Kaip nustebinti savo antrą pusę miegamajame?

Kad ir kaip banaliai beskambėtų, bet būtent antroji pusė neretai yra tas žmogus, kuriam dėl profesinių, akademinių bei kitų įsipareigojimų, skiriame nepakankamai dėmesio. Tad pats metas sustoti, pamiršti visas veiklas bei įsipareigojimus ir skirti daugiau dėmesio savo antrai pusei: pamaloninti, nudžiuginti, nustebinti.

Būtent pastarasis veiksmas neretai kelia klausimą: O kaip tai padaryti? Kaip ir kuo nustebinti savo antrą pusę už miegamojo durų? Štai kelios idėjos, kaip tai padaryti.

Miegamasis – tikrai ne ta vieta, kurioje reikėtų sukirsti sočius pietus ar vakarienę, verčiau tai darykite valgomajame. Tačiau miegamasis tikrai galėtų tapti ta erdve, kurioje galėtumėte pasimėgauti afrodiziakiškais užkandžiais. Tad pagaminkite viliojančiai skanių užkandžių iš braškių, pistacijų, juodojo šokolado, migdolų, graikinių riešutų ir patiekite… lovoje.

Dar niekada nelepinote savo antrosios pusės masažu? Tai pats metas tai padaryti – antroji pusė bus ne tik maloniai nustebinta, bet ir mėgausis ypač puikiais potyriais. Na, o, ir nauda odai taip pat garantuota: šiandien galite įsigyti ypač aukštos kokybės masažo pienelių, losjonų bei aliejų, kurie švelniai puoselėja odą: drėkina, maitina, minkština, aprūpina vitaminais, suteikia aksominio švelnumo.

Jei visuomet dėvite patrauklius naktinukus, jūsų antroji pusė bus maloniai nustebinta išvydusi kitokį įvaizdį. Na, o jį sukurti bus labai lengva – tereikia išsirinkti labiausiai patikusį kostiumėlį. Spauskite ir sužinokite daugiau apie tai.

Mintis visą kambarį apšviesti vien žvakėmis gali sukurti labiau bauginantį nei romantišką vaizdą. Tačiau kelios stilingos žvakės, sukomponuotos gražiame padėkle, tikrai suteiks jūsų aplinkai ypatingo žavesio bei jaukumo.

Ar rožių merginai gali būti per daug? Tikrai ne, tad leiskite jai pasijusti karaliene ir praleisti vakarą  apsuptai šių gėlių. Didelė rožių puokštė, rožių žiedlapiai ant lovos ir vonioje, ant kambaryje esančių baldų ir grindų –  sukurs išskirtinę atmosferą.

Dėmesio, šilumos, puikių emocijų ir džiugių akimirkų niekada nebūna per daug. Tad pats metas visa tai skirti savo antrai pusei. Na, o jei pasinaudosite šiomis idėjomis, galite būti tikri – jūsų laukia nepakartojamas laikas drauge.

Pr2022/128

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip sumažinti paskolos mėnesio įmoką?

Paskola geromis sąlygomis yra labai svarbi. Vienas iš būdų sumažinti paskolos išlaidas yra pereiti prie paskolos su pigesnėmis palūkanomis. Kaip aš galiu sumažinti savo paskolas? Yra dviejų tipų paskolos: su užstatu (kai skolinatės naudodami turtą, pavyzdžiui, namą kaip užstatą), neužtikrinta (kai tarp jūsų ir skolintojo yra sudaryta oficiali sutartis). Asmeninė paskola yra be užstato, o tai reiškia, kad jūsų namams negresia pavojus. Tai gana nebrangi paskola, kurią grąžinate per nustatytą terminą (paprastai nuo vienerių iki septynerių metų) reguliariai mokėdami mėnesinius

Kokios įmonės gali gauti ES paramą?

Visi Europos piliečiai ir daugelis kitų pasaulio šalių tiesiogiai arba netiesiogiai gauna naudos iš ES biudžeto. Ji padeda milijonams studentų, tūkstančiams mokslininkų ir daugeliui miestų, regionų ir ne pelno organizacijų. Visi ES piliečiai gali kreiptis dėl ES finansavimo, tai apima ir ES įsisteigusias įmones. ES parama turi keletą skirtingų finansavimo programų, dėl kurių galite kreiptis, atsižvelgdami į jūsų verslo ar projekto pobūdį. Finansavimo galimybių taip pat galima gauti per programas, kurias tiesiogiai įgyvendins valstybės narės, pavyzdžiui, atkūrimo ir atsparumo priemonė

Kodėl verta rinkti roletus langams uždengti?

Daugelis žmonių nekreipia daug dėmesio į langų uždengimą ir dažnai pasirenka bet kokias žaliuzes ar roletus, kurios yra jų namuose. Jie praranda galimybę pakeisti savo erdvę, sukurti reikiamą funkcionalumą ir sukurti norimą išvaizdą. Taip yra todėl, kad puikiai parinkti roletai gali papildyti jūsų namų dizainą ir suteikti stilių. Alternatyva tradicinėms langų užuolaidoms yra langų roletai, tinkantys bet kurioje erdvėje. Jie yra ne tik praktiškas būdas padidinti kambario privatumą, bet ir puikus būdas valdyti šviesą ir temperatūrą. Protingai parinktos langų žaliuzės

Baldų furnitūra: kodėl lankstai tokie svarbūs?

Šiandien baldai neįsivaizduojami be furnitūros. Tai gali būti, pavyzdžiui, lankstai ir jų komponentai, kurie užtikrina gaminio funkcionalumą. Ar spintelė yra spintelė, jei jos durelės  tinkamai nesivarsto? Būtent durelių lankstai, spintelių lankstai bei panaši baldų furnitūra garantuoja baldo panaudojimo kokybę ir patvarumą.  Kaip išsirinkti tinkamus lankstus? Pagal tvirtinimo būdą ir vietą lankstai gali šiek tiek skirtis. Priklausomai nuo durelių atidarymo ir baldo konstrukcinių ypatumų, lankstai baldams būna įvairūs ir atitinka skirtingą atidarymo kampą. Taigi, standartinis kampas yra 105–110 laipsnių, o specialaus

Taip pat skaitykite