Ką žada žvaigždės ir rinkėjai kandidatams į merus?

Kovo 1 d. vyks tiesioginiai merų rinkimai. Šilutės rajone į mero postą pretenduoja 9 asmenys: 7 vyrai ir dvi moterys. Ką jiems žada žvaigždės 2015 metais? Žvelgiame į jų karjeros horoskopus.

Amžius
Į rajono mero postą pretenduojančios dvi moterys – jauniausios iš visų kandidatų: Sandrai Tamašauskienei rugsėjį sukako 44 metai, Daivai Žebelienei irgi rugsėjį – 46 metai. Nors šių politikių gimtadienius rugsėjį teskiria 10 dienų, D. Žebelienė pagal zodiako ženklą yra Mergelė, S. Tamašauskienė – Svarstyklės.
Iš 7 kandidatų vyrų jauniausias yra Arvydas Jakas, jam sausio 27 d. sukaks 48 metai. Po 9 dienų gimtadienį švęs vyriausias amžiumi kandidatų būryje Romualdas Renčeliauskas – vasario 6 d. bus jo 68 gimtadienis. Šiedu kandidatai gimę po Vandenio ženklu.
Šarūnui Laužikui lapkričio 17 d. sukako 61 metai, po trijų dienų, lapkričio 21 d., 49-ąjį gimtadienį atšventė Vytautas Laurinaitis. Šių politikų zodiako ženklas – Skorpionas.
Virgilijus Pozingis artėjančio kovo 29 d. švęs 51 gimtadienį, Raimundui Ambrozaičiui balandžio 3 d. sukaks 52-eji. Šių politikų gimtadienius irgi skiria vos 4 dienos, jiedu gimę po Avino ženklu.
Birželio 30 d. 62 m. sukaktį paminėjęs Sigitas Šeputis pagal zodiako ženklą yra Vėžys.
Kas yra kas
Jauniausia iš kandidatų į merus S. Tamašauskienė, vyriausias kandidatas R. Renčeliauskas nėra buvę Šilutės rajono savivaldybės tarybos nariais, nėra užėmę jokių savivaldos lygmens vadovų postų. Merais jau buvo A. Jakas, Š. Laužikas, V. Pozingis, D. Žebelienė, V. Laurinaitis. S. Šeputis šiuo metu dirba savivaldybės administracijos direktoriumi, o R. Ambrozaitis buvo ir direktorius, ir direktoriaus pavaduotojas.
S. Tamašauskienė yra Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos narė ir Šilutės skyriaus pirmininkė, R. Renčeliauskas neseniai tapo Darbo partijos nariu, S. Šeputis, ilgametis socialdemokratas, dabar vadovauja ir Šilutės rajono socialdemokratams. R. Ambrozaitis buvo ir tebėra Lietuvos liberalų sąjūdžio atstovas, dabar – skyriaus pirmininkas.
Buvęs Liberalų ir centro sąjungos Šilutės skyriaus lyderis A. Jakas dabar atstovauja Lietuvos laisvės sąjungai (liberalams). Buvusi partijos „Tvarka ir teisingumas“ narė, buvusi socialdemokratė D. Žebelienė į rinkimus eina su nauja nepartinių bendraminčių komanda – atstovauja visuomeniniam rinkimų komitetui „Už žmonių valdžią“. Š. Laužikas, palikęs Tėvynės sąjungą – Lietuvos krikščionis demokratus, šįkart į rinkimus veda irgi bendraminčių visuomeninį rinkimų komitetą „Šilutės kraštas“. V. Laurinaitis, nelikus Liberalų ir centro sąjungos, pasirinko partiją „Tvarka ir teisingumas“. V. Pozingis, buvęs Lietuvos valstiečių liaudininkų atstovas, dabar yra Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės rajono vadovas.
Net keturi kandidatai į merus šiame poste spėjo pabūti dabartinės ketverių metų kadencijos metu – V. Pozingis, D. Žebelienė, Š. Laužikas, V. Laurinaitis.
Apklausa
“Pamario“ laikraščio interneto svetainėje (www.pamarys.eu) paskelbtoje apklausoje, kuri pradėta dar neįregistravus visų 9 kandidatų į merus, vyravo permainos. Apklausa įdomi tuo, kad joje leista pareikšti nuomonę ne tik už 1 iš devynių kandidatų, bet ir pasirinkti su asmenybėmis nesiejamus atsakymus: nesidomiu; balsuoti neisiu; netinka nė vienas. Sausio 2 d. duomenimis, balsavo 1247 asmenys. Pirmauja A. Jakas – 291 balsas arba 23 proc., antroji – D. Žebelienė – 219 balsų arba 18 proc., trečioji – S. Tamašauskienė – 191 balsas arba 15 proc., ketvirtas – V. Laurinaitis – 148 balsai arba 12 proc. Toliau net 130 balsų surinko apklausos dalyviai, kuriems netinka nė vienas iš 9 kandidatų! Tai sudaro net 10 proc. Likusieji 5 kandidatai tegavo 5,4,3 ir po 2 proc. balsų. Tačiau 27 balsuotojai arba 2 proc. balsuoti neis, dar 2 proc. arba 26 balsuotojai merų rinkimais nesidomi. Tad 183 balsuotojai arba 14 proc. visų nepasirinko tinkamo kandidato, balsuoti neis arba merų rinkimais nesidomi. Kam pavyks patraukti į savo pusę šiuos rinkėjus?
Vienas pastebėjimas gana įdomus: šioje apklausoje nuo lapkričio 24 iki sausio 2 d. už vieną iš kandidatų iš to paties kompiuterio balsuota 158 kartus! Rinkimuose tokio šanso nebus… Be to, keli, keliolika ar net keliasdešimt balsų iš to paties kompiuterio už kandidatą perša rimtų abejonių, ar taip „palaikomas“ asmuo vertas kėdės valdžioje. Ar ne todėl žvaigždės pažeria kandidatams į merus gana miglotų pergalių pranašysčių?
Karjeros horoskopuose
Astrologė Palmira Kelertienė LNK televizijose laidose nuolat akcentavo, kad prasidėję Ožkos metai ypač palankūs trims zodiako ženklams – Šauliui, Liūtui ir Avinui. Be to, Ožkos metais verta prisiminti, kad ožkų ir ožių būtyje lyderės pozicijų paprastai imasi ožka…
