Kaip išrinkti dovaną mylimajam Valentino dienos proga?

Artėjant Valentino dienai, vis dažniau kyla mintys apie tai, kaip reikės nustebinti savo mylimuosius. Paprasčiausias būdas tai padaryti yra kažką dovanoti. Ir nors vienas mėgstamiausių ir maloniausių moterų užsiėmimų yra apsipirkti, visgi, kai kalba pasisuka apie dovanas būtent vyrams, rasti gerą, tinkamą dovaną savo mylimajam dažniausiai yra labai sudėtinga. 

Kodėl išrinkti dovanas vyrams yra sunkiau nei moterims? 

Vyrai dažniausiai domisi specifiniais pomėgiais arba visai jų neturi.  Taip pat, vyrai palyginus su moterimis, nelabai mėgsta pokyčius, kai kalbame apie jų kasdien naudojamus daiktus, pvz., piniginė, laikrodis ar diržas. Visi šie išvardinti daiktai jau yra tapę beveik dovanų vyrams standartais įvairiausiomis progomis. 

O Valentino dienos proga mylimam žmogui visgi norisi asmeniškesnės dovanos. Paprasčiausia būtų, jei jūs atsakytumėte, ką mėgsta jūsų vyras. Ar jūsų mylimasis yra nuotykių ieškotojas, dviračių mylėtojas, o gal intelektualas, mėgstantis geras ir kokybiškas knygas? O gal jis užkietėjęs žvejys ar krepšinio sirgalius? 

Tai vienos iš pagrindinių nuorodų, kaip surasti tinkamą dovaną mylimajam. Bet gal jūs ieškote kažko mielo ir truputį kvailo, kad tiesiog sukeltumėte jo veide šypseną? O gal norite jam padovanoti kažką labai praktiško, kad naudotų kiekvieną dieną? 

Taigi, variantų tikrai daug ir įvairių, todėl tam, kad nepasiklystumėte, mes paruošėme pagrindinius klausimus bei kriterijus, į kuriuos atsakius, dovaną savo mylimam vyrui išrinkti bus lengva ir paprasta.

Pagal kokius kriterijus rinkti dovaną savo mylimajam?

  • Kokį darbą dirba jūsų mylimasis? Kiekvieną dieną dirbdamas jis naudoja kažkokius daiktus, kurie gali būti panaudoti priminimui apie jus. Tai gali būti būti išgraviruotas rašiklis ar odinė kuprinė nešiojamam kompiuteriui, jei jis yra architektas ar informacinių technologijų specialistas. Kokybiškas laisvalaikio kostiumas ar netgi darbo kėdė būtų tikrai praktiška dovana, jei jūsų mylimasis nuolat dirba nuotoliniu būdu iš namų.
  • Kokie jūsų mylimojo pomėgiai? Žinoma, jei jis vienas iš tų, kuriems tiesiog patinka išgerti alaus su draugais žiūrint krepšinį, bus šiek tiek sunkiau pritaikyti dovaną. Bet jei jūsų mylimasis turi specifinių pomėgių, tai dovanos klausimas Valentino dienos proga jau išspręstas. Kolekcinis vyno butelis ar privati vyno degustacija su profesionaliu somelje bus nuostabi dovana, jei vyras domisi vynu. Jei jūsų mylimasis domisi maisto gamyba – kulinarinių knygų, kokybiškų prieskonių ar įrankių rinkinys taip pat bus tinkamas pasirinkimas dovanai. 
  • Kokiu sportu užsiima jūsų antroji pusė? Jei jis žaidžia tenisą, nauja raketė, gertuvė ar marškinėliai su linksmu užrašu bus tikrai gera dovana. Jei jis rytais mėgsta bėgioti, gal nustebintumėte ir pradžiugintumėte naujausio modelio bėgiojimo bateliais? O gal jis seniai svajoja gyvai pamatyti Formulės-1 lenktynes? Tokiu atveju, padovanojusi du bilietus į šias lenktynes, nušautumėte du zuikius vienu metu – išpildytumėte savo mylimojo seną svajonę bei kartu praleistumėte savaitgalį kokiame nors pasaulio mieste.
  • Ką bendro kartu mėgstate veikti? Gal mėgstate kartu žiūrėti serialus „Netflix“ kanalu ir daugiau papildomai pirkti dovanų net nereikia Valentino dienos proga? Tik paruošti kitokią nei įprastai vakarienę O gal visgi Valentino diena yra pati tinkamiausia proga stipriai nustebinti savo mylimąjį ir padovanoti kažką neįprasta? Masturbatoriai – vienas iš tokių dovanų variantų, bet tikrai šypseną bei didesnį intymumą garantuosiančių dovanų jūsų mylimajam. Be to, tai dovana, kurią galima išbandyti dviese Valentino dienos proga.
pr2022/015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip vykdomos biuro darbuotojų bei IT specialistų atrankos?

