Išpildytos sunkiai besiverčiančių šeimų vaikų svajonės

Nors už lango telkšojo balos ir dar nebuvo sniego baltumo ar ledo varveklių, artėjančios šventės įkvėpė nuoširdžiam ir kilniam gerumui, noru dalintis gražiausiomis emocijomis ir sunkiai besiverčiančių šeimų mažiesiems padovanoti visavertes šventes.

Projektą „Vaikų svajonės“ pradėta įgyvendinti 2010 m., siekiant įgyvendinti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones bei padrąsinti vaikus tikėti savo svajonėmis ir jų siekti.
Projekto veikla pagrįsta savanoriškumo principu: visi jį organizuojantys žmonės, projekto partneriai ir savivaldybių socialiniai centrai, besirūpinantys šiais vaikais, projekte dalyvauja savanoriškai bei neatlygintinai, projektui įgyvendinti aukodami savo asmeninį laiką ir kitus išteklius.
Projektas „Vaikų svajonės” – tai tarpininkas tarp Lietuvos savivaldybių socialinių darbuotojų, kurie rūpinasi socialinės rizikos šeimose augančiais vaikais, ir geros valios žmonių, kurie nori įgyvendinti šių vaikų svajones. Projektas suteikia galimybę vaikų svajonėms būti išgirstoms ir pastebėtoms, o geraširdžiams ir socialiai atsakingiems žmonėms – galimybę prisidėti prie pilietiškos ir neabejingos visuomenės kūrimo, įgyvendinant vaikų svajones.
Gruodžio 22 d. Pagėgių savivaldybės kultūros centro salėje į Pagėgių savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyriaus, Pagėgių seniūnijos, Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centro darbuotojų organizuotą šventę „Vaiko svajonė“ rinkosi sunkiai besiverčiančių šeimų vaikai bei jiems dovanas dovanoję geraširdžiai žmonės.
Susirinkusiuosius savo pasirodymu džiugino mažieji atlikėjai – Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centro dienos centro vaikai, Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos dainininkai. Susirinkusiuosius sveikino Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius, Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centro direktorė Nijolė Kovaliova.
Jau trečius metus iš eilės akciją Pagėgių savivaldybėje koordinuojanti Vitalija Ivanauskienė sakė, jog į šią gražią iniciatyvą buvo įtrauktos Pagėgių įstaigos ir įmonės. Šiemet užregistruotos 176 vaikų svajonės ir visos buvo išpildytos. Dovaną vaikui svajonės pildytojai (verslo įmonės, bendrovės, įvairios įstaigos, organizacijos ir pavieniai asmenys) galėjo įteikti asmeniškai, atvykę pas patį vaiką arba nupirkti ir atsiųsti į seniūniją, kur ją įteikė seniūnijos socialinė darbuotoja. Akcijos koordinatorė Vitalija Ivanauskienė sakė, jog šiemet vaikai prašė jiems padovanoti riedlenčių, įvairių žaislų, valdomų nuotoliniu būdu, mėgstamus herojus vaizduojančių žaislų.
Dovanos mažuosius Pagėgių savivaldybės gyventojus pasiekė ne tik iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir iš JAV, Airijos, Norvegijos. Žvilgančios iš džiaugsmo akutės ir prie širdies glaudžiama gauta dovana išdavė šios akcijos prasmę ir reikšmę nepasiturinčių šeimų vaikams.

Pagėgių savivaldybės administracijos Bendrojo ir juridinio skyriaus
vyr. specialistė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilutėje paminėtos 99-osios Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos metinės

Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos diena laikoma Klaipėdos šturmo diena – sausio 15-oji. Šiam istoriiam ir svarbiam Lietuvai įvykiui paminėti skirta prie Šilutės r. savivaldybės stovinti stilizuota atminimo siena su įrašais. Savivaldybės aikštėje ir vyko Šilutės Hugo Šojaus muziejaus organizuotas renginys šiai datai paminėti. Istorinius faktus, glaudžiai siejančius Šilutę su Klaipėdos sukilimu apžvelgė muziejaus istorikas Ignas Giniotis. Žodį tarė Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, akcentavęs šio 99 metų senumo įvykio svarbą atkurtai Lietuvos valstybei. Jis pastebėjo, kad kitąmet, minint šio įvykio

Grafikos darbų paroda „Jonuko kelionė“ Ramučiuose

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Ramučių filialo lankytojus nuo metų pradžios džiugina Vilniaus dailės akademijos grafikos bakalaurės Dainoros Vingytės grafikos darbų paroda „Jonuko kelionė“. Dainora Vingytė (g. 1995) – jaunosios kartos menininkė, kilusi iš Žemaičių Naumiesčio, baigusi Šilutės meno mokyklą, Šilutės Vydūno gimnaziją, 2020 metais Vilniaus dailės akademijoje įgijo grafikos bakalauro laipsnį. 2019 m. menininkė pelnė trečią vietą tarptautiniame A. Švėgždos piešinių konkurse. Jaunoji menininkė savo kūrybines idėjas išreiškia skirtingomis technikomis ir temomis. Ji  tapo, piešia, kuria iliustracijas, bet pagrindinis

Katastrofinio stiprumo vėjas Ventėje siekė 35,5 m/s

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba pranešė, kad sausio 14 d. užfiksuotas katastrofinio stiprumo vėjo greitis ir perkūnija. Medžius vertęs itin stiprus ir gūsingas vėjas sutrikdė elektros tiekimą, mat buvo pažeistos skirstomojo tinklo elektros oro linijos. ESO praneša, kad daugiausia elektros linijų gedimų yra Šiaulių ir Klaipėdos rajonuose. Iš viso jų buvo per 40 tūkst., šiuo metu elektros tiekimas jau yra atstatytas daugiau nei 20 tūkst. namų ūkių. Dauguma atsijungimų fiksuota sausio 14 d., penktadienį, tarp 8 ir 9.30 val. ryto. Klaipėdos uoste

Kam siūloma suteikti Garbės ambasadorių vardus?

Šilutės rajone verčiamas naujas lapas krašto istorijoje: Savivaldybės tarybai nusprendus iškiliems asmenims, kurie savo veikla garsina kraštą gyvendami ir dirbdami užsienyje, stiprina Šilutės rajono ryšius su partneriais užsienyje, ten pristato Šilutės kraštą ir užsiima jam naudinga veikla bei kt., suteikti Šilutės rajono savivaldybės Garbės ambasadorių vardus, jau skelbiamos ir pirmosios trys kandidatūros. Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis 2022 m.  sausio 10 d. potvarkiu siūlo Savivaldybės tarybai suteikti Šilutės rajono savivaldybės Garbės ambasadoriaus vardą Ritai Kundrotaitei Šilas, Rūtai Žičkienei, Laurai

Taip pat skaitykite