Kaip pasirinkti tinkamus blakstienų ir antakių dažus?

Šiuolaikiniai blakstienų ir antakių dažai gali patenkinti visų klientų poreikius – ir tų, kurie tikisi subtilaus efektų, ir damų, mėgstančių stipresnius, tamsesnius tonus. Rinkoje esančių gaminių spalvų gamos yra pagrįstos įvairiais spalvų lygiais – nuo ​​šviesiaplaukių iki vadinamųjų. pereinamoji spalva, į rudos ir juodos spalvos atspalvius. Į ką dar verta atkreipti dėmesį renkantis blakstienų ir antakių dažus?

Kaip išsirinkti antakių ir blakstienų dažus?

  • Išnagrinėkite sudėtį.

Gerame gaminyje nėra švino, amoniako ar sunkiųjų metalų druskų. Pliusas bus pastaba ant pakuotės apie dermatologinę kontrolę ir alerginės reakcijos testus prieš išleidžiant produktą į rinką.

  • Pasirinkite ilgai išliekančią spalvą.

Ant odos spalva gali išlikti iki 10 dienų, o ant plaukų – iki 4 savaičių. Jei gamintojo terminai yra daug ilgesni, neturėtumėte tuo patikėti.

  • Raskite sau patogų kiekį.

Jei dirbate profesionaliai, ekonomiškiau pirkti 10-15 ml dydžio produktus. Jei turite daug klientų, produktą sunaudosite greitai ir jis nesibaigs iki galiojimo termino pabaigos. Jei dažus imate sau arba jei antakių modeliavimas nėra pagrindinė paslauga jūsų kainoraštyje, paprasčiau naudoti porcijinius antakių ir blakstienų dažus.

Dažų pasirinkimo taisyklės

Pagrindinės taisyklės, kaip pasirinkti antakių ir blakstienų dažus, gali būti nustatytos pagal 3 paprastas taisykles:

  • Pamirškite apie plaukų dažus.

Šie dažai netinka, antakiams ir blakstienoms dažyti. Jų poveikis bus per agresyvus šioms sritims, nes galvos plaukai ir antakių bei blakstienų plaukeliai turi skirtingą struktūrą. Galbūt pastebėjote, kad kai kuriems žmonėms šie plaukai natūraliai skiriasi savo atspalviu ar net spalva. Pavyzdžiui, raudonplaukės merginos gali turėti auksinius arba, atvirkščiai, tamsiai rudus antakius ir blakstienas.

  • Atsižvelkite į savo plaukų spalvą.

Stenkitės pasirinkti antakių ir blakstienų dažų atspalvį, kuris derėtų prie plaukų spalvos. Atspalviai neturėtų tiksliai sutapti, o skirtis 1-2 tonais.

  • Susikurkite savo atspalvį.

Dažymo produktų linijose yra siūloma spalvų paletė, skirta derinti, maišyti – tai vienintelis būdas išgauti tam tikrą atspalvį. Dažant namuose tai gali būti trūkumas, nes reikėtų išmanyti pigmentinį dažymą ir turėti specialų antakių specialisto išsilavinimą. Tačiau profesionalams galimybė maišyti atspalvius ir išgauti išskirtinį atspalvį yra didelis privalumas ir laisvė nuo galimybes ribojančių suvaržymų.

pr2023/42

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Vyriausybės taupymo lakštų išplatinta už 2,5 mln. eurų

Vyriausybės_taupymo_lakštai

Pirmadienį baigėsi Vyriausybės taupymo lakštų (VTL) vienuoliktos emisijos platinimas – gyventojai įsigijo VTL už 2,5 mln. eurų, sudaryti 282 sandoriai. Už šią naują vienerių metų trukmės VTL emisiją gyventojams bus mokama 3,1 proc. metinių palūkanų. Pernai atnaujinus VTL platinimą, per vienuolika emisijų gyventojai viso įsigijo VTL už 203,9 mln. eurų. Vienuoliktos emisijos VTL gyventojai galėjo įsigyti birželio 3-17 d. Ši emisija bus išperkama 2025 m. birželio 18 d. VTL platinami per Finansų ministerijos atrinktus platintojus – „Swedbank“ ir SEB bankus.

Joninių ilgąjį savaitgalį policija neleis atsipalaiduoti

Tradicinė Rasos ir Joninių šventė būriais sutraukia pramogautojus. Visoje šalyje suintensyvėja eismas, miestuose, miesteliuose ir keliuose susidaro spūstys. Jau nuo pirmadienio policijos pareigūnai ruošiasi ilgajam savaitgaliui – stiprina patruliavimą. Birželio 21-ąją, penktadienį, bus vykdoma specialioji 24 valandų kontrolė. Nuo pirmadienio, birželio 17 dienos, policijos pareigūnai pradėjo vykdyti net dešimt dienų truksiančią sustiprintą vairuotojų blaivumo ir apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų ir greičio kontrolę, daug atidžiau stebės eismo dalyvius ir sieks išaiškinti šiurkščius ir pavojų saugiam eismui keliančius

„Regitra“ paskelbė naują numerio ženklų seriją – patinkantį derinį ras ne tik „Matricos“ gerbėjai

Galima tikėti skaičių ar raidžių magija, galima netikėti, tačiau artimą, asmeninę ar simbolinę reikšmę turinčios ženklų kombinacijos kasdienybę truputį pagyvina ir netgi palengvina. Pavyzdžiui, ne eilės tvarka parinktus, o paties išsirinktus automobilio valstybinio numerio ženklus lengviau įsiminti. Tuo tarpu įmonėms, paženklinusioms visas turimas transporto priemones vienodų raidžių ar skaičių registracijos numerio deriniais, tampa paprasčiau administruoti autoparką. Birželio 18 d. „Regitra“ paskelbė 50 naujų numerio derinių automobiliams iš „N“ raidės, o elektromobilių ženklinimui bus išleista visiškai nauja serija EC. Taip pat

Skoniai iš Mažosios Lietuvos: nacionalinis kultūros kelias „Vėtrungių kelias“ kviečia ragauti kafijos

Birželio 21-28 dienomis etnografiniame Mažosios Lietuvos regione pasklis kafijos aromatas! Nacionalinis kultūros kelias „Vėtrungių kelias“ ir kultūrinio paveldo arbatos ir kavos gamintojai „Dvaro kavos“ kviečia į „Vėtrungių ir kafijos dienas“. Visame Mažosios Lietuvos regione gyventojai ir keliautojai turės galimybę pasivaišinti autentišku lietuvininkų kulinarinio paveldo gėrimu, kuris gaminamas iš vietinių žaliavų (gilių, miežių, morkų, cikorijos) ir gardinamas pienu. Progų minėti Vėtrungių ir kafijos dienas 2024-aisiais yra net dvi! Pirmoji – 180-asis vėtrungių gimtadienis. 1844 m. birželio 26 d. buvo paskelbtas valdžios

Taip pat skaitykite