2015 metai nebus geri karjeristams, siekiantiems iškilti bet kokia kaina ir nevengiantiems lipti per kitų galvas. Daugiausia šansų tobulėti, pagerinti savo socialinę padėtį ir kilti karjeros laiptais turės tie žmonės, kurie darbuosis atkakliai ir įnirtingai, negalėdami prakaito ir jėgų. Jie būtinai bus pastebėti ir įvertinti. Seksis turintiems originalių idėjų ir ryžto jas įgyvendinti.
AVINAS (R. Ambrozaitis ir V. Pozingis). Avinas iš prigimties yra tikras karjeristas, nebijantis lipti per kitų galvas dėl siekiamo tikslo. Deja, toks metodas ne visada būna efektyvus. Medinės ožkos metais jis turės leistis į kompromisus, derėtis ir net sutikti su nuolaidomis dėl galimos naudos ateityje. Tokie pokyčiai padės jam tapti mažiau pažeidžiamam ir pasiekti didesnės sėkmės. 2015 metais sumažės Avino priešininkų ir konkurentų skaičius, padaugės sąjungininkų ir pagalbininkų. Jiems bus maloniau vadovauti kitiems nei būti vadovaujamiems, todėl neįstengiantis užimti vadovo posto Avinas bus linkęs dirbti vienas, seksis sudaryti naudingas sutartis su rimtais partneriais. Vadovo pareigas einantiems šio ženklo atstovams svarbiausia bus palaikyti gerus santykius su pavaldiniais, kitaip jie negalės išsilaikyti savo poste iki metų pabaigos.
VANDENIS (A. Jakas ir R. Renčeliauskas). Vandenio karjeros perspektyvos 2015 metais bus gana miglotos. Viskas tik todėl, kad retas šio ženklo atstovas Ožkos metais dirbs tokį darbą, apie kurį svajojo. Dauguma darbuosis ten, kur likimas juos nubloškė, tik dėl pinigų, nejausdami jokio pasitenkinimo ir entuziazmo. Vandenis gali susipažinti su nauju žmogumi, todėl pakeis net savo pasaulėžiūrą, įgyvendins savo svajones ir dirbs ten, kur linksta širdis. Labiausiai prie širdies būtų komercinis ar kūrybinis darbas su galimybe daryti įtaką žmonėms bei juo užkrėsti savo idėjomis.
SKORPIONAS (V. Laurinaitis ir Š. Laužikas). Skorpiono karjeros ambicijos 2015 metais bus didelės. Šio ženklo atstovai iš prigimties yra maksimalistai, nemėgstantys nusileisti ir atsisakyti savo ketinimų. Tad šiais metais jie turės galimybę užmegzti daug naudingų pažinčių su juo palaikyti ir jiems padėti linkusiais žmonėmis. Tad yra didelė tikimybė, kad Skorpionas gerokai suklestės susipažinęs ir ėmęs bendradarbiauti su kūrybingu, įtakingu ir turtingu asmeniu. Tada Skorpionas taps pagrindine varomąja jėga, nes šalia neišsenkančios energijos jis turi daug naudingų ryšių ir sugeba meistriškai manipuliuoti žmonėmis. Čia svarbu, kad Skorpionui niekas nevadovautų, nes jam sunku susivaldyti, nutylėti, neišrėžti į akis savo pretenzijų ir nesukelti skandalų bei neišprovokuoti konfliktų.
MERGELĖ (D. Žebelienė). Šio ženklo atstovų situacija darbe Ožkos metais bus dvilypė: jos tiksliai vykdys visas užduotis ir sugebės išspręsti net sudėtingas problemas, kurių neįveiks kiti, tačiau jų iniciatyvos stoka ir tingėjimas pakovoti dėl geresnės vietos sau glumins vadovus, todėl jei neskubės paaukštinti ar perkelti Mergelės į aukštesnį postą ar padidinti atlyginimo. Be to, 2015 metais Mergelė bus kaip niekad užsispyrusi, nenorės leistis į kompromisus, įsiklausyti į protingus kitų žmonių patarimus. Tad ji gali prisidaryti problemų darbe ar net rizikuoti būti atleista. Antrą pusmetį mergelė taps sumanesnė ir lengviau užmezganti kontaktus su reikalingais žmonėmis. Jai pasitaikys šansų susirasti naują įdomų darbą. Nuo rudens verslo reikalai ims klostytis sėkmingiau.
VĖŽYS (S. Šeputis). Konkurencija ten, kur dirba Vėžys, nuo pat pirmųjų 2015 metų mėnesių gali gerokai padidėti, todėl jo santykiai su kolegomis neišvengiamai paaštrės. Vėžiui nebus lengva atsilaikyti konkurencinėje kovoje. Kai kurie šio ženklo atstovai neištvėrę savo noru gali išeiti iš darbo, palikdami šiltą vietą kitiems, o paskui gailėtis. Šiems žmonėms teks ilgai ieškotis darbo arba sutikti dirbti už menkesnį atlyginimą ir būti labiau apkrautiems. Žvaigždės pataria pamąstyti apie individualią veiklą arba rinktis tokį darbą, kuris būtų susijęs su kelionėmis ir komandiruotėmis. Svarbiausia jiems bus netingėti, stengtis įgyvendinti savo idėjas ir tobulintis.
SVARSTYKLĖS (S. Tamašauskienė). 2015 metais Svarstyklės daug laiko ir energijos skirs savirealizacijai ir tobulėjimui toje srityje, kurioje darbuojasi. Šio ženklo atstovai bet kurioje profesijoje pademonstruos puikius organizacinius sugebėjimus, talentą sutelkti ir motyvuoti reikalingus žmones į tvirtą komandą. Jie pasižymės nepaprasta intuicija. Žvaigždės perspėja šio ženklo atstovus, kad vengtų neapgalvotų poelgių ir sėkmės apakinti nebandytų užsiimti individualia veikla, jei to nedarė anksčiau. Be kolegų, specialistų ir bendražygių pagalbos jie nesugebės išsilaikyti ir praras investuotas lėšas, subankrutuos.
Tokius 2015 metų karjeros horoskopus pateikia interneto svetainė Alfa.lt.

