Kaip išsirinkti kokybišką piniginę?

Piniginė yra asmeninis dalykas. Tai ne tik pažodžiui atspindi jūsų tapatybę, bet ir daug pasako apie jus: koks esate žmogus – organizuotas, netvarkingas, visuomet pasiruošęs? Piniginė tiek vyrui, tiek moteriai yra būtinas aksesuaras, kurį dauguma mūsų pasiimame kaskart išeidami iš namų. Tai reiškia, kad nešiojame ją kiekvieną dieną. Taigi pasirinkę tinkamą piniginę galite labiau pasitikėti savimi.

Jūsų piniginė turėtų būti iš kokybiškos medžiagos

Į šį klausimą lengva atsakyti, nes jame nėra „jei“ ir „bet“. Atsakymas yra ODA. Jei ką nors laikote prie kūno, medžiaga turi sugerti prakaitą, o oda yra tik viena iš medžiagų, kuri atitinka šį reikalavimą. Kita medžiaga, kuri tam tikru mastu tinka, yra didelio tankio drobė su odine apdaila. Tai kokybiškos piniginės.

Turėtumėte rinktis tik odines pinigines, kuriose oda yra aukščiausios kokybės arba pilno grūdėtumo. Turėtumėte vengti tokių odų: ​​perskelta oda, PU oda, Saffiano ir zomša (ji renka dulkes). Tokių turėti neverta.

Kaip žinoti ar piniginės viršutinė dalis yra grynos odos? Paklauskite pardavėjo. Skaitykite apie prekės ženklą jų svetainėje.

Odinės piniginės susiuvimas

Gera piniginė turės tvarkingą ir tiesią siūlę. O kai kurios labai geros turės FOLD dygsnius, kur kraštai užlenkti viduje. Sulenkiamas susiuvimas yra geresnis, nes be kraštų nesikaupia dulkių ir jūsų piniginė atrodo labai tvarkingai ir prabangiai.

Kiek pinigų turėtumėte išleisti pirkdami kokybišką odinę piniginę?

Piniginė turėtų kainuoti (net prekybos centruose) apie 30 eurų. Jei kas nors parduoda pigiau,  tuomet arba parduoda nuostolingai, arba siūlo jums prastos kokybės. Geros kokybės gali kainuoti nuo 50 iki 90 eurų. Jei mokate daugiau nei 100 eurų, mokate tik už prekės ženklą ir rinkodarą, o ne už kokybę.

Prasminga investuoti bent 30 eurų į šį nepakeičiamą aksesuarą. Jei išleisite mažiau, tikėtina, kad vėl pirksite po 3–4 mėnesių. Tinkamai naudojama geros kokybės odinė piniginė gali lengvai tarnauti 4-5 ar daugiau metų.

pr2022/176

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Jurginės – „Čyru vyru pavasaris, Jurai, mesk skrandą į pašalį“

Lietuvos etnografijos muziejus taip pavadino paskelbtą balandžio 23 d. minimoms Jurginėms skirtą publikaciją. O sinoptikai, balandžio 21-22 dienomis dalį Lietuvos nuklojus sniegui, skrandos nusimesti neragina. Šaltoka, ypač naktimis, kai daug kur stiprios šalnos, trūksta šilumos ir dienomis. Bet yra ir gerų žinių: oras pamažu šyla, gal sulauksime ir žadamų 24 laipsnių šilumos? O šįkart – apie Jurgines. Nemažai turime atmintinų dienų bei metinių švenčių. Bet prisiminti vertėtų dar vieną – balandžio 23 – Šv. Jurgio dieną.  Nuo seno šią dieną

Medikų dienos proga

Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga bus pagerbti nusipelnę šalies medikai. Minint balandžio 27-ąją – Lietuvos medicinos darbuotojų dieną, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) tradiciškai apdovanojimais pagerbs labiausiai nusipelniusius sveikatos apsaugos srityje dirbančius profesionalus, suteikdama 26-iems Nusipelniusio Lietuvos gydytojo, 27-iems – Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo ir 23-ims – Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardą. 27 Nusipelniusių Lietuvos slaugytojų sąraše – Laimutė Pocienė iš Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centro. Šilutės rajono medikų šiuose sąrašuose nėra. „Šiemet už nuopelnus ir pasiekimus bus apdovanota aštuonios dešimtys

Gyvulininkystės ūkiams siūloma naujovė – pavadavimo ūkyje paslaugos

Žemės ūkio ministerija pradėjo diskusiją su socialiniais parneriais dėl naujos bandomosios pilotinės priemonės „Pavadavimo ūkyje paslaugos“, skirtos šalies gyvulininkystės sektoriui. Šią intervencinę priemonę, pritarus Europos Komisijai, ketinama įtraukti į Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023-2027 m. strateginį planą. „Gyvulininkystės ūkiuose pavadavimo paslauga labai aktuali, nes tai sunkus rutininis darbas dėl nepertraukiamo gamybos ciklo, nenormuotos darbo dienos, ypač pieno gamyboje. O siūloma nauja paslauga aktuali ir vyresnio amžiaus, ir jauniesiems ūkininkams“, – sako žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas.Pagalba bus skirta

Agrarinės aplinkosaugos veiklose dalyvaujantiems ūkininkams trumpėja įsipareigojimų laikotarpis

Žemės ūkio ministerijai patikslinus Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ įgyvendinimo taisykles (toliau – AGRO taisyklės), ūkininkams sutrumpintas paskutinių metų įsipareigojimų laikotarpis – dirbti žemę jie gali nelaukdami žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo pradžios. Pareiškėjai galės vykdyti pasirinktą priemonės „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ veiklą nuo pirmos paramos paraiškos pateikimo dienos iki paskutinių įsipareigojimo metų gruodžio 31 d., išskyrus atvejus, kai veikloje numatyti specialūs terminai, tada įsipareigojimai turės būti tęsiami iki jų įvykdymo pabaigos. Prisiimtų

Taip pat skaitykite