Ką bendras horoskopas sako apie 12 Zodiako ženklų?

Horoskopas išskiria 12 Zodiako ženklų, kurių kiekvienam yra būdingos tam tikros konkrečios savybės. Visi šie ženklai taip pat yra skirstomi į keturias stichijas: Ugnies ženklams priskiriami Avinas, Liūtas ir Šaulys, Žemės ženklams –  Jautis, Mergelė ir Ožiaragis, Oro ženklams – Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis, o Vandens ženklams – Vėžys, Skorpionas ir Žuvys.

Ugnies ženklai (Avinas, Liūtas ir Šaulys)

Ugnies ženklų atstovai yra labai ugningi, aktyvūs, nepriklausomi ir nebijantys imtis iniciatyvos. Avinas, Liūtas ir Šaulys yra pasiryžę kovoti už tai, kas jiems yra svarbu. Jie nepaiso savo kelyje pasitaikančių kliūčių ir visada yra pasirengę ryžtingai žengti į priekį. Ugnies stichijai priklausantys ženklai yra labai drąsūs, draugiški, entuziastingi ir labai mėgstantys nuotykius. Jie nebijo demonstruoti savo jausmų. Kartais šių ženklų atstovai yra pernelyg nekantrūs ir karštakošiai, kurie nevengia kitiems nurodinėti, kaip jie turėtų pasielgti.

Žemės ženklai  (Jautis, Mergelė ir Ožiaragis)

Horoskopas Žemės ženklus įvardija kaip labai praktiškus ir mėgstančius ramybę. Jaučiui, Mergelei ir Ožiaragiui labai svarbu jausti tvirtą pagrindą po kojomis, todėl šių ženklų atstovai didelę reikšmę teikia materialinėms gėrybėms. Žemės ženklų atstovai yra labai pragmatiški ir atsargūs, protingi ir konservatyvūs. Šių ženklų atstovai nevengia sunkaus darbo ir neretai yra linkę į darboholizmą. 

Jaučio, Mergelės ir Ožiaragio ženklo atstovų galvose nuolat verda nauji sumanymai, kuriuos šių ženklų atstovai dega nekantrumu kuo greičiau įgyvendinti. Žemės ženklų atstovai neskrajoja padebesiais, ir visuomet yra pasirengę kaip reikiant paplušėti.

Oro ženklai (Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis)

Kaip teigia horoskopas, Oro ženklo atstovai yra intelektualūs ir gana nepastovūs. Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis turi nuolat rinktis iš kelių galimybių, ir tą jiems padaryti tikrai ne visada yra paprasta. Nors šių ženklų atstovai labai mėgsta bendrauti, tačiau jie gali nieko nepasakę tiesiog nutraukti bendravimą su juos supykdžiusiais žmonėmis. Dvynių, Svarstyklių ir Vandenio ženklų atstovai yra labai intelektualūs, ir būtent tai jiems padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Oro stichijos atstovų norai gali labai greitai pasikeisti, todėl kartais jiems yra sunku užbaigti pradėtus darbus. Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis mėgsta būti kitų žmonių apsuptyje, tačiau ateina laikas, kada ir jiems prireikia ramybės.

Vandens ženklai (Vėžys, Skorpionas ir Žuvys)

Vandens ženklų atstovai yra labai jautrios prigimties žmonės, kuriems yra ypač svarbus emocinis saugumas. Vėžys, Skorpionas ir Žuvys pasižymi labai lakia vaizduote ir puikiai išvystyta intuicija, todėl visa tai padeda jiems paprasčiau išspręsti įvairias problemas ir išvengti galimų nelaimių. Šių ženklų atstovai gana dažnai skrajoja padebesiais, todėl kartais jiems yra sunku susikaupti ir atlikti tam tikras patikėtas užduotis. Vandens ženklai yra labai empatiški, todėl kiti žmonės gana dažnai prašo juos išklausyti.

pr2022/132 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasieniečiai įsigijo naują patrulinį laivą ir tris katerius

Klaipėdoje pristatomi naujas patrulinis pasieniečių laivas „Gintaras Žagunis“ ir trys kateriai. Patrulinį laivą „Gintaras Žagunis“ pastatė Estijos bendrovė „Baltic Workboats Shipyard“. Jis kainavo beveik 3,9 mln. eurų. ES lėšomis finansuota 90 proc. šios sumos, kita dalis – Lietuvos biudžeto. Puoselėjant istorinę atmintį ir VSAT tradicijas, laivui suteiktas pirmo po Nepriklausomybės atkūrimo tarnybos metu 1991 m. žuvusio Lietuvos pasieniečio Gintaro Žagunio vardas. Pakrančių patrulinio laivo „Gintaras Žagunis“ paskirtis – valstybės sienos apsauga teritorinėje jūroje bei Kuršių mariose. Taip pat jis galės

Orai: savaitgalį bus kritulių

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad artėjantį savaitgalį šalčių nebus, tačiau kai kur kris gausūs krituliai. Lapkričio 25 d., penktadienį, įdienojus temperatūra sieks nuo 2 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Lapkričio 26 d., šeštadienį, naktį bus niūrūs ir darganoti orai. Vietomis, daugiausia šiaurinėje šalies pusėje, numatomi krituliai, daugiausia sniegas. Kai kur plikledis vis dar laikysis, o kai kur formuosis naujas.  Pietiniuose rajonuose galimas rūkas. Dvelks vos juntamas nepastovios krypties vėjas. Žemiausia temperatūra šią naktį sieks nuo 4 laipsnių šalčio iki 1

Iš pašto ženklų sukurtas Jono Basanavičiaus portretas perduotas Signatarų namams

Lietuvos nacionalinio muziejaus Signatarų namų lankytojai nuo šiol galės grožėtis ir didžiausia šalyje mozaika iš pašto ženklų, kurioje įamžintas daktaras Jonas Basanavičius. Menininkės Jolitos Vaitkutės sukurtą kūrinį signataro gimtadienio išvakarėse, lapkričio 22 d., perdavė Lietuvos paštas. Būtent jo iniciatyva prieš penkerius metus ir buvo nuspręsta tokiu būdu įamžinti J. Basanavičiaus atminimą ir paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Paveikslas keliavo po Lietuvą Originaliu būdu pagaminta, iš pašto ženklų sudėliota Jono Basanavičiaus mozaika per valstybės atkūrimo šimtmetį keliavo po visą Lietuvą ir

Aplinkosaugininkai Šilutės sendaikčių parduotuvėje rado vilko galvos iškamšą

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai pažeidėjus dažnai išaiškina vykdydami reidus turguose ar kitose prekybos vietose. Šįkart Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai nustatė asmenį, neteisėtai pardavinėjusį vilko galvos iškamšą. Aplinkosaugininkai nuolat vykdo Prekybos laukiniais gyvūnais, jų dalimis arba gaminiais iš jų kontrolę. Išaiškintam asmeniui Šilutėje, sendaikčių parduotuvėje, už neteisėtai pardavinėjamą vilko galvos iškamšą gresia bauda nuo 30 iki 300 eurų. „Vis dar pasitaiko atvejų, kai asmenys prekiauja laukinių gyvūnų dalimis ar jų gaminiais neturėdami teisėtą įsigijimą patvirtinančio dokumento. Todėl įspėjame, kad

Taip pat skaitykite