Išlaikyti puikią dantų būklę bus lengviau, jei…

Dantų higiena visada buvo viena populiariausių temų. O, ar galėtų būti kitaip, juk dantys mums ypač svarbūs. Tik tuo atveju, jei jie bus sveiki, galėsime kokybiškai sukramtyti maistą ir nejausti jokių nemalonių pojūčių, kuriuos sukelia netinkamai sukramtytas maistas, o taip pat – tik tuo atveju, galėsime mėgautis nepriekaištingai atrodančia šypsena. Taigi, patarimų kaip rūpintis savo dantimis, niekada nebus per daug. Tad pats metas susipažinti ir dar su keliais.

Raskite laiko profilaktiniam patikrinimui bei burnos higienai

Būtų galima išvardinti šimtus procedūrų bei sprendimų, kuriais šiandien gali pasinaudoti kiekvienas iš mūsų. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad didelis dalis žmonių sako, jog daugybei procedūrų jie tiesiog neturi laiko. Nepasinaudodami tam tikromis procedūromis, tuo metu gal ir sutaupote šiek tiek laiko. Tačiau svarbu suprasti, kad toks elgesys vėliau pareikalaus dar daugiau laiko nei tuo atveju, jei būtumėte pasinaudoję procedūromis.

Ne išimtis ir profilaktinė dantų patikra bei burnos higiena, kurias reikėtų atlikti du kartus per metus. Dauguma žmonių tiesiog atsisako šių procedūrų, sakydami, kad tam neturi laiko. Tačiau svarbu pasakyti, kad atsisakant profilaktinės patikros, atveriame kelią dantų gedimui…

Atsisakius burnos higienos, nebus pašalintos visos burnos ertmės bakterijos. Tai gali lemti įvairias ligas.

Trumpai tariant, šių procedūrų atsakius, galite turėti rimtų problemų. Joms pašalinti vėliau teks skirti kur kas daugiau laiko, nei jo būtų pareikalavusios šios procedūros.

Negailėkite pinigų tinkamos kokybės dantų priežiūros priemonėms

Atkreipiame dėmesį, kad šiandien yra siūlomas ypač didelis dantų priežiūros priemonių asortimentas. Jas galime skirstyti pagal daugybę įvairių kriterijų, tarp jų ir kaina.

Tik norėtume pridurti: tikrai neturėtumėte taupyti savo dantų būklės sąskaita – rinktis tik aukštos kokybės, iš kruopščiai atrinktų medžiagų pagamintas priemones. Pavyzdžiui, jei reikalingas dantų šepetėlis, tebūnie tai dantų šepetėlis Philips sonicare. Jei riekia dantų pastos, rinkitės ekologišką gaminį. O taip pat – nepagailėkite pinigų kokybiškam burnos irigatoriui.

Štai ir suminėjome svarbiausius patarimus, kurių laikydamiesi, tikrai užtikrinsite tinkamą dantų priežiūrą.

Visų pirma, visada atraskite laiko profilaktinei dantų patikrai bei burnos higienai. Pirmoji procedūra garantuos, kad pavyks užkirsti kelią stambiems dantų gedimams.

Antroji procedūra apdės palaikyti maksimalią burnos švarą. Ir, žinoma, nepamirškite, kad pirmenybė turėtų būti teikiama tik aukštos kokybės dantų priežiūros gaminiams.

Pabaigai pridursime, kad svarbus yra ir jūsų suvalgomas maistas. Tad atsakingai peržvelgę maisto racioną, tikėtina, jog suprasite, kad reikėtų riboti tam tikrų produktų vartojimą.

Pr2022/001

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Specialistų rekomendacijos, kaip saugoti sveikatą kaitros metu

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja apie karštį:  rugpjūčio 12 d., penktadienį, temperatūra popietę kils iki +24-29°C; šeštadienio naktį vės iki 10-15 laipsnių, dieną oras įkais iki +25-30°C; sekmadienio dieną šils iki +26-31°C; Žolinės dieną temperatūra pakils iki +26-31°C.   Aktualu kiekvienam Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus sveikatą, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantys įvairiomis ligomis (endokrininės, inkstų, širdies ir kraujagyslių sistemų). Per

Rugpjūčio viduryje – Žolinė

Žolinė (Dzūkijoje – Kopūstinė) – tai atsisveikinimo su želmenimis ir gėlėmis diena. Javai jau nupjauti ir suvežti, uogos ir vaisiai surinkti, privirta uogienių. Moterys šią dieną rinkdavo gražiausias laukų gėleles, vaistažoles, dėkodavo Žemei už derlių ir grožį. Ūkininkai šiai šventei iškepdavo duonos iš šviežio derliaus ir padarydavo alaus, giros. Žolinės švęsti susirinkdavo visa giminė, buvo prisimenami ir giminės mirusieji. Buvo tikima, – kas neateis kartu švęsti per Žolinę, bus neturtingas. Šventės dieną buvo aukojami gyvuliai ir rituališkai kepama duona: naujojo

Vilniuje atidaroma viena moderniausių teniso arenų Europoje

Po kiek daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos Vilniuje esantis sporto kompleksas „SEB arena“ jau nuo rugsėjo duris atvers kaip didžiausias uždaras teniso, skvošo ir badmintono centras Vidurio Europoje. Atnaujintoje arenoje įrengtas ir pirmasis regione išmanusis teniso kortas, leisiantis organizuoti tarptautinius aukščiausio  lygio turnyrus. Naujojoje arenos dalyje įrengti 7 papildomi kietosios dangos kortai ir centrinis kortas, kurį supa net 1,5 tūkst. žiūrovų talpinančios tribūnos, 4 badmintono aikštelės ir net 10 patiems jauniausiems tenisininkams skirtų mažųjų teniso kortų. „Šiandien jau galime drąsiai

Prasideda ilgasis savaitgalis. Kokių klaidų nedaryti be priežiūros paliekant namus?

Žolinės savaitgalį dalis Lietuvos žmonių mėgausis besibaigiančia vasara, laisvadienius leisdami kurortuose, sodybose ar prie vandens telkinių. Nors tyrimai rodo, kad mūsų šalies gyventojai labiau negu estai ir latviai rūpinasi namų saugumu, draudikai atkreipia dėmesį, kad vasaros mėnesiais, ypač per Žolinę ar kitus ilguosius savaitgalius, be priežiūros palikti namai nukenčia dažniau nei įprastai. Todėl itin svarbu išvykstant pasirūpinti namų ir juose esančio turto saugumu, kad sugrįžus juos rastumėte tokius, kokius palikote. „Ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių gyventojai pastaraisiais

Taip pat skaitykite