Geriausiems rajono abiturientams palinkėta svajonių išsipildymo

Sėkmingiausi 2015-ųjų abiturientai su rajono vadovais, pedagogais ir savo artimaisiais.

Šilutės r. savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje, kurioje įprastai posėdžiauja Savivaldybės taryba, antradienį rinkosi rajono geriausieji šių metų abiturientai, jų artimieji, mokytojai, gimnazijų vadovai. Šiemet geriausiųjų sąraše – 14 abiturientų, pasirinktus valstybinius brandos egzaminus išlaikiusių 100 balų įvertinimu. Trijų abiturientų žinios įvertintos net kelių dalykų šimtukais.

Geriausius rajono abiturientus sveikino Šilutės rajono vadovai: meras Vytautas Laurinaitis, vicemeras Virgilijus Pozingis, administracijos direktorius Sigitas Šeputis. Abiturientams įteikti mero padėkos raštai ir simbolinės dovanos, Savivaldybės svečių knygoje jie įrašė savo linkėjimus rajonui ir kitų laidų abiturientams. Antai Šilutės Vydūno gimnazijos abiturientas Justinas Martinkus Šilutei linkėjo tapti laisvu ir turtingu miestu, kuriame žmonės gyvena turėdami gražią bendrą viziją, o abiturientams – garsinti miestą darbais.
Jauniesiems mūsų krašto šviesuliams, išskirtiniams mūsų savivaldybės abiturientams, sėkmingai įveikusiems egzaminų sesiją, turintiems ambicingų gyvenimo planų, meras V. Laurinaitis negailėjo pagyrų. Dėkodamas už jų maksimalius rezultatus, kurie, be abejo, iš abiturientų pareikalavo nemažai pastangų, kruopštaus darbo ir bendradarbiavimo su pedagogais, linkėjo svajonių išsipildymo.

Vydūno gimnazijos abiturientė Geistė Tubutytė planuoja studijuoti mediciną.

Keturiolikai rajono abiturientų įteiktos padėkos ir simbolinės dovanos, priminsiančios Šilutės kraštą, kuriame jie visada bus laukiami.
Padėkos įteiktos Šilutės pirmosios gimnazijos abiturientei Donatai Vaičiulytei, kurios lietuvių ir anglų kalbų žinios per valstybinius egzaminus buvo įvertintos aukščiausiais balais – šimtukais. Padėką Donatai perduos gimnazijos direktorė Laima Spirgienė, nes Donata jau buvo gavusi dovanų kelionę, tad apdovanojimų ceremonijoje dalyvauti negalėjo. Šimtukais įvertinti Vainuto gimnazijos abiturientės Jurgitos Gečaitės ir Vydūno gimnazijos abituriento Lauryno Bičkausko matematikos ir informacinių technologijų egzaminai. Jurgitą pasveikinti atvyko gimnazijos direktorius Antanas Jonikas ir artimiausi jai žmonės – mama Eleonora ir vyriausias brolis Tadas. Jurgita šeimoje yra penkta iš septynių brolių ir sesių.
Šiemet anglų kalbos žiniomis ypač išsiskyrė Šilutės miesto gimnazijų abiturientai. Šimtukais įvertintos Pirmosios gimnazijos abiturientų Deimantės Žemgulytės, Martyno Jako, Pijaus Jakšto bei Saulės Drakšaitės, Vydūno gimnazijos abiturientų Mildos Gatelytės, Mindaugo Ranausko, Justino Martinkaus, Geistės Tubutytės, Edgaro Bytauto anglų kalbos žinios. Šimtuku iš anglų kalbos egzamino džiaugiasi ir Rimantė Venckutė iš Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos. Rimantė domisi kalbomis, tačiau pripažįsta, kad mokantis gimnazijoje nebuvo disciplinų, kurios jos būtų visai nedominusios. Imli kalboms ji buvo ir puiki matematikė. Rimantė svajoja studijuoti skandinavų kalbas. Rimantę labiausiai žavi Švedija, kurią tikisi pažinti iš arčiau. Jos bendramokslis Benas Kakta 100 balų surinko per valstybinį biologijos egzaminą.

Laima PUTRIUVIENĖ

Vydūno gimnazijos abiturientė Milda Gatelytė pasirašo Savivaldybės svečių knygoje.

Savivaldybės vadovų padėka Vainuto gimnazijos abiturientei Jurgitai Gečaitei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną – apie saugumą keliuose visiems eismo dalyviams

Rugsėjo 26 d., sekmadienį,  Lietuvoje jau dvyliktą kartą bus minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Jos tikslas – priminti visiems apie pagarbą vieni kitiems kelyje, pagalvoti, ar mes, kiekvienas iš mūsų, tinkamai elgiamės kelyje. Anot VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcijos) direktoriaus Remigijaus Lipkevičiaus, svarbiausia – kiekvieno atsakomybė už save patį ir kitą žmogų. Todėl minėdami Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną primename, kad saugumas priklauso tik nuo mūsų pačių. Vienas neatsakingas poelgis – viršytas greitis, vairavimas apsvaigus, važiavimas neprisisegus

Martyno Pekarsko „Pilis“ – personalinė paroda Kintuose

Spalio 1 d. penktadienį, 17.00  val. „Kintai Arts“ rezidencijoje (Kintai, Kuršių g. 30) atidaroma Martyno Pekarsko personalinė kūrybos paroda “Pilis”. Šioje parodoje autorius pristato savo poros metų darbo Kintuose – studijoje miške – rezultatus. Tarp didelio formato eksponatų tapyba, muzikiniu metodu atlikti piešiniai, „ready-made“ artefaktai, tekstai. „Neišeik pro duris ir pažinsi pasaulį. Nedirsčiok pro langą ir išvysi kelius. Juo toliau nukaksi, juo mažiau žinosi. Tad išmintingas žmogus neina ir žino; nežiūri ir permato; neveikia ir nuveikia“. Laozi Parodos autorius:  – Aš

COVID-19: „Šilutės rajone situacija grėsminga“

Taip šiandien, rugsėjo 24-os rytą, sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus vedėja Roma Jovaišaitė. Kadangi praėjusios paros, rugsėjo 23 d., duomenis Statistikos departamentas skelbia po pusės dešimtos, R. Jovaišaitė paminėjo statistiką, sietiną su rugsėjo 22 d. situacija. 100 tūkst. gyventojų Lietuvoje tenka 550,7 susirgimo atvejo. Šilutės rajone šis skaičius siekia 1008,4 atvejo, tai penkta vieta Lietuvoje, prasčiau tik Rietavo, Telšių, Klaipėdos miesto ir Palangos savivaldybių teritorijose. Užtat Raseinių rajone šis skaičius tėra 137,2… Lietuvoje per savaitę iš atliktų tyrimų

Meras praskleidė Savivaldybės detektyvo uždangą

Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio rugsėjo 17 d. potvarkiu buvo sudaryta tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Ir po pirmojo komisijos narių susirinkimo niekas nieko neaiškino. Pirmininkė dėl nedarbingumo nedalyvavo, kiti keturi nariai informacijos siūlė kreiptis vis į savo kolegas… Tai ir beliko pavadinti itin slaptu detektyvu Šilutės rajono savivaldybėje. Tuomet rašėme: 2021 m. rugsėjo 17 d. mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu sudaryta Tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Kieno ir kokį nusižengimą tirs ši komisija? Paslaptis! Daugiau išsiaiškinti nieko nepavyko…   Visas ankstesnis straipsnis

Taip pat skaitykite