Įbetonavo kapsulę su laišku būsimoms kartoms

Tokiomis iškilmėmis gegužės 15 d. Pagėgiuose pradėti darbai sporto ir laisvalaikio aikštyne. Iki rudens čia turėtų būti įrengtas modernus futbolo, krepšinio ir riedučių aikštynas.

Autorės nuotr.

Taip Pagėgiuose startavo dar vienas tarptautinio projekto „Bendra veikla bendram jaunimo problemų sprendimui“ etapas. Projektą, kurio vertė per 822 tūkst. eurų, įgyvendina Pagėgių savivaldybė kartu su partneriais: Šilalės r. savivaldybe bei Tilžės (Sovetskas, Kaliningrado sritis, RF) miesto savivaldybe. 90 proc. šių kaštų dengia Europos Sąjunga.
Pasak Pagėgių savivaldybės administracijos direktorės, projekto vadovės Dainoros Butvydienės, svarbiausia suburti Pagėgių, Šilalės ir Tilžės jaunimą, per sportą ir meną stiprinti skirtingų kultūrų dialogą, skatinti glaudesnius ryšius ir supratimą. Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis pagyrė administracijos specialistų iniciatyvą imtis šio projekto koordinavimo ir pasidžiaugė, kad dar šį rudenį Pagėgių vaikai ir jaunimas sulauks modernių futbolo, krepšinio ir riedučių aikštelių. Atsiras dar viena šiuolaikiškai sutvarkyta erdvė vis gražėjančiame mieste. Džiugiomis akimirkomis su gana gausiai susirinkusiais pagėgiškiais dalijosi Šilalės r. savivaldybės administracijos direktorius Valdemaras Jasevičius, Tilžės savivaldybės administracijos vadovo pavaduotojas Igoris Jablonskis, Jaunimo kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Ana Kulijeva, kiti svečiai. Jų nuomone, pagėgiškiai gyvena gražiame mieste, turi įžvalgius vadovus, kurių pagrindinė ir nekintanti pozicija yra meilė savo miestui, Pagėgių kraštui, jo modernizavimui ir puoselėjimui. Tai daro Pagėgius patraukliu ir šiuolaikišku miesteliu.
Dar viena gražėjančia miesto erdve pasidžiaugė ir miesto seniūnas Dainius Maciukevičius. Sveikinimo žodį tarė ir pažadėjo gerą statybos darbų kokybę generalinis rangovas, aikštelės statybos darbų vykdytojas UAB „Uliksas“ direktorius Vidmantas Juzėnas.
Projekto vadovė Dainora Butvydienė perskaitė laišką ateities kartoms, kuris, patvirtintas mero, projekto vadovės ir rangovo parašais, buvo įdėtas į kapsulę ir įbetonuotas į objekto pamatus, tarsi priminimas po mūsų gyvensiantiems, kad čia gyveno ateitimi besirūpinantys žmonės.

Ingrida Jokšienė
Picture 021_resize_resize

Picture 054_resize_resize

Picture 056_resize_resize

Picture 057_resize_resize

Picture 062_resize_resize

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje. NEPRAŽIOPSOKIT!

Gruodžio 18 d. lygiai 8 VAL. iš ryto Pagėgiuose, Turgaus g. prasidės vienintelis Lietuvoje „Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje“! 2017 m. „Kalėdiniam žąsų turgui Mažojoje Lietuvoje“ suteiktas tautinio paveldo produkto sertifikatas. Bus programa Jomarke alasą kels, kupčystę riktingai ves pievininkai, sūrininkai, paukštininkai. Veiks lioterija „Laimėk žąsį“, sušildys tija, kafija ir švarczupė! Pirkti bus visokio tavoro, reiks tik derėtis maloniai. Jomarko „šukdytojai“ – aktoriai Jonas Buziliauskas (Beausis) ir Giedrius Viduolis (Tata). Visus lietuvius ir lietuvaites iš visų miestų, miestelių ir ūkių

Kalėdų Senelis ir jo pagalbininkė jau keliauja į Šilutės H. Šojaus muziejų

Laba diena, turime džiugią žinią! Kalėdų Senelis ir jo pagalbininkė jau ruošia roges ir elnius kelionei į Šilutės Hugo Šojaus muziejų. Kalėdų senelis visų – mažų ir didelių draugų lauks gruodžio 11 ir 18 d. nuo 10:00 iki 16:00 val., o pagalbininkė Kalėdų Senelio rezidenciją aprodys gruodžio 10 ir 16 d. nuo 10.00 iki 16.00 val. Visus pasitiksime su dovanėlėmis ir šventine nuotaika, o susitikimo akimirkos bus įamžintos nuotrauka. Įėjimo kaina 5 eurai. Išsami informacija tel. 8 682 29145, 8

Švėkšnoje kuriama „Stebuklinga kalėdinė žydinti pieva“

Švėkšnos seniūnijos gyventojai, jauni ir brandaus amžiaus, ruošiasi artėjančioms didžiosioms metų šventėms – Kalėdinės eglės įžiebimui tradicinėje miestelio vietoje šalia šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčios. Ir ne tik… Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis pasakojo, kad eglė būsianti karkasinė, kaip jau įprasta, ne žaliaskarė: „Prisidedame prie medžių išsaugojimo…“ Eglę planuojama įžiebti gruodžio 16 d. 16.30 val. Puošimo darbai prasidės gruodžio 8 d. „Jeigu COVID-19 neplis, jeigu šiek tiek nurimusi banga nepakils, ruošiamės švęsti prie eglės. Susirenka žmonės. Savaitę iki eglės įžiebimo švėkšniškiai puoš

Šilutėje duris atvers paramos valgykla

Šia gera žinia pasidalino Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis. Tik prieš keliolika metų Šilutėje nepasiturintys gyventojai gaudavo talonus ir eidavo pavalgyti nemokamų pietų į „Šilutės baldų“ valgyklą. Vėliau tokios paramos nebuvo, o artėjant Kalėdų šventėms Savivaldybė kviečia į paramos valgyklos atidarymą. Tilps 20 žmonių Iš A. Šimelionio išgirdome prašymą neviešinti šios valgyklos atidarymo datos, nes ten pavalgyti būsią tik 20 vietų, jeigu susirinktų gausiai, būtų nesmagu palikti žmones už durų. Valgyklos atidarymo renginys planuojamas lapkričio pabaigoje. 

Taip pat skaitykite