Kaip padidinti svetainės lankytojų įsitraukimą?

svetainiųDaugelis verslininkų daugiausiai dėmesio skiria naujiems klientams pritraukti, o ne esamiems išlaikyti. Tačiau tiek vieni, tiek kiti yra vienodai reikšmingi. Ilgalaikių santykių su klientais kūrimas padeda išlaikyti stabilias pajamas ir netgi jas padidinti. Tam ypač svarbu skatinti svetainės lankytojų įsitraukimą. Plačiau aptarsime būdus, kaip tai galite padaryti.

Kurkite aktualų turinį

Pirmasis dalykas, kuriuo reikėtų pasirūpinti siekiant paskatinti svetainės lankytojų įsitraukimą, yra jiems naudingo turinio pateikimas. Norėdami tai padaryti, pasistenkite kuo geriau pažinti savo tikslinę auditoriją, jos poreikius. Paprastai tam atliekami rinkos ir raktinių žodžių tyrimai. Pastarieji būtini siekiant optimizuoti turinį paieškos sistemoms.

Remdamiesi gautais rezultatais, galite pradėti kurti, atnaujinti ar pildyti svetainės turinį. Jis turėtų būti unikalus ir atitinkantis ar net viršijantis svetainės lankytojų (potencialių klientų) poreikius. Prieš pradėdami kurti turinį nepamirškite įvertinti ir konkurentų. Išanalizuokite, kokias temas, aktualias jūsų tikslinei auditorijai, šie pateikia ir pasisemkite įkvėpimo.

Esate savo srities ekspertai? Tuomet pasidalinkite žiniomis su kitais. Kuo dažniau tai darysite, tuo labiau būsite apdovanoti. Naudinga informacija iš profesionalų lūpų paskatins lankytojų pasitikėjimą ir grįžimą į svetainę. Be to, labai tikėtina, kad žmonės norės pasidalinti aktualiu turiniu socialiniuose tinkluose, tokiu būdu skleisdami žinią apie jus.

Sutrumpinkite svetainės įkėlimo laiką

Net jei ir sukursite daug aktualaus turinio, tikriausiai jis taip ir liks nepastebėtas, jeigu svetainė bus lėta.

Todėl siekiant padidinti lankytojų įtraukimą, būtina pasirūpinti dideliu jos greičiu. Daugelis interneto naudotojų nėra pasiryžę laukti ilgiau nei tris sekundes, kol svetainė pasirodys naršyklėje. Jei tai trunka ilgiau, jie tiesiog išeina. Tokiu būdu netenkama potencialių klientų. Jei norite, kad lankytojai liktų svetainėje ir kuo labiau įsitrauktų, pasirūpinkite, kad jūsų svetainė būtų įkeliama akimirksniu. Šiuo atveju reikšminga kiekviena sekundė.

Yra ne vienas būdas, kaip pagerinti svetainės greitį. Pavyzdžiui, galima atnaujinti pasenusią turinio valdymo sistemą (TVS), sumažinti HTTP užklausų skaičių, optimizuoti failus ir paveikslėlius. Jei svetainės greitį neigiamai veikia netinkamas hostingo planas, reikėtų jį pakeisti. Renkantis šią paslaugą ypač svarbu atidžiai įvertinti svetainei reikalingus resursus, kurie priklauso nuo jos dydžio, paskirties ir kita.

Pasirūpinkite, kad naudojamas hostingas suteiktų neribojamą duomenų srautą, pakankamą el. pašto dėžučių, duomenų bazių ir kitų resursų kiekį.

Užtikrinkite lengvą naršymą

Žmonės visuomet siekia patogumo. Todėl jei norite, kad lankytojai praleistų kuo daugiau laiko svetainėje ir norėtų į ją sugrįžti, būtinai pasirūpinkite patogia navigacija. Naršymo meniu turėtų būti paprastas ir tvarkingas, kad lankytojai galėtų lengvai rasti tai, ko ieško. Naudokite nuorodas į susijusias temas tam, kad nukreiptumėte juos į atitinkamą turinį. Taip pat įtraukite paieškos juostą, kad lankytojai galėtų rasti dominančias temas ar prekes pagal raktinį žodį. Na, ir galiausiai užtikrinkite, kad jūsų svetainė būtų patogi tiek mobiliųjų įrenginių, tiek kompiuterių naudotojams.

Skatindami lankytojų įtraukimą, kartu skatinate ir verslo sėkmę. Taigi jei šiam aspektui prieš tai skyrėte per mažai dėmesio, imkitės veiksmų. Investuokite į ilgalaikius ryšius su klientais!

pr2021/004

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės vizitas Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė lankėsi Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, kur dalyvavo bendroje edukacijoje ir diskusijoje su Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos Carito, Meno ir sporto mokyklos neformaliojo suaugusiųjų švietimo bei Pagėgių sav. neįgaliųjų draugijos atstovais, bibliotekos lankytojais. „Be galo malonu būti tarp aktyvių, skaitančių, mąstančių, socialiai atsakingų žmonių. Ačiū jums už tai, kad esate tie Vydūno įkvėpti spinduliai, nešantys ir dalijantys šviesą kitiems, ypatingai jaunimui. Tai be galo svarbu, tai kuria atvirą, drąsią ir tvirtą bendruomenę“, – sakė D. Nausėdienė.

Joninėms ant Rambyno kalno 140 metų

Šventas mūsų kalnas ir šita vieta – buvo taip per amžius, bus taip visada. Daug čia buvo švenčių, keitėsi laikai, o Rambynas žilas matė visa tai… Regimantas Šilinskas „Ant Rambyno“   Prieš 140 metų ant legendomis apipinto didingo Rambyno kalno pirmą kartą suskambo lietuviška daina, eilėmis ir scenarijų žodžiais prabilo mėgėjiškų teatrų dalyviai, o susirinkę žiūrovai iš visos Lietuvos iki ryto klausėsi muzikos, juokėsi, verkė ir dainavo kartu. Buvo kartu. Ši šventė – gyvoji tradicija, o jos meninė ir kultūrinė

Vogė alkoholinius gėrimus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Nuo kovo 2 iki gegužės 2 dienos 38-erių metų vyras per 8 kartus iš parduotuvės Šilutėje pavogė alkoholinių gėrimų už 154 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į Šilutės r. PK kreipėsi vyras, gim. 1977 m., dėl socialiniame tinkle paskelbtos šmeižiančios informacijos apie jį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 11 d. vakare Saugose akivaizdžiai neblaivus (tikrintis neblaivumą atsisakė) vyras, gim. 1971 m., sužalojo 6 metais už save vyresnį vyrą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į

Ant naujo pašto ženklo – pirmą sykį Klaipėdoje startuosiančios didžiųjų burlaivių lenktynės

Šiandien, birželio 14 d. Lietuvos paštas išleidžia Natalijos Vaišnorienės kurtą pašto ženklą „Lietuvos didžiųjų burlaivių regata“. Pašto ženklo nominalas – 1,55 Eur, tiražas – 40 tūkst. vnt. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu išleidimo dieną vyks Klaipėdos pašte, adresu H. Manto g. 7. Didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races“ starto uostu šįmet pirmą kartą istorijoje taps Klaipėda. Į Lietuvos uostamiestį birželio 27-30 d. suplauks didieji burlaiviai, o birželio 30-ąją iš Klaipėdos startavę burlaiviai lenktyniaus iki Helsinkio. Liepos 7 dieną jie

Taip pat skaitykite