Girtas vairuotojas du kartus tą pačią dieną įkliuvo policijai…

Automobilio vairuotojas per 4 valandas buvo du kartus sulaikytas policijos pareigūnų už tai, kad vairavo būdamas neblaivus.

2022 m. kovo 26 d. apie 11.52 val. buvo gautas pranešimas, kad į degalinę, Žemaitkiemio k. (Šilutės r.) atvažiavo galimai neblaivus vairuotojas.

Pranešėja neliko abejinga. Pastebėjusi, kad vairuotojas susimokėjęs už degalus ruošiasi važiuoti toliau, nedelsdama iš jo paėmė automobilio raktelius ir laukė atvykstančių pareigūnų.

Prie automobilio „Citroen“ vairo sėdėjusiam gerokai įkaušusiam vyriškiui, gim. 1979 m., alkoholio matuokliu buvo nustatytas 2,07 promilės girtumas. Paaiškėjo, kad asmuo neturi teisės vairuoti transporto priemonės, o jo vairuojamas automobilis buvo neapdraustas civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu.

Neblaiviam vairuotojui buvo nebeleista toliau vairuoti. Pareigūnai dėl šio atvejo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Deja, sulaikyto neblaivaus vyro neatbaidė nei gresiančios baudos, nei baudžiamoji atsakomybė.

Tą pačią dieną, apie 15.56 val., gautas pranešimas, kad tos pačios degalinės link važiuoja automobilis „Opel“, kurį galimai vairuoja neblaivus asmuo.

Sustabdę ir patikrinę minėtą transporto priemonę, pareigūnai antrąkart prie vairo aptiko tą patį neblaivų vairuotoją… Šįkart alkoholio matuokliu jam buvo nustatytas 1,32 promilės girtumas, transporto priemonei neatlikta techninė apžiūra.

Antrą kartą sustabdytas vairuotojas buvo nusiteikęs nedraugiškai. Jis ne tik nevykdė policijos pareigūnų reikalavimo – nevairuoti transporto priemonės dėl neblaivumo, bet ir trukdė policininkams surašyti administracinio nusižengimo protokolą. Dėl pastarųjų veiksmų pareigūnams vyrą teko sulaikyti.

Už neatsakingus poelgius vairuotojui gresia baudžiamoji ir administracinė atsakomybė bei transporto priemonių konfiskavimas.

Policijos pareigūnai ragina vairuotojus nesėsti prie vairo apsvaigus nuo alkoholio, būti atsakingais, paisyti Kelių eismo taisyklių reikalavimų, eisme dalyvauti nekeliant grėsmės sau ir kitiems eismo dalyviams.

Savaitgalio įvykiai

Kovo 22 d. gautas Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos raštas, kad 2021 m. gruodžio 10 d. atliekant Šilutės medžiotojų draugijos, Uosto g., patikrinimą, pateiktas griežtos atskaitomybės dokumentas – medžioklės lapas su klastojimo požymiais.

Kovo 26 d. naktį  kelyje Usėnai – Natkiškiai – Griežpelkiai Stubrių k., Usėnų g., akivaizdžiai neblaivus (neblaivumą pasitikrinti atsisakė) ir teisės vairuoti neturintis vaikinas, gim. 2003 m., vairuodamas „Audi A8“ automobilį, jo nesuvaldė ir įvažiavo į pakelės griovį.

Kovo 24 d. naktį Čiūtelių k., Saugų sen., vyras, gim. 1985 m., sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1989 m.

Kovo 27 d. pavakare  Katyčiuose vyras, gim. 1991 m., sukėlė fizinį skausmą moterims (gim. 1999 m. ir gim. 1993 m.). Vyras buvo sulaikytas.

Tą pačią dieną moteris, gim. 1967 m., pastebėjo, kad buvo įsibrauta į jai priklausantį ūkinį pastatą Skirvytės k., Katyčių sen. Iš pastato buvo pavogti įvairūs daiktai. Nuostolis 305 eurai. Irgi kovo 27 d. vėlų vakarą  Pašyšių k., Juknaičių sen., neblaivus (2,05 prom.) vyras, gim. 1961 m., sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1989 m. Vyras buvo sulaikytas.

Tauragės apskrities VPK inf. 

Sukčiai bando dangstytis karu Ukrainoje

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai atkreipia dėmesį, kad gyventojai pastaruoju metu turėtų išlikti itin budrūs ir nepatikėti nepažįstamų asmenų istorijomis, prisidengiant karine padėtimi Ukrainoje.

