Į Stoniškius atskrido padėkos gervės

Renovavus Stoniškių kultūros namus, atsirado galimybė tęsti tradiciją gyvenvietėje organizuoti vakarones. Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojo Vytauto Stanišausko iniciatyva, lapkričio 7 d. buvo suorganizuotas padėkos vakaras ūkininkams ir rėmėjams, kurie seniūnijai talkina nuolatos, ypač organizuojant šventes.

Stoniškių ūkininkams bei rėmėjams už pagalbą organizuojant įvairius renginius, bendruomenės moterys įteikė simbolines padėkos gerves.

Nedidelėje kultūros namų salėje, kur patogiai gali tilpti apie 80 žmonių, susirinko net 102 kviestiniai svečiai. Ūkininkai ir nuolatiniai organizuojamų renginių rėmėjai grupelėmis susėdo prie stalų, kuriuos papuošė 12 padėkos gervių. Idėja padėkoti savo rėmėjams buvo brandinta jau seniai, o dabar ir sėkmingai įgyvendinta.
Vakaronėje apsilankęs Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis sveikino susirinkusiuosius ir džiaugėsi, kad Stoniškių bendruomenės nariai yra aktyvūs ir tęsia tradiciją rengti vakarones. Vakaro sumanytojas ir organizatorius V. Stanišaukas dėkojo ūkininkams už pagalbą, linkėjo visiems sėkmingų darbų, padėkojo Stoniškių bendruomenės pirmininkei Gražinai Stančaitienei už pagalbą rengiant šią šventę. Nuoširdų ačiū seniūnas tarė visiems ūkininkams, rėmėjams, kurie savo lėšomis remia bendruomenės renginius ir padeda nuveikti kasdieninius ūkio darbus.
Vakaronės „Kai atkyloti vario varteliai“ dalyvius skambiomis dainomis pradžiugimo Pagėgių krašto lakštingala – Regina Pilkionienė. Taip pat koncertavo Rasa ir Valdas Armonai. Nuotaiką praskaidrino įvairūs žaidimai, humoristinės užduotys. Vakarą vedė Danutė Bardauskienė ir Gintautas Stančaitis.
Stoniškių kultūros namuose visą vasarą vyko remontas. Dauguma darbų jau užbaigta, bet oficialiai įstaiga dar neatidaryta. Tai planuojama padaryti dar šiais metais. Vasarį Stoniškių bendruomenės pirmininke tapusi G. Stančaitienė sakė, pasistengsianti suorganizuoti kuo daugiau įvairių renginių, taip siekdama suvienyti bendruomenės narius ir skatinti juos būti aktyvesniais.
Artimiausias planuojamas renginys Stoniškiuose – gruodžio 12 d. vyksiantis advento vakaras. Šį renginį organizuos Stoniškių bendruomenė kartu su mokykla.

Stoniškių bendruomenės inf.

Į vakaronę „Kai atkyloti vario varteliai“ susirinkę 102 dalyviai šoko ir linksmai leido laiką.

7 komentarai

 • Stoniškietis

  Tai pasitūsino išrinktieji o paprasti bendruomenės nariai sužino tik iš spaudos.Labai esam nepatenkinti seniunaite G.Stannčaitiene nes ji organizuoja renginius tik grietinėlei.Buvusi seniunaitė S.Bagdonienė kiekvieną pašnkindavo,pečius paglostydavo nesvarbu kad esi bendruomenės atstumtas atseit degradavęs. Jai nebuvo išskirtinių o Gražina per šventes pripažysta tik aukštuomene ir prie stalo tik juos kviečia.Labai negražu taip elktis su visais likusiais stoniškiečiais.

 • Ponia -ūkininkė

  Kas čia pas mus kaime grietinėlė ,aš pati dalyvavau šioje vakaronėjė,kur buvo sukviesti kaimo ūkininkai.Žmonės jūs eikit pabraitykit po karvės šūdą,taip kaip mes kasdien dirbame ,tada pamatysite ką reiškia litą užsidirbti.Ir tais litais mes paremiam kaimo šventes,kur jūs visi ilgaliežuviai dalyvaujat.Jums viskas blogai-ūkininkai jums kelius išvažinėja,kaime jums šūdais smirda,seniunas jums blogas,-eikit dirbti žmones,mažiau laiko turėsit loti.Gražina nera seniūnaitė,o galėtų būti ir seniūnė .Linkiu tau Gražina sėkmės-nenuleisk rankų visas kaimas tave palaiko.Na, o pasikalbėti ir pečius pasiglostyti labai puiki vieta sekmadienį bažnyčioje.

 • ***

  Pavydas kalba…..

 • Dalia

  Na tikrai buvo grazi svente,o tas pirmas komentaras visai ne i tema.

 • Stoniškietis

  Varnas varnui akies nekerta gal ta šventė ir graži buvo ,bet tik išrinktiesiems.

