Girtas vairuotojas du kartus tą pačią dieną įkliuvo policijai…

Automobilio vairuotojas per 4 valandas buvo du kartus sulaikytas policijos pareigūnų už tai, kad vairavo būdamas neblaivus.

2022 m. kovo 26 d. apie 11.52 val. buvo gautas pranešimas, kad į degalinę, Žemaitkiemio k. (Šilutės r.) atvažiavo galimai neblaivus vairuotojas.

Pranešėja neliko abejinga. Pastebėjusi, kad vairuotojas susimokėjęs už degalus ruošiasi važiuoti toliau, nedelsdama iš jo paėmė automobilio raktelius ir laukė atvykstančių pareigūnų.

Prie automobilio „Citroen“ vairo sėdėjusiam gerokai įkaušusiam vyriškiui, gim. 1979 m., alkoholio matuokliu buvo nustatytas 2,07 promilės girtumas. Paaiškėjo, kad asmuo neturi teisės vairuoti transporto priemonės, o jo vairuojamas automobilis buvo neapdraustas civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu.

Neblaiviam vairuotojui buvo nebeleista toliau vairuoti. Pareigūnai dėl šio atvejo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Deja, sulaikyto neblaivaus vyro neatbaidė nei gresiančios baudos, nei baudžiamoji atsakomybė.

Tą pačią dieną, apie 15.56 val., gautas pranešimas, kad tos pačios degalinės link važiuoja automobilis „Opel“, kurį galimai vairuoja neblaivus asmuo.

Sustabdę ir patikrinę minėtą transporto priemonę, pareigūnai antrąkart prie vairo aptiko tą patį neblaivų vairuotoją… Šįkart alkoholio matuokliu jam buvo nustatytas 1,32 promilės girtumas, transporto priemonei neatlikta techninė apžiūra.

Antrą kartą sustabdytas vairuotojas buvo nusiteikęs nedraugiškai. Jis ne tik nevykdė policijos pareigūnų reikalavimo – nevairuoti transporto priemonės dėl neblaivumo, bet ir trukdė policininkams surašyti administracinio nusižengimo protokolą. Dėl pastarųjų veiksmų pareigūnams vyrą teko sulaikyti.

Už neatsakingus poelgius vairuotojui gresia baudžiamoji ir administracinė atsakomybė bei transporto priemonių konfiskavimas.

Policijos pareigūnai ragina vairuotojus nesėsti prie vairo apsvaigus nuo alkoholio, būti atsakingais, paisyti Kelių eismo taisyklių reikalavimų, eisme dalyvauti nekeliant grėsmės sau ir kitiems eismo dalyviams.

Savaitgalio įvykiai

Kovo 22 d. gautas Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos raštas, kad 2021 m. gruodžio 10 d. atliekant Šilutės medžiotojų draugijos, Uosto g., patikrinimą, pateiktas griežtos atskaitomybės dokumentas – medžioklės lapas su klastojimo požymiais.

Kovo 26 d. naktį  kelyje Usėnai – Natkiškiai – Griežpelkiai Stubrių k., Usėnų g., akivaizdžiai neblaivus (neblaivumą pasitikrinti atsisakė) ir teisės vairuoti neturintis vaikinas, gim. 2003 m., vairuodamas „Audi A8“ automobilį, jo nesuvaldė ir įvažiavo į pakelės griovį.

Kovo 24 d. naktį Čiūtelių k., Saugų sen., vyras, gim. 1985 m., sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1989 m.

Kovo 27 d. pavakare  Katyčiuose vyras, gim. 1991 m., sukėlė fizinį skausmą moterims (gim. 1999 m. ir gim. 1993 m.). Vyras buvo sulaikytas.

Tą pačią dieną moteris, gim. 1967 m., pastebėjo, kad buvo įsibrauta į jai priklausantį ūkinį pastatą Skirvytės k., Katyčių sen. Iš pastato buvo pavogti įvairūs daiktai. Nuostolis 305 eurai. Irgi kovo 27 d. vėlų vakarą  Pašyšių k., Juknaičių sen., neblaivus (2,05 prom.) vyras, gim. 1961 m., sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1989 m. Vyras buvo sulaikytas.

Tauragės apskrities VPK inf. 

Sukčiai bando dangstytis karu Ukrainoje

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai atkreipia dėmesį, kad gyventojai pastaruoju metu turėtų išlikti itin budrūs ir nepatikėti nepažįstamų asmenų istorijomis, prisidengiant karine padėtimi Ukrainoje.

