Girtas vairuotojas du kartus tą pačią dieną įkliuvo policijai…

Automobilio vairuotojas per 4 valandas buvo du kartus sulaikytas policijos pareigūnų už tai, kad vairavo būdamas neblaivus.

2022 m. kovo 26 d. apie 11.52 val. buvo gautas pranešimas, kad į degalinę, Žemaitkiemio k. (Šilutės r.) atvažiavo galimai neblaivus vairuotojas.

Pranešėja neliko abejinga. Pastebėjusi, kad vairuotojas susimokėjęs už degalus ruošiasi važiuoti toliau, nedelsdama iš jo paėmė automobilio raktelius ir laukė atvykstančių pareigūnų.

Prie automobilio „Citroen“ vairo sėdėjusiam gerokai įkaušusiam vyriškiui, gim. 1979 m., alkoholio matuokliu buvo nustatytas 2,07 promilės girtumas. Paaiškėjo, kad asmuo neturi teisės vairuoti transporto priemonės, o jo vairuojamas automobilis buvo neapdraustas civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu.

Neblaiviam vairuotojui buvo nebeleista toliau vairuoti. Pareigūnai dėl šio atvejo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Deja, sulaikyto neblaivaus vyro neatbaidė nei gresiančios baudos, nei baudžiamoji atsakomybė.

Tą pačią dieną, apie 15.56 val., gautas pranešimas, kad tos pačios degalinės link važiuoja automobilis „Opel“, kurį galimai vairuoja neblaivus asmuo.

Sustabdę ir patikrinę minėtą transporto priemonę, pareigūnai antrąkart prie vairo aptiko tą patį neblaivų vairuotoją… Šįkart alkoholio matuokliu jam buvo nustatytas 1,32 promilės girtumas, transporto priemonei neatlikta techninė apžiūra.

Antrą kartą sustabdytas vairuotojas buvo nusiteikęs nedraugiškai. Jis ne tik nevykdė policijos pareigūnų reikalavimo – nevairuoti transporto priemonės dėl neblaivumo, bet ir trukdė policininkams surašyti administracinio nusižengimo protokolą. Dėl pastarųjų veiksmų pareigūnams vyrą teko sulaikyti.

Už neatsakingus poelgius vairuotojui gresia baudžiamoji ir administracinė atsakomybė bei transporto priemonių konfiskavimas.

Policijos pareigūnai ragina vairuotojus nesėsti prie vairo apsvaigus nuo alkoholio, būti atsakingais, paisyti Kelių eismo taisyklių reikalavimų, eisme dalyvauti nekeliant grėsmės sau ir kitiems eismo dalyviams.

Savaitgalio įvykiai

Kovo 22 d. gautas Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos raštas, kad 2021 m. gruodžio 10 d. atliekant Šilutės medžiotojų draugijos, Uosto g., patikrinimą, pateiktas griežtos atskaitomybės dokumentas – medžioklės lapas su klastojimo požymiais.

Kovo 26 d. naktį  kelyje Usėnai – Natkiškiai – Griežpelkiai Stubrių k., Usėnų g., akivaizdžiai neblaivus (neblaivumą pasitikrinti atsisakė) ir teisės vairuoti neturintis vaikinas, gim. 2003 m., vairuodamas „Audi A8“ automobilį, jo nesuvaldė ir įvažiavo į pakelės griovį.

Kovo 24 d. naktį Čiūtelių k., Saugų sen., vyras, gim. 1985 m., sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1989 m.

Kovo 27 d. pavakare  Katyčiuose vyras, gim. 1991 m., sukėlė fizinį skausmą moterims (gim. 1999 m. ir gim. 1993 m.). Vyras buvo sulaikytas.

Tą pačią dieną moteris, gim. 1967 m., pastebėjo, kad buvo įsibrauta į jai priklausantį ūkinį pastatą Skirvytės k., Katyčių sen. Iš pastato buvo pavogti įvairūs daiktai. Nuostolis 305 eurai. Irgi kovo 27 d. vėlų vakarą  Pašyšių k., Juknaičių sen., neblaivus (2,05 prom.) vyras, gim. 1961 m., sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1989 m. Vyras buvo sulaikytas.

Tauragės apskrities VPK inf. 

Sukčiai bando dangstytis karu Ukrainoje

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai atkreipia dėmesį, kad gyventojai pastaruoju metu turėtų išlikti itin budrūs ir nepatikėti nepažįstamų asmenų istorijomis, prisidengiant karine padėtimi Ukrainoje.

