Giedrė Vytuvytė – greičiausia šalies jaunė

Šiauliuose vykusiose šalies jaunių (16-17 m.) lengvosios atletikos pirmenybėse šilutiškė Giedrė Vytuvytė pirmą kartą 60 m nubėgo greičiau nei per 8 sekundes (7,89 sek.) ir tapo čempione. Į pirmą vietą taip pat pretendavo Ernestas Ruslys, kuris pirmavo bėgdamas 60 m barjerinę atkarpą, tačiau jam nepasisekė: prieš finišą užkliuvo už paskutinio, penktojo, barjero ir jį aplenkė.

60 m bėgimo laimėtoja Giedrė Vytuvytė gins Lietuvos rinktinės garbę tradiciniame Baltijos šalių lengvosios atletikos mače.

Šilutės pirmosios gimnazijos gimnazistė G. Vytuvytė (treneris Stasys Oželis), laimėjusi finalinį 60 m bėgimą, išsikovojo kelialapį į Baltijos šalių lengvosios atletikos mačą kovo pradžioje. Giedrė gins Lietuvos rinktinės garbę bėgdama 60 m ir estafetę (4×200 m). Šiauliuose jai pralaimėjusi kaunietė po varžybų nesulaikė ašarų. Beje, finale G. Vytuvytė aplenkė keturias kaunietes ir alytiškę. Kaunietės kraipė galvas, kad jas nugalėjo varžovė iš provincijos, kur net nėra lengvosios atletikos maniežo. Praėjusį sezoną G. Vytuvytė Valgoje (Estija) tapo greičiausia trijų Baltijos šalių jaunute: 100 m nubėgo per 12,76 sek. Reguliarios treniruotes padeda jai nuolat gerinti savo rezultatus ir teikia didelių vilčių.
1000 m gerai bėgo ir trenerės Linos Leikuvienės auklėtinis Robertas Petraitis – užėmė 4-ą vietą ir pagerino asmeninį rekordą (2:45,0). Asmeninį rekordą pagerino ir Deimantas Čiupinas (treneris S. Oželis), nubėgęs 60 m per 7,36 sek.
Gaila, kad rimtų ketinimų būti prizininku turėjusiam E. Rusliui nepasisekė paskutinę akimirką, kai pirmaudamas 60 m barjerinio bėgimo distancijoje švariai neperšoko paskutinės kliūties. Šį kartą teko susitaikyti su pralaimėjimu.
Šilutės sporto mokyklos komandai taškų dar pelnė ilgų distancijų su kliūtimis bėgikai Gintarė Kuisytė, Gytis Šumalovas, rutulį stūmusi Justė Šertvytytė. Šilutiškiai tarp komandų liko antri. Pirmą vietą užėmė Kėdainių jauniai, treti – Marijampolės sportininkai.
Saulius Lukauskas

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kartono vartojimo nauda ir picų dėžės

Pakavimo priemonės reikalingos daugeliu gyvenimo atvejų: kai norima į dėžes sandariai sudėti daiktus, nes tenka kraustytis; dėžės reikalingos konditerijos gaminiams laikyti ir t. t. Dėžės kainuoja nebrangiai, todėl jas naudoja daugelis, kadangi jos tikrai palengvina gyvenimą, kuomet reikia produktus ar daiktus saugiai ir gražiai perkelti iš vienos vietos į kitą. Kartonas yra viena populiariausių pakavimo medžiagų, mat tai švari ir ekologiška medžiaga, kurią galima perdirbti, kainuoja nebrangiai. Kartonas yra paveikus klimatiniams veiksniams, todėl greitai suyra, tinka antriniam naudojimui. Dėžės pagal

Kodėl verta rinktis kačių maistą „Ontario“?

Katės – vienos iš mylimiausių naminių gyvūnų, kurioms patinka šiluma ir dėmesys. Dauguma kačių gyvena namuose ir į lauką eina tik kartu su šeimininkais, todėl derėtų užtikrinti visas sąlygas, kad augintinis namuose jaustųsi gerai ir jam tikrai nieko netrūktų. Tai padaryti nėra sunku, nes dauguma gyvūnų mėgsta tai, ką išrenka šeimininkas. Išsirinkti geriausius daiktus ir maisto produktus gali padėti konsultantas, kuris yra gyvūnų parduotuvėje, taip pat veterinaras ar internetinėse parduotuvėse esantys aprašai, skirti apibūdinti kačių daiktams ar maisto produktams. Šie

Maisto produktų tausojimo gudrybės: nuo šaldytuvo lentynėlių paslapčių iki šaldytų avokadų ir acte mirkytų uogų

Tausoti, saugoti ir veltui nešvaistyti maisto. Tokios tvarumo idėjos šiuo metu yra ne tik labai populiarios: jos taip pat leidžia gyventi taupiau, sąmoningiau ir kuo ilgiau mėgautis maisto produktų šviežumu. Visgi neretai tenka susidurti su galvosūkiu, kaip to pasiekti savo virtuvėje. Gudrybės šaldytuve Didelę dalį pasaulio užkariavusi sąmoningo maisto vartojimo filosofija sėkmingai kelią skinasi ir į lietuvių virtuves. Todėl šį, vis dažnesnį šalies gyventojų pasirinkimą sveikinanti „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė tikina – švaistyti mažiau reiškia gyventi

Įspūdžiai po savanorystės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje

Kiekvienas žmogus savanorystės reikšmę suvokia savaip. Standartinis apibrėžimas skamba taip: įvairaus amžiaus žmonių, kurie laisva valia skiria savo laiką, žinias, patirtį ir energiją visuomenės naudai, atliekama veikla, už kurią nėra gaunama piniginio atlygio.   O kas mums yra savanorystė? Iš pradžių ši veikla mums reiškė papildomą 0,25 balą, kuris būtų priskaičiuojamas stojant į universitetą. Tačiau laikui bėgant supratome, jog savanorystė yra kur kas daugiau. Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje praleistos valandos virto ne tik malonumo, džiaugsmo, bet ir pažinimo šaltiniu.

Taip pat skaitykite