Ką galima nuveikti už 24 milijonus litų?

Šilutės miesto integruotos teritorijos plėtros 2014-2020 m. programai numatyta skirti 24 milijonus litų. Sudaryta speciali darbo grupė iki rugsėjo 22 d. įpareigota parengti siūlymus, kaip šias lėšas panaudoti. Darbo grupės dalis, atsakinga už Šilutės miesto stadiono ir jo prieigų viešosios infrastruktūros rekonstrukciją, išklausė naujausią informaciją, jos nariai pasikeitė nuomonėmis ir pasiūlymais, tačiau galutinių pasiūlymų dar nesuformulavo.

Už Šilutės miesto stadiono ir jo prieigų viešosios infrastruktūros rekonstrukciją atsakingi darbo grupės nariai išklausė naujausią informaciją, pasikeitė nuomonėmis, tačiau galutinių pasiūlymų dar nepateikė.

Miškovalos projektas
Pasiūlymus dėl Šilutės miesto infrastruktūros plėtros rengia trys darbo grupės komandos. Viena teikia siūlymus dėl Šilokarčemos kvartalo, kita – dėl miesto centro, o posėdžiavusi šį kartą – dėl Šilutės stadiono ir jo prieigų viešosios infrastruktūros rekonstrukcijos. Šiai grupei vadovaujantis vicemeras Algirdas Balčytis sakė, kad turime mokytis iš klaidų ir naują paramos etapą pasitikti pasirengę, turėdami iš anksto parengtus projektus.
Susitikimo pradžioje Savivaldybės gamtosaugininkas Remigijus Rimkus informavo, kad Aplinkos ministerija pritarė Šilutės miesto vidinės miškovaldos projektui. Tai atveria galimybes sutvarkyti apie 69 ha teritoriją Šilutėje, Traksėdžiuose, Pagryniuose rengiant rekreacinius objektus, atveriant prieigas prie gamtos paminklų, valant ir tvarkant miškus.
Planavimo ir plėtros skyriaus vyriausiasis specialistas Romualdas Ambrulaitis vardijo dokumentus, kuriais jau dabar galima remtis, jis sakė, kad, be labai svarbaus infrastruktūros raidai miškovaldos projekto, jau parengta galimybių studija, istoriniai bei dendrologiniai tyrimai ir trys techniniai projektai.
Poilsiui ir laisvalaikiui
Planuojama kurti parkus su rekreacinėmis ir laisvalaikio zonomis, tiesti dviračių ir pėsčiųjų takus, Šyšos salos teritoriją pritaikyti laisvalaikiui ir kultūrinei veiklai. Šyšos upės suformuotai salai teko ypač daug dėmesio. Kalbėta, kad čia būtų galima rengti lauko estradą renginiams, kurie, nesant kitos patogios vietos, šiuo metu vyksta Šilutės prieplaukoje. Čia esą galėtų rastis teniso kortai, riedutininkų aikštelės, šunų vedžiojimo vieta.
Tarybos narys Saulius Stankevičius siūlė mąstyti apie galimybę saloje statyti amfiteatrą, panašų į jau esantį Juknaičiuose, tik didesnį. Tai būtų nelabai brangus statinys.
Darbo grupėje esantys sporto organizacijų vadovai Aivaras Lileikis ir Dainius Gricevičius prabilo apie miesto stadiono rekonstrukciją. Ten reikėtų sutvarkyti antrąją aikštę, joje patiesti dirbtinę dangą bei lengvajai atletikai pritaikytą įrangą – atitvertus šuolių bei metimo sektorius, bėgimo takus. Verkiant reikia remonto ir daug metų netvarkytam ir jau 10 nešildomam prie stadiono esančiam administraciniam pastatui. Jie sakė, kad stadioną nuolat lanko apie 200 vaikų, treniruojasi miesto futbolo komanda, laisvalaikiu susirenka pasportuoti miestiečiai.
Tokie siūlymai netinka
Sportininkų entuziazmą aptemdė Planavimo ir plėtros skyriaus vedėjas Remigijus Budrikas, priminęs, kad iš aptariamo projekto netinka finansuoti stadiono rekonstrukciją… Tam reikėtų ieškoti lėšų iš kitų finansavimo šaltinių. Dabar galima kalbėti tik apie stadiono prieigų tvarkymą. „Suprantama, nerenovuoto stadiono palikti negalima, tik tuos darbus reikės įtraukti į kitą projektą“, – aiškino R. Budrikas.
Vicemeras A. Balčytis užsiminė, kad stadiono renovavimui planuojama surasti 2,3 milijono Lt. Galutinius savo siūlymus darbo grupė turi pateikti iki rugsėjo 22 dienos, t. y. iki ateinančio pirmadienio, tačiau kol kas jų nėra…

