Į Stoniškius atskrido padėkos gervės

Renovavus Stoniškių kultūros namus, atsirado galimybė tęsti tradiciją gyvenvietėje organizuoti vakarones. Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojo Vytauto Stanišausko iniciatyva, lapkričio 7 d. buvo suorganizuotas padėkos vakaras ūkininkams ir rėmėjams, kurie seniūnijai talkina nuolatos, ypač organizuojant šventes.

Stoniškių ūkininkams bei rėmėjams už pagalbą organizuojant įvairius renginius, bendruomenės moterys įteikė simbolines padėkos gerves.

Nedidelėje kultūros namų salėje, kur patogiai gali tilpti apie 80 žmonių, susirinko net 102 kviestiniai svečiai. Ūkininkai ir nuolatiniai organizuojamų renginių rėmėjai grupelėmis susėdo prie stalų, kuriuos papuošė 12 padėkos gervių. Idėja padėkoti savo rėmėjams buvo brandinta jau seniai, o dabar ir sėkmingai įgyvendinta.
Vakaronėje apsilankęs Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis sveikino susirinkusiuosius ir džiaugėsi, kad Stoniškių bendruomenės nariai yra aktyvūs ir tęsia tradiciją rengti vakarones. Vakaro sumanytojas ir organizatorius V. Stanišaukas dėkojo ūkininkams už pagalbą, linkėjo visiems sėkmingų darbų, padėkojo Stoniškių bendruomenės pirmininkei Gražinai Stančaitienei už pagalbą rengiant šią šventę. Nuoširdų ačiū seniūnas tarė visiems ūkininkams, rėmėjams, kurie savo lėšomis remia bendruomenės renginius ir padeda nuveikti kasdieninius ūkio darbus.
Vakaronės „Kai atkyloti vario varteliai“ dalyvius skambiomis dainomis pradžiugimo Pagėgių krašto lakštingala – Regina Pilkionienė. Taip pat koncertavo Rasa ir Valdas Armonai. Nuotaiką praskaidrino įvairūs žaidimai, humoristinės užduotys. Vakarą vedė Danutė Bardauskienė ir Gintautas Stančaitis.
Stoniškių kultūros namuose visą vasarą vyko remontas. Dauguma darbų jau užbaigta, bet oficialiai įstaiga dar neatidaryta. Tai planuojama padaryti dar šiais metais. Vasarį Stoniškių bendruomenės pirmininke tapusi G. Stančaitienė sakė, pasistengsianti suorganizuoti kuo daugiau įvairių renginių, taip siekdama suvienyti bendruomenės narius ir skatinti juos būti aktyvesniais.
Artimiausias planuojamas renginys Stoniškiuose – gruodžio 12 d. vyksiantis advento vakaras. Šį renginį organizuos Stoniškių bendruomenė kartu su mokykla.

Stoniškių bendruomenės inf.

Į vakaronę „Kai atkyloti vario varteliai“ susirinkę 102 dalyviai šoko ir linksmai leido laiką.

Hits: 82

7 komentarai

 • Stoniškietis

  Tai pasitūsino išrinktieji o paprasti bendruomenės nariai sužino tik iš spaudos.Labai esam nepatenkinti seniunaite G.Stannčaitiene nes ji organizuoja renginius tik grietinėlei.Buvusi seniunaitė S.Bagdonienė kiekvieną pašnkindavo,pečius paglostydavo nesvarbu kad esi bendruomenės atstumtas atseit degradavęs. Jai nebuvo išskirtinių o Gražina per šventes pripažysta tik aukštuomene ir prie stalo tik juos kviečia.Labai negražu taip elktis su visais likusiais stoniškiečiais.

 • Ponia -ūkininkė

  Kas čia pas mus kaime grietinėlė ,aš pati dalyvavau šioje vakaronėjė,kur buvo sukviesti kaimo ūkininkai.Žmonės jūs eikit pabraitykit po karvės šūdą,taip kaip mes kasdien dirbame ,tada pamatysite ką reiškia litą užsidirbti.Ir tais litais mes paremiam kaimo šventes,kur jūs visi ilgaliežuviai dalyvaujat.Jums viskas blogai-ūkininkai jums kelius išvažinėja,kaime jums šūdais smirda,seniunas jums blogas,-eikit dirbti žmones,mažiau laiko turėsit loti.Gražina nera seniūnaitė,o galėtų būti ir seniūnė .Linkiu tau Gražina sėkmės-nenuleisk rankų visas kaimas tave palaiko.Na, o pasikalbėti ir pečius pasiglostyti labai puiki vieta sekmadienį bažnyčioje.

 • ***

  Pavydas kalba…..

