Ką rinka siūlo dovanoti įmonėms?

Jei nežinote, ką padovanoti įmonėms, nenusiminkite, į šį klausimą jums atsakys visagalis internetas. O ten skelbiama, kad teikiant verslo dovanas svarbu įsidėmėti: jos neturėtų būti nei per brangios, nei per pigios, kad jas gavusieji nepasijustų įsipareigoję dėl tokių dovanų, ir juo labiau įžeisti dėl galimo jų menkavertiškumo.

Šių nesklandumų išvengti padeda gardžios valgomos dovanos, nes jos tikrai maloniai nuteiks jų gavėjus.

Kodėl valgomos dovanos labai aktyviai veržiasi į madą?

Mūsų šalies piliečiai yra visame pasaulyje pagarsėję smaguriai. Mums didžiausias malonumas siejasi su gardžiu ir nebūtinai itin sveiku maistu. Todėl ir valgomos dovanos užima garbingą vietą tarp pagrindinių vyraujančių madų.

Valgomos dovanos pelnytai yra naudojamos palaikyti geriems santykiams tarp verslo partnerių.

Ką gero galima pasakyti apie valgomų dovanų turinį ir jų pateikimo formą?

Gera žinia ta, kad gardžiosios dovanos yra sudarytos iš sveikų ir kokybiškų sertifikuotų maisto produktų. Jos atrodo labai patraukliai nes būna sudėtos į nepriekaištingos išvaizdos talpias dėžutes arba meistriškų pynėjų pintas pintines. Jau vien tai gardiesiems produktams emociškai prideda dar daugiau skanumo. Todėl tokios rūšies dovanos jas gavusiems neabejotinai suteikia tikro džiaugsmo ir ypatingai malonių emocinių išgyvenimų. Ypač daug džiaugsmo tokios dovanos suteiktų partneriams iš užsienio, be to, jos labai vykusiai reprezentuotų ir mūsų šalį.

Koks būna gardžiųjų dovanų racionas?

Gardžiųjų dovanų racione rasite visko: ir gurmaniškas užtepėles, ir tradicinį lietuvišką eglutės formos šakotį, ir medžioklės bei žūklės trofėjų patiekalus. Visi jie pasižymi išskirtiniu kvapnumu ir gardumu, juos drąsiai galima pavadinti mūsų gomurio svajone.

Kurie saldūs gaminiai valgomų dovanų sąraše užima ypatingą vietą?

Ypatingą vietą valgomų dovanų sąraše užima saldieji patiekalai ir gėrimai, tarp kurių Damasko rožių žiedų ir šaltalankių arbatos, brandintas obuolių sūris, moliūgų cukatos su svarainių sirupu, apelsinų džemas su cinamonu, grybo formos meduoliai, riešutainis su spanguolėmis, lazdyno riešutai su baltuoju šokoladu, apelsinais jūros druska, sūdyti migdolai su apelsinų skonio juoduoju šokoladu ir kt.

O kas nuostabiausia, visas šias gardžiąsias dovanas galima užsisakyti internetu. Tad pirmyn į gardų ir saldų rytojų!

pr2022/202

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėjant Klaipėdos metams atgyja Mažosios Lietuvos muzikinės tradicijos

Šių metų spalio–lapkričio mėnesiais Šilutės kultūros ir pramogų centras įgyvendino projektą „Muzikos ir bendruomeniškumo sintezė“. Artėjant Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos sukakčiai, kilo idėja įprasminti Klaipėdos krašto kultūrinį–muzikinį palikimą, surengiant mokymus, kuriuose būtų ne tik pristatytas unikalus Mažosios Lietuvos muzikinio palikimo lobynas, bet ir surengtas praktinis kūrybinis mokymų ciklas.  Buvo parengta bei pristatyta chorinės ir instrumentinės muzikos programa. Šiuo projektu buvo siekiama sustiprinti mėgėjų meno bendruomenių kompetencijas, ugdyti bendruomeniškumą, plėsti kultūrinį akiratį ir gerosios patirties sklaidą tarp kolektyvų narių ir

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami. Gruodžio 6 d. vakare namuose Lauko g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1968 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policija tiria lapkričio 25 d. vėlaus vakaro įvykį, kai Statybininkų g., Šilutėje,  neblaivus (0,88 prom.) vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (1,32 prom.) vyrui, gim. 1963 m. Gruodžio 6 d. naktį iš vyro, gim. 1982 m., namų Laisvės al., Šilutėje, moteris, gim. 1985

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamos korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje. Vakar (gruodžio 6 d.) sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti dviejų privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo. Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai. Vakar atliktos kratos Šilutės r. savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

Šių metų Laisvės premija paskirta Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui

Seimas nusprendė šių metų Laisvės premiją skirti Rusijos invazijai besipriešinančios Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui. V. Zelenskis – kovos už laisvę priešakyje „Šiandien Ukraina yra europietiška demokratinė valstybė, priversta kovoti už savo teritorijos, kultūros ir žmonių išlikimą, o taip pat ir už mūsų visų laisvę. Todėl Laisvės premijos komisija šių metų Laisvės premiją siūlo skirti Ukrainos prezidentui už jo ir visos ukrainiečių tautos nuopelnus kovoje dėl nepriklausomybės, laisvės bei demokratijos Rusijos karinės agresijos akivaizdoje“, – antradienį sakė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Taip pat skaitykite