Kaip padidinti svetainės lankytojų įsitraukimą?

svetainiųDaugelis verslininkų daugiausiai dėmesio skiria naujiems klientams pritraukti, o ne esamiems išlaikyti. Tačiau tiek vieni, tiek kiti yra vienodai reikšmingi. Ilgalaikių santykių su klientais kūrimas padeda išlaikyti stabilias pajamas ir netgi jas padidinti. Tam ypač svarbu skatinti svetainės lankytojų įsitraukimą. Plačiau aptarsime būdus, kaip tai galite padaryti.

Kurkite aktualų turinį

Pirmasis dalykas, kuriuo reikėtų pasirūpinti siekiant paskatinti svetainės lankytojų įsitraukimą, yra jiems naudingo turinio pateikimas. Norėdami tai padaryti, pasistenkite kuo geriau pažinti savo tikslinę auditoriją, jos poreikius. Paprastai tam atliekami rinkos ir raktinių žodžių tyrimai. Pastarieji būtini siekiant optimizuoti turinį paieškos sistemoms.

Remdamiesi gautais rezultatais, galite pradėti kurti, atnaujinti ar pildyti svetainės turinį. Jis turėtų būti unikalus ir atitinkantis ar net viršijantis svetainės lankytojų (potencialių klientų) poreikius. Prieš pradėdami kurti turinį nepamirškite įvertinti ir konkurentų. Išanalizuokite, kokias temas, aktualias jūsų tikslinei auditorijai, šie pateikia ir pasisemkite įkvėpimo.

Esate savo srities ekspertai? Tuomet pasidalinkite žiniomis su kitais. Kuo dažniau tai darysite, tuo labiau būsite apdovanoti. Naudinga informacija iš profesionalų lūpų paskatins lankytojų pasitikėjimą ir grįžimą į svetainę. Be to, labai tikėtina, kad žmonės norės pasidalinti aktualiu turiniu socialiniuose tinkluose, tokiu būdu skleisdami žinią apie jus.

Sutrumpinkite svetainės įkėlimo laiką

Net jei ir sukursite daug aktualaus turinio, tikriausiai jis taip ir liks nepastebėtas, jeigu svetainė bus lėta.

Todėl siekiant padidinti lankytojų įtraukimą, būtina pasirūpinti dideliu jos greičiu. Daugelis interneto naudotojų nėra pasiryžę laukti ilgiau nei tris sekundes, kol svetainė pasirodys naršyklėje. Jei tai trunka ilgiau, jie tiesiog išeina. Tokiu būdu netenkama potencialių klientų. Jei norite, kad lankytojai liktų svetainėje ir kuo labiau įsitrauktų, pasirūpinkite, kad jūsų svetainė būtų įkeliama akimirksniu. Šiuo atveju reikšminga kiekviena sekundė.

Yra ne vienas būdas, kaip pagerinti svetainės greitį. Pavyzdžiui, galima atnaujinti pasenusią turinio valdymo sistemą (TVS), sumažinti HTTP užklausų skaičių, optimizuoti failus ir paveikslėlius. Jei svetainės greitį neigiamai veikia netinkamas hostingo planas, reikėtų jį pakeisti. Renkantis šią paslaugą ypač svarbu atidžiai įvertinti svetainei reikalingus resursus, kurie priklauso nuo jos dydžio, paskirties ir kita.

Pasirūpinkite, kad naudojamas hostingas suteiktų neribojamą duomenų srautą, pakankamą el. pašto dėžučių, duomenų bazių ir kitų resursų kiekį.

Užtikrinkite lengvą naršymą

Žmonės visuomet siekia patogumo. Todėl jei norite, kad lankytojai praleistų kuo daugiau laiko svetainėje ir norėtų į ją sugrįžti, būtinai pasirūpinkite patogia navigacija. Naršymo meniu turėtų būti paprastas ir tvarkingas, kad lankytojai galėtų lengvai rasti tai, ko ieško. Naudokite nuorodas į susijusias temas tam, kad nukreiptumėte juos į atitinkamą turinį. Taip pat įtraukite paieškos juostą, kad lankytojai galėtų rasti dominančias temas ar prekes pagal raktinį žodį. Na, ir galiausiai užtikrinkite, kad jūsų svetainė būtų patogi tiek mobiliųjų įrenginių, tiek kompiuterių naudotojams.

