Kaip pasiruošti kelionei mikroautobusu?

Visi žinome, kad iš anksto planuoti ir supakuoti reikiamus daiktus kelionei, nesvarbu, kokia ji – ilga ar trumpa, būtina. Kas atsitiks, jei atsidursite keblioje situacijoje? Kaip išvengti nuobodulio tiek jums, tiek vaikams? Jei nesate susikrovę reikiamų daiktų, tikroji kelionės dalis gali pasirodyti apgailėtina, o tai apsunkins likusią kelionės dalį. Keleivių pervežimas bus smagesnis ir paprastesnis, jeigu viskuo bus pasirūpinta.

Planšetiniai kompiuteriai

Kas nevairuoja, tam bus nuobodu. Kai kuriems žmonėms gali patikti žiūrėti, kaip pasaulis praeina pro juos, kitiems tikrai ne. Puikus sprendimas į kelionę įsidėti planšetinį kompiuterį. Kita vertus, planšetiniai kompiuteriai leidžia atsisiųsti daug filmų ir TV laidų tiesiogiai arba atsisiųsti juos ir žiūrėti neprisijungus per internetines prenumeratos paslaugas, pvz., „Netflix“.

Maistas ir gėrimai

Mes visi kažkuriuo metu buvome alkani ar ištroškę ilgoje kelionėje – reikia mokytis iš savo klaidų ir nepamiršti susipakuoti maisto ir gėrimų kitam kartui! Vanduo yra būtinybė, todėl nepamirškite jo. Sumuštiniai taip pat labai praverčia, tad susitepkime jų ir įsidėkime į dėžutę. Kodėl gi nepabandžius bulvių salotų, riešutų ir razinų? Šie sveikesni užkandžiai ne tik leis mums gerai jaustis, bet ir sutaupysime.

Knygos

Nėra nieko geriau, kaip gera knyga, kuri padėtų gerai praleisti laiką. Nesvarbu, ar tai audioknyga ar klasikinė knyga. Prieš atvykdami į savo atostogų vietą pasinerkite į nuostabų pasaulį.

Pagalvėlės ir antklodės

Jei turite mažų vaikų arba ketinate keliauti per naktį, būtinai įsidėkite pagalvių ir antklodžių rinkinį, kad kelionė būtų jauki. Gera atvykti į galutinį kelionės tašką, kai nebenorite nieko daryti, tik miegoti. Sudėkite pagalves ir antklodes kiekvienam.

Drėgnos servetėlės, popierius ir pirmosios pagalbos vaistinėlė

Apsilankę pakelėje esančiuose tualetuose, galite kai kur nerasti tualetinio popieriaus. Tad turėkite su savimi šlapių sevetėlių ar popieriaus.

Galiausiai taip pat turėtumėte susipakuoti pirmosios pagalbos vaistinėlę. Joje, be kita ko, turėtų būti pleistro, antiseptinio kremo, tvarsčių ir paracetamolio. Pirmosios pagalbos vaistinėlė turėtų padėti įveikti pirmuosius ligos simptomus.

pr2022/224

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Menininkė unikaliai pavaizdavo internetą 

Žinoma menininkė Jolita Vaitkutė trimis meniniais kūriniai pavaizdavo internetą – naudodama namuose randamus daiktus ji įkūnijo su kokiomis savybėmis jai siejasi naujos kartos 5G internetas. Neįprasta, nauja forma lietuvių kūrėja perteikė namų interneto greitį ir stabilumą. „Užduotis pavaizduoti internetą buvo sunki. Juk internetas mums – būtinas, tačiau jo apčiuopti ar pamatyti negalime. Dažnai internetą priimame kaip duotybę – kad jis tiesiog yra. Visgi jam dingus vos akimirkai, iškart jo pasigendame. Kurdama ieškojau formų kaip perteikti svarbiausias interneto savybes – tam

Sekmadienį – į muziejų nemokamai

2023-aisiais, kaip ir ankstesniais metais, Kultūros ministerijai pavaldūs muziejai kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį kviečia lankytojus apžiūrėti savo nuolatines ekspozicijas nemokamai. Lankytojų taip pat lauks Kernavės archeologinės vietovės muziejus. Pirmoji tokia proga – jau šį sekmadienį, sausio 29 d. „2022 metais nemokamo muziejų lankymo paskutinį kiekvieno mėnesio sekmadienį galimybe pasinaudojo 336 251 lankytojas. Tai gerokai daugiau nei 2021-aisiais ir 2020-aisiais, kai lankytojų skaičius svyravo apie 200 tūkst. kasmet. Tiesa, reikia atsižvelgti į tai, kad tai buvo vadinamieji pandeminiai metai ir dėl

Dėl potvynio kai kuriuose valstybinės reikšmės keliuose draudžiamas eismas

Dėl spartaus vandens lygio kilimo Lietuvos vakarinėje dalyje daugėja apsemtų valstybinės reikšmės kelių. Potvynio metu pablogėja ne tik kelio dangos konstrukcija, bet ir kyla pavojus patiems eismo dalyviams. Būtent todėl šiuo metu maždaug 37-38 km valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožuose dėl apsėmimo yra ribojamas eismas. Vieni kelių ruožai yra pravažiuojami, kituose eismas draudžiamas. Dėl padidėjusio vandens kiekio Lietuvos vakarinėje dalyje apsemti 16 valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožai, kuriais draudžiamas eismas. Didžiausias – 60 centimetrų  – vandens gylis nustatytas rajoniniame kelyje

Projektų valdymo programos

Projektų valdymo programomis valdomi tam tikro proceso rinkiniai, kuriais siekiama didesnio masto efektyvumo. Projektų valdymas apima atskirų užduočių koordinavimą, o programos valdymas yra susijusių sugrupuotų projektų koordinavimas. Projektai sujungiami į programą, kai tokio rinkinio valdymo nauda yra didesnė atskirų vienetų valdymą. Susijusi sąvoka yra projektų portfelio valdymas – metodas, skirtas organizacijoms valdyti ir įvertinti daugybę projektų sugrupuojant juos į strateginius portfelius. Tada analizuojamas portfelių bendras efektyvumas, jų įvertinimai lyginami su faktinėmis išlaidomis, ar jie atitinka didesnius strateginius organizacijos tikslus. Taigi,

Taip pat skaitykite