Kada tikėtis įkurtuvių atnaujintame Šilutės kultūros ir pramogų centre?

2019 metų rugpjūtį Šilutės kultūros ir pramogų centro kolektyvas įsikūrė Liepų 16, Šilutėje. Praėjo dveji metai. Atnaujintas centro pastatas jau traukia akį. Kada įkurtuvės?

Šilutės kultūros ir pramogų centro direktorė Jūratė Pancerova sakė, jog įkurtuvių tikisi gal kitų metų vasarį. Esą stringa baldų pristatymas, COVID-19 pandemija turėjo įtakos ir šio objekto darbams.

Šiuos dvejus jos vadovaujamo kolektyvo darbo metus J. Pancerova pavadino apribotos veiklos metais, tiesa, karantinas dėl koronaviruso plitimo ir taip apribojo renginius. Trūko salės. Šilutės Vydūno gimnazija priimdavo, tačiau spektakliams gimnazijos salė netiko: būtinas tinkamas apšvietimas ir kt.

Direktorė sakė, jog laukia įkurtuvių ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus atnaujintame centro pastate.

Artėjančių naujų mokslo metų proga rugpjūčio 28 d. Šeimų skvere, Šilutėje, bus surengta šventė. Šiemet planuojama vaikams, jaunimui ir tėvams pristatyti įvairius būrelius: šokių, lėktuvų modeliavimo, sporto ir kt. „Visą dieną bus galima domėtis įvairių būrelių veikla, vakare koncertuos vietos jaunimo grupės. Tokia švente užbaigsime vasarą ir palydėsime vaikus ir jaunimą į klases“, – sakė J. Pancerova.

Šilutės kultūros ir pramogų centro rekonstrukcija patikėta UAB „Stamela“ ir subrangovams. „Stamelos“ bendrovės direktorius Matas Liepis sakė manąs, kad įkurtuvės galimos jau šiais metais. Verslininkas pripažino, kad dėl COVID-19 pandemijos, karantinų sutriko medžiagų, prekių tiekimas, tad tuo galima pateisinti ir suvėlintus kai kuriuos darbus. Teko kreiptis į Savivaldybę dėl medžiagų brangimo, nes tai išlaidas šiame objekte įmonei  padidino apie 6-7 proc.

„Savivaldybė informuota, o kas kompensuos šiuos nenumatytus ir nesuplanuotus kaštus, matyt, turi spręsti institucijos Vilniuje. Ne tik mus prislėgė įvairių statybos medžiagų brangimas. Yra tokių, kurios pabrango dvigubai. Tą patyrė daugybė Lietuvos įmonių. Ne tik mes laukiame išvados. Be to, trūko medžiagų, strigo tiekimas. Prisidėjo ir atlyginimų didinimas…“ – sakė M. Liepis.

Primename, kad centro pastatas pradėtas rekonstruoti 2019 m. liepos 23 d., darbų pabaiga buvo suplanuota šių metų liepos 23 d. Objekto vertė – 5,4 mln. Eur: 2,8 mln. Eur iš Valstybės investicijų programos, 692 tūkst. Eur Europos Sąjungos fondų lėšų skyrė Kultūros ministerija, dar 1,2 mln. Eur – Vidaus reikalų ministerija, 1,2 mln. Eur prisidėjo Šilutės rajono savivaldybė.

Stasė SKUTULIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ilgąjį savaitgalį policija sustiprino greičio ir blaivumo kontrolę.

Ilgąjį savaitgalį, rugpjūčio 12-15 d., Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai keliuose vykdė sustiprintą leistino greičio kontrolę, tikrino vairuotojų blaivumą. Patruliuojantys pareigūnai, keliuose užfiksavo 32 transporto priemonių leistino greičio viršijimo atvejus (Tauragės mieste ir rajone – 17; Šilalėje – 5; Šilutėje – 8; Pagėgių savivaldybėje – 2). Nustatyta atvejų, kai leistinas greitis buvo viršytas daugiau kaip 50 km/val. Šilutės rajone 51-erių vyras automobiliu BMW važiavo 162 km/h greičiu, maksimalų leistiną greitį viršydamas 90 km/h greitį. Kitas 48-erių vyras kelyje Vilnius

Policija tiria galimą žmogžudystę

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai tiria šiuos įvykius. Į Šilutės rajono policijos komisariatą kreipėsi vyras, gim. 1949 m., dėl suklastotos pirkimo-pardavimo sutarties perkant automobilį „Subaru Forester“. Sutartyje įrašyti klaidingi pardavėjo duomenys. Rugpjūčio 10 d. Vilkyčių k., Saugų sen., pažįstami asmenys sukėlė fizinį skausmą nepilnametei, gim. 2005 m., ir iš jos pavogė telefoną „Huawei I6“. Rugpjūčio 11-12 d. Petrelių k., Saugų sen., nenustatyti asmenys iš traktorių bakų, kurie priklausė moteriai, gim. 1995 m., pavogė 150 litrų žymėto dyzelino. Nuostolis 210 eurų.

Kvepalų rinkiniai. Savybės, kurias labiausiai vertina pirkėjai

Kvepalai naudojami įvairiais atvejais: kasdien, laisvalaikiu ar išskirtinėmis progomis. Ir kiekvienam iš šių atvejų dažniausiai tinka skirtingi aromatai. Todėl labai populiaru rinktis kvepalų rinkinius, kuriuos gali sudaryti trijų, keturių, šešių ar daugiau skirtingų kvepalų buteliukai. Kvepalų rinkiniai gali būti vyriški, moteriški arba universalūs (unisex). Talpa irgi gali būti įvairi – nuo 2 ml iki 10 ml. Tai galima laikyti privalumu – tokius kvepalus paprasta vežtis į kelionę ar nuolat patogiai nešiotis rankinėje, vežiotis automobilyje. Bet šios priežastys ne vienintelės, kodėl

Kas yra nagų ir odelių aliejus?

Nagų aliejus skirtas nuolatinei nagų priežiūrai po higieninės grožio procedūros. Šis produktas minkština odeles ir neleidžia joms šerpetoti. Rekomenduojama aliejus nagams ir odelėms naudoti reguliariai tam, kad būtų skatinamas sveikų nagų augimas ir užtikrinama puiki nagų ir odelių išvaizda. Šie aliejai taip pat būna papildyti įvairiais vitaminais, kurie lėtina senėjimo procesą bei saugo ląsteles nuo sužalojimo. Kada naudoti aliejų? Nagų odelės yra pakankamai kietos, tad atliekant higieninę grožio procedūrą, jas pirmiausia reikia atstumti jas apelsinmedžio lazdele, o vėliau nukirpti nagų

Taip pat skaitykite