Ką bendras horoskopas sako apie 12 Zodiako ženklų?

Horoskopas išskiria 12 Zodiako ženklų, kurių kiekvienam yra būdingos tam tikros konkrečios savybės. Visi šie ženklai taip pat yra skirstomi į keturias stichijas: Ugnies ženklams priskiriami Avinas, Liūtas ir Šaulys, Žemės ženklams –  Jautis, Mergelė ir Ožiaragis, Oro ženklams – Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis, o Vandens ženklams – Vėžys, Skorpionas ir Žuvys.

Ugnies ženklai (Avinas, Liūtas ir Šaulys)

Ugnies ženklų atstovai yra labai ugningi, aktyvūs, nepriklausomi ir nebijantys imtis iniciatyvos. Avinas, Liūtas ir Šaulys yra pasiryžę kovoti už tai, kas jiems yra svarbu. Jie nepaiso savo kelyje pasitaikančių kliūčių ir visada yra pasirengę ryžtingai žengti į priekį. Ugnies stichijai priklausantys ženklai yra labai drąsūs, draugiški, entuziastingi ir labai mėgstantys nuotykius. Jie nebijo demonstruoti savo jausmų. Kartais šių ženklų atstovai yra pernelyg nekantrūs ir karštakošiai, kurie nevengia kitiems nurodinėti, kaip jie turėtų pasielgti.

Žemės ženklai  (Jautis, Mergelė ir Ožiaragis)

Horoskopas Žemės ženklus įvardija kaip labai praktiškus ir mėgstančius ramybę. Jaučiui, Mergelei ir Ožiaragiui labai svarbu jausti tvirtą pagrindą po kojomis, todėl šių ženklų atstovai didelę reikšmę teikia materialinėms gėrybėms. Žemės ženklų atstovai yra labai pragmatiški ir atsargūs, protingi ir konservatyvūs. Šių ženklų atstovai nevengia sunkaus darbo ir neretai yra linkę į darboholizmą. 

Jaučio, Mergelės ir Ožiaragio ženklo atstovų galvose nuolat verda nauji sumanymai, kuriuos šių ženklų atstovai dega nekantrumu kuo greičiau įgyvendinti. Žemės ženklų atstovai neskrajoja padebesiais, ir visuomet yra pasirengę kaip reikiant paplušėti.

Oro ženklai (Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis)

Kaip teigia horoskopas, Oro ženklo atstovai yra intelektualūs ir gana nepastovūs. Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis turi nuolat rinktis iš kelių galimybių, ir tą jiems padaryti tikrai ne visada yra paprasta. Nors šių ženklų atstovai labai mėgsta bendrauti, tačiau jie gali nieko nepasakę tiesiog nutraukti bendravimą su juos supykdžiusiais žmonėmis. Dvynių, Svarstyklių ir Vandenio ženklų atstovai yra labai intelektualūs, ir būtent tai jiems padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Oro stichijos atstovų norai gali labai greitai pasikeisti, todėl kartais jiems yra sunku užbaigti pradėtus darbus. Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis mėgsta būti kitų žmonių apsuptyje, tačiau ateina laikas, kada ir jiems prireikia ramybės.

Vandens ženklai (Vėžys, Skorpionas ir Žuvys)

Vandens ženklų atstovai yra labai jautrios prigimties žmonės, kuriems yra ypač svarbus emocinis saugumas. Vėžys, Skorpionas ir Žuvys pasižymi labai lakia vaizduote ir puikiai išvystyta intuicija, todėl visa tai padeda jiems paprasčiau išspręsti įvairias problemas ir išvengti galimų nelaimių. Šių ženklų atstovai gana dažnai skrajoja padebesiais, todėl kartais jiems yra sunku susikaupti ir atlikti tam tikras patikėtas užduotis. Vandens ženklai yra labai empatiški, todėl kiti žmonės gana dažnai prašo juos išklausyti.

pr2022/132 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tradicinėje Vydūno atminimo konferencijoje dėmesys skirtas karo tematikai

Rugpjūčio 4 dieną įvykusioje konferencijoje „Vydūnas: kada karų nebebus“ daug dėmesio skirta karo tematikai, jo kilimo priežasčių apžvalgai ir pan. Tema pasirinkta neatsitiktinai – Mažosios Lietuvos šviesuolis, filosofas Vydūnas šiai temai skyrė taip pat nemažai dėmesio. Vydūno vardu pavadintoje Pagėgių bibliotekoje kasmet tradiciškai buriasi šio šviesuolio idėjas vertinantys ar propaguojantys entuziastai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Rugpjūčio pirmąją savaitę Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka bei Vydūno draugija organizuoja konferenciją, kurios metu aptariami svarbiausi per pastaruosius metus nuveikti

Norinčių modernizuoti savo individualų namą iš Šilutės rajono – tik 32

Šiemet paraiškų gauti finansavimą už gyvenamųjų namų (vieno ar dviejų butų) modernizavimą skaičius išaugo bene dvigubai. APVA gavo beveik 1300 paraiškų už daugiau kaip 11 mln. eurų. Iš Aplinkos ministerijos administruojamos Klimato kaitos programos lėšų šiai priemonei skirta 10 mln. eurų. „Kalbant apie šio kvietimo rezultatus, pirmiausia džiugina beveik dvigubai išaugęs paraiškų skaičius – praėjusio kvietimo metu buvo gautos 653 paraiškos. Vertinant pastarųjų trijų metų kvietimų rezultatus, tendencijos panašios – norinčių modernizuoti savo individualų namą gyventojų skaičius kasmet auga“, –

Tarptautinė tautos diena      

Rugpjūčio 9 d. minima Tarptautinė pasaulio vietinių tautų diena. 1992 m. rugpjūčio 9 d. pirmą kartą įvyko tautų darbo grupių susirinkimas dėl žmonių teisių apsaugos. Tarptautinę tautos dieną paskelbė minėtina diena Jungtinių tautų organizacija 1994 m. gruodžio 23 d. Ši diena skirta ginti vietinių tautų – čiabuvių teises. Čiabuviai, dar vadinami aborigenais, autochtonais – tai senieji vietiniai tam tikros vietovės žmonės, tebegyvenantys arba gyvenę toje teritorijoje iki dabartinių gyventojų įsikūrimo. Čiabuvių bendruomenės laikosi savitų tradicijų, išsiskiria iš visos visuomenės. Tokios

Už pareigūnų žeminimą socialiniuose tinkluose gresia baudos

Policijos pareigūnai, dirbdami savo darbą, sulaukia ne tik šiltų padėkos žodžių. Vis dar pasitaiko drąsuolių, nevengiančių įžeidinėti pareigūnus. Antai socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Kur stovi trikojis Šilutėje“ buvo patalpinti du įrašai, žeminantys policijos pareigūnus. Labai drąsi 27-erių socialinių tinklų lankytoja ir iškalbingas 59-erių vyriškis savo veiksmais įžeidė ne tik policijos pareigūnų garbę ir orumą, bet ir padarė administracinius nusižengimus, numatytus Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 508 straipsnyje (Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas). Už

Taip pat skaitykite