Įbetonavo kapsulę su laišku būsimoms kartoms

Tokiomis iškilmėmis gegužės 15 d. Pagėgiuose pradėti darbai sporto ir laisvalaikio aikštyne. Iki rudens čia turėtų būti įrengtas modernus futbolo, krepšinio ir riedučių aikštynas.

Autorės nuotr.

Taip Pagėgiuose startavo dar vienas tarptautinio projekto „Bendra veikla bendram jaunimo problemų sprendimui“ etapas. Projektą, kurio vertė per 822 tūkst. eurų, įgyvendina Pagėgių savivaldybė kartu su partneriais: Šilalės r. savivaldybe bei Tilžės (Sovetskas, Kaliningrado sritis, RF) miesto savivaldybe. 90 proc. šių kaštų dengia Europos Sąjunga.
Pasak Pagėgių savivaldybės administracijos direktorės, projekto vadovės Dainoros Butvydienės, svarbiausia suburti Pagėgių, Šilalės ir Tilžės jaunimą, per sportą ir meną stiprinti skirtingų kultūrų dialogą, skatinti glaudesnius ryšius ir supratimą. Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis pagyrė administracijos specialistų iniciatyvą imtis šio projekto koordinavimo ir pasidžiaugė, kad dar šį rudenį Pagėgių vaikai ir jaunimas sulauks modernių futbolo, krepšinio ir riedučių aikštelių. Atsiras dar viena šiuolaikiškai sutvarkyta erdvė vis gražėjančiame mieste. Džiugiomis akimirkomis su gana gausiai susirinkusiais pagėgiškiais dalijosi Šilalės r. savivaldybės administracijos direktorius Valdemaras Jasevičius, Tilžės savivaldybės administracijos vadovo pavaduotojas Igoris Jablonskis, Jaunimo kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Ana Kulijeva, kiti svečiai. Jų nuomone, pagėgiškiai gyvena gražiame mieste, turi įžvalgius vadovus, kurių pagrindinė ir nekintanti pozicija yra meilė savo miestui, Pagėgių kraštui, jo modernizavimui ir puoselėjimui. Tai daro Pagėgius patraukliu ir šiuolaikišku miesteliu.
Dar viena gražėjančia miesto erdve pasidžiaugė ir miesto seniūnas Dainius Maciukevičius. Sveikinimo žodį tarė ir pažadėjo gerą statybos darbų kokybę generalinis rangovas, aikštelės statybos darbų vykdytojas UAB „Uliksas“ direktorius Vidmantas Juzėnas.
Projekto vadovė Dainora Butvydienė perskaitė laišką ateities kartoms, kuris, patvirtintas mero, projekto vadovės ir rangovo parašais, buvo įdėtas į kapsulę ir įbetonuotas į objekto pamatus, tarsi priminimas po mūsų gyvensiantiems, kad čia gyveno ateitimi besirūpinantys žmonės.

Ingrida Jokšienė
Picture 021_resize_resize

Picture 054_resize_resize

Picture 056_resize_resize

Picture 057_resize_resize

Picture 062_resize_resize

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Prasideda ilgasis savaitgalis. Kokių klaidų nedaryti be priežiūros paliekant namus?

Žolinės savaitgalį dalis Lietuvos žmonių mėgausis besibaigiančia vasara, laisvadienius leisdami kurortuose, sodybose ar prie vandens telkinių. Nors tyrimai rodo, kad mūsų šalies gyventojai labiau negu estai ir latviai rūpinasi namų saugumu, draudikai atkreipia dėmesį, kad vasaros mėnesiais, ypač per Žolinę ar kitus ilguosius savaitgalius, be priežiūros palikti namai nukenčia dažniau nei įprastai. Todėl itin svarbu išvykstant pasirūpinti namų ir juose esančio turto saugumu, kad sugrįžus juos rastumėte tokius, kokius palikote. „Ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių gyventojai pastaraisiais

Apgauta moteris neteko 2700 eurų

Tauragės apskrities VPK rugpjūčio 12 d., penktadienį, paskelbė įvykių keturiose šiam komisariatui priklausančiose savivaldybėse suvestinę: Tauragės, Pagėgių ir Šilalės savivaldybėse nieko neužfiksuota, o štai Šilutės rajone – prastos žinios.  Rugpjūčio 11-os rytą Lietuvininkų g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1952 m., kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Rugpjūčio 8 d. moteris, gim. 1987 m., paspaudusi elektroniniame pašte gautą nuorodą ir suvedusi prašomus elektroninės bankininkystės duomenis, sąskaitoje neteko 2700 eurų. Rugpjūčio 11 d. Cintjoniškių g., Šilutėje, neblaivus (0,8 prom.) vyras, gim.

Smurtautojai nerimsta

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai tiria šiuos įvykius. Rugpjūčio 8 d. prieš pietus  namo laiptinėje Traksėdžių k., Šilutės sen., pažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą nepilnamečiui, gim. 2010 m. Rugpjūčio 10 d. rytą Rusnėje rastas moters, gim. 1942 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Rugpjūčio 10 d. vakare namuose, Liepų g., Šilutėje,  blaivus vyras, gim. 1963 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1958 m. Tą patį vakarą Vainute neblaivi (2,08 prom.) 21-erių metų mergina sukėlė

Liepa: šilčiausia buvo Ventėje

Liepos mėn. vidutinė oro temperatūra Lietuvoje buvo 17,7°C: nuo 16,9-17°C šiaurės vakariniuose rajonuose iki 18,8-19,1°C pamaryje ir Kuršių nerijoje. Šilčiausia buvo Ventėje (19,1°C), o šalčiausia – Laukuvoje (16,9°C). Aukščiausia oro temperatūra siekė 27,6-32,8°C. Aukščiausia paros oro temperatūra registruota 22 d. Kybartuose 32,8°C, žemiausia – 30 d. Skuode – +4,4°C. Liepos 2 d. baigėsi pirmoji šiais metais kaitra, prasidėjusi birželio 25 d. Kaitra registruota 29-iose iš 52-ų meteorologijos stočių, ilgiausiai, po 7 dienas (06.26-07.02), ji tęsėsi Alytuje, Birštone, Druskininkuose ir Kaišiadoryse.

Taip pat skaitykite