Kaip sumažinti paskolos mėnesio įmoką?

Paskola geromis sąlygomis yra labai svarbi. Vienas iš būdų sumažinti paskolos išlaidas yra pereiti prie paskolos su pigesnėmis palūkanomis. Kaip aš galiu sumažinti savo paskolas?

Yra dviejų tipų paskolos: su užstatu (kai skolinatės naudodami turtą, pavyzdžiui, namą kaip užstatą), neužtikrinta (kai tarp jūsų ir skolintojo yra sudaryta oficiali sutartis). Asmeninė paskola yra be užstato, o tai reiškia, kad jūsų namams negresia pavojus. Tai gana nebrangi paskola, kurią grąžinate per nustatytą terminą (paprastai nuo vienerių iki septynerių metų) reguliariai mokėdami mėnesinius mokėjimus.

Toliau pateiktos parinktys skirtos paskolų be užstato kainai sumažinti. 

Keisti paskolas

Dabar bankai didina palūkanų normas, nes skolinimosi palūkanos nebėra rekordiškai žemos. Tačiau jei anksčiau paėmėte asmeninę paskolą su didelėmis palūkanomis, dabar galbūt galėsite sumažinti išlaidas, imdami naują paskolą su mažomis palūkanomis, kad ją apmokėtumėte. Taip pat galite sutaupyti pasirinkę trumpesnį sandorį, nes kuo greičiau grąžinsite pinigus, tuo mažiau jums kainuos paskola. Tačiau prieš darydami bet kokį žingsnį, svarbiausia yra suskaičiuoti.

Jei galvojate apie galimybę gauti pigesnę paskolą, turite sužinoti „atsiskaitymo sumą“ – kiek kainuotų sumokėti paskolą iš esamo skolintojo dabar, įskaitant visą skolą ir bet kokią išankstinę skolą, koks yra grąžinimo mokestis. Jei ketinate sutrumpinti paskolos trukmę, atkreipkite dėmesį, kad jūsų mėnesinė įmoka iš tikrųjų gali padidėti. Tačiau esmė ta, kad sumažinsite savo išlaidas, nes bendra palūkanų suma, kurią mokėsite, bus mažesnė – be to, anksčiau sumokėsite asmeninę paskolą.

Ieškokite geriausių pigių paskolų

Ieškodami pigios paskolos, svarbiausias dalykas, kurį turite suprasti, yra palūkanų norma. Tai žinoma kaip reprezentatyvioji metinė procentinė norma. Jei norite sumažinti išlaidas, norėsite paskolos su maža APR, t. y. mažesnėmis mėnesinėmis įmokomis.

Kadangi nuolat pateikiama naujų paskolų pasiūlymų, o skolintojai dažnai koreguoja savo palūkanų normas, geriausias būdas rasti jums tinkamą nebrangią asmeninę paskolą yra apsilankyti palyginimo svetainėse ir taikyti skirtingų sandorių taisyklę.

Žinokite, kad norėdami gauti geriausius tarifus, turėsite turėti geriausią kredito balą, pagrįstą jūsų finansine padėtimi. Tačiau taip sumažinsite savo mėnesinius finansinius įsipareigojimus. Atminkite, kad tipinė asmeninės paskolos vidutinė palūkanų norma yra norma, kurią apmokestins mažiausiai 51 % skolininkų, o ne norma, kurią gausite. Tikrasis jums siūlomas tarifas gali būti šiek tiek didesnis.

pr2023/63

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilutė: mero komandoje – socialdemokratė Vaidutė Armonienė

Šilutės rajono savivaldybės mero patarėjos pareigas jau eina socialdemokratė Vaidutė Armonienė. Ji – antroji mero patarėja, anksčiau dirbusi Edita Šukytė ir po savivaldos rinkimų liko šiose pareigose. Šilutės rajono savivaldybės taryba patvirtino, kad tiesiogiai išrinktas meras Vytautas Laurinaitis savo komandoje gali turėti du vicemerus, du patarėjus, savivaldybės administracijos direktorių. Mero valia, ką jis pasirenka į šią komandą. Kol kas merui sekėsi: į vicemerus pasiūlė Socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus pirmininką Tomą Budrikį, savivaldybės Taryba pritarė. Savivaldybės administracijos direktoriumi paskyrė Andrių Jurkų,

Orai vės, šalnų vis bus, žadama ir lietaus

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie artėjančio savaitgalio orus. Birželio 2 d., penktadienį, naktį daug kur trumpai palis (vyraus nedidelis lietus). Vėjas pūs iš šiaurės, 8-13 m/s, pajūryje gūsiai 15 m/s. Temperatūra bus 2-7, vietomis – 8-10 laipsnių šilumos, dirvos paviršiuje kai kur, didesnė tikimybė šiaurės vakaruose, šalnos, bus nuo 0 iki 2 laipsnių šalčio.  Dieną vietomis trumpas, daugiausia nedidelis lietus. Vėjas šiaurės, šiaurės vakarų, 9-14 m/s, kai kur gūsiai 15-17 m/s. Temperatūra  bus 12-17 laipsnių šilumos. Birželio 3 d., šeštadienį,

Žinios iš policijos

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone. Jie tiriami. Gegužės 30 d. prieš pietus Pagrynių k., Šilutės sen., neblaiviai (2,42 prom.) moteriai, gim. 1972 m., sukėlė fizinį skausmą vyras, gim. 1989 m. Birželio 1 d. popietę Traksėdžių k., Šilutės sen., moteris, gim. 1954 m., sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1953 m. Įtariamoji buvo sulaikyta. Gegužės 21 d. naktį Traksėdžių k., Šilutės sen., moteris, gim. 1996 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (4,69 prom.) vyrui, gim. 1987 m. Gegužės 31 d.

Taip pat skaitykite