Kalėdų dovana vyrams – kokybiškos skutimosi priemonės

Vyrams išrinkti dovaną gali atrodyti sudėtinga. Žinoma, galima vyro paklausti,  ką būtent norėtų gauti dovanų, tačiau puikiai žinome, kad daugelis vyrų atsakys, jog nieko nereikia. O nustebinti ar parodyti dėmesį vis tiek norime ne tik per gimtadienį, bet ir artėjant didžiausioms metų šventėms.

Keletas patarimų į ką atkreipti dėmesį renkant dovaną vyrui ir kokios dovanos gali būti praktiškos ir naudingos.

Pirmiausia, norint greitai rasti dovaną vyrui, sužinokite jo pomėgius. Kas gali būti paprasčiau?

Pavyzdžiui,  vyras mėgsta žvejoti, tuomet keliaujate į ževjybos reikmenų parduotuvę ir su konsultanto pagalba išrenkate dovaną arba padovanojate tiesiog tos parduotuvės dovanų čekį, kad pats vyras galėtų išsirinkti tai, ko jam reikia.

Dovanų čekis – tikrai geras, greitas ir naudingas pasirinkimas. Tokie čekiai apima ir pramogas ir įvairiausias parduotuves, kuriose jis gali išsirinkti tai, ko jis nori. Taip pat ir poilsį. Galbūt vyrui reikalingas poilsis po sunkių, įtemptų darbo dienų. Tuomet, galima išrinkti dovanų čekį apsilankyti SPA centre, kuriame atliekamas masažas ar su galimybe apsilankyti pirtyje, paplaukioti baseine.

Taip pat vienas iš geriausiu variantų yra vyrui reikalinga kosmetika, t. y. veido odos priežiūrai skirtos priemonės ar skutimosi priemonės. Galbūt vyras turi jautrią odą ir jam tai būtų tikrai naudinga dovana išrenkant geriausias priemones jo odai. Taip pat ir kaina gali nustebinti, nes įvairiausių priemonių galima rasti už neįtikėtinai mažą kainą.

Jeigu vyras domisi sveika gyvensena ir sportuoja, tai taip pat nėra sudėtinga žinoti ko jam reikia. Padovanokite sporto klubo abonementą ar sveikų maisto produktų, papildų dovanų čekį apsipirkimui.

Rankant dovaną svarbiausia įsigilinti į vyro gyvenimo būdą, tuomet nereikės ilgai sukti galvos ką jam dovanoti. Žinant vyro pomėgius ar hobius greitai išrinksite dovaną be jokio galvos skausmo ir net jausite malonumą dovanojant. Nes kartais dovanų ieškojimas ir galvojimas ką padovanoti, kelią didelį stresą ir galvos skausmą.

Žinoma, svarbu nebijoti ekspermentuoti ir išrinkti drąsias ar net adrenaliną keliančias dovanas. Pavyzdžiui, šuolis parašiutu ar skydis oro balionu, paliks gilų atsiminimą visam gyvenimui… Apsvarstykite ir tai.

pr2022/223

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tik vienas centas, vertas beveik dviejų milijonų

Jeigu rankoje laikote 1 cento monetą, žinokite, kad labai netolimoje ateityje apyvartoje jų gali ir nebelikti. Antai Kanada vieno cento monetas nustojo kaldinti 2012 metais. Australijoje 1 ir 2 centų monetų nebegamina jau nuo 1992 m. Bahamų salose mažiausio nominalo monetų gamybą ir vartojimą sustabdė 2020 m. sausio pabaigoje. Jungtinės Karalystės Karališkoji monetų kalykla šiais metais paskelbė, jog dėl monetų pertekliaus kitą dešimtmetį jie nebegamins nei 2 svarų, nei 2 pensų monetų. O kaip Europoje? Anot Lietuvos banko, palyginus su

Šilutės rajono Taryboje: netinka niekas, ką pasiūlo opozicija

Sausio 26 d.  įvyko Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jame dalyvavo 23 Tarybos nariai iš 25: nedalyvavo Zigmantas  Jaunius ir Steponas Kazlauskas. Už biudžetą – 16 balsų Tarybos nariai patvirtinto Savivaldybės 2023 metų biudžetą  – 65 940 870 eurų pajamų. Už biudžetą balsavo 16 Tarybos narių, 7 opozicijos atstovai susilaikė. Jos vardu kalbėjęs Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovas Žygimantas Kurlianskas  sakė, jog padaryti darbai matomi, jiems buvo pritarusi Taryba. Ir retoriškai klausė, ar būtų įmanoma geriau? Esą pagal gautas Europos

Ką verta žinoti apie betoninius gyvenamųjų namų elementus?

Betoninių namų statyba suteikia namų savininkams daug privalumų, įskaitant energijos vartojimo efektyvumą, ilgaamžiškumą ir neprideda nereikalingos priežiūros. Be to, betoniniai namai sukuria saugią, patogią ir sveiką aplinką, taip pat teigiamai prisideda prie aplinkos. Daugelis šių privalumų suteikia namų savininkams ilgalaikių finansinių santaupų. Betoniniai blokai prieš izoliuotas betonines formas Dvi sienų sistemos, dažniausiai naudojamos betoniniams namams statyti, yra betoniniai blokai ir izoliuotos betoninės formos (ICF). Abu metodai suteikia daug betoninio namo statybos pranašumų. Tačiau, skirtingai nei ICF sienos, betono blokeliai turi

Lietuvos banko sukauptas meno kūrinių lobynas – viename albume

LB-menas

Lietuvos bankas, pernai paminėjęs 100 metų sukaktį, šia proga parengė ir išleido albumą „Lietuvos banko dailės rinkinys“. Jame pirmą kartą koncentruotai pristatomi centriniame banke tarpukariu ir po 1990 m. sukaupti dailės kūriniai – paveikslai, keramikos dirbiniai, skulptūros, vitražai. Dailės kūrinių rinkinys – ne tik puošybai „Visuomenei pristatome šiek tiek mažiau žinomą, bet vieną įdomiausių Lietuvos banko veiklos sričių, kurios pradžia siejama su Lietuvos banko rūmų, esančių K. Donelaičio ir Maironio gatvių sankirtoje, Kaune, atsiradimu. Pirmojo Lietuvos banko valdytojo Vlado Jurgučio

Taip pat skaitykite