Kaip padidinti svetainės lankytojų įsitraukimą?

svetainiųDaugelis verslininkų daugiausiai dėmesio skiria naujiems klientams pritraukti, o ne esamiems išlaikyti. Tačiau tiek vieni, tiek kiti yra vienodai reikšmingi. Ilgalaikių santykių su klientais kūrimas padeda išlaikyti stabilias pajamas ir netgi jas padidinti. Tam ypač svarbu skatinti svetainės lankytojų įsitraukimą. Plačiau aptarsime būdus, kaip tai galite padaryti.

Kurkite aktualų turinį

Pirmasis dalykas, kuriuo reikėtų pasirūpinti siekiant paskatinti svetainės lankytojų įsitraukimą, yra jiems naudingo turinio pateikimas. Norėdami tai padaryti, pasistenkite kuo geriau pažinti savo tikslinę auditoriją, jos poreikius. Paprastai tam atliekami rinkos ir raktinių žodžių tyrimai. Pastarieji būtini siekiant optimizuoti turinį paieškos sistemoms.

Remdamiesi gautais rezultatais, galite pradėti kurti, atnaujinti ar pildyti svetainės turinį. Jis turėtų būti unikalus ir atitinkantis ar net viršijantis svetainės lankytojų (potencialių klientų) poreikius. Prieš pradėdami kurti turinį nepamirškite įvertinti ir konkurentų. Išanalizuokite, kokias temas, aktualias jūsų tikslinei auditorijai, šie pateikia ir pasisemkite įkvėpimo.

Esate savo srities ekspertai? Tuomet pasidalinkite žiniomis su kitais. Kuo dažniau tai darysite, tuo labiau būsite apdovanoti. Naudinga informacija iš profesionalų lūpų paskatins lankytojų pasitikėjimą ir grįžimą į svetainę. Be to, labai tikėtina, kad žmonės norės pasidalinti aktualiu turiniu socialiniuose tinkluose, tokiu būdu skleisdami žinią apie jus.

Sutrumpinkite svetainės įkėlimo laiką

Net jei ir sukursite daug aktualaus turinio, tikriausiai jis taip ir liks nepastebėtas, jeigu svetainė bus lėta.

Todėl siekiant padidinti lankytojų įtraukimą, būtina pasirūpinti dideliu jos greičiu. Daugelis interneto naudotojų nėra pasiryžę laukti ilgiau nei tris sekundes, kol svetainė pasirodys naršyklėje. Jei tai trunka ilgiau, jie tiesiog išeina. Tokiu būdu netenkama potencialių klientų. Jei norite, kad lankytojai liktų svetainėje ir kuo labiau įsitrauktų, pasirūpinkite, kad jūsų svetainė būtų įkeliama akimirksniu. Šiuo atveju reikšminga kiekviena sekundė.

Yra ne vienas būdas, kaip pagerinti svetainės greitį. Pavyzdžiui, galima atnaujinti pasenusią turinio valdymo sistemą (TVS), sumažinti HTTP užklausų skaičių, optimizuoti failus ir paveikslėlius. Jei svetainės greitį neigiamai veikia netinkamas hostingo planas, reikėtų jį pakeisti. Renkantis šią paslaugą ypač svarbu atidžiai įvertinti svetainei reikalingus resursus, kurie priklauso nuo jos dydžio, paskirties ir kita.

Pasirūpinkite, kad naudojamas hostingas suteiktų neribojamą duomenų srautą, pakankamą el. pašto dėžučių, duomenų bazių ir kitų resursų kiekį.

Užtikrinkite lengvą naršymą

Žmonės visuomet siekia patogumo. Todėl jei norite, kad lankytojai praleistų kuo daugiau laiko svetainėje ir norėtų į ją sugrįžti, būtinai pasirūpinkite patogia navigacija. Naršymo meniu turėtų būti paprastas ir tvarkingas, kad lankytojai galėtų lengvai rasti tai, ko ieško. Naudokite nuorodas į susijusias temas tam, kad nukreiptumėte juos į atitinkamą turinį. Taip pat įtraukite paieškos juostą, kad lankytojai galėtų rasti dominančias temas ar prekes pagal raktinį žodį. Na, ir galiausiai užtikrinkite, kad jūsų svetainė būtų patogi tiek mobiliųjų įrenginių, tiek kompiuterių naudotojams.

