Kaip sutaupyti perkant motociklo padangas?

Nusipirkti motociklo padangą yra daug paprasčiau ir pigiau nei automobilio padangą, tačiau nepasirinkus idealaus varianto, tai gali būti brangi investicija. Todėl, kad yra tam tikrų specifinių ypatumų, o netinkamai pasirinkus galima pakenkti pačių saugumui ir komfortui vairuojant.

Pateiksime keletą patarimų ir atsargumo priemonių, kurių turėtumėte imtis prieš pirkdami motociklo padangas, kad išsirinktumėte saugiausias padangas.

Koks jūsų motociklo modelis?

Pirmas lemiamas veiksnys norint žinoti, kokią padangą pirkti, yra žinoti savo motociklo modelį. Ypač todėl, kad motociklai, kaip ir lengvieji automobiliai turi specifines padangas, kurių plotis, ilgis, dydis skiriasi kiekvienam modeliui. Taigi pats automobilių gamintojas transporto priemonės vadove nurodo tinkamiausią padangų tipą konkrečiam motociklo modeliui. Todėl pasidomėkite savo motociklo vadovu ir išsiaiškinkite, kokie padangų modeliai jam rekomenduojami.

Kur dažniausiai važinėjate savo motociklu?

Iš esmės prieš pirkdami naują padangą taip pat turėtumėte žinoti, kur važinėsite motociklu. Perkant naujas padangas nepamirškite, kad įtakos turi ir grunto tipas. Kelių padangos puikiai tinka važinėti  mieste. Tai yra, jei motociklu dažniausiai važinėjate mieste, šios padangos suteiks daugiau komforto, saugumo, o kartu ir sutaupys degalų.

Bekelei skirtos padangos taip pat gali būti tinkamos, tačiau neasfaltuotiems keliams.

Todėl pasistenkite suprasti, kur nuolat naudosite savo motociklą ir įsigykite jam tinkamiausias padangas.

Motociklų padangos – patarimai ir atsargumo priemonės renkantis

Patikrinkite padangos galiojimą. Tai reiškia, kad net jei motociklo padanga yra nauja, jei pasibaigęs jos galiojimo laikas, ji sukels problemų jūsų saugumui ir važiavimo komfortui. Todėl pirkdami motociklo padangas patikrinkite informaciją padangos.

Garantija. Jokiu būdu nepirkite padangų be parduotuvės garantijos.

Montuodami padangas būkite atsargūs. Na, o dabar, kai motociklo padangą įsigijote saugioje ir patikimoje parduotuvėje, laikas jas sumontuoti ant savo motociklo. Nors daugelis šią procedūrą atlieka patys motociklininkai, tai nėra geriausias sprendimas. Juk mažiausia klaidelė gali tiesiogiai pakenkti jūsų saugumui ir padidinti išlaidas.

pr2023/81

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nepasiturintiems šalies gyventojams – maisto produktai ir higienos priemonės

Birželio mėnesį nepasiturinčius Lietuvos gyventojus pasieks šiais metais jau trečioji parama maisto produktais. Paramą gaus kiek daugiau nei 205 tūkst. sunkiau besiverčiančių žmonių. Parama nepasiturintiems gyventojams šiemet dar bus dalijama ir rugpjūčio, spalio bei gruodžio mėnesiais. Kartu su birželio ir gruodžio mėnesių maisto produktais gyventojai sulauks ir paramos higienos priemonėmis. „Maisto dalijimas yra viena iš valstybės teikiamos paramos formų, kuri padeda nepasiturintiems ar sunkumų patiriantiems žmonėms. Valstybės teikiama parama visada pasiekia tuos, kam pagalbos reikia labiausiai“, – sako socialinės apsaugos

Kuo svarbūs mineraliniai papildai galvijams?

Mineralinės medžiagos karvių organizme užtikrina fiziologines reakcijas ir apykaitos procesus. Šios medžiagos  dalyvauja įvairiose biocheminėse reakcijose, įeina į kai kurių fermentų sudėtį. Jos įtakoja gyvulių produktyvumą, augimo intensyvumą bei reprodukcines funkcijas. Pagrindinis mikroelementų šaltinis atrajotojams – augalinės kilmės pašarai Mikroelementų kiekį pašaruose ir gyvulio organizme lemia daug veiksnių: dirvožemis, aplinkos sąlygos, pašarų ruošimo ir konservavimo būdas, antagonistiniai mineraliniai elementai, skirtingų pašarų santykis racione. Cheminiai elementai, būtini organizmui egzistuoti, vadinami biogeniniais elementais. Atsižvelgiant į keletą kriterijų, jie skirstomi į makro- ir

Miniatiūrų konkursas „Mūsų vienas vardas – Lietuva“

Šilutės pirmoji gimnazija interneto svetainėje pasidalijo štai tokia žinia. Birželio 2 d. Šilutės pirmosios gimnazijos bibliotekoje įvyko respublikinio miniatiūrų konkurso-parodos „Mūsų vienas vardas – Lietuva” baigiamasis apdovanojimų renginys. Sulaukėme svečių iš Šilalės, Tauragės, Kretingos ir Šilutės rajonų. Respublikinio bendrojo ugdymo įstaigų 9-12 klasių mokinių miniatiūrų konkursas-paroda „Mūsų vienas vardas – Lietuva“, skirtas Klaipėdos krašto prijungimo šimtmečiui paminėti. Miniatiūrų autoriai, 9-12 kl. mokiniai, mažo formato kūrinėlyje siekė išreikšti savo požiūrį į gimtąjį kraštą. Miniatiūrų konkurse dalyvavo 11 mokyklų (pateikta 100 darbų):

Už labai geras demokratijos žinias – kelionė į Belgiją

Šilutės Vydūno gimnazija paviešino Nacionaliniame demokratijos žinių konkurse sėkmės sulaukusio Luko Šilinsko įspūdžius iš apsilankymo Briuselyje, Belgijoje. Kuo ši išvyka gimnazistui Lukui buvo įdomi? Paskaitykime. Gegužės 31 dieną Europos Parlamente, Briuselyje, Belgijoje, dalyvavau susitikime su europarlamentaru Liudu Mažyliu. Susitikimo metu buvo aptarti įvairūs Europai ir Lietuvai aktualūs klausimai, išsamiai pristatyti Parlamento darbo principai ir artimiausi tikslai. Po dienos Parlamente lietuvių delegacija su L. Mažyliu susitiko neoficialioje aplinkoje. Parlamentaras papasakojo apie savo kelią nuo mokyklos suolo iki dabartinių pareigų Europos Parlamente.

Taip pat skaitykite