Kaip išlaikyti jūsų katės draskyklę švarią?

Ar kada nors buvote nusivylę dėl netvarkos, kurią daro jūsų katės draskyklė? Atsipalaiduokite. Nesate vieni. Daugeliui kačių šeimininkų sunkiai sekasi palaikyti švarą savo kačių draskyklėse, tačiau yra keletas patarimų ir gudrybių, kurie gali padėti. Skaitykite toliau ir sužinokite, ką ir kaip padaryti, kad šis daiktas tarnautų kuo ilgiau ir atrodytų geriau.

Reguliariai siurbkite arba valykite šepetėliu draskyklę

Norint palaikyti švarią katės draskyklės vietą, svarbiausia reguliariai ją prižiūrėti. Bent kartą per savaitę dulkių siurbliu arba šepečiu pašalinkite nuo stovo purvą, dulkes ir kailį. Taip išvengsite purvo ir šiukšlių sankaupų, dėl kurių gali atsirasti nemalonus kvapas ir pritraukti kenkėjų. Būtinai naudokite šepetį minkštais šereliais ir venkite šiurkštaus šveitimo, kad nepažeistumėte stulpo medžiagos. 

Valykite stulpą drėgna šluoste

Be reguliaraus dulkių siurbimo ar šukavimo, kas kelias savaites taip pat turėtumėte valyti katės draskyklę drėgnu skudurėliu. Pirmiausia nuo stulpelio pašalinkite visas palaidas šiukšles, tada sudrėkinkite šluostę šiltu vandeniu ir švelniu muilu (arba actu). Švelniai nušluostykite šluostę, kol pašalinsite visus nešvarumus ir šiukšles. Nenaudokite per daug muilo ar vandens, nes tai gali pažeisti stulpelio medžiagą. Baigę būtinai visiškai išdžiovinkite stulpą prieš leisdami katei vėl juo naudotis. Kviečiame apsilankyti https://bonideco.com/ svetainėje ir išsirinkti tinkamą kačių draskyklę jums.

Iš dalies draskymo stulpelių keitimas

Jei ant katės draskymo stovo pastebėjote kokių nors nusidėvėjimo požymių (pvz., nutrintas audinys ar medžiagos įplėšimai), gali būti, kad atėjo laikas jį visiškai pakeisti. Katės yra linkusios prisirišti prie savo draskyklių, todėl pakeitus seną draskyklę, joms gali prireikti šiek tiek laiko prisitaikyti, tačiau tai bus verta, nes jos bus apsaugotos nuo aštrių kraštų ar galimų pavojų, kurie gali kilti dėl senesnio modelio draskyklės.

Rinkitės tik kokybiškus gaminius

Svarbu investuoti į kokybiškus gaminius, kai kalbama apie jūsų katės draskyklę. Ieškokite tvirtų medžiagų, kurios galėtų atlaikyti nuolatinį nusidėvėjimą, pavyzdžiui, sizalio virvės ar audinio. Venkite pigesnių stulpelių, pagamintų iš trapių audinių ar plastiko, kurie gali būti ne tokie ilgaamžiai ir gali sužaloti jūsų katę, jei jie susibraižys.

Nebijokite pirkti internetu. Daugelyje interneto svetainių siūlomas platus kačių draskyklių pasirinkimas – nuo paprastų stulpų iki sudėtingesnių. Prieš pirkdami būtinai perskaitykite atsiliepimus, kad geriau įsivaizduotumėte kiekvieno gaminio kokybę ir klientų pasitenkinimo lygį.

pr2023/54

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ką svarbu žinoti prieš perkant elektrinius traktorius vaikams?

Elektriniai traktoriai yra populiariausia pramoginė priemonė vaikams, kuri gali suteikti jiems daug linksmybių ir pramogų. Tačiau, prieš perkant elektrinį traktorių vaikams, svarbu žinoti keletą dalykų, kad užtikrintumėte vaiko saugumą ir jis su juo smagiai jaustųsi. Čia jums pateiksime keletą patarimų, kaip juos išsirinkti, kad vaikiški traktoriai būtų šauni pramoga visai šeimai. Pirma, svarbu žinoti, kad visi elektriniai traktoriai yra skirti įvairių amžiaus grupių vaikams. Prieš perkant traktorių, reikia susipažinti su gamintojo teikiamomis rekomendacijomis, koks traktorius jam tinkamas. Taip nesukelsite pavojingos

Kodėl verta investuoti į kokybiškas plaukų kirpimo mašinėles?

Jei turite noro ir poreikio įsigyti profesionalią kirpimo mašinėlę, tačiau neturite pakankamai žinių pasirinkti ir suprasti, kuo šiuolaikinės mašinos skiriasi viena nuo kitos, mes padėsime rasti techninius skirtumus ir pasirinkti paprastą, ir pelningą pirkinį. Šiandien pasitelkus tinklaraščius ir internetą madinga rūpintis savimi namuose. Štai kodėl matome, kaip įvairūs profesionalūs prietaisai migruoja iš grožio salonų naudojimui į namus. Kirpimo mašinėlės jau nustojo būti prietaisu vien profesionalams. Pasaulio inžinieriai ir dizaineriai kasmet tobulina įrenginį, kad šis populiarus prietaisas būtų patogesnis ir saugesnis

Lietuvos bankas siūlo atsisakyti 1 ir 2 euro centų monetų. Kaip apvalintų kainas?

Lietuvos bankas (LB) siūlo atsisakyti 1 euro cento ir 2 euro centų monetų. Anot banko duomenų, nuo euro įvedimo Lietuvos gyventojai kas metus pameta apie trečdalį milijono tokių monetų. Pamestų cento monetų bendra vertė nuo euro įvedimo siekia 2,4 mln. eurų. Pasak Lietuvos banko Politikos, emisijos ir kontrolės skyriaus vyriausiosios specialistės Editos Lisinskaitės, šioms monetoms pakeisti ir tvarkyti Lietuvos valstybė kasmet išleidžia pusę milijono eurų. „Valstybė kasmet išleidžia po pusę milijono eurų šių monetų (kurių didžiąją dalį pametame) kaldinimui ir

Kaip sekėsi rinkimuose Klaipėdos regiono merams?

Klaipėdos regiono plėtros taryboje bus permainų. Joje dirbs ir buvusių, ir naujų merų, tarybų narių, o veikla prasidės patvirtinus galutinius rinkimų rezultatus. Žinoma, ir naujosioms politikų taryboms apsisprendus, ką jos deleguos į Regiono plėtros tarybą. Klaipėdos regiono plėtros taryboje svarstomi šių savivaldybių reikalai: Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Šilutės, Kretingos, Skuodo r., Neringos savivaldybių. Ilgas kelias per kopas Šis meras eina 50-uosius metus. Jis – iš anapus marių. Buvo žvejys-motoristas, kasininkas-inspektorius, miško darbininkas. Nuo 2013 metų – meras. Baigęs Klaipėdos

Taip pat skaitykite