Kada reikia keisti automobilio salono filtrus?

Salono filtrai yra bene trečias pagal populiarumą filtras jūsų automobilyje. Oro filtras užtikrina, kad į jūsų variklį patenkantis oras būtų švarus, o alyvos filtras – kad varikliu cirkuliuojanti alyva būtų švari ir be šiukšlių. Jūsų automobilio oro kondicionavimo sistemoje praeina daug oro ir daug oro pučiama jums į veidą. Tai reiškia, kad labai svarbu, kad jūsų automobilyje esantis salono filtras visada būtų švarus.

Dauguma salono filtrų yra popieriaus arba pluošto pagrindu. Jie taip pat gali būti apdorojami įvairiomis cheminėmis medžiagomis ir antimikrobiniais ar antivirusiniais purškalais bei dangomis, kad padidintų jų efektyvumą šalinant kenksmingus teršalus, patenkančius per jūsų automobilio klimato kontrolės sistemą. Laikui bėgant filtras prisipildo įvairių dulkių ir šiukšlių. Ir savo funkcijos valyti orą filtras nebeatlieka. Jį reikės pakeisti atliekant bendrą automobilio techninę priežiūrą.

Kada tas laikas keisti automobilio salono filtrą? Štai keli įspėjamieji ženklai.

Salono filtro vieta

Daugeliui automobilių norint pasiekti salono filtrą nereikia specialių įrankių. Jūsų salono filtras bus už jūsų automobilio daiktadėžės skyriaus. Norėdami tai pasiekti, atidarykite daiktadėžę ir atsukite keletą spaustukų. Nuimkite dangtelį ir ištraukite filtrą. Kai kurie filtrai dedami dešine puse į viršų, todėl prieš įdėdami iš naujo patikrinkite, ar nėra ženklinimo.

Automobilio salono filtro keitimo dažnis

Kaip ir keičiant alyvą, nuvažiavus tam tikrą laiką arba nuvažiavus tam tikrą kilometrų skaičių, reikės pakeisti automobilio salono filtrą. Teorija tokia, kad nepaisant to, kiek kilometrų nuvažiuosite, jei jūsų variklis nuolatos veikia ir siurbia orą per oro kondicionavimo sistemą, filtras bus naudojamas vienodai.

Maždaug po 1–2 metų turėtumėte pakeisti filtrą, net jei jis neatrodo labai nešvarus. Arba galite jį keisti kas 20 000 kilometrų.

Svarbu nedelsti pakeisti filtrą, kad salonas būtų šviežias. Juk salono oro filtras, išfiltruoja suodžius ir išmetamąsias dujas. Daugiau informacijos rasite: https://www.signeda.lt/filtrai-c3124/salono-filtrai-c3127/salono-filtras-c3134.

pr2022/177

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėjant Klaipėdos metams atgyja Mažosios Lietuvos muzikinės tradicijos

Šių metų spalio–lapkričio mėnesiais Šilutės kultūros ir pramogų centras įgyvendino projektą „Muzikos ir bendruomeniškumo sintezė“. Artėjant Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos sukakčiai, kilo idėja įprasminti Klaipėdos krašto kultūrinį–muzikinį palikimą, surengiant mokymus, kuriuose būtų ne tik pristatytas unikalus Mažosios Lietuvos muzikinio palikimo lobynas, bet ir surengtas praktinis kūrybinis mokymų ciklas.  Buvo parengta bei pristatyta chorinės ir instrumentinės muzikos programa. Šiuo projektu buvo siekiama sustiprinti mėgėjų meno bendruomenių kompetencijas, ugdyti bendruomeniškumą, plėsti kultūrinį akiratį ir gerosios patirties sklaidą tarp kolektyvų narių ir

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami. Gruodžio 6 d. vakare namuose Lauko g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1968 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policija tiria lapkričio 25 d. vėlaus vakaro įvykį, kai Statybininkų g., Šilutėje,  neblaivus (0,88 prom.) vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (1,32 prom.) vyrui, gim. 1963 m. Gruodžio 6 d. naktį iš vyro, gim. 1982 m., namų Laisvės al., Šilutėje, moteris, gim. 1985

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamos korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje. Vakar (gruodžio 6 d.) sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti dviejų privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo. Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai. Vakar atliktos kratos Šilutės r. savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

Šių metų Laisvės premija paskirta Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui

Seimas nusprendė šių metų Laisvės premiją skirti Rusijos invazijai besipriešinančios Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui. V. Zelenskis – kovos už laisvę priešakyje „Šiandien Ukraina yra europietiška demokratinė valstybė, priversta kovoti už savo teritorijos, kultūros ir žmonių išlikimą, o taip pat ir už mūsų visų laisvę. Todėl Laisvės premijos komisija šių metų Laisvės premiją siūlo skirti Ukrainos prezidentui už jo ir visos ukrainiečių tautos nuopelnus kovoje dėl nepriklausomybės, laisvės bei demokratijos Rusijos karinės agresijos akivaizdoje“, – antradienį sakė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Taip pat skaitykite