Kovo 24 d. pareigūnai sulaukė pranešimo, kad prieš dieną Raudondvaryje, Kauno r.,  pro neužrakintas namų duris pas senolius atėjo dvi panašios tamsaus gymio, spėjama, romų tautybės moterys, kalbėjusios rusiškai ir prisistačiusios pabėgėlėmis iš Ukrainos. Moterys apie pusę valandos su sutuoktinių pora kalbėjosi apie karinę situaciją, teigė atėjusios parašų, jog senoliai pasirašytų, kad pritaria Ukrainos stojimui į Europos Sąjungą bei NATO. Po pokalbio atvykėlės, kurių rankas puošė juvelyrikos dirbiniai, staigiai pasišalino ir išeidamos tepasakė nuvykti pasirašyti į Migracijos skyrių.  Po jų vizito namuose pasigesta 2600 eurų…

Kauno apskrities VPK inf.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sekmadienį įsigalioja naujos Konstitucijos pataisos

Gegužės 22 d., sekmadienį, įsigalioja trys prieš mėnesį Seimo priimtos Konstitucijos pataisos, susijusios su rinkimais. Visos jos svarbios tiek dėl kitąmet įvyksiančių merų ir savivaldybių tarybų rinkimų, tiek dėl 2024 metais numatomų Seimo rinkimų. Pagrindiniame šalies dokumente įtvirtintos nuostatos dėl tiesioginių merų rinkimų, jaunesnių kandidatų į Seimą ir apribojimo užimti pareigas, pažeidus Konstituciją, trukmės nustatymo. Seimas, įgyvendindamas Konstitucinio Teismo nutarimą, priimtomis Konstitucijos pataisomis nusprendė, kad savivaldos teisė turi būti įgyvendinama ne tik per savivaldybių tarybas, bet ir per savivaldybių merus.

Vasaros pranašai – žaibai: kaip apsisaugoti?

Sakoma, kad tikroji vasara prasideda tik nugriaudėjus pirmosioms perkūnijoms. Turbūt retas laukia šios gamtos stichijos. Ji gali būti išties pavojinga tiek žmonių sveikatai ir gyvybei, tiek turtui. Ir nors daugeliui turbūt nebereikia priminti, kad žaibuojant negalima slėptis po aukštais medžiais ar būti vandenyje, tačiau dar ne visi žino, kaip nuo šios stichijos poveikio apsaugoti elektroninę įrangą, kurią didelės energijos iškrova gali sugadinti nepataisomai ir pridaryti rimtų nuostolių. Stichija, kurios verčiau pasisaugoti Kas sekundę visame pasaulyje į žemės paviršių trenkia apie

Prognozuojamas lietingas ir vėjuotas savaitgalis

Gegužės 20-ąją, penktadienį, į Lietuvą artės šaltasis atmosferos frontas. Bus debesuota su pragiedruliais. Daugelyje vietovių praslinks trumpi lietūs, kuriuos vietomis lydės perkūnijos. Kai kur nušniokš smarkiai. Pūs apysmarkis pietvakarių, vakarų. Kai kur numatomi staigūs vėjo gūsiai iki 15-18 m/s. Bus šilta diena, daug kur šils iki 18-23, beveik visur pietinėje šalies dalyje iki 24-26, tik prie jūros ir šiaurės rytiniuose rajonuose vietomis tesušils iki 15-17 laipsnių. Gegužės 21 d., šeštadienį, naktį visoje šalyje žymesnio lietaus nenumatoma, tik dienai pereinant į

Ilgametė Šilutės ligoninės gydytoja – Lietuvos gydytojų sąjungos garbės narė

Pikžirnienė

Vilniuje įvyko Lietuvos gydytojų sąjungos (LGS) suvažiavimas, kurio metu Šilutės ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjai Audronei Pikžirnienei buvo suteiktas šios organizacijos Garbės nario vardas. Gydytoja anesteziologė–reanimatologė A. Pikžirnienė LGS Šilutės filialui vadovavo 20 metų. Per šį laikotarpį pasiekta daug dalykų, gerinančių gydytojų darbo sąlygas, finansavimą sveikatos apsaugai, visuomenės sveikatą.  Lietuvos gydytojų sąjunga yra profsąjunginė savarankiška, savanoriška organizacija, vienijanti daugiau nei  70 proc. Lietuvos gydytojų ir ginanti gydytojų profesines, darbo, ekonomines, socialines teises bei interesus. 1989–aisiais šalies Atgimimo laikotarpiu

Taip pat skaitykite