Kaip padidinti svetainės lankytojų įsitraukimą?

svetainiųDaugelis verslininkų daugiausiai dėmesio skiria naujiems klientams pritraukti, o ne esamiems išlaikyti. Tačiau tiek vieni, tiek kiti yra vienodai reikšmingi. Ilgalaikių santykių su klientais kūrimas padeda išlaikyti stabilias pajamas ir netgi jas padidinti. Tam ypač svarbu skatinti svetainės lankytojų įsitraukimą. Plačiau aptarsime būdus, kaip tai galite padaryti.

Kurkite aktualų turinį

Pirmasis dalykas, kuriuo reikėtų pasirūpinti siekiant paskatinti svetainės lankytojų įsitraukimą, yra jiems naudingo turinio pateikimas. Norėdami tai padaryti, pasistenkite kuo geriau pažinti savo tikslinę auditoriją, jos poreikius. Paprastai tam atliekami rinkos ir raktinių žodžių tyrimai. Pastarieji būtini siekiant optimizuoti turinį paieškos sistemoms.

Remdamiesi gautais rezultatais, galite pradėti kurti, atnaujinti ar pildyti svetainės turinį. Jis turėtų būti unikalus ir atitinkantis ar net viršijantis svetainės lankytojų (potencialių klientų) poreikius. Prieš pradėdami kurti turinį nepamirškite įvertinti ir konkurentų. Išanalizuokite, kokias temas, aktualias jūsų tikslinei auditorijai, šie pateikia ir pasisemkite įkvėpimo.

Esate savo srities ekspertai? Tuomet pasidalinkite žiniomis su kitais. Kuo dažniau tai darysite, tuo labiau būsite apdovanoti. Naudinga informacija iš profesionalų lūpų paskatins lankytojų pasitikėjimą ir grįžimą į svetainę. Be to, labai tikėtina, kad žmonės norės pasidalinti aktualiu turiniu socialiniuose tinkluose, tokiu būdu skleisdami žinią apie jus.

Sutrumpinkite svetainės įkėlimo laiką

Net jei ir sukursite daug aktualaus turinio, tikriausiai jis taip ir liks nepastebėtas, jeigu svetainė bus lėta.

Todėl siekiant padidinti lankytojų įtraukimą, būtina pasirūpinti dideliu jos greičiu. Daugelis interneto naudotojų nėra pasiryžę laukti ilgiau nei tris sekundes, kol svetainė pasirodys naršyklėje. Jei tai trunka ilgiau, jie tiesiog išeina. Tokiu būdu netenkama potencialių klientų. Jei norite, kad lankytojai liktų svetainėje ir kuo labiau įsitrauktų, pasirūpinkite, kad jūsų svetainė būtų įkeliama akimirksniu. Šiuo atveju reikšminga kiekviena sekundė.

Yra ne vienas būdas, kaip pagerinti svetainės greitį. Pavyzdžiui, galima atnaujinti pasenusią turinio valdymo sistemą (TVS), sumažinti HTTP užklausų skaičių, optimizuoti failus ir paveikslėlius. Jei svetainės greitį neigiamai veikia netinkamas hostingo planas, reikėtų jį pakeisti. Renkantis šią paslaugą ypač svarbu atidžiai įvertinti svetainei reikalingus resursus, kurie priklauso nuo jos dydžio, paskirties ir kita.

Pasirūpinkite, kad naudojamas hostingas suteiktų neribojamą duomenų srautą, pakankamą el. pašto dėžučių, duomenų bazių ir kitų resursų kiekį.

Užtikrinkite lengvą naršymą

Žmonės visuomet siekia patogumo. Todėl jei norite, kad lankytojai praleistų kuo daugiau laiko svetainėje ir norėtų į ją sugrįžti, būtinai pasirūpinkite patogia navigacija. Naršymo meniu turėtų būti paprastas ir tvarkingas, kad lankytojai galėtų lengvai rasti tai, ko ieško. Naudokite nuorodas į susijusias temas tam, kad nukreiptumėte juos į atitinkamą turinį. Taip pat įtraukite paieškos juostą, kad lankytojai galėtų rasti dominančias temas ar prekes pagal raktinį žodį. Na, ir galiausiai užtikrinkite, kad jūsų svetainė būtų patogi tiek mobiliųjų įrenginių, tiek kompiuterių naudotojams.