Skatindami lankytojų įtraukimą, kartu skatinate ir verslo sėkmę. Taigi jei šiam aspektui prieš tai skyrėte per mažai dėmesio, imkitės veiksmų. Investuokite į ilgalaikius ryšius su klientais!

pr2021/004

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Besidomintiems paukščių gyvenimu

Į Lietuvą sugrįžtantiems gandrams sutvarkyta per 100 lizdų Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) prisideda prie saugesnės aplinkos paukščiams – išlydėjus ir laukiant sugrįžtančių į Lietuvą gandrų, ant elektros linijų atramų pavojingai sukrauti gandralizdžiai sutvarkomi arba iškeliami ant specialių platformų. Kasmet perėti į Lietuvą parskrendantys gandrai lizdus suka tiesiai ant elektros linijų atramų. Pasak ESO Tinklų eksploatavimo tarnybos direktoriaus Virgiliajus Žukausko, elektros skirstymo oro linijos nėra natūrali gandrų buveinė. Todėl kasmet ESO perkelia gandralizdžius. Nuo praėjusių metų kovo ESO perkėlė net

Atsakė į amžiną klausimą: kuo skiriasi balto ir rudo lukšto kiaušiniai?

Tik baltus arba vien rudus – daugelis iš įpročio renkasi būtent vienos spalvos kiaušinius. Kitus veikia įsitikinimas, kad skirtinga lukšto spalva reiškia ir skirtingą kiaušinio kokybę. Tiesa, anot Vaidos Budrienės, prekybos tinko „Iki“ komunikacijos vadovės, prieš Velykas šios dvi pirkėjų grupės susivienija ir daugiausiai renkasi būtent baltuosius kiaušinius, kuriuos marginti yra paprasčiau. „Kasmet pastebime, kad prieš Velykas itin išauga kiaušinių baltu lukštu pardavimai. Šiuo metu kaip tik specialiai šiai šventei turime itin didelį tokių kiaušinių pasirinkimą. Taip pat šiuo laikotarpiu

Didėja transporto techninės apžiūros kainos

Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) pagal Privalomosios transporto priemonių techninės apžiūros maksimalių kainų nustatymo metodiką apskaičiavo, kiek nuo šių metų liepos mėnesio transporto priemonių savininkams kainuos techninės apžiūros paslauga. Techninės apžiūros kainos indeksuojamos kiekvienais metais, atsižvelgiant į infliacijos ir darbo užmokesčio pokyčius šalyje, jei darbo užmokesčio pokytis nuo paskutinio kainų tvirtinimo yra lygus arba viršija 9 proc. ir/arba infliacijos/defliacijos pokytis yra lygus arba viršija 5 proc. pagal Statistikos departamento duomenis. Pagal 2023 m. kovo mėnesį Statistikos departamento pateiktus naujausius duomenis

Saulės moduliai: kuo juos nuplauti pavasarį?

Po tamsios ir niūrios žiemos saulės modulių savininkai ruošiasi pradėti „gaudyti“ pavasario saulę. Tačiau kartu su prasidedančiu intensyviu saulės gamybos sezonu patariama nepersistengti valant, plaunant ar kitaip bandant nušveisti saulės modulius. Energetikos sprendimų bendrovės „Elektrum Lietuva“ saulės produktų vadovė Domantė Navarskaitė atkreipia dėmesį, kad nuo saulės modulių įvairūs nešvarumai pakankamai efektyviai pasišalina patys. „Saulės moduliai yra statomi kampu, su nuolydžiu, todėl paprastai krituliai juos neblogai nuplauna be jokių papildomų žmogaus pastangų. Taip nuo modulių gerai pašalinamos dulkės, medžių lapai ar

Taip pat skaitykite