Joninių savaitgalio pramogos Pagėgių krašte

Yra metuose stebuklinga naktis, kurios Lietuvoje visi laukia – tai pati trumpiausia naktis metuose. Pramogauti kviečiame į Pagėgių kraštą. Čia įdomios veiklos sau ras kiekvienas!

Trumpiausios nakties rytą pradėsime festivalio „Atviri vasarvidžiui Mažosios Lietuvos dvarai“ veiklomis (nuo 11.00 val.) – Rambyno regioninio parko lankytojų centre turėsite galimybę sužinoti ir pamatyti, kaip atsiranda kanklės, susipažinti su Mažosios Lietuvos etnografinio regiono tradicijomis, paskanauti vofelių, tijos ar kafijos.

Po puikios edukacinės popietės 20.00 val. visų lauksime unikalioje, autentiškumą  išlaikiusioje 138-ojie Joninių šventėje ant Rambyno kalno „Rambynas. Joninės Mažojoje Lietuvoje“. Šalia tradicinių šventės akcentų, netrūks ir naujų meninių šventės išraiškos priemonių: svečiuosis Ernstas Šumanas (Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas Egidijus Bavikinas) bei Ieva Simonaitytė (aktorė Virginija Kochanskytė).

Šventėje bus gausu muzikos garsų, šokio žingsnelių bei vaidybos elementų.

Neatsiejama Joninių šventės dalis – Joninių laužo uždegimas bei naktišokiai. Žinoma, naktišokiai su legendine muzikos grupe „Nerija“!

Po aktyvios Joninių nakties, birželio 24 d. 11.30 val. kviečiame į Vilkyškius. Vilkyškių dvare prie „Istorijos inkubatoriaus“ sužinosite kai ką įdomaus ir naudingo! Atsipūsti nuo informacijos 12.00 val. keliausime į Vilkyškių evangelikų liuteronų bažnyčią, kurioje vyks koncertas „Šv. Jono nakties palytėti“.

Birželio 24 d. vakarop pratęsime festivalio „Atviri vasarvidžiui Mažosios Lietuvos dvarai“ veiklas. Nuo 16.00 val. Jūsų lauks linksmybės Šereiklaukio dvare – edukacinis žoliavimas, dvaro pavakariai, Klaipėdos varinių pučiamųjų kvinteto ir solistės Beatos Ignatavičiūtės koncertas.

  • Organizatorius – Pagėgių savivaldybės kultūros centras.
  • Joninių šventę finansuoja – Lietuvos kultūros taryba; Pagėgių savivaldybė.
  • Festivalis „Atviri vasarvidžiui Mažosios Lietuvos dvarai“ organizuojamas įgyvendinant 2014 – 2020 metų Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos projekto ,,Dvarų paveldo vertės didinimas per turizmo plėtros priemones Pietų Baltijos regiono kaimo vietovėse” Nr. STHB.02.01.00-DE-0140/17 17 (Pagėgių savivaldybės kultūros centras teikia organizavimo paslaugą).

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip vykdomos biuro darbuotojų bei IT specialistų atrankos?

Šiandieną daugelyje organizacijų darbuojasi biuro darbuotojai bei IT specialistai. Ar žinote, kaip yra vykdoma jų paieška? Kaip vykdoma biuro darbuotojų paieška? Darbuotojų paieška yra vykdoma etapais. Pirmasis etapas yra susijęs su būsimo darbdavio poreikių išgryninimu. Pokalbių metu yra išsamiai aptariama, kokių darbuotojų yra ieškoma, kokie kompetencijų ir kitų savybių reikalavimai jiems yra keliami, panašūs klausimai. Šis etapas yra labai svarbus, nes tik tiksliai žinant, ko ieškoma, galima tai rasti. Išsiaiškinus realius būsimo darbdavio poreikius, išorės specialistai atlieka siūlomo darbo bei

Kaip išsirinkti ir priderinti rankinę prie savo aprangos?

Gerai pasirinkta rankinė gali būti ne tik funkcionali, bet ir stilinga! Sužinokite daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir išsirinkite tinkamiausią rankinę. Stilinga rankinė – nepakeičiama spintos dalis Stilinga ir tinkamo dydžio moteriška rankinė gali ne tik pagerinti jūsų stilių, bet ir padėti su savimi visada turėti svarbiausius daiktus. Žinoma, kartais išsirinkti rankinę gali būti gana sudėtinga užduotis, nes galite rasti tokią daugybę įvairiausių stilių, dydžių ir modelių! Dėl to naudinga sužinoti daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir apie geriausius rankinių

Daiktai, be kurių neišsiversite virtuvėje

Yra tiek daug keistų dalykų, kuriais galite užpildyti savo virtuvės stalčius ir spinteles. Kai kurie yra tiesiog nenaudingi, bet kai kurie tikrai yra gana geri pirkiniai, pavyzdžiui, vienkartiniai rankšluoščiai. Štai kelių dalykų, be kurių negalime išsiversti savo virtuvėje, sąrašas. Matavimo šaukštai Kai kepate, daugumoje receptų labai svarbu tiksliai išmatuoti ingredientus. Daug kartų gaminio cheminė sudėtis grindžiama tiksliais skirtingų ingredientų santykiais, o rezultatai gali būti ne tokie puikūs, jei viską sujauksite ir tik sumesite produktus. Todėl kepdami visada naudokite matavimo šaukštus.

Gydomasis masažas. Kada jis reikalingas?

Masažas – tai kombinuotas mechaninis ir refleksinis poveikis audiniams ir organams trinties, spaudimo, vibracijos pavidalu, kuris atliekamas tiesiai ant žmogaus kūno paviršiaus tiek rankomis, tiek specialiais prietaisais, siekiant gydomojo ar kito poveikio. Kada gydomasis masažas yra reikalingas? Kodėl masažas naudingas kiekvienam žmogui? Sveikam žmogui masažas gali padėti palaikyti raumenų tonusą, malšinti patinimą ir nuovargį. O jei nerimaujama dėl nugaros ar kaklo skausmų, buvo traumos kojose ar rankose, tai, žinoma, masažas padės pagerinti raumenų ir sąnarių funkcines savybes. Trumpai tariant, kas

Taip pat skaitykite