Kaip tapti grožio specialiste?

Jei mažos mergaitės paklaustumėte, kuo ji norėtų būti užaugusi, net neabejoju, kad jos atsakymas būtų – grožio specialiste. Grožis ir darbas grožio sferoje pamažu tampa populiariausia niša, į kurią neria dirbti tiek jaunos merginos, tiek ir moterys. Jos sėkmingai persikvalifikuoja ir imasi veiklos, kuri yra labiau joms prie širdies.

Viena sveikatos ir grožio akademija organizuoja kursus, kurių pagalba galima įgyti profesionalių žinių iš labai profesionalių mokytojų. Sritys labai įvairios, kurių išmoksite pasirinkę kosmetiko programą:

  • Makiažas
  • Aparatinių neinvazinių veido ir kūno odos procedūrų atlikimas
  • Depiliacija
  • Rankų ir kojų priežiūra
  • Veido odos priežiūra
  • Kūno odos priežiūra
  • Ir, žinoma, psichologinių žinių pradedant dirbti savarankiškai

Baigę vienerių arba dviejų metų trukmės kursus jūs įgysite kosmetikės specialybę, bei tapsite kvalifikuota šios srities specialiste. Su šiuo diplomu, kuris labai vertinamas darbdavių, galėsite kreiptis ieškodami darbo pas darbdavius, arba pradėti savo asmeninį verslą.

Profesionalūs šios mokyklos mokytojai su mokiniais elgiasi itin profesionaliai ir draugiškai, todėl kiekvienai naujai  studentų laidai stengiasi perteikti visas savo žinias. Šios mokyklos privalumas yra tas, kad grupėse mokosi tik tam tikras skaičius studentų, todėl mažesnėse ir jaukesnėse grupėse gali atsiskleisti daugiau jaunųjų talentų. Žinoma greičiau ir efektyviau galima įsigilinti į dėstomą dalyką. Vyksta ne tik teorinės, bet ir praktinės pamokos, todėl teorijos žinios, labai greitai pritaikomos praktikoje. Studentės, padėdamos viena kitai, tampa klientėmis ir leidžia pasibandyti ant jų veido ir odos, su įvairiausiomis procedūromis. Teorinių žinių naudojimas suteikia šimtaprocentinę sėkmę šiems mokymams, nes studentai išmoksta ir įsigilina į dėstomus dalykus kur kas sėkmingiau. Baigus šią mokyklą jiems daug drąsiau imtis pirmųjų savo darbų, nes jie turi ne tik teorinių, tačiau ir praktinių žinių.

Tikiuosi šios įžvalgos Jums padėjo susidaryti nuomonę, apie šių mokymų kokybę ir naudą, ir jei dar liko neatsakytų klausimų apie šią sritį, tai informacijos plačiau apie ją rasite internetinėje svetainėje.

pr2022/227

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Prieš 93 metus – Didysis potvynis Kaune ir Vilniuje

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba nuolat skelbia ne tik orų prognozes, apžvalgas, bet ir primena įdomių istorijų. Šilutės krašte potvynis – nebe naujiena, bet prieš 93 metus vanduo sėmė ir Kauną, Vilnių. Meteo.lt primena, kad prieš 93 metus, 1931 m. balandžio viduryje, Kaune, kaip ir Vilniuje, vyko didelis potvynis.  Nors jį prognozavo VDU profesorius hidrologas Steponas Kolupaila, tačiau potvyniui nebuvo pasiruošta. Potvynis prasidėjo dar 1931 m. balandžio 13 d. vakarą, ledams pajudėjus, vanduo ėmė kilti, o labiausiai jis kilo balandžio 14-osios naktį.

Nauja virtuali paroda „Religinės knygos iš Mažosios Lietuvos“

LIMIS svetainėje paskelbta LEM virtuali paroda „Religinės knygos iš Mažosios Lietuvos“. Lietuvos etnografijos muziejaus religinių knygų rinkinyje saugomos lietuvininkų, evangelikų liuteronų religinės knygos, atspausdintos XIX a. pabaigoje ir XX a. pradžioje lietuvių kalba, gotišku šriftu įvairiose Mažosios Lietuvos ir kitose Vokietijos imperijos spaustuvėse. Tai – Biblijos, giesmynai, Mišių knygos, maldaknygės. Muziejininkai šias knygas įgijo iš vietinių gyventojų Šilutės, Klaipėdos rajonų apylinkėse, taip pat pirko iš kolekcionierių. Lietuvininkų religinių knygų rinkinys Lietuvos etnografijos muziejuje atskleidžia, kad Mažojoje Lietuvoje labiausiai paplito surinkimų

Kovas pasaulyje ir Europoje – šiltesnis nei įprasta

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba apžvelgia kovo mėnesio orus pasaulyje ir Europoje. 2024 m. kovo mėn. vidutinė oro temperatūra (14,14 °C) pasaulyje buvo 0,73 laipsnio aukštesnė už 1991-2020 m. vidurkį (arba net 1,68 laipsnio aukštesnė nei priešindustriniu laikotarpiu). Kovas buvo pats šilčiausias per visą tokių stebėjimų istoriją (tai jau dešimtas toks mėnuo iš eilės). Iki 2024 metų šilčiausiu laikytas 2016 m. kovas (+0,63° anomalija). Didele dalimi šilumos rekordą nulėmė anomaliai šilta tropinio Atlanto vandenyno dalis bei El Niño reiškinys Ramiajame vandenyne, tačiau

Šilutėje vėjo gūsiai siekė 23 metrus per sekundę

Meteo.lt skelbia praėjusio sekmadienio-pirmadienio, balandžio 14-15 d., maksimalaus vėjo greičio per sekundę duomenis, kurie buvo užfiksuoti dešimties metrų aukštyje. Šilutėje vėjo gūsiai siekė 23 metrus per sekundę. Nuo sekmadienio dienos iki pirmadienio ryto stipriausi vėjo gūsiai buvo registruoti: Klaipėdos uoste – iki 23 m/s; Šilutėje – iki 23 m/s; Šventojoje, Ventės rage ir Laukuvoje – iki 22 m/s; Klaipėdos meteorologijos stotyje (24 m aukštyje) – iki 22 m/s. Primename vėjo apibrėžimus: pavojingas vėjas ≥15 m/s (≥54 km/h); stichinis vėjas ≥28

Taip pat skaitykite