Išpildytos sunkiai besiverčiančių šeimų vaikų svajonės

Nors už lango telkšojo balos ir dar nebuvo sniego baltumo ar ledo varveklių, artėjančios šventės įkvėpė nuoširdžiam ir kilniam gerumui, noru dalintis gražiausiomis emocijomis ir sunkiai besiverčiančių šeimų mažiesiems padovanoti visavertes šventes.

Projektą „Vaikų svajonės“ pradėta įgyvendinti 2010 m., siekiant įgyvendinti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones bei padrąsinti vaikus tikėti savo svajonėmis ir jų siekti.
Projekto veikla pagrįsta savanoriškumo principu: visi jį organizuojantys žmonės, projekto partneriai ir savivaldybių socialiniai centrai, besirūpinantys šiais vaikais, projekte dalyvauja savanoriškai bei neatlygintinai, projektui įgyvendinti aukodami savo asmeninį laiką ir kitus išteklius.
Projektas „Vaikų svajonės” – tai tarpininkas tarp Lietuvos savivaldybių socialinių darbuotojų, kurie rūpinasi socialinės rizikos šeimose augančiais vaikais, ir geros valios žmonių, kurie nori įgyvendinti šių vaikų svajones. Projektas suteikia galimybę vaikų svajonėms būti išgirstoms ir pastebėtoms, o geraširdžiams ir socialiai atsakingiems žmonėms – galimybę prisidėti prie pilietiškos ir neabejingos visuomenės kūrimo, įgyvendinant vaikų svajones.
Gruodžio 22 d. Pagėgių savivaldybės kultūros centro salėje į Pagėgių savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyriaus, Pagėgių seniūnijos, Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centro darbuotojų organizuotą šventę „Vaiko svajonė“ rinkosi sunkiai besiverčiančių šeimų vaikai bei jiems dovanas dovanoję geraširdžiai žmonės.
Susirinkusiuosius savo pasirodymu džiugino mažieji atlikėjai – Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centro dienos centro vaikai, Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos dainininkai. Susirinkusiuosius sveikino Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius, Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centro direktorė Nijolė Kovaliova.
Jau trečius metus iš eilės akciją Pagėgių savivaldybėje koordinuojanti Vitalija Ivanauskienė sakė, jog į šią gražią iniciatyvą buvo įtrauktos Pagėgių įstaigos ir įmonės. Šiemet užregistruotos 176 vaikų svajonės ir visos buvo išpildytos. Dovaną vaikui svajonės pildytojai (verslo įmonės, bendrovės, įvairios įstaigos, organizacijos ir pavieniai asmenys) galėjo įteikti asmeniškai, atvykę pas patį vaiką arba nupirkti ir atsiųsti į seniūniją, kur ją įteikė seniūnijos socialinė darbuotoja. Akcijos koordinatorė Vitalija Ivanauskienė sakė, jog šiemet vaikai prašė jiems padovanoti riedlenčių, įvairių žaislų, valdomų nuotoliniu būdu, mėgstamus herojus vaizduojančių žaislų.
Dovanos mažuosius Pagėgių savivaldybės gyventojus pasiekė ne tik iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir iš JAV, Airijos, Norvegijos. Žvilgančios iš džiaugsmo akutės ir prie širdies glaudžiama gauta dovana išdavė šios akcijos prasmę ir reikšmę nepasiturinčių šeimų vaikams.

Pagėgių savivaldybės administracijos Bendrojo ir juridinio skyriaus
vyr. specialistė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti dyzelinių automobilių servisą?

Šiandien daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be automobilių. Gyvenimas be jų būtų sunkus ir sugaištume daug laiko keliaudami iš vietos į vietą. Tačiau dyzelinis automobilis reikalauja daug priežiūros, o įvairūs gedimai nėra išimtis. Turbūt lengviausias būdas patikimai ir greitai pataisyti vieną ar kitą transporto priemonės gedimą yra kreiptis į remonto centrą. Savaime suprantama, kad kai kurias problemas galima išspręsti patiems, tačiau tikrai ne kiekvienas turi tokių gabumų. Išsirinkti autoservisą gali būti sunku, ypač jei planuojate naudotis šiomis paslaugomis pirmą kartą. Reikia

Piniginę perkeliame į telefoną. Kaip išsaugoti mokėjimo korteles išmaniuosiuose?

Piniginė – jau atgyvena, nes daugumą kortelių galite saugoti tiesiog savo telefone. Vos keliais mygtukų paspaudimais atsiskaitysite už pirkinius tiek prekybos centre ar restorane, tiek ir internete. Kaip išsaugoti korteles savo išmaniuosiuose įrenginiuose, pasakoja „Bitės Profai“. „Pamažu visas reikalingas korteles – tiek mokėjimo, tiek nuolaidų – galėsime išsaugoti išmaniuosiuose įrenginiuose. Įkėlus korteles į skaitmeninę piniginę „Google Pay“ ar „Apple Pay“ visas jas rasite vienoje vietoje. Perkant tereiks keliais mygtuko paspaudimais „įjungti“ ją savo telefono ekrane ir pridėjus telefoną prie bekontakčio

Paminklų kainos. Kodėl pigiai dažniausiai blogai?

Geros kokybės paminklai tarnauja kelis šimtus metų ir net jiems praėjus vis dar mena čia amžinojo poilsio atgulusio žmogaus vardą. Žinoma, tikrai ne visi paminklai, kurių siūlo rinka, yra tokie geri. Dažniausiai glumina paminklų kainos, kurios taip pat lyginamos su daug klausimų keliančia kokybe. Ar tikrai brangiau yra geriau ir kodėl kinta kaina? Akmuo – viskas Kaina pirmiausia kinta nuo medžiagos, kuri yra naudojama paminklo gamyboje. Kiek daugiau kainuoja granitas, tačiau jis tarnauja labai daug metų, nereikalauja jokios priežiūros ir

Kviečia nauja paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“

Rugsėjo 21 d. Vilniaus universiteto biblioteka Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatys rankraščių ir senųjų spaudinių parodą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“. Renginio metu bus parodyti Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Šilutės miesto ir krašto praeitimi. Paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“ veiks nuo 13 iki 16 val. Parodos atidarymo renginio pradžia – 15 val. Šis Šilutei skirtas renginys – Vilniaus universiteto bibliotekos nuo 2015 metų tęsiamo projekto „Lietuva Vilniaus universiteto

Taip pat skaitykite