Kaip sutaupyti perkant motociklo padangas?

Nusipirkti motociklo padangą yra daug paprasčiau ir pigiau nei automobilio padangą, tačiau nepasirinkus idealaus varianto, tai gali būti brangi investicija. Todėl, kad yra tam tikrų specifinių ypatumų, o netinkamai pasirinkus galima pakenkti pačių saugumui ir komfortui vairuojant.

Pateiksime keletą patarimų ir atsargumo priemonių, kurių turėtumėte imtis prieš pirkdami motociklo padangas, kad išsirinktumėte saugiausias padangas.

Koks jūsų motociklo modelis?

Pirmas lemiamas veiksnys norint žinoti, kokią padangą pirkti, yra žinoti savo motociklo modelį. Ypač todėl, kad motociklai, kaip ir lengvieji automobiliai turi specifines padangas, kurių plotis, ilgis, dydis skiriasi kiekvienam modeliui. Taigi pats automobilių gamintojas transporto priemonės vadove nurodo tinkamiausią padangų tipą konkrečiam motociklo modeliui. Todėl pasidomėkite savo motociklo vadovu ir išsiaiškinkite, kokie padangų modeliai jam rekomenduojami.

Kur dažniausiai važinėjate savo motociklu?

Iš esmės prieš pirkdami naują padangą taip pat turėtumėte žinoti, kur važinėsite motociklu. Perkant naujas padangas nepamirškite, kad įtakos turi ir grunto tipas. Kelių padangos puikiai tinka važinėti  mieste. Tai yra, jei motociklu dažniausiai važinėjate mieste, šios padangos suteiks daugiau komforto, saugumo, o kartu ir sutaupys degalų.

Bekelei skirtos padangos taip pat gali būti tinkamos, tačiau neasfaltuotiems keliams.

Todėl pasistenkite suprasti, kur nuolat naudosite savo motociklą ir įsigykite jam tinkamiausias padangas.

Motociklų padangos – patarimai ir atsargumo priemonės renkantis

Patikrinkite padangos galiojimą. Tai reiškia, kad net jei motociklo padanga yra nauja, jei pasibaigęs jos galiojimo laikas, ji sukels problemų jūsų saugumui ir važiavimo komfortui. Todėl pirkdami motociklo padangas patikrinkite informaciją padangos.

Garantija. Jokiu būdu nepirkite padangų be parduotuvės garantijos.

Montuodami padangas būkite atsargūs. Na, o dabar, kai motociklo padangą įsigijote saugioje ir patikimoje parduotuvėje, laikas jas sumontuoti ant savo motociklo. Nors daugelis šią procedūrą atlieka patys motociklininkai, tai nėra geriausias sprendimas. Juk mažiausia klaidelė gali tiesiogiai pakenkti jūsų saugumui ir padidinti išlaidas.

pr2023/81

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Šiuolaikinių miško namelių privalumai ir patogumai atostogoms

Birštonas, esantis šalia Nemuno upės vingio, yra viena iš populiariausių atostogų vietų Lietuvoje, garsėjanti savo natūralia grožiu ir gydomosiomis mineralinių šaltinių savybėmis. Naturcamp.lt Birštone siūlo unikalią galimybę mėgautis šiuo nuostabiu kurortu, teikiant daugybę privalumų ir patogumų, kurie užtikrina nepamirštamas atostogas. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindines priežastis, kodėl verta pasirinkti naturcamp.lt Birštone. Gamtos grožis ir ramybė Birštonas yra žinomas dėl savo gražių kraštovaizdžių, žaliuojančių miškų ir gaivaus oro. Naturcamp.lt siūlo galimybę apsistoti pačioje gamtos širdyje. Miško nameliai vieta, kur galima mėgautis paukščių

Gera žinia specialybę užsienyje įgijusiems lietuviams – kvalifikacija bus pripažinta ir Lietuvoje

Nuo šiol užsienyje įgijus profesinę kvalifikaciją, ji bus pripažinta ir Lietuvoje. Į tėvynę norintiems grįžti lietuviams ar atvykstantiems užsieniečiams nebereikės dar kartą siekti užsienyje jau įgytų kompetencijų, kad galėtų sėkmingai įsidarbinti ar tęsti mokslus Lietuvos profesinio mokymo įstaigoje ar aukštojoje mokykloje. Iki šiol kiekvienas darbdavys ar mokymo įstaiga savarankiškai spręsdavo dėl konkrečios užsienyje įgytos profesinės kvalifikacijos pripažinimo. Vyriausybė patvirtino užsienyje įgyto išsilavinimo ir kvalifikacijų pripažinimo tvarkos aprašą. Nauja tvarka apims ne tik jau iki šiol galiojusį užsienyje įgyto aukštojo išsilavinimo,

Nepaprasti vasaros naktų debesys ir Joninių orai

Kaip informuoja Meteo.lt, būtent taip galima pavardinti naktimis švytinčius sidabriškuosius debesis (trumpinys – NLC). Jie yra unikalūs tuo, kad susiformuoja ne apatinėje (kaip įprasti mums debesys), o viršutinėje atmosferos dalyje (~80 km aukštyje). Tokius nepaprastus debesis galima išvysti tikrai ne kiekvieną vasaros naktį. Jie pasirodo tik keletui valandų pačiomis trumpiausiomis birželio-liepos naktimis. Dar rečiau šie debesys sužimba ypač ryškiai ir apima visą šiaurinį horizontą. NLC nakties danguje reikėtų laukti praėjus bent pusantros valandos po saulėlydžio arba anksti ryte, kol tebėra

Įvertintas Lietuvos penkiolikmečių kūrybiškumas

Lietuvos penkiolikmečiai pasižymi gerais kūrybinio mąstymo gebėjimais. Paskelbti tarptautinio penkiolikmečių tyrimo EBPO PISA 2022 rezultatai rodo, kad Lietuva yra 13-20 pozicijoje tarp 64 šalių. Lietuvos penkiolikmečių rezultatai aukštesni už 47 tyrime dalyvavusių šalių, žemesni – už 12 šalių. Lietuvos mokinių rezultatai statistiškai reikšmingai nesiskiria nuo EBPO šalių vidurkio (33 taškai) kartu su Vokietijos (33), Taivano (33), Ispanijos (33), Čekijos (33), Prancūzijos (32), Nyderlandų(32), Izraelio (32) rezultatais. Tyrime buvo vertinami penkiolikmečių mokinių kūrybinio mąstymo gebėjimai – tiriama, kaip mokiniams sekasi kurti

Taip pat skaitykite