Parengė Stasė SKUTULIENĖ

13 komentarai

 • filosofas

  vistiek balsuosiu už A. Jaką

  • Anonimas

   Sarmatos turėk…

   • Pagaliau teisybė

    Jakai, Jakai ar ne gėda, vieną vakarą kaip tyčia sėdėjau prie kompiuterio o tu sugebėjai per valandą laiko 100+ balsų surinkti. 00,00 – 01,00 valandomis 🙂 Proxy programėlė valdo. Jeigu dar neprasidėjus rinkimams sukčiauji kas bus toliau? Neveltui Zuoko partija, ir pats ponas Jakas man labai panašus į Zuoką. Jeigu rinkėjai pagaliau nesupras tai turėsim „Bačką“ ir Šilutėje kur jau ir taip „Bačka“
    Vandai norėčiau paminėti, kad deje čia tik kartą ėjo balsuoti o ne kelis kart…

    • Vytautui

     Niekur nepaminėta, kad balsuota būtent už Jaką, nešmeižk žmogaus, matosi išsilavinimo tau trūksta 🙂

 • Filosofui

  Balsuok už paskendusį skolose būsi tikras krikščionis. Anam reikia pinigingo gelbėjimo rato…

 • Klausimelis

  O kokios personos surašytos į partijų ir kažkokių neva nepartinių sąrašus? Noretus sužinoti bent pirmuosius penketukus. Ar „Pamarys“ galetu panarplioti. Juk kai agituosis, tik girsis, o savo trukumu nesakys.

 • Beje

  Netikiu savo akimis: tai šiame puslapyje esančioje apklausoje už vieną pirmaujantį iš vieno kompiuterio balsuota 158 kartus… Už kurį? Ar yra ir kitų, kurie gavo balsų iš to paties kompo? Kurie?Noriu atsakymo čia pat. Ačių.