Kovo 24 d. pareigūnai sulaukė pranešimo, kad prieš dieną Raudondvaryje, Kauno r.,  pro neužrakintas namų duris pas senolius atėjo dvi panašios tamsaus gymio, spėjama, romų tautybės moterys, kalbėjusios rusiškai ir prisistačiusios pabėgėlėmis iš Ukrainos. Moterys apie pusę valandos su sutuoktinių pora kalbėjosi apie karinę situaciją, teigė atėjusios parašų, jog senoliai pasirašytų, kad pritaria Ukrainos stojimui į Europos Sąjungą bei NATO. Po pokalbio atvykėlės, kurių rankas puošė juvelyrikos dirbiniai, staigiai pasišalino ir išeidamos tepasakė nuvykti pasirašyti į Migracijos skyrių.  Po jų vizito namuose pasigesta 2600 eurų…

Kauno apskrities VPK inf.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Įsimenanti literačių rudeninė pažintis su Užnemune

Išvyką į Kybartų miestelį, įsikūrusį pasienyje su Kaliningrado sritimi, sugalvojome ne atsitiktinai. 2022 metus Lietuvos Respublikos Seimas yra paskelbęs Sūduvos metais ir Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos metais. Mūsų, Šilutės TAU sambūrio „Vėdrynas“ literačių, laukė ekskursija po istorinį Kybartų senamiestį ir, žinoma, po 2002 metais netikėtai atrastus požemius, esančius po Kybartų geležinkelio stotimi. Keturių valandų ekskursijoje mus lydėjo gidas Vitas Katkevičius, veiklus ir atsidavęs savo miestui Kybartų bendruomenės pirmininkas, pakvietęs mus į šią kelionę. Ties Jurbarku pervažiavę ilgiausią Lietuvoje tiltą per

Seimas paskelbė savivaldos rinkimus, jie vyks kitų metų kovo 5 d.  

2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje vyks eiliniai savivaldybių tarybų ir merų rinkimai. Tokią rinkimų datą savo nutarimu įtvirtino Seimas. Už tokį Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen parengtą nutarimą ketvirtadienį balsavo 119 Seimo narių, prieš balsavusių nebuvo, 1 parlamentaras susilaikė. Nutarimas dėl savivaldos rinkimų datos įsigalios šių metų spalio 7 d. Seimui paskelbus rinkimų datą, prasidės politinė rinkimų kampanija. Rinkimų kodeksas numato, kad rinkimų politinė kampanija prasideda nuo rinkimų datos paskelbimo ir baigiasi praėjus 100 dienų nuo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK)

Savaitgalį pasitrauks lietus, sugrįš šalnos ir rudeniška šiluma

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugsėjo 23 d., penktadienį, tankesni debesys sukinėsis rytinėje šalies pusėje. Vietomis sulauksime trumpalaikio, nedidelio lietaus. Labiausiai jis tikėtinas rytiniuose rajonuose. Pūs nestiprus šiaurės vakarų, šiaurės krypties vėjas. Aukščiausia temperatūra sieks 12-16 laipsnių šilumos. Rugsėjo 24 d., šeštadienį, naktį debesys sklaidysis, trumpai palis tik kai kur šalies rytuose ir pajūryje. Vėjas beveik visiškai nurims, dalyje Lietuvos formuosis rūkas. Temperatūra kris iki 1-6, pajūryje –  7-10 laipsnių šilumos. Vietomis žemės paviršių nubalins 0-4 laipsnių šalnos. Šeštadienio dieną debesuotumas

Išrinkti konkurso „Metų ūkis“ Šilutės rajono nugalėtojai

Specialiai sudaryta komisija rugsėjį tradiciškai rinko konkurso „Metų ūkis“ Šilutės rajono nugalėtojus. Šiuo konkursu siekiama skatinti ūkininkus pažangiai ūkininkauti, efektyvinti gamybą, laikytis ekologinės pusiausvyros. 3-ioji vieta šiame konkurse atiteko daržininkystės Grabupiuose (Šilutės sen.) plėtojančiam Vytautui Valančiui. 31-erių ūkininkas pasakojo, kad šia veikla užsiima jau 7-erius metus, augina bulves, kopūstus, morkas, svogūnus bei įvairias prieskonines žoleles. Jis savo produktais prekiauja turguje, tiekia pajūrio kavinėms. Ateityje planuoja atidaryti savo specializuotą parduotuvę. Pasak Vytauto, dabar ruošiamas cechas, kuriame bus rauginamos daržovės, kurių bus

Taip pat skaitykite