Kovo 24 d. pareigūnai sulaukė pranešimo, kad prieš dieną Raudondvaryje, Kauno r.,  pro neužrakintas namų duris pas senolius atėjo dvi panašios tamsaus gymio, spėjama, romų tautybės moterys, kalbėjusios rusiškai ir prisistačiusios pabėgėlėmis iš Ukrainos. Moterys apie pusę valandos su sutuoktinių pora kalbėjosi apie karinę situaciją, teigė atėjusios parašų, jog senoliai pasirašytų, kad pritaria Ukrainos stojimui į Europos Sąjungą bei NATO. Po pokalbio atvykėlės, kurių rankas puošė juvelyrikos dirbiniai, staigiai pasišalino ir išeidamos tepasakė nuvykti pasirašyti į Migracijos skyrių.  Po jų vizito namuose pasigesta 2600 eurų…

Kauno apskrities VPK inf.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ir vaiką, ir močiutę užregistruoti pas gydytoją internetu gali šeimos nariai

Sveikatos apsaugos ministerija primena, kad portale e.sveikata gyventojai gali ne tik patys užsiregistruoti pas gydytoją, bet ir užregistruoti kitą atstovaujamą asmenį. Išankstinės pacientų registracijos (IPR) informacinė sistema leidžia greitai ir patogiai užsiregistruoti bei paslaugas gauti greičiau. Išankstinę pacientų registravimo sistemą galima rasti adresu https://ipr.esveikata.lt. „Registracijų skaičius IPR informacinėje sistemoje per metus išaugo daugiau nei dvigubai. Tai reiškia, kad vis daugiau žmonių atranda galimybę užsiregistruoti gydytojo konsultacijai internetu. Net ir tiems, kas nesinaudoja kompiuteriu, taip pat yra galimybė tai padaryti –

Kada prasideda tikrasis pavasaris ir kokie ženklai jį išduoda?

Įsibėgėja pavasaris ir vis labiau džiugina ne tik dažnesni saulės spinduliai, bet ir pamažu atgimstanti gamta, net ir atvėsimai ar krituliai šį sezoną priimami kaip paskutiniai žiemos pasispardymai. Meteorologai pavasarį ima skaičiuoti tada, kai įsivyrauja teigiama temperatūra. Kokio pavasario laukti ir kaip apibendrinti praėjusią žiemą, – savo įžvalgomis dalijasi kampanijos „Pėsčiųjų indeksas“ ekspertai ir klimatologas Silvestras Dikčius.   Pavasaris tepailgėjo 3 dienomis Klimatologas Silvestras Dikčius pastebi, kad vidutiniškai pavasaris Lietuvoje prasideda kovo 11-ąją, tad pirmosiomis dienomis vis pakandžiojantis šaltukas neturėjo

Aplinkosaugininkai: neleistinose vietose važinėjant keturračiais, niokojami gražiausi gamtos kampeliai

Aplinkos apsaugos departamento Miškų kontrolės departamento pareigūnai visus miško lankytojus skatina saugoti ir neniokoti miško paklotės. Todėl per akciją „Saugom mišką“, trunkančią iki gegužės 15-osios, nebus pamiršti ir keturračių bei kitų transporto priemonių vairuotojai. Per šią akciją aplinkosaugininkai tikrins, ar kertant mišką laikomasi galiojančių terminų, kai draudžiami kirtimai ir medienos ištraukimas (kai po kirtimo mediena išvežama iš miško). Taip pat bus vertinama miškų sanitarinė būklė ir, kaip visada, žiūrima, ar nešiukšlinama, neniokojama miško paklotė. Lankymosi miške taisyklės nustato, kad motorinėmis

Kviečiame paminėti Šilutės miesto mecenato Hugo Šojaus gimtadienį

Šilutės H. Šojaus muziejaus inf. Minint Šilutės miesto mecenato dr. Hugo Šojaus 178-ąsias gimimo metines, kviečiame dalyvauti šiai progai skirtuose renginiuose. Kovo 31 d., penktadienį, 12 val. – pagarbos ženklai prie H. Šojaus kapo. Dalyvauja: choras ,,Heide“ (vad. V. Matulis); choras ,,Laudamus“ (vad. I. Šemeklienė). Balandžio 1 d., šeštadienį, – paminėkite namuose! Virtuali paroda ,,Garbusis Šilokarčemos pilietis dr. Hugo Šojus“; Filmas,,Visur, kur reikėjo, prisidėjau“. Paminėkite mieste! Orientacinis žaidimas ,,Ieškok Šilutės miesto simbolių“. Žaidimo nugalėtojus apdovanosime prizais. Detalesnė informacija ir žaidimo

Taip pat skaitykite