar spaudą.

Gyvenkime taupiai ir sveikai, rinkimės perdirbamas kartonines dėžes ir dėžutes.

pr2021/53

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pieno separatoriai – šiuolaikinio verslo pagalbininkai

Daugelis mūsų kasdien vartoja pieno produktus, geria gryną pieną. Tačiau taip pat daugelis nepagalvoja apie tai, kaip pienas pasiekia mūsų stalą, mūsų stiklines ir tuo pačiu skrandžius.  Žinoma, tai yra ilgas darbas, kuris prasideda gyvūno priežiūra ir baigiasi technikos indėliu, kuris garantuoja ne tik tikslumą, tačiau ir našumą. Darbų optimizacijai reikalingas pieno separatorius be kurio šiuolaikinė pieninkystės rinka nebūtų tokia gera kokia yra šiuo metu. Nors įranga buvo išrasta jau XIX amžiuje, tačiau plačiai pradėta naudoti tik XX. Šiuo metu

Kokybiški dažai, lakas bei klijai Kaune – kaip išsirinkti?

Kokybiškos ir tinkamos priemonės yra bene svarbiausias aspektas, kai kalbame apie įvairius remonto darbus. Esminiais faktoriais dažniausiai tampa būtent geras lakas, dažai bei klijai. Kaunas pasižymi išties didele šių prekių pasirinkimo įvairove, todėl garantuotai surasite jus labiausiai tenkinantį variantą. Visgi, sudėtingiausiu aspektu gali būti nežinojimas, nuo kur pradėti šias paieškas. Geriausiu pagalbininku šioje situacijoje galėtų būti info.lt portalas, mat čia vienoje vietoje surasite daug skirtingų įmonių, o tai palengvins išsirinkti optimaliausią variantą. Kokybiški dažai Dažai Kaune yra viena populiariausių prekių,

Savivaldybė planuoja imti 750 tūkst. Eur ilgalaikę paskolą

Ar imti ilgalaikę 750 tūkst. eurų paskolą spalio paskutinę savaitę bus svarstoma Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdyje. Kitą savaitę vyksiančiuose Tarybos komitetų posėdžiuose dėl to vyks svarstymai ir diskusijos. Savivaldybės Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja Dorita Mongirdaitė vietos politikams pateiktame aiškinamajame rašte nurodo, kad  Savivaldybės 2021 metų prognozuojamos pajamos, nuo kurių skaičiuojamas Savivaldybės skolinimosi limitas, yra 25 823 tūkst. eurų. Savivaldybės skolinimosi limitas (60 proc.) sudaro 15 493,8 tūkst. eurų. Savivaldybės negrąžintų ilgalaikių paskolų likutis 2021 m. sausio 1 d.

Ar pabrangs ugdymas Šilutės meno mokykloje?

Šilutės meno mokykla kreipėsi į Savivaldybę prašydama padidinti mokesčius už mokinių ugdymą šioje įstaigoje. Jau perengtas sprendimo projektas. Jį svarstys kitą savaitę Tarybos komitetuose, o galutinį žodį tars Savivaldybės taryba spalio pabaigoje vyksiančiame posėdyje.   Svarstoma, kad  meno mokyklos dailės, muzikos bei šokio skyriuose nuo lapkričio 1 d. galiotų tokio dydžio mokesčiai:   besimokantiems pagal dailės arba muzikos ankstyvojo ugdymo programą – 16 Eur;   besimokantiems dailės ir šokio skyriuose pagal pradinio arba pagrindinio ugdymo programas – 16 Eur;  

Taip pat skaitykite