Skatindami lankytojų įtraukimą, kartu skatinate ir verslo sėkmę. Taigi jei šiam aspektui prieš tai skyrėte per mažai dėmesio, imkitės veiksmų. Investuokite į ilgalaikius ryšius su klientais!

pr2021/004

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Miškų savininkus kviečia apžiūrėti savo miškus

Šių metų sausis tik įpusėjo, o Lietuvoje jau du kartus siautė stiprūs vėjai. Jie laužė ir vertė medžius miškuose, parkuose, pakelėse, gyvenvietėse. Sprendžiant iš gaunamų pranešimų, labiausiai nukentėjo Vakarų Lietuvoje, Dzūkijoje ir Panevėžio regione esantys miškai. Valstybinė miškų tarnyba kviečia miškų savininkus apžiūrėti savo miškus ir vėjo pažeistus medžius sutvarkyti iki pavasarinio atšilimo. Valstybinės miškų tarnybos miško sanitarinės apsaugos specialistai pažymi, kad 2021 metų vasarą šalies miškai kentėjo nuo labai karštų orų. Labiausiai nusilpo eglės, todėl pernai eglynuose gausėjo žievėgraužių

Šilutėje veikianti įmonė „Klasmann-Deilmann“ dalį gamybos žada perkelti į Latviją

Portalas 15min.lt praneša, kad problemos su Kinija kai kuriuos Lietuvos verslininkus skatina keisti savo planus. Keli jau pranešė iškeliantys dalį gamybos iš Lietuvos. Tai planuoja daryti ir durpių substratus gaminanti Šilutėje įsikūrusi „Klasmann-Deilmann“. Kinija nuo gruodžio pradžios aktyviai blokuoja Lietuvos įmonių eksportą – Kinijos muitinės duomenimis, gruodį į Kiniją pateko prekių iš Lietuvos tik už 3 mln. eurų, kai rugsėjį šis skaičius siekė 44 mln. eurų. Be to, Kinija spaudžia ir tarptautines bendroves nenaudoti Lietuvoje gaminamų komponentų. Vietoj Lietuvos pasirinkusio

Dviem iš trijų lietuvių trūksta vitamino D. Kaip jo gauti su maistu? 

Pastebimai pagerinti gyvenimo kokybę ir sumažinti įvairių ligų grėsmę – tokį poveikį gali turėti pakankamas vitamino D kiekis organizme. Jis padeda užtikrinti tinkamas smegenų funkcijas, sustiprina imuninę sistemą, apsaugo nuo vėžio, įvairių infekcijų, širdies ir kraujagyslių ligų. Viena produktų grupė – ypatinga Šeimos gydytojas V. Morozovas akcentuoja vitamino D svarbą žmogaus organizmui. Anot mediko, šis elementas stiprina sveikatą bei imunitetą, padeda išvengti onkologinių bei širdies ir kraujagyslių ligų, pagerina gyvenimo kokybę. Tiesa, pažymi pašnekovas, kad pilnai atsiskleistų visa vitamino D

Minime Ievos Simonaitytės 125-ąsias gimimo metines

Sausio 23 d. minimos Ievos Simonaitytės 125-osios gimimo metinės. Šiuos metus Seimas paskelbė I. Simonaitytės metais. Šia proga pateikiame ištraukų iš Domo Kauno parengtos knygos „Aš esu Etmės Evė: Ieva Simonaitytė amžininkų liudijimuose“. Leidinyje, skirtame įprasminti šios Mažosios Lietuvos metraštininkės atmintį, publikuojami penkiasdešimt septynių žmonių, pažinojusių arba artimai besibičiuliavusių su rašytoja, sakytiniai liudijimai. Jie užrašyti 1978–1983 metais. Tikrasis vardas Evė Ieva Simonaitytė (1897–1978) – išskirtinio likimo asmenybė. Pavainikė, benamės duktė. Būdama penkerių, jau žinojo lemtį: aš esu Etmės Evė. Nuo

Taip pat skaitykite