Jaunatviškas žavesys su hialurono injekcijomis

Hialurono injekcijos, dar žinomos kaip filler‘iai – populiari kosmetinė procedūra, naudojama prarastai veido apimčiai ir putlumui atkurti arba pridėti. Šis procesas leidžia išlyginti veido odą, paslėpti raukšles ir ne tik. Hialurono rūgštis yra natūraliai organizme esanti medžiaga, kuri padeda išlaikyti drėgmę odoje ir dėl to ji džiugina jaunatviška išvaizda. Tačiau su amžiumi natūrali hialurono rūgšties gamyba organizme mažėja, todėl atsiranda raukšlių ir smulkių linijų. Be to, ne visų žmonių genetika yra vienoda, tad aktualios pasidaro ir hialurono injekcijos.

Kas yra hialurono injekcijos?

Hialurono injekcijos – tai nechirurginė kosmetinė procedūra, kurio metu iš hialurono rūgšties pagaminta, į gelį panaši medžiaga įleidžiama po oda bei atkuria taip norimas jos savybes.

Injekcijos plona adata suleidžiamos į tikslines sritis, kur užpildo raukšleles, linijas ir net gana gilias raukšles. Rezultatas – lygesnė, skaistesnė, jaunatviškos išvaizdos oda. Rezultatas paprastai išsilaiko net kelis mėnesius.

Kokia yra tokių injekcijų nauda?

Hialurono injekcijos turi bent keletą gerai pastebimų privalumų:

  • Labai greitai pasiekiami rezultatai. Skirtingai nuo kitų kosmetinių procedūrų, hialurono injekcijų rezultatai matomi beveik iš karto. Dėl to injekcijas mėgsta tie, kurie visada nori atrodyti kuo geriau.
  • Nechirurginis atlikimas. Hialurono injekcijos yra nechirurginis procesas, o tai reiškia, kad nereikia reabilitacijos, tvarsčių, nėra didelių žaizdų ar kitų diskomfortą keliančių padarinių.
  • Minimalus diskomfortas. Tokios injekcijos suleidžiamos plona adata. Pačios injekcijos dažnai apibūdinamos kaip nedidelis suspaudimas, beveik nesukeliantis diskomforto ar skausmo.
  • Individualus pritaikymas. Hialurono injekcijos gali būti pritaikomos konkrečiam žmogui, konkrečioms odos sritims tam, kad būtų pasiektas norimas korekcijos lygis – nuo nežymaus iki ryškaus pokyčio.
  • Ilgalaikis rezultatas. Šių injekcijų rezultatai gali išlikti kelis mėnesius, t. y. gerokai ilgiau nei kitų kosmetinių procedūrų.

Ar man praverstų hialurono injekcijos?

Trumpai tariant, tai yra universaliai tinkamos kosmetinės procedūros, kuriuo galima spręsti įvairias kosmetines problemas. Geriausias būdas nustatyti, ar hialurono injekcijos jums tinka, – susitarti dėl konsultacijos su šioje srityje dirbančiais specialistais. Paprastai jas renkasi žmonės nuo 30 m. amžiaus, tačiau tai gali būti labai individualu.

pr2023/33

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Prieš 93 metus – Didysis potvynis Kaune ir Vilniuje

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba nuolat skelbia ne tik orų prognozes, apžvalgas, bet ir primena įdomių istorijų. Šilutės krašte potvynis – nebe naujiena, bet prieš 93 metus vanduo sėmė ir Kauną, Vilnių. Meteo.lt primena, kad prieš 93 metus, 1931 m. balandžio viduryje, Kaune, kaip ir Vilniuje, vyko didelis potvynis.  Nors jį prognozavo VDU profesorius hidrologas Steponas Kolupaila, tačiau potvyniui nebuvo pasiruošta. Potvynis prasidėjo dar 1931 m. balandžio 13 d. vakarą, ledams pajudėjus, vanduo ėmė kilti, o labiausiai jis kilo balandžio 14-osios naktį.

Nauja virtuali paroda „Religinės knygos iš Mažosios Lietuvos“

LIMIS svetainėje paskelbta LEM virtuali paroda „Religinės knygos iš Mažosios Lietuvos“. Lietuvos etnografijos muziejaus religinių knygų rinkinyje saugomos lietuvininkų, evangelikų liuteronų religinės knygos, atspausdintos XIX a. pabaigoje ir XX a. pradžioje lietuvių kalba, gotišku šriftu įvairiose Mažosios Lietuvos ir kitose Vokietijos imperijos spaustuvėse. Tai – Biblijos, giesmynai, Mišių knygos, maldaknygės. Muziejininkai šias knygas įgijo iš vietinių gyventojų Šilutės, Klaipėdos rajonų apylinkėse, taip pat pirko iš kolekcionierių. Lietuvininkų religinių knygų rinkinys Lietuvos etnografijos muziejuje atskleidžia, kad Mažojoje Lietuvoje labiausiai paplito surinkimų

Kovas pasaulyje ir Europoje – šiltesnis nei įprasta

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba apžvelgia kovo mėnesio orus pasaulyje ir Europoje. 2024 m. kovo mėn. vidutinė oro temperatūra (14,14 °C) pasaulyje buvo 0,73 laipsnio aukštesnė už 1991-2020 m. vidurkį (arba net 1,68 laipsnio aukštesnė nei priešindustriniu laikotarpiu). Kovas buvo pats šilčiausias per visą tokių stebėjimų istoriją (tai jau dešimtas toks mėnuo iš eilės). Iki 2024 metų šilčiausiu laikytas 2016 m. kovas (+0,63° anomalija). Didele dalimi šilumos rekordą nulėmė anomaliai šilta tropinio Atlanto vandenyno dalis bei El Niño reiškinys Ramiajame vandenyne, tačiau

Šilutėje vėjo gūsiai siekė 23 metrus per sekundę

Meteo.lt skelbia praėjusio sekmadienio-pirmadienio, balandžio 14-15 d., maksimalaus vėjo greičio per sekundę duomenis, kurie buvo užfiksuoti dešimties metrų aukštyje. Šilutėje vėjo gūsiai siekė 23 metrus per sekundę. Nuo sekmadienio dienos iki pirmadienio ryto stipriausi vėjo gūsiai buvo registruoti: Klaipėdos uoste – iki 23 m/s; Šilutėje – iki 23 m/s; Šventojoje, Ventės rage ir Laukuvoje – iki 22 m/s; Klaipėdos meteorologijos stotyje (24 m aukštyje) – iki 22 m/s. Primename vėjo apibrėžimus: pavojingas vėjas ≥15 m/s (≥54 km/h); stichinis vėjas ≥28

Taip pat skaitykite