Kaip išsirinkti naują sofą, kad ji būtų praktiška, graži ir patogi?

Daug klausimų kyla įsirengiant naujus namus ar atnaujinant esamo būsto interjerą. Ypač kai kalbama apie baldus. Turbūt susidūrėte su dilema: praktiškumas ar stilius? Ar ši neutralių raštų ir spalvų sofa pernelyg nuobodi ir greitai pasens? Ar ilgainiui ši stilinga sofa netaps per šviesi ir neerzins?

Visų pirma, tobula sofa turi tikti jums, jūsų šeimai ir jos poreikiams, todėl nėra vieno varianto. Taigi pabandykite atidžiai išnagrinėti visas rekomendacijas ir išsirinkti sofą, kuri bus tinkamiausia jums.

Ar sofa yra brangus malonumas?

Sofų pasiūla tikrai yra didelė, kaip beje ir paklausa joms. Kokias pasirinkti?

Kai galima rinktis iš didelio kiekio produktų ir tiekėjų, gali būti sunku. Lietuvoje įvairiausių minkštų baldų siūloma daug. Galima rinktis įvairiai kainuojančias sofas – nuo ​​neįtikėtinai pigių iki juokingai brangių.

Kalbant apie kainą, pastebėjome, kad miegamosios sofos dažniausiai yra brangesnės. Taip yra ne tik dėl papildomos miego funkcijos, bet ir dėl laikui bėgant tobulėjančio sulankstymo ar atidarymo mechanizmo bei kartu esančios patalynės dėžės. Taigi, galite rinktis sofą arba sofą-lovą.

Aptarkime šio baldo matmenis. Vėlgi, tai gali būti maža lovelė, puikiai tinkanti mažoms erdvėms. Pavyzdžiui, kaip papildomi minkšti baldai vaikų kambaryje draugams priimti. Tačiau gali būti ir platus minkštas baldas, nenusileidžiantis minkštiems kampams, ant kurių svetainėje gali patogiai sėdėti visi draugai ir giminaičiai.

Kodėl verta rinktis sofą su lovos funkcija?

Renkantis sofą namie gali kilti diskusijų, todėl verta atsižvelgti į visų šeimos narių nuomonę ir norus. Kadangi asortimentas didelis, rinktis tikrai bus iš ko. Yra likę stereotipų apie sofas, kurios su lovos funkcija. Tačiau dabartinių neverta lyginti su senomis sofomis, kurias matydavome sovietiniuose butuose. Anksčiau sofos paprastai buvo laikomos patogesnėmis nei miegamosios sofos. Manoma, kad laikui bėgant mechanizmas pradės erzinančiai girgždėti.

Jei ieškote stilingos sofos elegantiškomis kojomis – tiks miegamoji sofa. Tokios sukurtos taip, kad patalynės dėžėje tilptų visas mechanizmas. Dabar tikrai rasite miegamųjų sofų ant elegantiškų kojų, įvairių spalvų metalo ir medžio. Sofą-lovą rekomenduojame rinktis ne tik retai matomiems svečiams, ši funkcija dažnai praverčia ir šeimos nariams.

Įsivaizduokite, kaip patogu būtų savaitgalio ar atostogų maratonui įsitaisyti ant pailgintos sofos ir surengti kino vakarą su savo antrąja puse ar mažaisiais. Miegamosios sofos taip pat yra labai praktiškos mažuose butuose, laisvu laiku mėgaujantis toje pačioje erdvėje miegoti, ilsėtis, žiūrėti filmą ar skaityti knygą.

Į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?

Kaina. Neprotinga atsisakyti šeimos santaupų sofai, tačiau negailėkite pinigų dėl kokybės. Juk tai baldas, kurio nesinori keisti kas kelerius metus. Vertėtų rinktis baldus, kurie ne tik džiugintų akį, bet būtų ir kokybiški bei ilgaamžiai.

Tipas. Sofos-lovos turi daug privalumų, palyginti su vien sofomis, o šiais laikais ir jų išvaizda ir patogumas yra visiškai nekenčiami.

