Geriausiems rajono abiturientams palinkėta svajonių išsipildymo

Sėkmingiausi 2015-ųjų abiturientai su rajono vadovais, pedagogais ir savo artimaisiais.

Šilutės r. savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje, kurioje įprastai posėdžiauja Savivaldybės taryba, antradienį rinkosi rajono geriausieji šių metų abiturientai, jų artimieji, mokytojai, gimnazijų vadovai. Šiemet geriausiųjų sąraše – 14 abiturientų, pasirinktus valstybinius brandos egzaminus išlaikiusių 100 balų įvertinimu. Trijų abiturientų žinios įvertintos net kelių dalykų šimtukais.

Geriausius rajono abiturientus sveikino Šilutės rajono vadovai: meras Vytautas Laurinaitis, vicemeras Virgilijus Pozingis, administracijos direktorius Sigitas Šeputis. Abiturientams įteikti mero padėkos raštai ir simbolinės dovanos, Savivaldybės svečių knygoje jie įrašė savo linkėjimus rajonui ir kitų laidų abiturientams. Antai Šilutės Vydūno gimnazijos abiturientas Justinas Martinkus Šilutei linkėjo tapti laisvu ir turtingu miestu, kuriame žmonės gyvena turėdami gražią bendrą viziją, o abiturientams – garsinti miestą darbais.
Jauniesiems mūsų krašto šviesuliams, išskirtiniams mūsų savivaldybės abiturientams, sėkmingai įveikusiems egzaminų sesiją, turintiems ambicingų gyvenimo planų, meras V. Laurinaitis negailėjo pagyrų. Dėkodamas už jų maksimalius rezultatus, kurie, be abejo, iš abiturientų pareikalavo nemažai pastangų, kruopštaus darbo ir bendradarbiavimo su pedagogais, linkėjo svajonių išsipildymo.

Vydūno gimnazijos abiturientė Geistė Tubutytė planuoja studijuoti mediciną.

Keturiolikai rajono abiturientų įteiktos padėkos ir simbolinės dovanos, priminsiančios Šilutės kraštą, kuriame jie visada bus laukiami.
Padėkos įteiktos Šilutės pirmosios gimnazijos abiturientei Donatai Vaičiulytei, kurios lietuvių ir anglų kalbų žinios per valstybinius egzaminus buvo įvertintos aukščiausiais balais – šimtukais. Padėką Donatai perduos gimnazijos direktorė Laima Spirgienė, nes Donata jau buvo gavusi dovanų kelionę, tad apdovanojimų ceremonijoje dalyvauti negalėjo. Šimtukais įvertinti Vainuto gimnazijos abiturientės Jurgitos Gečaitės ir Vydūno gimnazijos abituriento Lauryno Bičkausko matematikos ir informacinių technologijų egzaminai. Jurgitą pasveikinti atvyko gimnazijos direktorius Antanas Jonikas ir artimiausi jai žmonės – mama Eleonora ir vyriausias brolis Tadas. Jurgita šeimoje yra penkta iš septynių brolių ir sesių.
Šiemet anglų kalbos žiniomis ypač išsiskyrė Šilutės miesto gimnazijų abiturientai. Šimtukais įvertintos Pirmosios gimnazijos abiturientų Deimantės Žemgulytės, Martyno Jako, Pijaus Jakšto bei Saulės Drakšaitės, Vydūno gimnazijos abiturientų Mildos Gatelytės, Mindaugo Ranausko, Justino Martinkaus, Geistės Tubutytės, Edgaro Bytauto anglų kalbos žinios. Šimtuku iš anglų kalbos egzamino džiaugiasi ir Rimantė Venckutė iš Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos. Rimantė domisi kalbomis, tačiau pripažįsta, kad mokantis gimnazijoje nebuvo disciplinų, kurios jos būtų visai nedominusios. Imli kalboms ji buvo ir puiki matematikė. Rimantė svajoja studijuoti skandinavų kalbas. Rimantę labiausiai žavi Švedija, kurią tikisi pažinti iš arčiau. Jos bendramokslis Benas Kakta 100 balų surinko per valstybinį biologijos egzaminą.

