Įbetonavo kapsulę su laišku būsimoms kartoms

Tokiomis iškilmėmis gegužės 15 d. Pagėgiuose pradėti darbai sporto ir laisvalaikio aikštyne. Iki rudens čia turėtų būti įrengtas modernus futbolo, krepšinio ir riedučių aikštynas.

Autorės nuotr.

Taip Pagėgiuose startavo dar vienas tarptautinio projekto „Bendra veikla bendram jaunimo problemų sprendimui“ etapas. Projektą, kurio vertė per 822 tūkst. eurų, įgyvendina Pagėgių savivaldybė kartu su partneriais: Šilalės r. savivaldybe bei Tilžės (Sovetskas, Kaliningrado sritis, RF) miesto savivaldybe. 90 proc. šių kaštų dengia Europos Sąjunga.
Pasak Pagėgių savivaldybės administracijos direktorės, projekto vadovės Dainoros Butvydienės, svarbiausia suburti Pagėgių, Šilalės ir Tilžės jaunimą, per sportą ir meną stiprinti skirtingų kultūrų dialogą, skatinti glaudesnius ryšius ir supratimą. Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis pagyrė administracijos specialistų iniciatyvą imtis šio projekto koordinavimo ir pasidžiaugė, kad dar šį rudenį Pagėgių vaikai ir jaunimas sulauks modernių futbolo, krepšinio ir riedučių aikštelių. Atsiras dar viena šiuolaikiškai sutvarkyta erdvė vis gražėjančiame mieste. Džiugiomis akimirkomis su gana gausiai susirinkusiais pagėgiškiais dalijosi Šilalės r. savivaldybės administracijos direktorius Valdemaras Jasevičius, Tilžės savivaldybės administracijos vadovo pavaduotojas Igoris Jablonskis, Jaunimo kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Ana Kulijeva, kiti svečiai. Jų nuomone, pagėgiškiai gyvena gražiame mieste, turi įžvalgius vadovus, kurių pagrindinė ir nekintanti pozicija yra meilė savo miestui, Pagėgių kraštui, jo modernizavimui ir puoselėjimui. Tai daro Pagėgius patraukliu ir šiuolaikišku miesteliu.
Dar viena gražėjančia miesto erdve pasidžiaugė ir miesto seniūnas Dainius Maciukevičius. Sveikinimo žodį tarė ir pažadėjo gerą statybos darbų kokybę generalinis rangovas, aikštelės statybos darbų vykdytojas UAB „Uliksas“ direktorius Vidmantas Juzėnas.
Projekto vadovė Dainora Butvydienė perskaitė laišką ateities kartoms, kuris, patvirtintas mero, projekto vadovės ir rangovo parašais, buvo įdėtas į kapsulę ir įbetonuotas į objekto pamatus, tarsi priminimas po mūsų gyvensiantiems, kad čia gyveno ateitimi besirūpinantys žmonės.

Ingrida Jokšienė
Picture 021_resize_resize

Picture 054_resize_resize

Picture 056_resize_resize

Picture 057_resize_resize

Picture 062_resize_resize

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

COVID-19 – socialinės globos įstaigose

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kiekvieną pirmadienį skelbia naujausią informaciją apie koronaviruso plitimą Lietuvos socialinės globos įstaigose. Šilutės rajone veikia minimai ministerijai pavaldūs Macikų socialinės globos namai, vietos Savivaldybės pavaldumo Šilutės socialinės globos namai (buvę senelių globos namai), yra trys privatūs – „Pamario senjorų namai“, „Senjorų Eldoradas“ ir „Globavita“. Ministerija skelbia, kad šalyje esančiuose globos namuose įkurdinta beveik 13 tūkst. garbaus amžiaus ir neįgalių žmonių. Tokių namų yra 215, šiuo metu veikia 206. Rugpjūčio 2 d. duomenimis, šiuo metu nustatyti

Kviečiame teikti pasiūlymus Gyvūnų gerovės metams paminėti

Seimui 2022 m. paskelbus Gyvūnų gerovės metais, Aplinkos ministerija kviečia visuomenę, socialinius partnerius, verslą pasidalinti idėjomis, kaip juos paminėti. Pasiūlymų laukiame iki rugpjūčio 20 d. elektroniniu paštu info@am.lt. Atrinktos priemonės bus įtrauktos į Gyvūnų gerovės metų minėjimo programą. „Aš norėčiau, kad kiekvieni metai būtų gyvūnų gerovės, nes dėmesio šiai sričiai stokojama tiek iš valstybės, tiek iš piliečių. Juk, pripažinkim, kad dar požiūris į gyvį kaip į daiktą, nuosavybę, kažkokį madingą atributą, pelno nešėją labai gajus“, – pastebi aplinkos ministro patarėjas,

Prezidentas: sienų apsaugai – platesni karių įgaliojimai

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį susitikęs su krašto apsaugos ministru Arvydu Anušausku ir kariuomenės vadu gen. ltn. Valdemaru Rupšiu aptarė karių įsitraukimą ekstremaliosios situacijos metu. Šalies vadovas teigiamai įvertino susitikimo metu krašto apsaugos ministro A. Anušausko pristatytus Krašto apsaugos sistemos organizavimo ir karo tarnybos įstatymo bei Karinės jėgos naudojimo statuto pakeitimus, nustatančius konkrečius įgaliojimus, kuriuos kariai įgytų ekstremaliųjų situacijų metu, ir šių įgaliojimų įgijimo sąlygas. „Įstatymų pakeitimai leis kariams efektyviai prisidėti tiek saugant Lietuvos Respublikos sienas, tiek, poreikiui esant,

Taip pat skaitykite