Išlaikyti puikią dantų būklę bus lengviau, jei…

Dantų higiena visada buvo viena populiariausių temų. O, ar galėtų būti kitaip, juk dantys mums ypač svarbūs. Tik tuo atveju, jei jie bus sveiki, galėsime kokybiškai sukramtyti maistą ir nejausti jokių nemalonių pojūčių, kuriuos sukelia netinkamai sukramtytas maistas, o taip pat – tik tuo atveju, galėsime mėgautis nepriekaištingai atrodančia šypsena. Taigi, patarimų kaip rūpintis savo dantimis, niekada nebus per daug. Tad pats metas susipažinti ir dar su keliais.

Raskite laiko profilaktiniam patikrinimui bei burnos higienai

Būtų galima išvardinti šimtus procedūrų bei sprendimų, kuriais šiandien gali pasinaudoti kiekvienas iš mūsų. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad didelis dalis žmonių sako, jog daugybei procedūrų jie tiesiog neturi laiko. Nepasinaudodami tam tikromis procedūromis, tuo metu gal ir sutaupote šiek tiek laiko. Tačiau svarbu suprasti, kad toks elgesys vėliau pareikalaus dar daugiau laiko nei tuo atveju, jei būtumėte pasinaudoję procedūromis.

Ne išimtis ir profilaktinė dantų patikra bei burnos higiena, kurias reikėtų atlikti du kartus per metus. Dauguma žmonių tiesiog atsisako šių procedūrų, sakydami, kad tam neturi laiko. Tačiau svarbu pasakyti, kad atsisakant profilaktinės patikros, atveriame kelią dantų gedimui…

Atsisakius burnos higienos, nebus pašalintos visos burnos ertmės bakterijos. Tai gali lemti įvairias ligas.

Trumpai tariant, šių procedūrų atsakius, galite turėti rimtų problemų. Joms pašalinti vėliau teks skirti kur kas daugiau laiko, nei jo būtų pareikalavusios šios procedūros.

Negailėkite pinigų tinkamos kokybės dantų priežiūros priemonėms

Atkreipiame dėmesį, kad šiandien yra siūlomas ypač didelis dantų priežiūros priemonių asortimentas. Jas galime skirstyti pagal daugybę įvairių kriterijų, tarp jų ir kaina.

Tik norėtume pridurti: tikrai neturėtumėte taupyti savo dantų būklės sąskaita – rinktis tik aukštos kokybės, iš kruopščiai atrinktų medžiagų pagamintas priemones. Pavyzdžiui, jei reikalingas dantų šepetėlis, tebūnie tai dantų šepetėlis Philips sonicare. Jei riekia dantų pastos, rinkitės ekologišką gaminį. O taip pat – nepagailėkite pinigų kokybiškam burnos irigatoriui.

Štai ir suminėjome svarbiausius patarimus, kurių laikydamiesi, tikrai užtikrinsite tinkamą dantų priežiūrą.

Visų pirma, visada atraskite laiko profilaktinei dantų patikrai bei burnos higienai. Pirmoji procedūra garantuos, kad pavyks užkirsti kelią stambiems dantų gedimams.

Antroji procedūra apdės palaikyti maksimalią burnos švarą. Ir, žinoma, nepamirškite, kad pirmenybė turėtų būti teikiama tik aukštos kokybės dantų priežiūros gaminiams.

Pabaigai pridursime, kad svarbus yra ir jūsų suvalgomas maistas. Tad atsakingai peržvelgę maisto racioną, tikėtina, jog suprasite, kad reikėtų riboti tam tikrų produktų vartojimą.

Pr2022/001

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Besidomintiems paukščių gyvenimu

Į Lietuvą sugrįžtantiems gandrams sutvarkyta per 100 lizdų Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) prisideda prie saugesnės aplinkos paukščiams – išlydėjus ir laukiant sugrįžtančių į Lietuvą gandrų, ant elektros linijų atramų pavojingai sukrauti gandralizdžiai sutvarkomi arba iškeliami ant specialių platformų. Kasmet perėti į Lietuvą parskrendantys gandrai lizdus suka tiesiai ant elektros linijų atramų. Pasak ESO Tinklų eksploatavimo tarnybos direktoriaus Virgiliajus Žukausko, elektros skirstymo oro linijos nėra natūrali gandrų buveinė. Todėl kasmet ESO perkelia gandralizdžius. Nuo praėjusių metų kovo ESO perkėlė net

Atsakė į amžiną klausimą: kuo skiriasi balto ir rudo lukšto kiaušiniai?

Tik baltus arba vien rudus – daugelis iš įpročio renkasi būtent vienos spalvos kiaušinius. Kitus veikia įsitikinimas, kad skirtinga lukšto spalva reiškia ir skirtingą kiaušinio kokybę. Tiesa, anot Vaidos Budrienės, prekybos tinko „Iki“ komunikacijos vadovės, prieš Velykas šios dvi pirkėjų grupės susivienija ir daugiausiai renkasi būtent baltuosius kiaušinius, kuriuos marginti yra paprasčiau. „Kasmet pastebime, kad prieš Velykas itin išauga kiaušinių baltu lukštu pardavimai. Šiuo metu kaip tik specialiai šiai šventei turime itin didelį tokių kiaušinių pasirinkimą. Taip pat šiuo laikotarpiu

Didėja transporto techninės apžiūros kainos

Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) pagal Privalomosios transporto priemonių techninės apžiūros maksimalių kainų nustatymo metodiką apskaičiavo, kiek nuo šių metų liepos mėnesio transporto priemonių savininkams kainuos techninės apžiūros paslauga. Techninės apžiūros kainos indeksuojamos kiekvienais metais, atsižvelgiant į infliacijos ir darbo užmokesčio pokyčius šalyje, jei darbo užmokesčio pokytis nuo paskutinio kainų tvirtinimo yra lygus arba viršija 9 proc. ir/arba infliacijos/defliacijos pokytis yra lygus arba viršija 5 proc. pagal Statistikos departamento duomenis. Pagal 2023 m. kovo mėnesį Statistikos departamento pateiktus naujausius duomenis

Saulės moduliai: kuo juos nuplauti pavasarį?

Po tamsios ir niūrios žiemos saulės modulių savininkai ruošiasi pradėti „gaudyti“ pavasario saulę. Tačiau kartu su prasidedančiu intensyviu saulės gamybos sezonu patariama nepersistengti valant, plaunant ar kitaip bandant nušveisti saulės modulius. Energetikos sprendimų bendrovės „Elektrum Lietuva“ saulės produktų vadovė Domantė Navarskaitė atkreipia dėmesį, kad nuo saulės modulių įvairūs nešvarumai pakankamai efektyviai pasišalina patys. „Saulės moduliai yra statomi kampu, su nuolydžiu, todėl paprastai krituliai juos neblogai nuplauna be jokių papildomų žmogaus pastangų. Taip nuo modulių gerai pašalinamos dulkės, medžių lapai ar

Taip pat skaitykite