Karštas savaitgalis policijai

Praėjusį savaitgalį buvo karštas ne tik oras, bet ir darbymetis Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnams. Įvykių gausu, jie tiriami.

Liepos 17 d. rytą  namuose Nemuno g., Šilutėje, neblaivi (2,50 prom.) moteris sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (1,55 prom.) vyrui. Moteris buvo sulaikyta. Tos pačios dienos rytą Kūgelių kaime (Juknaičių sen.), sunkvežimį „Man“ vairuodamas blaivus vyras nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Toyota Yaris“, kurį vairavo blaivus vyras.

Liepos 16 d. rytą namuose Inkaklių k. (Švėkšnos sen.) rastas vyro, gim. 1986 m., kūnas be išorinių smurto požymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Tik dabar policija pranešė apie liepos 6 d. rytą įvykusią avariją, kai kelyje Šilutė – Rusnė, sankryžoje su Oto Bismarko gatve, moteris automobiliu „Toyota Avensis“ lenkė ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „VW Caravele“, kurį vairavo vyras, ir atsitrenkė. Eismo įvykio metu buvo apgadinti automobiliai, kelio atitvaras ir sužalota automobilio „Toyota Avensis“ vairuotoja.

Vėlų liepos 15 d. vakarą Uosto g., Šilutėje, nepažįstami asmenys sukėlė fizinį skausmą vyrui.

Liepos 16 d. per pietus buvo patekta į moteriai priklausantį namą Švėkšnoje.

Liepos 16 d. vakare Bartininkų k., Gardamo sen., rastas 1938 m. gimusio vyro kūnas be išorinių smurto požymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Policija praneša, kad liepos 13 d. vėlų vakarą kieme Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, vyras sukėlė fizinį skausmą vyrui.

Liepos 15 d. po pietų Šilo g., Šilutėje, buvo sustabdytas automobilis ,,Opel Vectra“, kurį vairavo neturintis teisės vairuoti neblaivus (1,98 prom.) vyras. Tą pačią dieną per pietus Lietuvininkų g., Šilutėje, blaivaus vaikino vairuojamas automobilis ,,Audi’“ kliudė pėsčiųjų perėja dviračiu važiavusį vyrą, kuris dėl patirtų sužalojimų buvo pristatytas į gydymo įstaigą.

Parengta pagal Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip vystosi smegenys: trumpai apie vaiko raidą ir jos skatinimą

Vos tik gimusį kūdikį pasaulis pasitinka spalvų, garsų, skonių ir judesių įvairove – jis ją jaučia, tačiau kiekvienu iš šių jutimų jam dar reikės išmokti naudotis pačiam. Todėl pirmąsias 1000 dienų jo smegenys formuosis ir augs aktyviausiai nei tai darys kada nors vėliau, o raidos rezultatams didelę įtaką turės tėvai bei aplinka. Patarimais, kaip padėti vaikui augti ypatinguoju laikotarpiu iki 3 metų, ir įžvalgomis apie smegenų raidą, su tėvais dalijasi viena iš socialinės iniciatyvos „MaMaDu“ įkūrėjų Marija Dautartaitė, stažuotę atlikusi

Kada nebūtinas COVID-19 tyrimas

Jeigu persirgote COVID-19 ar jau esate pasiskiepiję, pasinaudoti medicinos įstaigų paslaugomis bus lengviau. Šilutės rajone šiomis išimtimis kol kas galės pasinaudoti nedaug gyventojų, mat, liepos 27 d. duomenimis, paskiepyta tik 16 101 rajono gyventojas, tai sudaro tik 43,3 proc. Nuo karantino pradžios užsikrėtė 3118 gyventojų, 2905 – pasveiko, 66 – mirė. Šiuo metu serga jau 46 asmenys. Pagal vėl sparčiai plintančio COVID-19 naujų atvejų skaičius Šilutės rajonas priskirtas raudonajai zonai. Šiuo metu sparčiausiai koronavirusas plinta Klaipėdos apskrities savivaldybėse. Pateikiame Sveikatos

Kardiologė atskleidė, kodėl virpa širdis ir kas svarbu pajutus simptomus

Aukštas kraujospūdis gali lemti prieširdžių virpėjimo atsiradimą – širdies ritmo sutrikimą, kuris bendroje populiacijoje nustatomas maždaug 3 proc. vyresnių nei 20 metų žmonių. tai rodo naujausi moksliniai tyrimai. Gydytojų kardiologų teigimu, Lietuvoje ir prieširdžių virpėjimas, ir arterinė hipertenzija, tai yra padidėjęs kraujospūdis, yra itin dažnos ir vis dar nepakankamai kontroliuojamos sveikatai pavojingos būklės. Pasak gydytojos kardiologės Julijos Jurgaitytės, prieširdžių virpėjimą itin dažnai sukelia arterinė hipertenzija, tai įrodė ir Europos prevencinės kardiologijos žurnale paskelbti duomenys. Tyrimą atlikę mokslininkai ne tik patvirtino

Plastikinių šiaudelių nebelieka. Ką vertėtų žinoti juos naudojantiems 44 proc. gyventojų?

Nuo liepos pradžios Lietuvoje, kaip ir visoje Europos Sąjungoje, parduotuvėse nebegalima įsigyti vienkartinių plastikinių indų ar šiaudelių. Pastarųjų atsisakyti privalo ir maitinimo įstaigos, taip pat gėrimų ir sulčių gamintojai. Tačiau ar lengva rasti alternatyvą plastikiniams šiaudeliams, prie kurių esame įpratę? 44 proc. šalies gyventojų gerdami gėrimą bent retkarčiais naudoja šiaudelį, rodo reprezentatyvi bendrovės „Spinter tyrimai“ apklausa. Šiaudelis pasirenkamas dėl įvairių priežasčių. 18 proc. respondentų taip vartoti įvairius gėrimus atrodo patogiau, 17 proc. – skaniau. Patogumą siurbčioti gėrimus per šiaudelį labiausiai

Taip pat skaitykite