Kaip išsirinkti kokybišką piniginę?

Piniginė yra asmeninis dalykas. Tai ne tik pažodžiui atspindi jūsų tapatybę, bet ir daug pasako apie jus: koks esate žmogus – organizuotas, netvarkingas, visuomet pasiruošęs? Piniginė tiek vyrui, tiek moteriai yra būtinas aksesuaras, kurį dauguma mūsų pasiimame kaskart išeidami iš namų. Tai reiškia, kad nešiojame ją kiekvieną dieną. Taigi pasirinkę tinkamą piniginę galite labiau pasitikėti savimi.

Jūsų piniginė turėtų būti iš kokybiškos medžiagos

Į šį klausimą lengva atsakyti, nes jame nėra „jei“ ir „bet“. Atsakymas yra ODA. Jei ką nors laikote prie kūno, medžiaga turi sugerti prakaitą, o oda yra tik viena iš medžiagų, kuri atitinka šį reikalavimą. Kita medžiaga, kuri tam tikru mastu tinka, yra didelio tankio drobė su odine apdaila. Tai kokybiškos piniginės.

Turėtumėte rinktis tik odines pinigines, kuriose oda yra aukščiausios kokybės arba pilno grūdėtumo. Turėtumėte vengti tokių odų: ​​perskelta oda, PU oda, Saffiano ir zomša (ji renka dulkes). Tokių turėti neverta.

Kaip žinoti ar piniginės viršutinė dalis yra grynos odos? Paklauskite pardavėjo. Skaitykite apie prekės ženklą jų svetainėje.

Odinės piniginės susiuvimas

Gera piniginė turės tvarkingą ir tiesią siūlę. O kai kurios labai geros turės FOLD dygsnius, kur kraštai užlenkti viduje. Sulenkiamas susiuvimas yra geresnis, nes be kraštų nesikaupia dulkių ir jūsų piniginė atrodo labai tvarkingai ir prabangiai.

Kiek pinigų turėtumėte išleisti pirkdami kokybišką odinę piniginę?

Piniginė turėtų kainuoti (net prekybos centruose) apie 30 eurų. Jei kas nors parduoda pigiau,  tuomet arba parduoda nuostolingai, arba siūlo jums prastos kokybės. Geros kokybės gali kainuoti nuo 50 iki 90 eurų. Jei mokate daugiau nei 100 eurų, mokate tik už prekės ženklą ir rinkodarą, o ne už kokybę.

Prasminga investuoti bent 30 eurų į šį nepakeičiamą aksesuarą. Jei išleisite mažiau, tikėtina, kad vėl pirksite po 3–4 mėnesių. Tinkamai naudojama geros kokybės odinė piniginė gali lengvai tarnauti 4-5 ar daugiau metų.

pr2022/176

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vyriausybė pritarė siūlymui pratęsti nepaprastąją padėtį Lietuvoje

Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos siūlymui pratęsti nepaprastąją padėtį Lietuvoje iki kovo 16 d. Ministerijos siūlymu nepaprastoji padėtis galiotų visame pasienio ruože prie Lietuvos valstybės sienos su Baltarusija ir pasienio ruože su Rusijos Federacijos Kaliningrado sritimi. Pagal šiuo metu galiojantį Seimo nutarimo „Dėl nepaprastosios padėties įvedimo“ projektą nepaprastoji padėtis galioja iki gruodžio 16 d. 24.00 val. Pasako vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės, jau devynis mėnesius tęsiantis Rusijos Federacijos karinei agresijai prieš Ukrainą grėsmės Lietuvos visuomenės rimčiai ir saugumui niekur nedingo,

Šilutės ligoninė įsigijo naujos kartos echoskopą, kuriuo bus galima atlikti ir kepenų elastografijos tyrimą

Šilutės ligoninės Konsultacinė poliklinika pasipildė šiuolaikiška, išskirtines diagnostines galimybes turinčia įranga – ultragarsinės diagnostikos sistema „Philips Epiq Elite“. Šiuo echoskopu atliekami ultragarsiniai tyrimai yra tikslūs, informatyvūs, visiškai nekenksmingi ir neskausmingi pacientams. Todėl jie tinkami ligų profilaktikai, gydymui ir stebėsenai.   Gali ištirti kepenis Ultragarsiniai tyrimai padeda diagnozuoti ūminį apendicitą, tulžies pūslės ar inkstų akmenligę, ankstyvąsias vėžio užuomazgas, navikinius pakitimus, kraujagyslių patologijas. Taip pat vertinti kitus vidaus organų pakitimus. Naujasis echoskopas „Philips Epiq Elite“  ypatingas dar ir tuo, kad gydytojai gastroenterologai

Muzikos diena Šilutėje

Šiandien (ketvirtadienį) Šilutės kultūros ir pramogų centro fojė visą dieną skamba kamerinių ansamblių konkurso muzika. Tai ketvirtasis Šilutės meno mokyklos organizuotas kamerinių ansamblių konkursas „Muzikuokime drauge“. Renginį pradėjo konkurso meno vadovės Liudmilos Kašėtienės-Mikkelsen ir jos mokinio Pijaus Piragovo keturiomis rankomis fortepijonu atliktas Ukrainos kompozitoriaus Miroslav‘o Skorik‘o kūrinys. Visus konkurso dalyvius ir svečius pasveikino šio konkurso vadovė, Šilutės meno mokyklos direktorė Daiva Pielikienė. Taip pat sveikino ir sėkmės dalyviams linkėjo Šilutės r. savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Šeputės, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva

Ką tikrins policija gruodžio mėnesį?

Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, gruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, kuriai priklauso ir Šilutės rajonas bei Pagėgių savivaldybės teritorija, organizuos prevencines priemones. Šiomis dienomis (gruodžio 1-3 d.) vyksta pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolė – tamsiuoju paros laiku, matomumą gerinančių saugos priemonių (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais ir kt.) naudojimas. Gruodžio 5-11 d., gruodžio 24-27 d. ir gruodžio 30-31 d. atidžiau bus kontroliuojama vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar kitų psichiką

Taip pat skaitykite