Į Žolinę Žukuose sugužėjo šimtai žmonių

Žukai – tolokai nuo Pagėgių esantis Vilkyškių seniūnijos kaimas – surengė savo bendruomenei Žolinės šventę.

žuku.vaidint.61.pag

Dvylika metų Žukų kaimo bendruomenei vadovaujanti Anastazija Kubilienė „Pamariui“ pirmiausia pasidžiaugė, kad susirinko daug žmonių. Žukuose gyvena 245 gyventojai, tad su atvykusiais iš kitur buvę per 300 šventės dalyvių.
Jėgas išbandė krepšininkai, pliažo tinklininkai, vyko smiginio varžybos. Varžėsi Natkiškių, Pagėgių ir Žukų sportininkai. Geriausiems teko nemažai apdovanojimų.
Teko šiek tiek lietučio, tačiau vakaras buvo gražus. 18 val. iškilmingai įneštos keturių Vilkyškių seniūnijos bendruomenių vėliavos. Sveikino būrys svečių: Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, Seimo narys Bronius Pauža, vėliau sulaukta ir Seimo Pirmininko pavaduotojo Kęsto Komskio. „Mes turime ir saviškių valdžioje“, – sakė A. Kubilienė, mat net du Žukų kaimo gyventojai yra Pagėgių savivaldybės tarybos nariai.

Žuku.sport.61.pag
Pasidžiaugta Lino Bagavičiaus šeimoje gimusia dukryte (pernai per šventę buvo apdovanoti keturi naujagimiai). Pagerbti gražiai nusipirktas sodybas tvarkantys jų šeimininkai Asta ir Arūnas Kuralavičiai, Rasa ir Robertas Šlajai, Jurgita ir Valdas Štuikiai. Pasveikinti 85 metų sukaktis atšventę Eugenijus Lalas ir Domininkas Kuzas bei 80-mečiai Teofilis Dargelis ir Vlada Burneikienė.
Koncertinę programą pradėjo saviškiai: K. Ostrausko dramą „Jūratė ir Kastytis“ režisavo vietos kultūros ir švietimo specialistė Nijolė Kinderienė, vėliau visus linksmino Šakių cirko studijos „Šypsena“ akrobatai, iš Skuodo rajono atvykę „Armonikieriai“, iš Šilutės – „Karčema“.

žuku.šok.61.pag
„Buvo ir laužas, nes ugnies liepsnelės tarsi simbolizuoja atsisveikinimą iki kitos šventės, kai vėl bus įžiebtas laužas“, – pasakojo A. Kubilienė. Dar pasidžiaugė, kad Žukų kaimo bendruomenė švenčia gavusi lėšų projektinei veiklai finansuoti: buvo surengta Šeimų šventė, vyko Kartų stovykla, pakeliauta po Šakių krašto dvarus, dabar surengta Žolinės šventė.

Stasė Rimaitė
Astos Andrulienės nuotr.

žukai.vėliavos.61.pag žuku.žiurov.61.pag žuku.samt.61.pag žukai.lauž.61.pag

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Lengvųjų automobilių žibintų remontas

Šiuolaikiniuose automobiliuose yra daugybė žibintų ir šviesos šaltinių, kiekvienas iš jų atlieka tam tikrą funkciją. Tai gali būti signalizavimas kitiems eismo dalyviams apie planuojamą arba atliekamą veiksmą kelyje, aplinkos matomumo didinimas arba užtikrinimas, jog pati transporto priemonė yra matoma kitiems. Pastarąją funkciją atlieka dienos šviesos žibintai, kurie pagal kelių eismo taisykles privalo būti įjungti transporto priemonėse, nepriklausomai nuo paros laiko ar matomumo kelyje. Toks sprendimas yra priimtas, nes automobilis su įjungtais žibintais yra gerokai labiau pastebimas, nei važiuojantis be jų

„Mizon“ kosmetika – giliai maitinanti ir drėkinanti kosmetikos linija

Nuo pat pradžių Mizon prekės ženklas orientuojasi į tik natūralių ingredientų naudojimą. Pasitelkus inovatyvių technologijų pavyko sukurti visiškai saugią kosmetiką. Joje nėra parabenų, dažiklių, SLS ir kitų kenksmingų medžiagų, kurios gali dirginti odą ar sukelti alergines reakcijas. Tai ne visi šios kosmetikos privalumai. Visų Mizon produktų formulė labai lengva, bet kartu ir itin efektyvi. Galima naudoti visų tipų odai – normaliai, riebiai, jautriai, sausai, suglebusiai ir brandžiai. Prekės ženklas sukūrė specialią „10 žingsnių“ programą, kuri leidžia išnaudoti visas jo kosmetikos

5 patarimai, kad vaikelio laukimas praeitų sklandžiai

Jei šiek tiek nerimaujate dėl gimdymo, štai keletas naudingų patarimų. 1. Žinios Kiekviena moteris yra skirtinga. Mūsų kūnai yra skirtingi, mūsų kūdikiai yra skirtingi ir nebūna dviejų vienodų gimimų. Štai kodėl naudinga daugiau sužinoti apie gimdymą. Suprasdami daugiau apie savo galimybes ir kiekvieno iš jų privalumus ir trūkumus, galite jaustis labiau pasitikinti priimdama sprendimus dėl to, kaip norite pagimdyti. Taip pat galite pasikalbėti su savo akušere, jei kas nors jums ypač rūpi. Ji atsakys į visus jums rūpimus klausimus ir

Moteriškos rankinės. Rekomendacijos išskirtinėms progoms

Stilinga ir kokybiška rankinė yra itin svarbus daugelio moterų aksesuaras, kuris gali pagyvinti bendrą įvaizdį. Renkantis kasdieninę rankinę, dažnai išsikeliami keli kriterijai. Svarbiausia, kad ji būtų patogi, talpi, komfortabili ir lengvai pritaikoma prie bet kokios aprangos. Todėl dažnai pasirenkamos juodos, rudos, ar šviesių spalvų rankinės. O jeigu prireikia rankinės išskirtinei progai, pvz., gimtadienio šventei, vestuvėms, darbo vakarėliui, vakarienei mieste, ar kitokiai progai, reikalavimai gali būti šiek tiek kitokie. Tokiu atveju tampa svarbu, jog rankinė būtų kompaktiška, patogi dėvėti ir kurioje

Taip pat skaitykite