Karštas savaitgalis policijai

Praėjusį savaitgalį buvo karštas ne tik oras, bet ir darbymetis Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnams. Įvykių gausu, jie tiriami.

Liepos 17 d. rytą  namuose Nemuno g., Šilutėje, neblaivi (2,50 prom.) moteris sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (1,55 prom.) vyrui. Moteris buvo sulaikyta. Tos pačios dienos rytą Kūgelių kaime (Juknaičių sen.), sunkvežimį „Man“ vairuodamas blaivus vyras nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Toyota Yaris“, kurį vairavo blaivus vyras.

Liepos 16 d. rytą namuose Inkaklių k. (Švėkšnos sen.) rastas vyro, gim. 1986 m., kūnas be išorinių smurto požymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Tik dabar policija pranešė apie liepos 6 d. rytą įvykusią avariją, kai kelyje Šilutė – Rusnė, sankryžoje su Oto Bismarko gatve, moteris automobiliu „Toyota Avensis“ lenkė ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „VW Caravele“, kurį vairavo vyras, ir atsitrenkė. Eismo įvykio metu buvo apgadinti automobiliai, kelio atitvaras ir sužalota automobilio „Toyota Avensis“ vairuotoja.

Vėlų liepos 15 d. vakarą Uosto g., Šilutėje, nepažįstami asmenys sukėlė fizinį skausmą vyrui.

Liepos 16 d. per pietus buvo patekta į moteriai priklausantį namą Švėkšnoje.

Liepos 16 d. vakare Bartininkų k., Gardamo sen., rastas 1938 m. gimusio vyro kūnas be išorinių smurto požymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Policija praneša, kad liepos 13 d. vėlų vakarą kieme Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, vyras sukėlė fizinį skausmą vyrui.

Liepos 15 d. po pietų Šilo g., Šilutėje, buvo sustabdytas automobilis ,,Opel Vectra“, kurį vairavo neturintis teisės vairuoti neblaivus (1,98 prom.) vyras. Tą pačią dieną per pietus Lietuvininkų g., Šilutėje, blaivaus vaikino vairuojamas automobilis ,,Audi’“ kliudė pėsčiųjų perėja dviračiu važiavusį vyrą, kuris dėl patirtų sužalojimų buvo pristatytas į gydymo įstaigą.

Parengta pagal Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pieno separatoriai – šiuolaikinio verslo pagalbininkai

Daugelis mūsų kasdien vartoja pieno produktus, geria gryną pieną. Tačiau taip pat daugelis nepagalvoja apie tai, kaip pienas pasiekia mūsų stalą, mūsų stiklines ir tuo pačiu skrandžius.  Žinoma, tai yra ilgas darbas, kuris prasideda gyvūno priežiūra ir baigiasi technikos indėliu, kuris garantuoja ne tik tikslumą, tačiau ir našumą. Darbų optimizacijai reikalingas pieno separatorius be kurio šiuolaikinė pieninkystės rinka nebūtų tokia gera kokia yra šiuo metu. Nors įranga buvo išrasta jau XIX amžiuje, tačiau plačiai pradėta naudoti tik XX. Šiuo metu

Kokybiški dažai, lakas bei klijai Kaune – kaip išsirinkti?

Kokybiškos ir tinkamos priemonės yra bene svarbiausias aspektas, kai kalbame apie įvairius remonto darbus. Esminiais faktoriais dažniausiai tampa būtent geras lakas, dažai bei klijai. Kaunas pasižymi išties didele šių prekių pasirinkimo įvairove, todėl garantuotai surasite jus labiausiai tenkinantį variantą. Visgi, sudėtingiausiu aspektu gali būti nežinojimas, nuo kur pradėti šias paieškas. Geriausiu pagalbininku šioje situacijoje galėtų būti info.lt portalas, mat čia vienoje vietoje surasite daug skirtingų įmonių, o tai palengvins išsirinkti optimaliausią variantą. Kokybiški dažai Dažai Kaune yra viena populiariausių prekių,

Savivaldybė planuoja imti 750 tūkst. Eur ilgalaikę paskolą

Ar imti ilgalaikę 750 tūkst. eurų paskolą spalio paskutinę savaitę bus svarstoma Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdyje. Kitą savaitę vyksiančiuose Tarybos komitetų posėdžiuose dėl to vyks svarstymai ir diskusijos. Savivaldybės Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja Dorita Mongirdaitė vietos politikams pateiktame aiškinamajame rašte nurodo, kad  Savivaldybės 2021 metų prognozuojamos pajamos, nuo kurių skaičiuojamas Savivaldybės skolinimosi limitas, yra 25 823 tūkst. eurų. Savivaldybės skolinimosi limitas (60 proc.) sudaro 15 493,8 tūkst. eurų. Savivaldybės negrąžintų ilgalaikių paskolų likutis 2021 m. sausio 1 d.

Ar pabrangs ugdymas Šilutės meno mokykloje?

Šilutės meno mokykla kreipėsi į Savivaldybę prašydama padidinti mokesčius už mokinių ugdymą šioje įstaigoje. Jau perengtas sprendimo projektas. Jį svarstys kitą savaitę Tarybos komitetuose, o galutinį žodį tars Savivaldybės taryba spalio pabaigoje vyksiančiame posėdyje.   Svarstoma, kad  meno mokyklos dailės, muzikos bei šokio skyriuose nuo lapkričio 1 d. galiotų tokio dydžio mokesčiai:   besimokantiems pagal dailės arba muzikos ankstyvojo ugdymo programą – 16 Eur;   besimokantiems dailės ir šokio skyriuose pagal pradinio arba pagrindinio ugdymo programas – 16 Eur;  

Taip pat skaitykite