Vaidotas VILKAS

Hits: 41

2 komentarai

 • + septyni = 9

  Šilutės miesto integruotos teritorijos plėtros 2014-2020 m. programai numatyta skirti 24 milijonus litų.

  Sočiai. Užtektų kiekviename viešame tualete pasirūpinti popieriumi

 • + septyni = 9

  Šūdą mala.

  Vicemeras A. Balčytis užsiminė, kad stadiono renovavimui planuojama surasti 2,3 milijono Lt. Galutinius savo siūlymus darbo grupė turi pateikti iki rugsėjo 22 dienos, t. y. iki ateinančio pirmadienio, tačiau kol kas jų nėra…

  Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Koronaviruso infekcijos statistika: 1113 nauji susirgimai, 14 žmonių mirė

Lietuvoje praėjusią parą, balandžio 20-ąją, ištyrus 11913 ėminių, koronaviruso infekcija patvirtinta 1113 žmonių, mirė 14 žmonių, skelbia Statistikos departamentas. Nuo pandemijos pradžios bendras COVID-19 užsikrėtusiųjų skaičius šalyje pasiekė 236533. Per praėjusią parą COVID-19 infekcija pražudė 14 žmonių. Jų amžius buvo nuo 30 iki 99 metų. Bendras šalies mirčių skaičius nuo COVID-19 – 3802. Kaip skelbia Statistikos departamentas, naujų atvejų skaičius per 14 dienų, tenkantis 100 000 gyventojų, Lietuvoje trečiadienio rytą siekia 515,9 atvejo. Pastarųjų 7 dienų naujų atvejų vidurkis parai

Nepritarta siūlymui Sausio 13-ąją paskelbti nedarbo diena

Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas trečiadienį vienbalsiai nepritarė siūlymui Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, paskelbti nedarbo diena. Komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė sakė, kad per 30 metų nusistovėjo tradicijos, kaip šalyje minima ši diena, o įvedus laisvadienį jos nutrūktų. „Tradicijos labai gyvos su žvakelių degimu languose, su paskaitomis, su liudininkų atsiminimais, specialiomis pamokomis. Jei padarytume laisvadienį, šita tradicija nutrūktų“, – komiteto posėdyje trečiadienį sakė M. Lingė. Jis akcentavo, kad žiūrint iš ekonominio taško, Lietuva išsiskiria kaip viena daugiausiai laisvadienių turinčių

Apgavikai rašo laiškus…

„Luminor“ bankas perspėja, jog kai kurie banko klientai balandžio 20 dieną gavo melagingus elektroninius laiškus, kurie neva  siunčiami banko vardu. Šiuose laiškuose pridedamas ir mokėjimo pranešimas, neva išduotas paties kliento prašymu. Laiškai siunčiami kartu su prisegtu dokumentu, kurio pavadinimas – „Luminor_bankas_Mokejimas_pdf.iso.txt“. Šiame dokumente yra kenkėjiška programa, kurios tikslas yra išgauti konfidencialius klientų duomenis. Banko sukčiavimo prevencijos ekspertai perspėja klientus jokiu būdu neatidaryti šio laiško priedo. Jeigu dokumentas buvo atidarytas, rekomenduojame nedelsiant susisiekti su savo IT saugos specialistais, kad jie patikrintų,

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Taip pat skaitykite