Kada tikėtis įkurtuvių atnaujintame Šilutės kultūros ir pramogų centre?

2019 metų rugpjūtį Šilutės kultūros ir pramogų centro kolektyvas įsikūrė Liepų 16, Šilutėje. Praėjo dveji metai. Atnaujintas centro pastatas jau traukia akį. Kada įkurtuvės?

Šilutės kultūros ir pramogų centro direktorė Jūratė Pancerova sakė, jog įkurtuvių tikisi gal kitų metų vasarį. Esą stringa baldų pristatymas, COVID-19 pandemija turėjo įtakos ir šio objekto darbams.

Šiuos dvejus jos vadovaujamo kolektyvo darbo metus J. Pancerova pavadino apribotos veiklos metais, tiesa, karantinas dėl koronaviruso plitimo ir taip apribojo renginius. Trūko salės. Šilutės Vydūno gimnazija priimdavo, tačiau spektakliams gimnazijos salė netiko: būtinas tinkamas apšvietimas ir kt.

Direktorė sakė, jog laukia įkurtuvių ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus atnaujintame centro pastate.

Artėjančių naujų mokslo metų proga rugpjūčio 28 d. Šeimų skvere, Šilutėje, bus surengta šventė. Šiemet planuojama vaikams, jaunimui ir tėvams pristatyti įvairius būrelius: šokių, lėktuvų modeliavimo, sporto ir kt. „Visą dieną bus galima domėtis įvairių būrelių veikla, vakare koncertuos vietos jaunimo grupės. Tokia švente užbaigsime vasarą ir palydėsime vaikus ir jaunimą į klases“, – sakė J. Pancerova.

Šilutės kultūros ir pramogų centro rekonstrukcija patikėta UAB „Stamela“ ir subrangovams. „Stamelos“ bendrovės direktorius Matas Liepis sakė manąs, kad įkurtuvės galimos jau šiais metais. Verslininkas pripažino, kad dėl COVID-19 pandemijos, karantinų sutriko medžiagų, prekių tiekimas, tad tuo galima pateisinti ir suvėlintus kai kuriuos darbus. Teko kreiptis į Savivaldybę dėl medžiagų brangimo, nes tai išlaidas šiame objekte įmonei  padidino apie 6-7 proc.

„Savivaldybė informuota, o kas kompensuos šiuos nenumatytus ir nesuplanuotus kaštus, matyt, turi spręsti institucijos Vilniuje. Ne tik mus prislėgė įvairių statybos medžiagų brangimas. Yra tokių, kurios pabrango dvigubai. Tą patyrė daugybė Lietuvos įmonių. Ne tik mes laukiame išvados. Be to, trūko medžiagų, strigo tiekimas. Prisidėjo ir atlyginimų didinimas…“ – sakė M. Liepis.

Primename, kad centro pastatas pradėtas rekonstruoti 2019 m. liepos 23 d., darbų pabaiga buvo suplanuota šių metų liepos 23 d. Objekto vertė – 5,4 mln. Eur: 2,8 mln. Eur iš Valstybės investicijų programos, 692 tūkst. Eur Europos Sąjungos fondų lėšų skyrė Kultūros ministerija, dar 1,2 mln. Eur – Vidaus reikalų ministerija, 1,2 mln. Eur prisidėjo Šilutės rajono savivaldybė.

Stasė SKUTULIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti dyzelinių automobilių servisą?

Šiandien daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be automobilių. Gyvenimas be jų būtų sunkus ir sugaištume daug laiko keliaudami iš vietos į vietą. Tačiau dyzelinis automobilis reikalauja daug priežiūros, o įvairūs gedimai nėra išimtis. Turbūt lengviausias būdas patikimai ir greitai pataisyti vieną ar kitą transporto priemonės gedimą yra kreiptis į remonto centrą. Savaime suprantama, kad kai kurias problemas galima išspręsti patiems, tačiau tikrai ne kiekvienas turi tokių gabumų. Išsirinkti autoservisą gali būti sunku, ypač jei planuojate naudotis šiomis paslaugomis pirmą kartą. Reikia

Piniginę perkeliame į telefoną. Kaip išsaugoti mokėjimo korteles išmaniuosiuose?

Piniginė – jau atgyvena, nes daugumą kortelių galite saugoti tiesiog savo telefone. Vos keliais mygtukų paspaudimais atsiskaitysite už pirkinius tiek prekybos centre ar restorane, tiek ir internete. Kaip išsaugoti korteles savo išmaniuosiuose įrenginiuose, pasakoja „Bitės Profai“. „Pamažu visas reikalingas korteles – tiek mokėjimo, tiek nuolaidų – galėsime išsaugoti išmaniuosiuose įrenginiuose. Įkėlus korteles į skaitmeninę piniginę „Google Pay“ ar „Apple Pay“ visas jas rasite vienoje vietoje. Perkant tereiks keliais mygtuko paspaudimais „įjungti“ ją savo telefono ekrane ir pridėjus telefoną prie bekontakčio

Paminklų kainos. Kodėl pigiai dažniausiai blogai?

Geros kokybės paminklai tarnauja kelis šimtus metų ir net jiems praėjus vis dar mena čia amžinojo poilsio atgulusio žmogaus vardą. Žinoma, tikrai ne visi paminklai, kurių siūlo rinka, yra tokie geri. Dažniausiai glumina paminklų kainos, kurios taip pat lyginamos su daug klausimų keliančia kokybe. Ar tikrai brangiau yra geriau ir kodėl kinta kaina? Akmuo – viskas Kaina pirmiausia kinta nuo medžiagos, kuri yra naudojama paminklo gamyboje. Kiek daugiau kainuoja granitas, tačiau jis tarnauja labai daug metų, nereikalauja jokios priežiūros ir

Kviečia nauja paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“

Rugsėjo 21 d. Vilniaus universiteto biblioteka Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatys rankraščių ir senųjų spaudinių parodą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“. Renginio metu bus parodyti Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Šilutės miesto ir krašto praeitimi. Paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“ veiks nuo 13 iki 16 val. Parodos atidarymo renginio pradžia – 15 val. Šis Šilutei skirtas renginys – Vilniaus universiteto bibliotekos nuo 2015 metų tęsiamo projekto „Lietuva Vilniaus universiteto

Taip pat skaitykite