 • ūkininkė

  Mielieji , tie kurie taip rašot,.Jūs šventėms prisidedate financiškai ar organizaciniais darbais? Atsakykitpatys sau… Kaip jūs galvojat iš kokių pinigelių seniūnijos šventės, derliaus šventės, renginiai bendruomenėje ir kt.Norim koncertų ,norim vaišių susimastykim kas visa tai remia. Mes ūkininkai sunkiai uždirbtais kas kiek galėdamas litais.Labai manot drasu organizatoriams pas mus jų prašyti? Tai ir buvo padekos vakaras ir kartu buvome visi trumpam susirinkę pabendrauti, nes mes ūkininkai ne į visus reginius turim galimybę atvykti, nes laiko stoka to neleidžia.O šį kart po rudens darbų pabaigos susibūrem, dėka aktyvių organizatorių.Negalvokit -vaišes susinešėm patys ir neleiskit kalbų ,kad buvo renkama po 100 litų Ką atsinešėm tuo vaišinomės.Didžiulės kantrybės, neprarasti optimizmo ir sveikatos Gražinai ir jos pagalbininkams gražu žiūrėti koks tarp jų susiklausymas.Juk šie žmonės dirba be atlyginimų , bet gyvenimas verda, vis daugiau žmonių įtraukiama į bendruomenę.Kas liečia buvusią pirmininkę STASELĘ- trūksta žodžių ,,, palikim praeityje.Jei buvo renginys tai ar žinote kas jam ruošėsi, aišku kad nežinote, tai va ir nepaisykite vėjų. Žmonės, jei pavydite kažkam kažko ,tai vistiek kalbėkite tiesą , kodėl mes tokie LIETUVIAI.

 • JO

  Taiklei pasakyta

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Menininkė unikaliai pavaizdavo internetą 

Žinoma menininkė Jolita Vaitkutė trimis meniniais kūriniai pavaizdavo internetą – naudodama namuose randamus daiktus ji įkūnijo su kokiomis savybėmis jai siejasi naujos kartos 5G internetas. Neįprasta, nauja forma lietuvių kūrėja perteikė namų interneto greitį ir stabilumą. „Užduotis pavaizduoti internetą buvo sunki. Juk internetas mums – būtinas, tačiau jo apčiuopti ar pamatyti negalime. Dažnai internetą priimame kaip duotybę – kad jis tiesiog yra. Visgi jam dingus vos akimirkai, iškart jo pasigendame. Kurdama ieškojau formų kaip perteikti svarbiausias interneto savybes – tam

Sekmadienį – į muziejų nemokamai

2023-aisiais, kaip ir ankstesniais metais, Kultūros ministerijai pavaldūs muziejai kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį kviečia lankytojus apžiūrėti savo nuolatines ekspozicijas nemokamai. Lankytojų taip pat lauks Kernavės archeologinės vietovės muziejus. Pirmoji tokia proga – jau šį sekmadienį, sausio 29 d. „2022 metais nemokamo muziejų lankymo paskutinį kiekvieno mėnesio sekmadienį galimybe pasinaudojo 336 251 lankytojas. Tai gerokai daugiau nei 2021-aisiais ir 2020-aisiais, kai lankytojų skaičius svyravo apie 200 tūkst. kasmet. Tiesa, reikia atsižvelgti į tai, kad tai buvo vadinamieji pandeminiai metai ir dėl

Dėl potvynio kai kuriuose valstybinės reikšmės keliuose draudžiamas eismas

Dėl spartaus vandens lygio kilimo Lietuvos vakarinėje dalyje daugėja apsemtų valstybinės reikšmės kelių. Potvynio metu pablogėja ne tik kelio dangos konstrukcija, bet ir kyla pavojus patiems eismo dalyviams. Būtent todėl šiuo metu maždaug 37-38 km valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožuose dėl apsėmimo yra ribojamas eismas. Vieni kelių ruožai yra pravažiuojami, kituose eismas draudžiamas. Dėl padidėjusio vandens kiekio Lietuvos vakarinėje dalyje apsemti 16 valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožai, kuriais draudžiamas eismas. Didžiausias – 60 centimetrų  – vandens gylis nustatytas rajoniniame kelyje

Projektų valdymo programos

Projektų valdymo programomis valdomi tam tikro proceso rinkiniai, kuriais siekiama didesnio masto efektyvumo. Projektų valdymas apima atskirų užduočių koordinavimą, o programos valdymas yra susijusių sugrupuotų projektų koordinavimas. Projektai sujungiami į programą, kai tokio rinkinio valdymo nauda yra didesnė atskirų vienetų valdymą. Susijusi sąvoka yra projektų portfelio valdymas – metodas, skirtas organizacijoms valdyti ir įvertinti daugybę projektų sugrupuojant juos į strateginius portfelius. Tada analizuojamas portfelių bendras efektyvumas, jų įvertinimai lyginami su faktinėmis išlaidomis, ar jie atitinka didesnius strateginius organizacijos tikslus. Taigi,

Taip pat skaitykite