Į Stoniškius atskrido padėkos gervės

Renovavus Stoniškių kultūros namus, atsirado galimybė tęsti tradiciją gyvenvietėje organizuoti vakarones. Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojo Vytauto Stanišausko iniciatyva, lapkričio 7 d. buvo suorganizuotas padėkos vakaras ūkininkams ir rėmėjams, kurie seniūnijai talkina nuolatos, ypač organizuojant šventes.

Stoniškių ūkininkams bei rėmėjams už pagalbą organizuojant įvairius renginius, bendruomenės moterys įteikė simbolines padėkos gerves.

Nedidelėje kultūros namų salėje, kur patogiai gali tilpti apie 80 žmonių, susirinko net 102 kviestiniai svečiai. Ūkininkai ir nuolatiniai organizuojamų renginių rėmėjai grupelėmis susėdo prie stalų, kuriuos papuošė 12 padėkos gervių. Idėja padėkoti savo rėmėjams buvo brandinta jau seniai, o dabar ir sėkmingai įgyvendinta.
Vakaronėje apsilankęs Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis sveikino susirinkusiuosius ir džiaugėsi, kad Stoniškių bendruomenės nariai yra aktyvūs ir tęsia tradiciją rengti vakarones. Vakaro sumanytojas ir organizatorius V. Stanišaukas dėkojo ūkininkams už pagalbą, linkėjo visiems sėkmingų darbų, padėkojo Stoniškių bendruomenės pirmininkei Gražinai Stančaitienei už pagalbą rengiant šią šventę. Nuoširdų ačiū seniūnas tarė visiems ūkininkams, rėmėjams, kurie savo lėšomis remia bendruomenės renginius ir padeda nuveikti kasdieninius ūkio darbus.
Vakaronės „Kai atkyloti vario varteliai“ dalyvius skambiomis dainomis pradžiugimo Pagėgių krašto lakštingala – Regina Pilkionienė. Taip pat koncertavo Rasa ir Valdas Armonai. Nuotaiką praskaidrino įvairūs žaidimai, humoristinės užduotys. Vakarą vedė Danutė Bardauskienė ir Gintautas Stančaitis.
Stoniškių kultūros namuose visą vasarą vyko remontas. Dauguma darbų jau užbaigta, bet oficialiai įstaiga dar neatidaryta. Tai planuojama padaryti dar šiais metais. Vasarį Stoniškių bendruomenės pirmininke tapusi G. Stančaitienė sakė, pasistengsianti suorganizuoti kuo daugiau įvairių renginių, taip siekdama suvienyti bendruomenės narius ir skatinti juos būti aktyvesniais.
Artimiausias planuojamas renginys Stoniškiuose – gruodžio 12 d. vyksiantis advento vakaras. Šį renginį organizuos Stoniškių bendruomenė kartu su mokykla.

Stoniškių bendruomenės inf.

Į vakaronę „Kai atkyloti vario varteliai“ susirinkę 102 dalyviai šoko ir linksmai leido laiką.

7 komentarai

 • Stoniškietis

  Tai pasitūsino išrinktieji o paprasti bendruomenės nariai sužino tik iš spaudos.Labai esam nepatenkinti seniunaite G.Stannčaitiene nes ji organizuoja renginius tik grietinėlei.Buvusi seniunaitė S.Bagdonienė kiekvieną pašnkindavo,pečius paglostydavo nesvarbu kad esi bendruomenės atstumtas atseit degradavęs. Jai nebuvo išskirtinių o Gražina per šventes pripažysta tik aukštuomene ir prie stalo tik juos kviečia.Labai negražu taip elktis su visais likusiais stoniškiečiais.

 • Ponia -ūkininkė

  Kas čia pas mus kaime grietinėlė ,aš pati dalyvavau šioje vakaronėjė,kur buvo sukviesti kaimo ūkininkai.Žmonės jūs eikit pabraitykit po karvės šūdą,taip kaip mes kasdien dirbame ,tada pamatysite ką reiškia litą užsidirbti.Ir tais litais mes paremiam kaimo šventes,kur jūs visi ilgaliežuviai dalyvaujat.Jums viskas blogai-ūkininkai jums kelius išvažinėja,kaime jums šūdais smirda,seniunas jums blogas,-eikit dirbti žmones,mažiau laiko turėsit loti.Gražina nera seniūnaitė,o galėtų būti ir seniūnė .Linkiu tau Gražina sėkmės-nenuleisk rankų visas kaimas tave palaiko.Na, o pasikalbėti ir pečius pasiglostyti labai puiki vieta sekmadienį bažnyčioje.

 • ***

  Pavydas kalba…..

 • Dalia

  Na tikrai buvo grazi svente,o tas pirmas komentaras visai ne i tema.

 • Stoniškietis

  Varnas varnui akies nekerta gal ta šventė ir graži buvo ,bet tik išrinktiesiems.

