Išrinko geriausiųjų dešimtuką

Švėkšnos „Saulės“ gimnazijoje kasmet renkamas geriausių mokyklos sportininkų dešimtukas. Šiai gražiai tradicijai kitąmet bus 50 metų.

Viktoras Jurkaitis – geriausių sportininkų konkurso nugalėtojas.

Kasmet daug dėmesio Švėkšnos „Saulės“ gimnazijoje sulaukia sportinis renginys, kai renkamas metų geriausių sportininkų dešimtukas. Pasidžiaugti sportininkų laimėjimais renkasi sporto mėgėjai, gimnazijos bendruomenė, rėmėjai, dalyvauja miestelio seniūnas A. Šeputis, ko gero, sportiškiausias seniūnas visoje Lietuvoje… Šiemet sulaukta svečių: Šilutės r. savivaldybės mero pavaduotojo V. Pozingio ir Seimo nario R. Žemaitaičio.
Gimnazijos informaciniame centre buvo pristatytos varžybų akimirkos, vyko sportinė viktorina, įteiktos olimpietės I. Jakubaitytė taurės ir medaliai metikų trikovės varžybų nugalėtojams ir prizininkams, diplomai – geriausiems šuolininkams.
Iki šio renginio mokiniai, mokytojai ir bendruomenė pagal informaciją apie sportinius pasiekimus metų varžybose turėjo sudaryti prognozuojamą sportininkų dešimtuką. Rezultatai buvo paskelbti sportinio renginio metu. Šį kartą teisingausiai dešimtuką sudarė švėkšniškė, buvusi geografijos mokytoja, Eugenija Vitkuvienė.
Geriausiu sportininku išrinktas Viktoras Jurkaitis, į aukštį iššokęs 1,93 m (pirmo atskyrio rezultatas). Jis – Lietuvos mokinių olimpinio festivalio sidabro medalio laimėtojas, respublikinių ir rajono varžybų nugalėtojas bei prizininkas. Antras liko Egidijus Valius, bėgikas, antrų vietų laimėtojas Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo mokyklų varžybose ir Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio BLM varžybose. Trečias – Romanas Loginovas – perspektyvus ieties metikas, Pasaulio lietuvių žaidynių sidabro medalio laimėtojas (51,35 m). Ketvirtas – Tomas Viskintas, šuolininkas ir bėgikas (100 m –11,4 s, tolis – 6,30 m, trišuolis –13,97 m), jis iškovojo bronzos medalį Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo mokyklų varžybose. Penktas – Dovydas Būdvytis, ilgų ir vidutinių nuotolių bėgikas, iškovojęs bronzos medalį Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo mokyklų varžybose. 6 vietoje – Kamilė Ambrozaitė, Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo mokyklų varžybų čempionė. Septintas – Linas Starkutis, iškovojęs bronzos medalį Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo mokyklų varžybose šuolyje į aukštį (1,85 m), vienas geriausių gimnazijos krepšininkų. 8 vieta teko vienai geriausių rajono ir apskrities krepšininkių Livijai Kaktaitei, be krepšinio žaidimo, ji moka ir šokti, ir bėgti, ir mesti ietį. Devintas – Bernardas Bliūdžius, šuolininkas (1,80 m) ir bėgikas, rajono ir gimnazijos varžybų nugalėtojas ir prizininkas. 10 vieta skirta Kaziui Bočkui – perspektyviam metikui (rutulys – 14,44 m, diskas – 33,66 m).
Sportininkai apdovanoti taurėmis, prizais, diplomais, o konkurso nugalėtojas – piniginiu prizu įžymiam treneriui Antanui Šertvyčiui atminti. Šis švėkšniškis treniravo olimpinių žaidynių 1500 m bėgimo prizininkę bėgikę Laimą Baikauskaitę. Prizą skiria šiauliečiai A. Šertvyčio žmona ir sūnus Judita ir Paulius Šertvyčiai.
Geriausia gimnazijos komanda išrinkti sportininkai, laimėję II vietą Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo mokyklų varžybose: V. Jurkaitis, E. Valius, D. Būdvytis, T. Viskintas, L. Starkutis. Mokyklos auklėtinio Klaipėdos apygardos teismo pirmininko Arvydo Daugėlos piniginį prizą laimėjo bėgikas Dovydas Būdvytis.

A. Urmulevičius, D. Grevienė
Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos kūno kultūros mokytojai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Specialistų rekomendacijos, kaip saugoti sveikatą kaitros metu

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja apie karštį:  rugpjūčio 12 d., penktadienį, temperatūra popietę kils iki +24-29°C; šeštadienio naktį vės iki 10-15 laipsnių, dieną oras įkais iki +25-30°C; sekmadienio dieną šils iki +26-31°C; Žolinės dieną temperatūra pakils iki +26-31°C.   Aktualu kiekvienam Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus sveikatą, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantys įvairiomis ligomis (endokrininės, inkstų, širdies ir kraujagyslių sistemų). Per

Rugpjūčio viduryje – Žolinė

Žolinė (Dzūkijoje – Kopūstinė) – tai atsisveikinimo su želmenimis ir gėlėmis diena. Javai jau nupjauti ir suvežti, uogos ir vaisiai surinkti, privirta uogienių. Moterys šią dieną rinkdavo gražiausias laukų gėleles, vaistažoles, dėkodavo Žemei už derlių ir grožį. Ūkininkai šiai šventei iškepdavo duonos iš šviežio derliaus ir padarydavo alaus, giros. Žolinės švęsti susirinkdavo visa giminė, buvo prisimenami ir giminės mirusieji. Buvo tikima, – kas neateis kartu švęsti per Žolinę, bus neturtingas. Šventės dieną buvo aukojami gyvuliai ir rituališkai kepama duona: naujojo

Vilniuje atidaroma viena moderniausių teniso arenų Europoje

Po kiek daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos Vilniuje esantis sporto kompleksas „SEB arena“ jau nuo rugsėjo duris atvers kaip didžiausias uždaras teniso, skvošo ir badmintono centras Vidurio Europoje. Atnaujintoje arenoje įrengtas ir pirmasis regione išmanusis teniso kortas, leisiantis organizuoti tarptautinius aukščiausio  lygio turnyrus. Naujojoje arenos dalyje įrengti 7 papildomi kietosios dangos kortai ir centrinis kortas, kurį supa net 1,5 tūkst. žiūrovų talpinančios tribūnos, 4 badmintono aikštelės ir net 10 patiems jauniausiems tenisininkams skirtų mažųjų teniso kortų. „Šiandien jau galime drąsiai

Prasideda ilgasis savaitgalis. Kokių klaidų nedaryti be priežiūros paliekant namus?

Žolinės savaitgalį dalis Lietuvos žmonių mėgausis besibaigiančia vasara, laisvadienius leisdami kurortuose, sodybose ar prie vandens telkinių. Nors tyrimai rodo, kad mūsų šalies gyventojai labiau negu estai ir latviai rūpinasi namų saugumu, draudikai atkreipia dėmesį, kad vasaros mėnesiais, ypač per Žolinę ar kitus ilguosius savaitgalius, be priežiūros palikti namai nukenčia dažniau nei įprastai. Todėl itin svarbu išvykstant pasirūpinti namų ir juose esančio turto saugumu, kad sugrįžus juos rastumėte tokius, kokius palikote. „Ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių gyventojai pastaraisiais

Taip pat skaitykite