Laima PUTRIUVIENĖ

Vydūno gimnazijos abiturientė Milda Gatelytė pasirašo Savivaldybės svečių knygoje.

Savivaldybės vadovų padėka Vainuto gimnazijos abiturientei Jurgitai Gečaitei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Didžiausias Šilutės darbdavys lėtina gamybos tempą

Šilutėje sklando kalbos apie atleidžiamus „Šilutės baldų“ darbuotojus. Ar tai tiesa? Pasakoja Eimuntas Jankauskas, „Šilutės baldų“ vadovas: „Šiuo metu mūsų veiklą neigiamai veikia tiek geopolitinė padėtis, tiek ekonominė situacija pasaulinėse rinkose. Jau nekalbant apie beprecedentį elektros kainų šuolį, kuris skaudžiai kerta visai šalies pramonei. Ėmėmės maksimalaus taupymo režimo, todėl atidžiai vertiname ir darbuotojų poreikį. Visuma minėtų veiksnių verčia sulėtinti anksčiau planuotus įdarbinimo tempus. Kadangi negatyvios tendencijos užsitęsė ir taupymo priemonės norimo efekto nebeduoda, todėl šalies pramonė priversta peržiūrėti darbuotojų skaičių

Savaitgalį bus šilta, gali palyti

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba paskelbė, kad spalio 7 d., penktadienį, orai leis saulei išryškinti auksaspalvius medžių lapus. Vėjas dieną pradės rimti iki vidutinio. Įdienojus džiugins maloni rudeniška 14-18 laipsnių šiluma. Savaitgalis taip pat turėtų būti šiltas, tačiau sulauksime lietaus. Spalio 9 d., sekmadienį, naktį dar daug kur trumpi lietūs, dieną palis tik vietomis. Vėjas vakarinių krypčių, apysmarkis. Temperatūra pažemės iki 6-11, dieną sulauksime 12-16 laipsnių šilumos. Spalio 10 d., pirmadienį, lietaus neprognozuojama. Naktį ir rytą kai kur suboluos rūkas. Naktį pūs

Metų mokytoja – Tatjana Balvočienė. Apdovanoti geriausi rajono pedagogai

Tarptautinei mokytojų dienai skirtas renginys Šilutėje šiemet ypatingas. Pedagogai pirmieji įžengė į renovuotą Šilutės kultūros ir pramogų centrą. Čia įvyko iškilminga Mokytojų dienai skirta šventė bei pedagogų apdovanojimų ceremonija, kurioje dalyvavo Šilutės r. savivaldybės vadovai. „Nuostabu tokią šventinę dieną matyti, kad salėje beveik nėra laisvų vietų. Džiaugiuosi, kad šiandien kartu su mumis yra ir mokytojai senjorai. Minėdami Jūsų profesinę šventę tariame nuoširdžiausią ačiū už kantrybę, siekius ir įdėtas didžiules pastangas auklėjant Šilutės krašto jaunąją kartą. Būkite pavyzdžiu savo mokiniams, nepailskite

Šilutės rajone pastatyti tekstilės konteineriai. Kur jie?

Šilutės rajono savivaldybė gyventojus informuoja, kad ir Šilutės rajone pagaliau bus tekstilės konteineriai, į kuriuos galima išmesti nenaudojamus ir nereikalingus tekstilės gaminius. Tekstilės konteinerių statymo vietos: Šilutės seniūnija, Lietuvininkų g. 17; PC „IKI“, Dariaus ir Girėno g. 11, Šilutė; Autobusų stotis, Tilžės g. 22, Šilutė; Geležinkelio g. 4, Šilutė; Dzūkų g. 24, Šilutė; Tilžės g. 59, Verdainės k. (VIADA degalinėje); Mokyklos g. 6, Laučių k.; Beržų g., Macikų k. (prie autobusų stotelės); Santakos g. 2, Pagrynių k.; Miško g. 22,

Taip pat skaitykite