Girtas vairuotojas du kartus tą pačią dieną įkliuvo policijai…

Automobilio vairuotojas per 4 valandas buvo du kartus sulaikytas policijos pareigūnų už tai, kad vairavo būdamas neblaivus.

2022 m. kovo 26 d. apie 11.52 val. buvo gautas pranešimas, kad į degalinę, Žemaitkiemio k. (Šilutės r.) atvažiavo galimai neblaivus vairuotojas.

Pranešėja neliko abejinga. Pastebėjusi, kad vairuotojas susimokėjęs už degalus ruošiasi važiuoti toliau, nedelsdama iš jo paėmė automobilio raktelius ir laukė atvykstančių pareigūnų.

Prie automobilio „Citroen“ vairo sėdėjusiam gerokai įkaušusiam vyriškiui, gim. 1979 m., alkoholio matuokliu buvo nustatytas 2,07 promilės girtumas. Paaiškėjo, kad asmuo neturi teisės vairuoti transporto priemonės, o jo vairuojamas automobilis buvo neapdraustas civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu.

Neblaiviam vairuotojui buvo nebeleista toliau vairuoti. Pareigūnai dėl šio atvejo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Deja, sulaikyto neblaivaus vyro neatbaidė nei gresiančios baudos, nei baudžiamoji atsakomybė.

Tą pačią dieną, apie 15.56 val., gautas pranešimas, kad tos pačios degalinės link važiuoja automobilis „Opel“, kurį galimai vairuoja neblaivus asmuo.

Sustabdę ir patikrinę minėtą transporto priemonę, pareigūnai antrąkart prie vairo aptiko tą patį neblaivų vairuotoją… Šįkart alkoholio matuokliu jam buvo nustatytas 1,32 promilės girtumas, transporto priemonei neatlikta techninė apžiūra.

Antrą kartą sustabdytas vairuotojas buvo nusiteikęs nedraugiškai. Jis ne tik nevykdė policijos pareigūnų reikalavimo – nevairuoti transporto priemonės dėl neblaivumo, bet ir trukdė policininkams surašyti administracinio nusižengimo protokolą. Dėl pastarųjų veiksmų pareigūnams vyrą teko sulaikyti.

Už neatsakingus poelgius vairuotojui gresia baudžiamoji ir administracinė atsakomybė bei transporto priemonių konfiskavimas.

Policijos pareigūnai ragina vairuotojus nesėsti prie vairo apsvaigus nuo alkoholio, būti atsakingais, paisyti Kelių eismo taisyklių reikalavimų, eisme dalyvauti nekeliant grėsmės sau ir kitiems eismo dalyviams.

Savaitgalio įvykiai

Kovo 22 d. gautas Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos raštas, kad 2021 m. gruodžio 10 d. atliekant Šilutės medžiotojų draugijos, Uosto g., patikrinimą, pateiktas griežtos atskaitomybės dokumentas – medžioklės lapas su klastojimo požymiais.

Kovo 26 d. naktį  kelyje Usėnai – Natkiškiai – Griežpelkiai Stubrių k., Usėnų g., akivaizdžiai neblaivus (neblaivumą pasitikrinti atsisakė) ir teisės vairuoti neturintis vaikinas, gim. 2003 m., vairuodamas „Audi A8“ automobilį, jo nesuvaldė ir įvažiavo į pakelės griovį.

Kovo 24 d. naktį Čiūtelių k., Saugų sen., vyras, gim. 1985 m., sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1989 m.

Kovo 27 d. pavakare  Katyčiuose vyras, gim. 1991 m., sukėlė fizinį skausmą moterims (gim. 1999 m. ir gim. 1993 m.). Vyras buvo sulaikytas.

Tą pačią dieną moteris, gim. 1967 m., pastebėjo, kad buvo įsibrauta į jai priklausantį ūkinį pastatą Skirvytės k., Katyčių sen. Iš pastato buvo pavogti įvairūs daiktai. Nuostolis 305 eurai. Irgi kovo 27 d. vėlų vakarą  Pašyšių k., Juknaičių sen., neblaivus (2,05 prom.) vyras, gim. 1961 m., sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1989 m. Vyras buvo sulaikytas.

Tauragės apskrities VPK inf. 

Sukčiai bando dangstytis karu Ukrainoje

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai atkreipia dėmesį, kad gyventojai pastaruoju metu turėtų išlikti itin budrūs ir nepatikėti nepažįstamų asmenų istorijomis, prisidengiant karine padėtimi Ukrainoje.