Skatindami lankytojų įtraukimą, kartu skatinate ir verslo sėkmę. Taigi jei šiam aspektui prieš tai skyrėte per mažai dėmesio, imkitės veiksmų. Investuokite į ilgalaikius ryšius su klientais!

pr2021/004

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Joninių simbolis – papartis: ieškosime jo žiedo…

Jonìnės (šalutinis kirčiavimo normos variantas – Jõninės) – krikščioniška šventė, Jono Krikštytojo gimimo diena, švenčiama birželio 24 d. Joninių šventimas glaudžiai susijęs su vasaros saulėgrįža, kai Šiaurės pusrutulyje būna ilgiausia diena ir trumpiausia naktis. Daugelyje šalių ši šventė ir tam tikros jos tradicijos siejasi su ikikrikščioniškomis vasaros saulėgrįžos šventėmis. Dėl to daugelyje šalių švenčiama šv. Jono išvakarėse, naktį iš 23 į 24 d. Lietuvoje tai Rasos arba Kupolės, Latvijoje – Lyguo. 2003 m. Rasos ir Joninių diena Lietuvoje paskelbta nedarbo

Ar šiemet lis per Jonines?   

Antradienį lijo beveiki visoje Lietuvoje, buvo vėsu. Jau suabejota, ar sinoptikų prognozės, jog ilgasis Joninių savaitgalis bus šiltas, yra tiesa. Tačiau sinoptikai ragina atostogauti, nes artėja karščiai ir gražios vasaros dienos. Tokios Joninės kaip bus šiemet Lietuvoje retai pasitaiko Liaudies išmintis byloja, kad per Jonines visada lyja. Ar tikrai šis faktas teisingas galima patikrinti naudojant lietingų dienų pasikartojimą 1991-2020 m. laikotarpiu, teigia Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos specialistai. Pasak jų, peržiūrėjus duomenis matyti, kad vidutiniškai Lietuvoje birželio 23 ir 24 dienomis dažniau

Birželio 23-ioji – ne tik Valstybės tarnautojo diena              

2002 m. gruodžio 20 d. Jungtinių Tautų Generalinė asamblėja birželio 23 dieną paskelbė Valstybės tarnautojo diena. Šią dieną siekiama paminėti valstybės tarnybos privalumus ir svarbą visuomenei, apdovanojant viešojo sektoriaus organizacijas už indėlį stiprinant valstybės tarnybos vaidmenį, prestižą ir matomumą. Taip norima pabrėžti valstybės tarnybos vaidmenį šalies plėtros procese, pripažinti valstybės tarnautojų darbą bei paskatinti jaunus žmones siekti karjeros viešajame sektoriuje.   Birželio 23-ioji – ir Birželio sukilimo diena, Tarptautinė olimpinė diena, Tarptautinė našlių diena. 1941 m. birželio 22–28 d. įvyko

Dažniausi klausimai apie miško pirkimo paslaugas

Turite mišką, kuris Jums neneša jokios naudos ir tuo pačiu neturite laiko, kurį galite skirti jo priežiūrai? Tokiu atveju siūlome pasinaudoti miško pardavimo paslaugomis, kurios leis Jums uždirbti daug. Miško pirkimas turėtų būti paliekamas tų rankose, kurie supirkimą atlieka kasdien. Kadangi jie dažniausiai pasiūlo didesnes sumas nei fiziniai asmenys, o natūralu, kad to daugelis ir siekia. Galiausiai, jie su tuo susiduria kasdien, tad ir dirba greičiau nei profesionaliau. Svarbiausia kuo daugiau žinoti apie supirkimą. Tai ramina dėl gaunamų paslaugų. Kiek

Taip pat skaitykite