Dydis. Rinkdamiesi sofą atsižvelkite į savo namų dydį. Mažos erdvės nėra idealios didesniems, siauresniems baldams. Juk ir mažos kėdutės didelei šeimai neužtenka – norisi sofos, ant kurios galėtų išsitiesti ar atsisėsti kiekvienas.

Audiniai. Oda, velvetas, gobelenas, kiti variantai. Ieškokite patrauklių spalvų audinių savo interjerui, tačiau nebijokite spalvų, kurios pagyvins ne tik interjerą, bet ir kasdienybę. Atsakę į visus klausimus patys tikrai rasite puikų variantą. Jei norite kokybės ir gražaus dizaino galite užsukti į sedekminkstai.lt internetinę parduotuvę.

pr2022/175

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vyriausybė pritarė siūlymui pratęsti nepaprastąją padėtį Lietuvoje

Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos siūlymui pratęsti nepaprastąją padėtį Lietuvoje iki kovo 16 d. Ministerijos siūlymu nepaprastoji padėtis galiotų visame pasienio ruože prie Lietuvos valstybės sienos su Baltarusija ir pasienio ruože su Rusijos Federacijos Kaliningrado sritimi. Pagal šiuo metu galiojantį Seimo nutarimo „Dėl nepaprastosios padėties įvedimo“ projektą nepaprastoji padėtis galioja iki gruodžio 16 d. 24.00 val. Pasako vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės, jau devynis mėnesius tęsiantis Rusijos Federacijos karinei agresijai prieš Ukrainą grėsmės Lietuvos visuomenės rimčiai ir saugumui niekur nedingo,

Šilutės ligoninė įsigijo naujos kartos echoskopą, kuriuo bus galima atlikti ir kepenų elastografijos tyrimą

Šilutės ligoninės Konsultacinė poliklinika pasipildė šiuolaikiška, išskirtines diagnostines galimybes turinčia įranga – ultragarsinės diagnostikos sistema „Philips Epiq Elite“. Šiuo echoskopu atliekami ultragarsiniai tyrimai yra tikslūs, informatyvūs, visiškai nekenksmingi ir neskausmingi pacientams. Todėl jie tinkami ligų profilaktikai, gydymui ir stebėsenai.   Gali ištirti kepenis Ultragarsiniai tyrimai padeda diagnozuoti ūminį apendicitą, tulžies pūslės ar inkstų akmenligę, ankstyvąsias vėžio užuomazgas, navikinius pakitimus, kraujagyslių patologijas. Taip pat vertinti kitus vidaus organų pakitimus. Naujasis echoskopas „Philips Epiq Elite“  ypatingas dar ir tuo, kad gydytojai gastroenterologai

Muzikos diena Šilutėje

Šiandien (ketvirtadienį) Šilutės kultūros ir pramogų centro fojė visą dieną skamba kamerinių ansamblių konkurso muzika. Tai ketvirtasis Šilutės meno mokyklos organizuotas kamerinių ansamblių konkursas „Muzikuokime drauge“. Renginį pradėjo konkurso meno vadovės Liudmilos Kašėtienės-Mikkelsen ir jos mokinio Pijaus Piragovo keturiomis rankomis fortepijonu atliktas Ukrainos kompozitoriaus Miroslav‘o Skorik‘o kūrinys. Visus konkurso dalyvius ir svečius pasveikino šio konkurso vadovė, Šilutės meno mokyklos direktorė Daiva Pielikienė. Taip pat sveikino ir sėkmės dalyviams linkėjo Šilutės r. savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Šeputės, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva

Ką tikrins policija gruodžio mėnesį?

Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, gruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, kuriai priklauso ir Šilutės rajonas bei Pagėgių savivaldybės teritorija, organizuos prevencines priemones. Šiomis dienomis (gruodžio 1-3 d.) vyksta pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolė – tamsiuoju paros laiku, matomumą gerinančių saugos priemonių (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais ir kt.) naudojimas. Gruodžio 5-11 d., gruodžio 24-27 d. ir gruodžio 30-31 d. atidžiau bus kontroliuojama vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar kitų psichiką

Taip pat skaitykite