Kovo 24 d. pareigūnai sulaukė pranešimo, kad prieš dieną Raudondvaryje, Kauno r.,  pro neužrakintas namų duris pas senolius atėjo dvi panašios tamsaus gymio, spėjama, romų tautybės moterys, kalbėjusios rusiškai ir prisistačiusios pabėgėlėmis iš Ukrainos. Moterys apie pusę valandos su sutuoktinių pora kalbėjosi apie karinę situaciją, teigė atėjusios parašų, jog senoliai pasirašytų, kad pritaria Ukrainos stojimui į Europos Sąjungą bei NATO. Po pokalbio atvykėlės, kurių rankas puošė juvelyrikos dirbiniai, staigiai pasišalino ir išeidamos tepasakė nuvykti pasirašyti į Migracijos skyrių.  Po jų vizito namuose pasigesta 2600 eurų…

Kauno apskrities VPK inf.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Akcijos „Saugom lydeką“ rezultatai: nustatyta 80 šiukščių žvejybos pažeidimų

Per šių metų vasario-balandžio mėnesiais vykusią akciją „Saugom lydeką“ Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai nustatė 278 žvejybos pažeidimus, iš jų 80 – šiurkštūs. Iš pažeidėjų paėmė 395 įrankius: 132 ne mėgėjų žvejybos, 254 – mėgėjų žvejybos ir 9 kitus įrankius. Paimtos 9 plaukiojimo priemonės, kuriomis buvo padaryti pažeidimai. Per akcijos laikotarpį pažeidėjų padaryta žala aplinkai siekia 41 503 eurus. Akcijos metu pareigūnai kryptingai siekė išaiškinti  daromus šiurkščius žvejybos pažeidimus, pvz., kai naudojami draudžiami žvejybos būdai ar įrankiai, žvejojama draudžiamu laikotarpiu. Per akcijos

Prasidėjus audrų sezonui, draudikai perspėja vairuotojus: automobilis nėra amfibija

Lietuvą siaubusios liūtys ir kruša vėl pridarė nuostolių gyventojų automobiliams. Jie kentėjo nuo vėjo, krušos ir lietaus, o kartais – ir dėl neatsargaus pačių vairuotojų elgesio. Draudikai primena, ką reikėtų daryti patyrus nuostolių, ir pataria, kaip elgtis norint jų išvengti ateityje. Vasaros metu fiksuoja šimtus įvykių Draudimo bendrovės ERGO transporto ir žalų administravimo skyriaus vadovo Raimondo Bieliausko teigimu, bendrovė jau fiksavo keliasdešimt žalų, sukeltų stiprios liūties. Kruša apgadino automobilių kėbulus, įskėlė stiklą, transporto priemonės nukentėjo ir dėl ant jų užkritusių

Nuo birželio 3 d. 60 000 savarankiškai dirbančiųjų gali negauti sveikatos priežiūros paslaugų

„Sodros“ duomenimis, vis dar yra 60 000 savarankiškai dirbančių žmonių, kurie pasinaudojo lengvata atidėti privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokas dėl COVID-19 pandemijos ir šių įmokų nesumokėjo iki gegužės 1-osios. Bendra dėl pandemijos ir karantino atidėtų PSD įmokų skola yra 13,6 mln. eurų. Šiems skolininkams per asmenines „Sodros“ paskyras gegužę dar buvo papildomai siunčiami priminimai-raginimai susimokėti įmokas. Nesumokėjus per šią savaitę, nuo birželio 3 dienos bus pradėtas šių įsiskolinimų išieškojimas. Be to, šie PSD skolininkai bus laikomi nedraustais ir negalės pasinaudoti

Atšilus orams – nelaimių gausa

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas skelbia, kad per karščius daugėja skenduolių, gaisų namuose ir miškuose. Štai kokių nelaimių buvo gegužės 24-26 dienomis, savaitgalį. Galime tik būti ramesni, nes Šilutės rajoną šįkart nelaimės aplenkė. Meteorologai žada permainingus orus – bus karšta ir daug kritulių. Šiluma nežada trauktis ir šią savaitę. Prasideda aktyvus maudymosi vandens telkiniuose sezonas. Kad poilsio prie vandens telkinių neaptemdytų skaudūs įvykiai, ugniagesiai gelbėtojai prašo gyventojų elgtis atsargiai ir saugiai. Šiemet vanduo jau pasiglemžė 34 gyvybes (pernai per tą

Taip pat skaitykite