 • ūkininkė

  Mielieji , tie kurie taip rašot,.Jūs šventėms prisidedate financiškai ar organizaciniais darbais? Atsakykitpatys sau… Kaip jūs galvojat iš kokių pinigelių seniūnijos šventės, derliaus šventės, renginiai bendruomenėje ir kt.Norim koncertų ,norim vaišių susimastykim kas visa tai remia. Mes ūkininkai sunkiai uždirbtais kas kiek galėdamas litais.Labai manot drasu organizatoriams pas mus jų prašyti? Tai ir buvo padekos vakaras ir kartu buvome visi trumpam susirinkę pabendrauti, nes mes ūkininkai ne į visus reginius turim galimybę atvykti, nes laiko stoka to neleidžia.O šį kart po rudens darbų pabaigos susibūrem, dėka aktyvių organizatorių.Negalvokit -vaišes susinešėm patys ir neleiskit kalbų ,kad buvo renkama po 100 litų Ką atsinešėm tuo vaišinomės.Didžiulės kantrybės, neprarasti optimizmo ir sveikatos Gražinai ir jos pagalbininkams gražu žiūrėti koks tarp jų susiklausymas.Juk šie žmonės dirba be atlyginimų , bet gyvenimas verda, vis daugiau žmonių įtraukiama į bendruomenę.Kas liečia buvusią pirmininkę STASELĘ- trūksta žodžių ,,, palikim praeityje.Jei buvo renginys tai ar žinote kas jam ruošėsi, aišku kad nežinote, tai va ir nepaisykite vėjų. Žmonės, jei pavydite kažkam kažko ,tai vistiek kalbėkite tiesą , kodėl mes tokie LIETUVIAI.

 • JO

  Taiklei pasakyta

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėja galingas vėjas, pajūryje siautės audra

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad ketvirtadienį, spalio 21 d., Lietuvos link pasuko naujas žemo atmosferos slėgio sūkurys ir užgrius didele jėga.  Stiprės pietų, pietvakarių vėjas, kurio gūsių gali neatlaikyti medžiai, yra pavojaus ir nesandariems statiniams, lauke paliktiems daiktams. Ypač pavojinga palikti automobilius po medžiais, kurie, neatlaikę stipraus vėjo, gal lūžti, užgriūti automobilius, pastatus ir kt. Nulaužtų, išverstų medžių gali rastis ir keliuose, gatvėse, todėl patartina be būtinos priežasties  nevykti į kelionę. Visoje šalyje vėjo gūsiai sieks 15-20 m/s. Artėjant vakarui

Kas geriausiai padeda įveikti rudeninį liūdesį?

Kaip įveikti liūdesį? Trumpėjančios dienos, vis labiau apniukęs oras ir spaudžiantis šaltukas – tai tik kelios priežastys, kurios atrodo kaltos dėl suprastėjusio nuotaikos ir išaugusio noro nieko neveikti. „Eurovaistinės“ farmacininkė sako, kad slogią nuotaiką rudenį įveikti galima, tereikia nedelsti ir imtis priemonių. Farmacininkė Elvyra Ramaškienė sako, kad rudenį dažniau nei įprastai klientai užsuka į vaistinę ieškodami priemonių, kurios padėtų išsaugoti energiją ir gerą nuotaiką. „Rudenį dažniau pasidaro liūdna, nes baigiasi vasara, mažai saulės, tad ir mūsų organizme nepasigamina natūraliai vitaminas

Kaip elgtis siaučiant stipriam vėjui?

Kaip elgtis siaučiant stipriam vėjui?

Šiandien Lietuvoje siaus labai stiprus vėjas, ypač vakariniuose šalies rajonuose. Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) stiprina budinčias pajėgas ir ruošiasi operatyviai likviduoti galimus gedimus bei prašo gyventojų gamtos stichijų metu būti atidiems. Kaip elgtis siaučiant stipriam vėjui? Svarbu nesiartinti prie elektros įrenginių ar oro linijų, o pastebėjus pažeistus elektros tinklo įrenginius ar nutrūkusius laidus, būtinai nedelsiant apie tai pranešti ESO telefonu 1852. Pateikiame keturis svarbiausius elgesio principus, padėsiančius išvengti skaudžių nelaimių. Pagrindinis dalykas, kurį turi atsiminti kiekvienas, tai pastebėjus nutrūkusį elektros

Vilkyškiuose sekmadienį Mišias aukos vyskupas

Vilkyškiuose, Šv. Onos bažnyčioje, šį sekmadienį (spalio 24 d.) 14 val. šv. Mišias aukos Telšių vyskupas Algirdas Jurevičius.   Po šv. Mišių bažnyčios šventoriuje bus šventinamas 8 metrų aukščio ąžuolinis kryžius, skirtas bažnyčios rūsiuose sovietinių KGB smogikų nukankintoms aukoms atminti. Kunigas Kęstutis Pajaujis kviečia visus dalyvauti.

Taip pat skaitykite