 • Dalia

  Na tikrai buvo grazi svente,o tas pirmas komentaras visai ne i tema.

 • Stoniškietis

  Varnas varnui akies nekerta gal ta šventė ir graži buvo ,bet tik išrinktiesiems.

 • ūkininkė

  Mielieji , tie kurie taip rašot,.Jūs šventėms prisidedate financiškai ar organizaciniais darbais? Atsakykitpatys sau… Kaip jūs galvojat iš kokių pinigelių seniūnijos šventės, derliaus šventės, renginiai bendruomenėje ir kt.Norim koncertų ,norim vaišių susimastykim kas visa tai remia. Mes ūkininkai sunkiai uždirbtais kas kiek galėdamas litais.Labai manot drasu organizatoriams pas mus jų prašyti? Tai ir buvo padekos vakaras ir kartu buvome visi trumpam susirinkę pabendrauti, nes mes ūkininkai ne į visus reginius turim galimybę atvykti, nes laiko stoka to neleidžia.O šį kart po rudens darbų pabaigos susibūrem, dėka aktyvių organizatorių.Negalvokit -vaišes susinešėm patys ir neleiskit kalbų ,kad buvo renkama po 100 litų Ką atsinešėm tuo vaišinomės.Didžiulės kantrybės, neprarasti optimizmo ir sveikatos Gražinai ir jos pagalbininkams gražu žiūrėti koks tarp jų susiklausymas.Juk šie žmonės dirba be atlyginimų , bet gyvenimas verda, vis daugiau žmonių įtraukiama į bendruomenę.Kas liečia buvusią pirmininkę STASELĘ- trūksta žodžių ,,, palikim praeityje.Jei buvo renginys tai ar žinote kas jam ruošėsi, aišku kad nežinote, tai va ir nepaisykite vėjų. Žmonės, jei pavydite kažkam kažko ,tai vistiek kalbėkite tiesą , kodėl mes tokie LIETUVIAI.

 • JO

  Taiklei pasakyta

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Koronaviruso infekcijos statistika: 1113 nauji susirgimai, 14 žmonių mirė

Lietuvoje praėjusią parą, balandžio 20-ąją, ištyrus 11913 ėminių, koronaviruso infekcija patvirtinta 1113 žmonių, mirė 14 žmonių, skelbia Statistikos departamentas. Nuo pandemijos pradžios bendras COVID-19 užsikrėtusiųjų skaičius šalyje pasiekė 236533. Per praėjusią parą COVID-19 infekcija pražudė 14 žmonių. Jų amžius buvo nuo 30 iki 99 metų. Bendras šalies mirčių skaičius nuo COVID-19 – 3802. Kaip skelbia Statistikos departamentas, naujų atvejų skaičius per 14 dienų, tenkantis 100 000 gyventojų, Lietuvoje trečiadienio rytą siekia 515,9 atvejo. Pastarųjų 7 dienų naujų atvejų vidurkis parai

Nepritarta siūlymui Sausio 13-ąją paskelbti nedarbo diena

Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas trečiadienį vienbalsiai nepritarė siūlymui Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, paskelbti nedarbo diena. Komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė sakė, kad per 30 metų nusistovėjo tradicijos, kaip šalyje minima ši diena, o įvedus laisvadienį jos nutrūktų. „Tradicijos labai gyvos su žvakelių degimu languose, su paskaitomis, su liudininkų atsiminimais, specialiomis pamokomis. Jei padarytume laisvadienį, šita tradicija nutrūktų“, – komiteto posėdyje trečiadienį sakė M. Lingė. Jis akcentavo, kad žiūrint iš ekonominio taško, Lietuva išsiskiria kaip viena daugiausiai laisvadienių turinčių

Apgavikai rašo laiškus…

„Luminor“ bankas perspėja, jog kai kurie banko klientai balandžio 20 dieną gavo melagingus elektroninius laiškus, kurie neva  siunčiami banko vardu. Šiuose laiškuose pridedamas ir mokėjimo pranešimas, neva išduotas paties kliento prašymu. Laiškai siunčiami kartu su prisegtu dokumentu, kurio pavadinimas – „Luminor_bankas_Mokejimas_pdf.iso.txt“. Šiame dokumente yra kenkėjiška programa, kurios tikslas yra išgauti konfidencialius klientų duomenis. Banko sukčiavimo prevencijos ekspertai perspėja klientus jokiu būdu neatidaryti šio laiško priedo. Jeigu dokumentas buvo atidarytas, rekomenduojame nedelsiant susisiekti su savo IT saugos specialistais, kad jie patikrintų,

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Taip pat skaitykite