 • Pritariu

  Ir as noriu zinoti, kurie mero posto siekėjai organizavosi, kad už juos balsuotų po gausybę kartu tas pats pagalbininkas. Tai rodo kandidato norą apmulkinti rinkėjus. Esa štai kiek mane palaiko, o tai jau apgavyste.

 • Pasigendu

  Kodėl iš popierinio „Pamario“ čia neperkeltas straipsnis „Pagėgiuose mero posto siekia trys Dvyniai ir vienas Avinas“?

 • Pasigedusiam

  Tai tau Avinų Šilutėje neužtenka, kad dar jų Pagėgiuose ieškai?

 • Vanda

  Balsavau net kelis kartus už savo pasirinktą kandidatą.. Taip norėjau tai ką man dabar daryti, ar eiti išpažinties, ar be atleidimo galėsiu toliau gyventi.

 • Vanda

  Tikriausiai bus išrinktas Laužikas nes tik jis labiausiai panašus į ožį

 • Vandai

  Ko siekei balsuodama už tą patį kandidatą kelis kartus? Visiems meluodama ir sukčiaudama ji virš visų iškelti. ar pati apsimeluoti, kad jis geriausas. Bobos protelis, o sunčiaut geba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasieniečiai įsigijo naują patrulinį laivą ir tris katerius

Klaipėdoje pristatomi naujas patrulinis pasieniečių laivas „Gintaras Žagunis“ ir trys kateriai. Patrulinį laivą „Gintaras Žagunis“ pastatė Estijos bendrovė „Baltic Workboats Shipyard“. Jis kainavo beveik 3,9 mln. eurų. ES lėšomis finansuota 90 proc. šios sumos, kita dalis – Lietuvos biudžeto. Puoselėjant istorinę atmintį ir VSAT tradicijas, laivui suteiktas pirmo po Nepriklausomybės atkūrimo tarnybos metu 1991 m. žuvusio Lietuvos pasieniečio Gintaro Žagunio vardas. Pakrančių patrulinio laivo „Gintaras Žagunis“ paskirtis – valstybės sienos apsauga teritorinėje jūroje bei Kuršių mariose. Taip pat jis galės

Orai: savaitgalį bus kritulių

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad artėjantį savaitgalį šalčių nebus, tačiau kai kur kris gausūs krituliai. Lapkričio 25 d., penktadienį, įdienojus temperatūra sieks nuo 2 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Lapkričio 26 d., šeštadienį, naktį bus niūrūs ir darganoti orai. Vietomis, daugiausia šiaurinėje šalies pusėje, numatomi krituliai, daugiausia sniegas. Kai kur plikledis vis dar laikysis, o kai kur formuosis naujas.  Pietiniuose rajonuose galimas rūkas. Dvelks vos juntamas nepastovios krypties vėjas. Žemiausia temperatūra šią naktį sieks nuo 4 laipsnių šalčio iki 1

Iš pašto ženklų sukurtas Jono Basanavičiaus portretas perduotas Signatarų namams

Lietuvos nacionalinio muziejaus Signatarų namų lankytojai nuo šiol galės grožėtis ir didžiausia šalyje mozaika iš pašto ženklų, kurioje įamžintas daktaras Jonas Basanavičius. Menininkės Jolitos Vaitkutės sukurtą kūrinį signataro gimtadienio išvakarėse, lapkričio 22 d., perdavė Lietuvos paštas. Būtent jo iniciatyva prieš penkerius metus ir buvo nuspręsta tokiu būdu įamžinti J. Basanavičiaus atminimą ir paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Paveikslas keliavo po Lietuvą Originaliu būdu pagaminta, iš pašto ženklų sudėliota Jono Basanavičiaus mozaika per valstybės atkūrimo šimtmetį keliavo po visą Lietuvą ir

Aplinkosaugininkai Šilutės sendaikčių parduotuvėje rado vilko galvos iškamšą

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai pažeidėjus dažnai išaiškina vykdydami reidus turguose ar kitose prekybos vietose. Šįkart Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai nustatė asmenį, neteisėtai pardavinėjusį vilko galvos iškamšą. Aplinkosaugininkai nuolat vykdo Prekybos laukiniais gyvūnais, jų dalimis arba gaminiais iš jų kontrolę. Išaiškintam asmeniui Šilutėje, sendaikčių parduotuvėje, už neteisėtai pardavinėjamą vilko galvos iškamšą gresia bauda nuo 30 iki 300 eurų. „Vis dar pasitaiko atvejų, kai asmenys prekiauja laukinių gyvūnų dalimis ar jų gaminiais neturėdami teisėtą įsigijimą patvirtinančio dokumento. Todėl įspėjame, kad

Taip pat skaitykite