Jaunatviškas žavesys su hialurono injekcijomis

Hialurono injekcijos, dar žinomos kaip filler‘iai – populiari kosmetinė procedūra, naudojama prarastai veido apimčiai ir putlumui atkurti arba pridėti. Šis procesas leidžia išlyginti veido odą, paslėpti raukšles ir ne tik. Hialurono rūgštis yra natūraliai organizme esanti medžiaga, kuri padeda išlaikyti drėgmę odoje ir dėl to ji džiugina jaunatviška išvaizda. Tačiau su amžiumi natūrali hialurono rūgšties gamyba organizme mažėja, todėl atsiranda raukšlių ir smulkių linijų. Be to, ne visų žmonių genetika yra vienoda, tad aktualios pasidaro ir hialurono injekcijos.

Kas yra hialurono injekcijos?

Hialurono injekcijos – tai nechirurginė kosmetinė procedūra, kurio metu iš hialurono rūgšties pagaminta, į gelį panaši medžiaga įleidžiama po oda bei atkuria taip norimas jos savybes.

Injekcijos plona adata suleidžiamos į tikslines sritis, kur užpildo raukšleles, linijas ir net gana gilias raukšles. Rezultatas – lygesnė, skaistesnė, jaunatviškos išvaizdos oda. Rezultatas paprastai išsilaiko net kelis mėnesius.

Kokia yra tokių injekcijų nauda?

Hialurono injekcijos turi bent keletą gerai pastebimų privalumų:

  • Labai greitai pasiekiami rezultatai. Skirtingai nuo kitų kosmetinių procedūrų, hialurono injekcijų rezultatai matomi beveik iš karto. Dėl to injekcijas mėgsta tie, kurie visada nori atrodyti kuo geriau.
  • Nechirurginis atlikimas. Hialurono injekcijos yra nechirurginis procesas, o tai reiškia, kad nereikia reabilitacijos, tvarsčių, nėra didelių žaizdų ar kitų diskomfortą keliančių padarinių.
  • Minimalus diskomfortas. Tokios injekcijos suleidžiamos plona adata. Pačios injekcijos dažnai apibūdinamos kaip nedidelis suspaudimas, beveik nesukeliantis diskomforto ar skausmo.
  • Individualus pritaikymas. Hialurono injekcijos gali būti pritaikomos konkrečiam žmogui, konkrečioms odos sritims tam, kad būtų pasiektas norimas korekcijos lygis – nuo nežymaus iki ryškaus pokyčio.
  • Ilgalaikis rezultatas. Šių injekcijų rezultatai gali išlikti kelis mėnesius, t. y. gerokai ilgiau nei kitų kosmetinių procedūrų.

Ar man praverstų hialurono injekcijos?

Trumpai tariant, tai yra universaliai tinkamos kosmetinės procedūros, kuriuo galima spręsti įvairias kosmetines problemas. Geriausias būdas nustatyti, ar hialurono injekcijos jums tinka, – susitarti dėl konsultacijos su šioje srityje dirbančiais specialistais. Paprastai jas renkasi žmonės nuo 30 m. amžiaus, tačiau tai gali būti labai individualu.

pr2023/33

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Lietuvos bankas siūlo atsisakyti 1 ir 2 euro centų monetų. Kaip apvalintų kainas?

Lietuvos bankas (LB) siūlo atsisakyti 1 euro cento ir 2 euro centų monetų. Anot banko duomenų, nuo euro įvedimo Lietuvos gyventojai kas metus pameta apie trečdalį milijono tokių monetų. Pamestų cento monetų bendra vertė nuo euro įvedimo siekia 2,4 mln. eurų. Pasak Lietuvos banko Politikos, emisijos ir kontrolės skyriaus vyriausiosios specialistės Editos Lisinskaitės, šioms monetoms pakeisti ir tvarkyti Lietuvos valstybė kasmet išleidžia pusę milijono eurų. „Valstybė kasmet išleidžia po pusę milijono eurų šių monetų (kurių didžiąją dalį pametame) kaldinimui ir

Kaip sekėsi rinkimuose Klaipėdos regiono merams?

Klaipėdos regiono plėtros taryboje bus permainų. Joje dirbs ir buvusių, ir naujų merų, tarybų narių, o veikla prasidės patvirtinus galutinius rinkimų rezultatus. Žinoma, ir naujosioms politikų taryboms apsisprendus, ką jos deleguos į Regiono plėtros tarybą. Klaipėdos regiono plėtros taryboje svarstomi šių savivaldybių reikalai: Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Šilutės, Kretingos, Skuodo r., Neringos savivaldybių. Ilgas kelias per kopas Šis meras eina 50-uosius metus. Jis – iš anapus marių. Buvo žvejys-motoristas, kasininkas-inspektorius, miško darbininkas. Nuo 2013 metų – meras. Baigęs Klaipėdos

Priešgaisrinės tarnybos ZIL-ams – po 30 metų…

Šilutės rajono savivaldybės taryba svarstys jai pavaldžios Priešgaisrinės tarnybos praėjusių metų veiklos ataskaitą ir apsispręs, ar jai pritarus. Retai sulaukia dėmesio ši tarnyba, vadovaujama Dariaus Endzelio. Pasidomėkime ataskaita. Šilutės r. savivaldybės priešgaisrinė tarnyba įregistruota 2016 m. Tarnyba vykdo pirminius gelbėjimo darbus gaisrų ir katastrofų, gamybinių avarijų metu, teikia techninę pagalbą savivaldybės organizacijoms ir gyventojams ekstremalių situacijų atvejais. Tarnyba finansuojama iš valstybės ir savivaldybės biudžeto. Tarnyba yra pavaldi rajono savivaldybei, tačiau išvykusi į incidentą, ji tampa pavaldi Valstybinei priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai,

Nors rugsėjo 1-oji toli…

Šilutės rajono savivaldybės taryba kovo pabaigoje planuojamame posėdyje svarstys sprendimo projektą dėl švietimo įstaigų. Ketinama nustatyti  bendrojo ugdymo mokyklose, gimnazijose, Žemaičių Naumiesčio mokykloje-darželyje, Traksėdžių Šilojų mokykloje numatomą klasių skaičių, mokinių skaičių jose, priešmokyklinio ugdymo grupių skaičių ir vaikų skaičių jose, nurodant klasių jungimus. Mokyklų vadovai pateikė Švietimo ir kultūros skyriui numatomą mokinių ir klasių skaičių, priešmokyklinio ugdymo grupių ir vaikų skaičių jose 2023–2024 m. m., specialiųjų poreikių mokinių skaičių bendrojo ugdymo mokyklose. Pagal pateiktą informaciją bendrojo ugdymo ir Traksėdžių Šilojų

Taip pat skaitykite