Kaip pasirinkti tinkamus blakstienų ir antakių dažus?

Šiuolaikiniai blakstienų ir antakių dažai gali patenkinti visų klientų poreikius – ir tų, kurie tikisi subtilaus efektų, ir damų, mėgstančių stipresnius, tamsesnius tonus. Rinkoje esančių gaminių spalvų gamos yra pagrįstos įvairiais spalvų lygiais – nuo ​​šviesiaplaukių iki vadinamųjų. pereinamoji spalva, į rudos ir juodos spalvos atspalvius. Į ką dar verta atkreipti dėmesį renkantis blakstienų ir antakių dažus?

Kaip išsirinkti antakių ir blakstienų dažus?

  • Išnagrinėkite sudėtį.

Gerame gaminyje nėra švino, amoniako ar sunkiųjų metalų druskų. Pliusas bus pastaba ant pakuotės apie dermatologinę kontrolę ir alerginės reakcijos testus prieš išleidžiant produktą į rinką.

  • Pasirinkite ilgai išliekančią spalvą.

Ant odos spalva gali išlikti iki 10 dienų, o ant plaukų – iki 4 savaičių. Jei gamintojo terminai yra daug ilgesni, neturėtumėte tuo patikėti.

  • Raskite sau patogų kiekį.

Jei dirbate profesionaliai, ekonomiškiau pirkti 10-15 ml dydžio produktus. Jei turite daug klientų, produktą sunaudosite greitai ir jis nesibaigs iki galiojimo termino pabaigos. Jei dažus imate sau arba jei antakių modeliavimas nėra pagrindinė paslauga jūsų kainoraštyje, paprasčiau naudoti porcijinius antakių ir blakstienų dažus.

Dažų pasirinkimo taisyklės

Pagrindinės taisyklės, kaip pasirinkti antakių ir blakstienų dažus, gali būti nustatytos pagal 3 paprastas taisykles:

  • Pamirškite apie plaukų dažus.

Šie dažai netinka, antakiams ir blakstienoms dažyti. Jų poveikis bus per agresyvus šioms sritims, nes galvos plaukai ir antakių bei blakstienų plaukeliai turi skirtingą struktūrą. Galbūt pastebėjote, kad kai kuriems žmonėms šie plaukai natūraliai skiriasi savo atspalviu ar net spalva. Pavyzdžiui, raudonplaukės merginos gali turėti auksinius arba, atvirkščiai, tamsiai rudus antakius ir blakstienas.

  • Atsižvelkite į savo plaukų spalvą.

Stenkitės pasirinkti antakių ir blakstienų dažų atspalvį, kuris derėtų prie plaukų spalvos. Atspalviai neturėtų tiksliai sutapti, o skirtis 1-2 tonais.

  • Susikurkite savo atspalvį.

Dažymo produktų linijose yra siūloma spalvų paletė, skirta derinti, maišyti – tai vienintelis būdas išgauti tam tikrą atspalvį. Dažant namuose tai gali būti trūkumas, nes reikėtų išmanyti pigmentinį dažymą ir turėti specialų antakių specialisto išsilavinimą. Tačiau profesionalams galimybė maišyti atspalvius ir išgauti išskirtinį atspalvį yra didelis privalumas ir laisvė nuo galimybes ribojančių suvaržymų.

pr2023/42

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ką svarbu žinoti prieš perkant elektrinius traktorius vaikams?

Elektriniai traktoriai yra populiariausia pramoginė priemonė vaikams, kuri gali suteikti jiems daug linksmybių ir pramogų. Tačiau, prieš perkant elektrinį traktorių vaikams, svarbu žinoti keletą dalykų, kad užtikrintumėte vaiko saugumą ir jis su juo smagiai jaustųsi. Čia jums pateiksime keletą patarimų, kaip juos išsirinkti, kad vaikiški traktoriai būtų šauni pramoga visai šeimai. Pirma, svarbu žinoti, kad visi elektriniai traktoriai yra skirti įvairių amžiaus grupių vaikams. Prieš perkant traktorių, reikia susipažinti su gamintojo teikiamomis rekomendacijomis, koks traktorius jam tinkamas. Taip nesukelsite pavojingos

Kodėl verta investuoti į kokybiškas plaukų kirpimo mašinėles?

Jei turite noro ir poreikio įsigyti profesionalią kirpimo mašinėlę, tačiau neturite pakankamai žinių pasirinkti ir suprasti, kuo šiuolaikinės mašinos skiriasi viena nuo kitos, mes padėsime rasti techninius skirtumus ir pasirinkti paprastą, ir pelningą pirkinį. Šiandien pasitelkus tinklaraščius ir internetą madinga rūpintis savimi namuose. Štai kodėl matome, kaip įvairūs profesionalūs prietaisai migruoja iš grožio salonų naudojimui į namus. Kirpimo mašinėlės jau nustojo būti prietaisu vien profesionalams. Pasaulio inžinieriai ir dizaineriai kasmet tobulina įrenginį, kad šis populiarus prietaisas būtų patogesnis ir saugesnis

Lietuvos bankas siūlo atsisakyti 1 ir 2 euro centų monetų. Kaip apvalintų kainas?

Lietuvos bankas (LB) siūlo atsisakyti 1 euro cento ir 2 euro centų monetų. Anot banko duomenų, nuo euro įvedimo Lietuvos gyventojai kas metus pameta apie trečdalį milijono tokių monetų. Pamestų cento monetų bendra vertė nuo euro įvedimo siekia 2,4 mln. eurų. Pasak Lietuvos banko Politikos, emisijos ir kontrolės skyriaus vyriausiosios specialistės Editos Lisinskaitės, šioms monetoms pakeisti ir tvarkyti Lietuvos valstybė kasmet išleidžia pusę milijono eurų. „Valstybė kasmet išleidžia po pusę milijono eurų šių monetų (kurių didžiąją dalį pametame) kaldinimui ir

Kaip sekėsi rinkimuose Klaipėdos regiono merams?

Klaipėdos regiono plėtros taryboje bus permainų. Joje dirbs ir buvusių, ir naujų merų, tarybų narių, o veikla prasidės patvirtinus galutinius rinkimų rezultatus. Žinoma, ir naujosioms politikų taryboms apsisprendus, ką jos deleguos į Regiono plėtros tarybą. Klaipėdos regiono plėtros taryboje svarstomi šių savivaldybių reikalai: Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Šilutės, Kretingos, Skuodo r., Neringos savivaldybių. Ilgas kelias per kopas Šis meras eina 50-uosius metus. Jis – iš anapus marių. Buvo žvejys-motoristas, kasininkas-inspektorius, miško darbininkas. Nuo 2013 metų – meras. Baigęs Klaipėdos

Taip pat skaitykite