Kalėdinė dovana Ukrainos didvyriui

Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas organizuoja akciją „Kalėdinė dovana Ukrainos didvyriui“.

Klubo prezidentas Rolandas Lubys išplatintame laiške informuoja, kad akcijos tikslas yra maksimaliai daug paruošti nedidelių asmeninių dovanėlių su kalėdiniais sveikinimais Ukrainos kariams: „ Dovanas pakuoja tiek pavieniai fiziniai asmenys, tiek organizacijos ir verslo kolektyvai. Atsižvelgdami į jau turimą patirtį nuo 2016 metų, mes planuojame nuvežti paruoštas dovanas kariams į priešakines linijas be tarpininkų ir paskirstymo punktų. Esame Lietuvos kariuomenės kariai, tiesiogiai bendradarbiaujame su Ukrainos kariais ir turime labai glaudžius ryšius su Lietuvos ambasada Ukrainoje. Paramos klausimus deriname su visomis reikalingomis institucijomis Ukrainoje.

Jūsų prašome prisidėti galimomis dovanomis ir kalėdiniais sveikinimais Ukrainos kariams. Galėtų būti jūsų supakuotos dovanos, paruoštos siuntimui, galėtų būti atskiros pavienės prekės, kurias LKA KK supakuos ir pridės prie kitų dovanų. Mes džiaugsimės bet kokia parama kariams. Šv. Kalėdų proga norime dovanoti Ukrainos kariams šiltas asmenines dovanas, suprasdami, kad jie kovoja ir už mūsų saugų rytojų ir už demokratines vertybes savo šalyje.

Į šį projektą žiūrime atsakingai. Ukrainiečių tauta kalėdinėmis dovanomis keičiasi Šv. Nikolajaus dieną, t. y. gruodžio 19 d., todėl laiko daug neturime. Dovanas pradėsime vežti nuo gruodžio 1 dienos. Prašome paramos iš asmenų ir įmonių, kurie norėtų ir galėtų prisidėti prie šios gražios idėjos įgyvendinimo. Mes tikimės, kad jūs galėsite prisidėti prie šio projekto, todėl maloniai prašome paremti šį projektą jums tinkama forma:

skirti pagal galimybę jūsų gaminamos/prekiaujamos produkcijos;

skirti pagal galimybę lėšų dovanų pakavimui, nuvežimui.

LKA KK turi paramos gavėjo statusą. Iš anksto jums dėkojame“.

Daugiau informacijos apie šią akciją: https://lkakeliautojai.lt/kaledine-dovana-ukrainos-kariui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėjant Klaipėdos metams atgyja Mažosios Lietuvos muzikinės tradicijos

Šių metų spalio–lapkričio mėnesiais Šilutės kultūros ir pramogų centras įgyvendino projektą „Muzikos ir bendruomeniškumo sintezė“. Artėjant Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos sukakčiai, kilo idėja įprasminti Klaipėdos krašto kultūrinį–muzikinį palikimą, surengiant mokymus, kuriuose būtų ne tik pristatytas unikalus Mažosios Lietuvos muzikinio palikimo lobynas, bet ir surengtas praktinis kūrybinis mokymų ciklas.  Buvo parengta bei pristatyta chorinės ir instrumentinės muzikos programa. Šiuo projektu buvo siekiama sustiprinti mėgėjų meno bendruomenių kompetencijas, ugdyti bendruomeniškumą, plėsti kultūrinį akiratį ir gerosios patirties sklaidą tarp kolektyvų narių ir

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami. Gruodžio 6 d. vakare namuose Lauko g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1968 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policija tiria lapkričio 25 d. vėlaus vakaro įvykį, kai Statybininkų g., Šilutėje,  neblaivus (0,88 prom.) vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (1,32 prom.) vyrui, gim. 1963 m. Gruodžio 6 d. naktį iš vyro, gim. 1982 m., namų Laisvės al., Šilutėje, moteris, gim. 1985

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamos korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje. Vakar (gruodžio 6 d.) sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti dviejų privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo. Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai. Vakar atliktos kratos Šilutės r. savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

Šių metų Laisvės premija paskirta Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui

Seimas nusprendė šių metų Laisvės premiją skirti Rusijos invazijai besipriešinančios Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui. V. Zelenskis – kovos už laisvę priešakyje „Šiandien Ukraina yra europietiška demokratinė valstybė, priversta kovoti už savo teritorijos, kultūros ir žmonių išlikimą, o taip pat ir už mūsų visų laisvę. Todėl Laisvės premijos komisija šių metų Laisvės premiją siūlo skirti Ukrainos prezidentui už jo ir visos ukrainiečių tautos nuopelnus kovoje dėl nepriklausomybės, laisvės bei demokratijos Rusijos karinės agresijos akivaizdoje“, – antradienį sakė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Taip pat skaitykite