Šiandieną daugelyje organizacijų darbuojasi biuro darbuotojai bei IT specialistai. Ar žinote, kaip yra vykdoma jų paieška? Kaip vykdoma biuro darbuotojų paieška? Darbuotojų paieška yra vykdoma etapais. Pirmasis etapas yra susijęs su būsimo darbdavio poreikių išgryninimu. Pokalbių metu yra išsamiai aptariama, kokių darbuotojų yra ieškoma, kokie kompetencijų ir kitų savybių reikalavimai jiems yra keliami, panašūs klausimai. Šis etapas yra labai svarbus, nes tik tiksliai žinant, ko ieškoma, galima tai rasti. Išsiaiškinus realius būsimo darbdavio poreikius, išorės specialistai atlieka siūlomo darbo bei

Kaip išsirinkti ir priderinti rankinę prie savo aprangos?

Gerai pasirinkta rankinė gali būti ne tik funkcionali, bet ir stilinga! Sužinokite daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir išsirinkite tinkamiausią rankinę. Stilinga rankinė – nepakeičiama spintos dalis Stilinga ir tinkamo dydžio moteriška rankinė gali ne tik pagerinti jūsų stilių, bet ir padėti su savimi visada turėti svarbiausius daiktus. Žinoma, kartais išsirinkti rankinę gali būti gana sudėtinga užduotis, nes galite rasti tokią daugybę įvairiausių stilių, dydžių ir modelių! Dėl to naudinga sužinoti daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir apie geriausius rankinių

Daiktai, be kurių neišsiversite virtuvėje

Yra tiek daug keistų dalykų, kuriais galite užpildyti savo virtuvės stalčius ir spinteles. Kai kurie yra tiesiog nenaudingi, bet kai kurie tikrai yra gana geri pirkiniai, pavyzdžiui, vienkartiniai rankšluoščiai. Štai kelių dalykų, be kurių negalime išsiversti savo virtuvėje, sąrašas. Matavimo šaukštai Kai kepate, daugumoje receptų labai svarbu tiksliai išmatuoti ingredientus. Daug kartų gaminio cheminė sudėtis grindžiama tiksliais skirtingų ingredientų santykiais, o rezultatai gali būti ne tokie puikūs, jei viską sujauksite ir tik sumesite produktus. Todėl kepdami visada naudokite matavimo šaukštus.

Gydomasis masažas. Kada jis reikalingas?

Masažas – tai kombinuotas mechaninis ir refleksinis poveikis audiniams ir organams trinties, spaudimo, vibracijos pavidalu, kuris atliekamas tiesiai ant žmogaus kūno paviršiaus tiek rankomis, tiek specialiais prietaisais, siekiant gydomojo ar kito poveikio. Kada gydomasis masažas yra reikalingas? Kodėl masažas naudingas kiekvienam žmogui? Sveikam žmogui masažas gali padėti palaikyti raumenų tonusą, malšinti patinimą ir nuovargį. O jei nerimaujama dėl nugaros ar kaklo skausmų, buvo traumos kojose ar rankose, tai, žinoma, masažas padės pagerinti raumenų ir sąnarių funkcines savybes. Trumpai tariant, kas

Taip pat skaitykite