Išpildytos sunkiai besiverčiančių šeimų vaikų svajonės

Nors už lango telkšojo balos ir dar nebuvo sniego baltumo ar ledo varveklių, artėjančios šventės įkvėpė nuoširdžiam ir kilniam gerumui, noru dalintis gražiausiomis emocijomis ir sunkiai besiverčiančių šeimų mažiesiems padovanoti visavertes šventes.

Projektą „Vaikų svajonės“ pradėta įgyvendinti 2010 m., siekiant įgyvendinti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones bei padrąsinti vaikus tikėti savo svajonėmis ir jų siekti.
Projekto veikla pagrįsta savanoriškumo principu: visi jį organizuojantys žmonės, projekto partneriai ir savivaldybių socialiniai centrai, besirūpinantys šiais vaikais, projekte dalyvauja savanoriškai bei neatlygintinai, projektui įgyvendinti aukodami savo asmeninį laiką ir kitus išteklius.
Projektas „Vaikų svajonės” – tai tarpininkas tarp Lietuvos savivaldybių socialinių darbuotojų, kurie rūpinasi socialinės rizikos šeimose augančiais vaikais, ir geros valios žmonių, kurie nori įgyvendinti šių vaikų svajones. Projektas suteikia galimybę vaikų svajonėms būti išgirstoms ir pastebėtoms, o geraširdžiams ir socialiai atsakingiems žmonėms – galimybę prisidėti prie pilietiškos ir neabejingos visuomenės kūrimo, įgyvendinant vaikų svajones.
Gruodžio 22 d. Pagėgių savivaldybės kultūros centro salėje į Pagėgių savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyriaus, Pagėgių seniūnijos, Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centro darbuotojų organizuotą šventę „Vaiko svajonė“ rinkosi sunkiai besiverčiančių šeimų vaikai bei jiems dovanas dovanoję geraširdžiai žmonės.
Susirinkusiuosius savo pasirodymu džiugino mažieji atlikėjai – Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centro dienos centro vaikai, Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos dainininkai. Susirinkusiuosius sveikino Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius, Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centro direktorė Nijolė Kovaliova.
Jau trečius metus iš eilės akciją Pagėgių savivaldybėje koordinuojanti Vitalija Ivanauskienė sakė, jog į šią gražią iniciatyvą buvo įtrauktos Pagėgių įstaigos ir įmonės. Šiemet užregistruotos 176 vaikų svajonės ir visos buvo išpildytos. Dovaną vaikui svajonės pildytojai (verslo įmonės, bendrovės, įvairios įstaigos, organizacijos ir pavieniai asmenys) galėjo įteikti asmeniškai, atvykę pas patį vaiką arba nupirkti ir atsiųsti į seniūniją, kur ją įteikė seniūnijos socialinė darbuotoja. Akcijos koordinatorė Vitalija Ivanauskienė sakė, jog šiemet vaikai prašė jiems padovanoti riedlenčių, įvairių žaislų, valdomų nuotoliniu būdu, mėgstamus herojus vaizduojančių žaislų.
Dovanos mažuosius Pagėgių savivaldybės gyventojus pasiekė ne tik iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir iš JAV, Airijos, Norvegijos. Žvilgančios iš džiaugsmo akutės ir prie širdies glaudžiama gauta dovana išdavė šios akcijos prasmę ir reikšmę nepasiturinčių šeimų vaikams.

Pagėgių savivaldybės administracijos Bendrojo ir juridinio skyriaus
vyr. specialistė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilutės rajone pastatyti tekstilės konteineriai. Kur jie?

Šilutės rajono savivaldybė gyventojus informuoja, kad ir Šilutės rajone pagaliau bus tekstilės konteineriai, į kuriuos galima išmesti nenaudojamus ir nereikalingus tekstilės gaminius. Tekstilės konteinerių statymo vietos: Šilutės seniūnija, Lietuvininkų g. 17; PC „IKI“, Dariaus ir Girėno g. 11, Šilutė; Autobusų stotis, Tilžės g. 22, Šilutė; Geležinkelio g. 4, Šilutė; Dzūkų g. 24, Šilutė; Tilžės g. 59, Verdainės k. (VIADA degalinėje); Mokyklos g. 6, Laučių k.; Beržų g., Macikų k. (prie autobusų stotelės); Santakos g. 2, Pagrynių k.; Miško g. 22,

Pareigūnai pateko į avariją

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone. Kaimyninėje Pagėgių savivaldybėje į avariją pateko pareigūnai. Spalio 6 d. po pietų  Pagėgių sav., kelio Kaunas – Jurbarkas – Klaipėda 122-ajame kilometre, automobilis „Audi S5“, vairuojamas trisdešimtmečio vyro, išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su tarnybiniu automobiliu „Škoda Octavia“, kurį vairavo tarnybos metu neuniformuotas Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės pareigūnas. Eismo įvykio metu sužaloti abu vairuotojai bei „Škoda Octavia“ kartu važiavęs Kybartų užsieniečių registracijos centro pareigūnas. Pareigūnai, jiems suteikus medicinos

Gyventojams – kompensacijos už taršių šildymo katilų keitimą

Energetikos ministerija informuoja, kad neprijungtų prie centrinio šildymo sistemos daugiabučių namų gyventojai ir individualių gyvenamųjų namų savininkai, norintys pasikeisti iškastiniu kuru kūrenamus katilus į netaršius šildymo įrenginius, jau gali teikti paraiškas paramai gauti. Šiems metams iš Klimato kaitos programos tam skirta net 25 mln. eurų. Antrajam kvietimui, kurį spalio 3 d. paskelbė Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA), suplanuota 15,3 mln. eurų. Maksimali paramos suma pareiškėjui siekia 14,5 tūkst. eurų, vidutiniškai ji sudaro 2,7 tūkst. eurų. Gamtines dujas, dyzelinį krosnių kurą,

Vydūno bibliotekoje – knygos „Bericht aus dem Leben: Kunigo Franz Adomat atsiminimai“ sutiktuvės

Rudenišką 2022 m. rugsėjo 29 d. vakarą Pagėgių sav. Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenė  kraštiečius kvietė iš arčiau susipažinti su Pagėgių krašto istorija bei su čia gyvenimo brydę palikusiomis asmenybėmis. Vienas tokių iškilių asmenų – Rytų Prūsijos gyventojas, liuteronų kunigas Franz Adomat. Jo autentiškas autobiografinis pasakojimas sugulė į knygą „Bericht aus dem Leben: Kunigo Franz Adomat atsiminimai“. Daug žinių apie Žukus Šį leidinį sudarė ir redagavo Žukų evangelikų liuteronų parapijos pirmininkas, bažnyčios istorijos žinovas kraštietis Raimondas Genutis. Susirinkusiesiems jį pristatė bibliotekos

Taip pat skaitykite