Išpildytos sunkiai besiverčiančių šeimų vaikų svajonės

Nors už lango telkšojo balos ir dar nebuvo sniego baltumo ar ledo varveklių, artėjančios šventės įkvėpė nuoširdžiam ir kilniam gerumui, noru dalintis gražiausiomis emocijomis ir sunkiai besiverčiančių šeimų mažiesiems padovanoti visavertes šventes.

Projektą „Vaikų svajonės“ pradėta įgyvendinti 2010 m., siekiant įgyvendinti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones bei padrąsinti vaikus tikėti savo svajonėmis ir jų siekti.
Projekto veikla pagrįsta savanoriškumo principu: visi jį organizuojantys žmonės, projekto partneriai ir savivaldybių socialiniai centrai, besirūpinantys šiais vaikais, projekte dalyvauja savanoriškai bei neatlygintinai, projektui įgyvendinti aukodami savo asmeninį laiką ir kitus išteklius.
Projektas „Vaikų svajonės” – tai tarpininkas tarp Lietuvos savivaldybių socialinių darbuotojų, kurie rūpinasi socialinės rizikos šeimose augančiais vaikais, ir geros valios žmonių, kurie nori įgyvendinti šių vaikų svajones. Projektas suteikia galimybę vaikų svajonėms būti išgirstoms ir pastebėtoms, o geraširdžiams ir socialiai atsakingiems žmonėms – galimybę prisidėti prie pilietiškos ir neabejingos visuomenės kūrimo, įgyvendinant vaikų svajones.
Gruodžio 22 d. Pagėgių savivaldybės kultūros centro salėje į Pagėgių savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyriaus, Pagėgių seniūnijos, Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centro darbuotojų organizuotą šventę „Vaiko svajonė“ rinkosi sunkiai besiverčiančių šeimų vaikai bei jiems dovanas dovanoję geraširdžiai žmonės.
Susirinkusiuosius savo pasirodymu džiugino mažieji atlikėjai – Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centro dienos centro vaikai, Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos dainininkai. Susirinkusiuosius sveikino Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius, Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centro direktorė Nijolė Kovaliova.
Jau trečius metus iš eilės akciją Pagėgių savivaldybėje koordinuojanti Vitalija Ivanauskienė sakė, jog į šią gražią iniciatyvą buvo įtrauktos Pagėgių įstaigos ir įmonės. Šiemet užregistruotos 176 vaikų svajonės ir visos buvo išpildytos. Dovaną vaikui svajonės pildytojai (verslo įmonės, bendrovės, įvairios įstaigos, organizacijos ir pavieniai asmenys) galėjo įteikti asmeniškai, atvykę pas patį vaiką arba nupirkti ir atsiųsti į seniūniją, kur ją įteikė seniūnijos socialinė darbuotoja. Akcijos koordinatorė Vitalija Ivanauskienė sakė, jog šiemet vaikai prašė jiems padovanoti riedlenčių, įvairių žaislų, valdomų nuotoliniu būdu, mėgstamus herojus vaizduojančių žaislų.
Dovanos mažuosius Pagėgių savivaldybės gyventojus pasiekė ne tik iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir iš JAV, Airijos, Norvegijos. Žvilgančios iš džiaugsmo akutės ir prie širdies glaudžiama gauta dovana išdavė šios akcijos prasmę ir reikšmę nepasiturinčių šeimų vaikams.

Pagėgių savivaldybės administracijos Bendrojo ir juridinio skyriaus
vyr. specialistė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė

Hits: 91

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Siūlymas skiepytis nuo COVID-19 tarsi išmaldos prašymas?

Šiandien, balandžio 14 d., Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje duris atvėrė vakcinavimo centras. Šilutės r. savivaldybės vyr. specialistė-savivaldybės gydytoja Gintarė Tamašauskienė nuo pat ryto buvo su 8 darbuotojų komanda. Dirba Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro ir Visuomenės sveikatos biuro specialistai. Per pirmąją dieną suplanuota paskiepyti 216 rajono ugdymo įstaigų darbuotojų, kurie dirba kontaktiniu būdu mokyklose, vaikų darželiuose ir kt. panašiose įstaigose. Didžiulis krūvis medikams ir slaugytojams Kam teko lankytis Šilutės šeimos gydytojų centruose, ko gero, pastebėjo, kiek darbo dabar turi

Ką valgyti netoleruojantiems fruktozės?

Užvalgius kai kurių vaisių atsiranda nemalonių pojūčių? Gali būti, kad jūsų organizmas netoleruoja fruktozės.  Fruktozė – natūralus vaisių cukrus, kurio yra meduje, vaisiuose, daržovėse ir uogose. Duomenys rodo, kad Europoje fruktozės netoleruoja maždaug 30 proc. gyventojų. Laimė, kad ne visuose vaisiuose, daržovėse ar uogose gausu fruktozės, todėl tiems, kurie jos netoleruoja – svarbu žinoti kiek ir ko valgyti.   „Yra dvi fruktozės netoleravimo formos: įgimtas arba įgytas fruktozės netoleravimas. Žmonėms, kurie netoleruoja fruktozės pavalgius tam tikrų produktų gali atsirasti nemalonių

Kur šiuo metu važiuoja „Google Street View“ automobilis?

„Google Street View“ automobiliai keliaus per daugelį šalies miestų. Pagrindinis pakartotinio važiavimo tikslas – atnaujinti Lietuvos miestų, kelių ir greitkelių vaizdus „Google“ žemėlapių platformoje. Google Street View“ dėka vartotojai turi galimybę virtualiai aplankyti daugumą Lietuvos miestų, istorinius paminklus, pilis, taip pat kurortus prie jūros ir nacionalinius parkus. „Google“ pastebi, kad infrastruktūra miestuose bei tarp jų laikui bėgant keičiasi, vystosi, todėl žemėlapyje matomus vaizdus svarbu reguliariai atnaujinti, o nauji vaizdai vartotojams padės dar geriau orientuotis įvairiose vietovėse. „Street View“ funkcija suteikia

Taip pat skaitykite