Karštas savaitgalis policijai

Praėjusį savaitgalį buvo karštas ne tik oras, bet ir darbymetis Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnams. Įvykių gausu, jie tiriami.

Liepos 17 d. rytą  namuose Nemuno g., Šilutėje, neblaivi (2,50 prom.) moteris sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (1,55 prom.) vyrui. Moteris buvo sulaikyta. Tos pačios dienos rytą Kūgelių kaime (Juknaičių sen.), sunkvežimį „Man“ vairuodamas blaivus vyras nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Toyota Yaris“, kurį vairavo blaivus vyras.

Liepos 16 d. rytą namuose Inkaklių k. (Švėkšnos sen.) rastas vyro, gim. 1986 m., kūnas be išorinių smurto požymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Tik dabar policija pranešė apie liepos 6 d. rytą įvykusią avariją, kai kelyje Šilutė – Rusnė, sankryžoje su Oto Bismarko gatve, moteris automobiliu „Toyota Avensis“ lenkė ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „VW Caravele“, kurį vairavo vyras, ir atsitrenkė. Eismo įvykio metu buvo apgadinti automobiliai, kelio atitvaras ir sužalota automobilio „Toyota Avensis“ vairuotoja.

Vėlų liepos 15 d. vakarą Uosto g., Šilutėje, nepažįstami asmenys sukėlė fizinį skausmą vyrui.

Liepos 16 d. per pietus buvo patekta į moteriai priklausantį namą Švėkšnoje.

Liepos 16 d. vakare Bartininkų k., Gardamo sen., rastas 1938 m. gimusio vyro kūnas be išorinių smurto požymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Policija praneša, kad liepos 13 d. vėlų vakarą kieme Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, vyras sukėlė fizinį skausmą vyrui.

Liepos 15 d. po pietų Šilo g., Šilutėje, buvo sustabdytas automobilis ,,Opel Vectra“, kurį vairavo neturintis teisės vairuoti neblaivus (1,98 prom.) vyras. Tą pačią dieną per pietus Lietuvininkų g., Šilutėje, blaivaus vaikino vairuojamas automobilis ,,Audi’“ kliudė pėsčiųjų perėja dviračiu važiavusį vyrą, kuris dėl patirtų sužalojimų buvo pristatytas į gydymo įstaigą.

Parengta pagal Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tradicinėje Vydūno atminimo konferencijoje dėmesys skirtas karo tematikai

Rugpjūčio 4 dieną įvykusioje konferencijoje „Vydūnas: kada karų nebebus“ daug dėmesio skirta karo tematikai, jo kilimo priežasčių apžvalgai ir pan. Tema pasirinkta neatsitiktinai – Mažosios Lietuvos šviesuolis, filosofas Vydūnas šiai temai skyrė taip pat nemažai dėmesio. Vydūno vardu pavadintoje Pagėgių bibliotekoje kasmet tradiciškai buriasi šio šviesuolio idėjas vertinantys ar propaguojantys entuziastai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Rugpjūčio pirmąją savaitę Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka bei Vydūno draugija organizuoja konferenciją, kurios metu aptariami svarbiausi per pastaruosius metus nuveikti

Norinčių modernizuoti savo individualų namą iš Šilutės rajono – tik 32

Šiemet paraiškų gauti finansavimą už gyvenamųjų namų (vieno ar dviejų butų) modernizavimą skaičius išaugo bene dvigubai. APVA gavo beveik 1300 paraiškų už daugiau kaip 11 mln. eurų. Iš Aplinkos ministerijos administruojamos Klimato kaitos programos lėšų šiai priemonei skirta 10 mln. eurų. „Kalbant apie šio kvietimo rezultatus, pirmiausia džiugina beveik dvigubai išaugęs paraiškų skaičius – praėjusio kvietimo metu buvo gautos 653 paraiškos. Vertinant pastarųjų trijų metų kvietimų rezultatus, tendencijos panašios – norinčių modernizuoti savo individualų namą gyventojų skaičius kasmet auga“, –

Tarptautinė tautos diena      

Rugpjūčio 9 d. minima Tarptautinė pasaulio vietinių tautų diena. 1992 m. rugpjūčio 9 d. pirmą kartą įvyko tautų darbo grupių susirinkimas dėl žmonių teisių apsaugos. Tarptautinę tautos dieną paskelbė minėtina diena Jungtinių tautų organizacija 1994 m. gruodžio 23 d. Ši diena skirta ginti vietinių tautų – čiabuvių teises. Čiabuviai, dar vadinami aborigenais, autochtonais – tai senieji vietiniai tam tikros vietovės žmonės, tebegyvenantys arba gyvenę toje teritorijoje iki dabartinių gyventojų įsikūrimo. Čiabuvių bendruomenės laikosi savitų tradicijų, išsiskiria iš visos visuomenės. Tokios

Už pareigūnų žeminimą socialiniuose tinkluose gresia baudos

Policijos pareigūnai, dirbdami savo darbą, sulaukia ne tik šiltų padėkos žodžių. Vis dar pasitaiko drąsuolių, nevengiančių įžeidinėti pareigūnus. Antai socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Kur stovi trikojis Šilutėje“ buvo patalpinti du įrašai, žeminantys policijos pareigūnus. Labai drąsi 27-erių socialinių tinklų lankytoja ir iškalbingas 59-erių vyriškis savo veiksmais įžeidė ne tik policijos pareigūnų garbę ir orumą, bet ir padarė administracinius nusižengimus, numatytus Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 508 straipsnyje (Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas). Už

Taip pat skaitykite