Karjeros potvynis 2015

„Karjeros potvynio“ dalyviai su svečiais iš aukštų mokslo įstaigų.

Šilutės pirmojoje gimnazijoje vyko karjeros ugdymo renginys ,,Karjeros potvynis 2015“. Svarbios abiturientams temos apie karjeros planavimą, profesijos pasirinkimą, mokymosi Lietuvos aukštosiose mokyklose galimybes ir naujoves sukvietė tuo suinteresuotus miesto ir rajono moksleivius.
Antrus metus organizuojamoje tokio pobūdžio karjeros dienoje dalyvavo 13 Lietuvos aukštųjų mokyklų – Aleksandro Stulginskio, Kauno technologijos, Klaipėdos, Vytauto Didžiojo, Lietuvos sporto, Lietuvos edukologijos, Vilniaus Gedimino technikos universitetų, Vilniaus universiteto Kauno Humanitarinio fakulteto bei Kauno, Klaipėdos valstybinės, Socialinių mokslų, Vilniaus dizaino kolegijų dėstytojai. Aukštųjų mokyklų atstovai dalykiniuose pokalbiuose su mokiniais dalijosi informacija apie studijas, reikalavimus stojantiesiems, mokymosi sąlygas ir įsidarbinimo perspektyvas, skatinančias mokinių nusiteikimą gyventi ir dirbti savo šalyje.
Šių metų „Karjeros potvynio“ naujovė – dėstytojų paskaitos mokiniams. Jas iš anksto pasiūlė aukštųjų mokyklų dėstytojai. Ypač didelio susidomėjimo sulaukė VGTU dėstytojo, profesoriaus Vytauto Turlos paskaita ,,Spauda – nuo žąsies plunksnos iki 3D technologijų“, ASU dėstytojo Gintauto Vasiliausko paskaita ,,Garsas ir triukšmas – draugas ir priešas“ ir t. t. Mokiniai liko patenkinti dėstytojų paskaitomis ir galimybe dalykiškai pabendrauti.
Dėkoju būreliui gimnazisčių už pagalbą organizuojant renginį, kolegoms – už geranoriškumą ir supratingumą, o svečiams, – kad nepabūgo ilgo kelio, nepagailėjo laiko praleisti dieną su mūsų mokiniais.

,,Karjeros potvynio 2015“ koordinatorė Renata Petrenkienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais

Aplinkos ministerija parengė įsakymo projektą dėl vilkų sumedžiojimo 2022-2023 m. limito ir kviečia visuomenę, suinteresuotas institucijas su juo susipažinti. Atsižvelgus į vilkų populiacijos būklės stebėsenos duomenis, rūšies apsaugos poreikius ir moksliniais tyrimais apskaičiuotą vilkų šeimų skaičių, siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą. Siekiant, kad vilkai būtų medžiojami proporcingai jų natūraliai gausai, limito rekomenduojama neskirstyti rajonams. Vilko apsaugos planas įpareigoja nustatant sumedžiojimo limitą įvertinti besiveisiančių vilkų šeimų skaičių. Tyrimai rodo, kad Lietuvos teritorijoje gyvena ne mažiau kaip 87 vilkų šeimos. Vilko

Iš Šilutės kilęs Valdas Benkunskas sieks Vilniaus miesto mero posto

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) Vilniaus miesto mero rinkimuose kelia dabartinio sostinės mero pavaduotojo Valdo Benkunsko kandidatūrą.  Vilniaus miesto vicemeras V. Benkunskas 12 metų dirba Vilniaus miesto savivaldybėje, septynerius metus yra Vilniaus vicemeras. V. Benkunskas šiuo metu savivaldybėje yra atsakingas už sostinės šilumos ir energetikos ūkį. 37-erių metų politikas prie TS-LKD prisijungė 2008 metais, 2011 m. buvo išrinktas Tarybos nariu Vilniaus miesto savivaldybėje. 2015-2017 metais ir nuo 2019-ųjų buvo Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras, kuruoja energetikos, sporto ir sveikatingumo

Sukčių sėkmė nesibaigia. Šįkart apgautas vyras neteko 6328 eurų

Tauragės apskrities VPK skelbia rugsėjo 29-30 dienų įvykius Šilutės rajone. Sukčiai Rugsėjo 29 d.  vyras, gim. 1983 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamas galandimo stakles ir gaterį, į pardavėjo sąskaitą už juos pervedė pinigus, tačiau prekių negavo. Nuostolis 6328 Eur. Tiesą sakant, keistoka istorija… Kaip galima pirkti gaterį, pinigus iš anksto pervedant internetu… Juk čia ne koks porcelianinis puodukas. Ar galėjo pirkėjas pervesti solidžią sumą pinigų nematęs paties mechanizmo? O jeigu matė, tai tikriausiai žino, kur tas gateris yra?

Taip pat skaitykite