Geriausiems rajono abiturientams palinkėta svajonių išsipildymo

Sėkmingiausi 2015-ųjų abiturientai su rajono vadovais, pedagogais ir savo artimaisiais.

Šilutės r. savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje, kurioje įprastai posėdžiauja Savivaldybės taryba, antradienį rinkosi rajono geriausieji šių metų abiturientai, jų artimieji, mokytojai, gimnazijų vadovai. Šiemet geriausiųjų sąraše – 14 abiturientų, pasirinktus valstybinius brandos egzaminus išlaikiusių 100 balų įvertinimu. Trijų abiturientų žinios įvertintos net kelių dalykų šimtukais.

Geriausius rajono abiturientus sveikino Šilutės rajono vadovai: meras Vytautas Laurinaitis, vicemeras Virgilijus Pozingis, administracijos direktorius Sigitas Šeputis. Abiturientams įteikti mero padėkos raštai ir simbolinės dovanos, Savivaldybės svečių knygoje jie įrašė savo linkėjimus rajonui ir kitų laidų abiturientams. Antai Šilutės Vydūno gimnazijos abiturientas Justinas Martinkus Šilutei linkėjo tapti laisvu ir turtingu miestu, kuriame žmonės gyvena turėdami gražią bendrą viziją, o abiturientams – garsinti miestą darbais.
Jauniesiems mūsų krašto šviesuliams, išskirtiniams mūsų savivaldybės abiturientams, sėkmingai įveikusiems egzaminų sesiją, turintiems ambicingų gyvenimo planų, meras V. Laurinaitis negailėjo pagyrų. Dėkodamas už jų maksimalius rezultatus, kurie, be abejo, iš abiturientų pareikalavo nemažai pastangų, kruopštaus darbo ir bendradarbiavimo su pedagogais, linkėjo svajonių išsipildymo.

Vydūno gimnazijos abiturientė Geistė Tubutytė planuoja studijuoti mediciną.

Keturiolikai rajono abiturientų įteiktos padėkos ir simbolinės dovanos, priminsiančios Šilutės kraštą, kuriame jie visada bus laukiami.
Padėkos įteiktos Šilutės pirmosios gimnazijos abiturientei Donatai Vaičiulytei, kurios lietuvių ir anglų kalbų žinios per valstybinius egzaminus buvo įvertintos aukščiausiais balais – šimtukais. Padėką Donatai perduos gimnazijos direktorė Laima Spirgienė, nes Donata jau buvo gavusi dovanų kelionę, tad apdovanojimų ceremonijoje dalyvauti negalėjo. Šimtukais įvertinti Vainuto gimnazijos abiturientės Jurgitos Gečaitės ir Vydūno gimnazijos abituriento Lauryno Bičkausko matematikos ir informacinių technologijų egzaminai. Jurgitą pasveikinti atvyko gimnazijos direktorius Antanas Jonikas ir artimiausi jai žmonės – mama Eleonora ir vyriausias brolis Tadas. Jurgita šeimoje yra penkta iš septynių brolių ir sesių.
Šiemet anglų kalbos žiniomis ypač išsiskyrė Šilutės miesto gimnazijų abiturientai. Šimtukais įvertintos Pirmosios gimnazijos abiturientų Deimantės Žemgulytės, Martyno Jako, Pijaus Jakšto bei Saulės Drakšaitės, Vydūno gimnazijos abiturientų Mildos Gatelytės, Mindaugo Ranausko, Justino Martinkaus, Geistės Tubutytės, Edgaro Bytauto anglų kalbos žinios. Šimtuku iš anglų kalbos egzamino džiaugiasi ir Rimantė Venckutė iš Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos. Rimantė domisi kalbomis, tačiau pripažįsta, kad mokantis gimnazijoje nebuvo disciplinų, kurios jos būtų visai nedominusios. Imli kalboms ji buvo ir puiki matematikė. Rimantė svajoja studijuoti skandinavų kalbas. Rimantę labiausiai žavi Švedija, kurią tikisi pažinti iš arčiau. Jos bendramokslis Benas Kakta 100 balų surinko per valstybinį biologijos egzaminą.

Laima PUTRIUVIENĖ

Vydūno gimnazijos abiturientė Milda Gatelytė pasirašo Savivaldybės svečių knygoje.

Savivaldybės vadovų padėka Vainuto gimnazijos abiturientei Jurgitai Gečaitei.

Hits: 176

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotariečių dovana Šilutės ligoninės slaugytojoms

Šilutės Rotary klubo (2020-2021 m. prezidentas Šarūnas Stancikas) nariai, suprasdami medikų pasiaukojamo darbo svarbą gydant šilutiškius pandemijos sąlygomis, nutarė įteikti Šilutės ligoninės medikams kuklią dovanėlę: Klaipėdoje pradėjusio veikti „East Island SPA“ centro kompleksinių paslaugų kuponą ir 10 masažų kuponų. Šiandien, ketvirtadienį, šie dovanų kuponai įteikti Šilutės ligoninės medikų kolektyvui. Penkių minučių susitikime dovaną iš Šilutės RK prezidento Š. Stanciko priėmė ligoninės vyriausiasis gydytojas Viktoras Šileikis (jis irgi rotarietis) ir šios ligoninės slaugos administratorė Birutė Jurjonienė. Nuoširdžiai padėkojęs Šilutės klubo rotariečiams,

Elektroniniai sukčiai Lietuvoje iš gyventojų išvilioja milijonus  

Lietuvos bankų asociacijos (LBA) duomenimis, vien pirmąjį šių metų ketvirtį elektroniniai sukčiai iš Lietuvos gyventojų išviliojo 2,9 mln. eurų, tuo pačiu laikotarpiu pernai nuostoliai siekė 1,2 mln. eurų. Ekspertai situaciją sieja su pandemijos kasdienybe: darbu iš namų, nuotoliniu bendravimu bei noru „įdarbinti“ susitaupytus pinigus. Pirmąjį 2021 metų ketvirtį LBA priklausantys finansų bei kredito rinkos dalyviai užfiksavo 472 sukčiavimo incidentus elektroninėje erdvėje – maždaug šimtu daugiau nei vidutiniškai per ketvirtį pernai. Tiek atvejų gausa, tiek padaryta žala labiausiai išsiskiria investiciniai sukčiavimai:

Ką minėsime 2022 metais?

Seimas svarstys ir priims nutarimą, ką minėsime kitais metais. Paskelbimo atmintinais metais nutarimai priimami iš anksto, tad dabar Seimas dėmesį skiria 2022 metams. Pradžia padaryta: Seimo Švietimo ir mokslo komitetas pritarė 12 nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais.   Švietimo ir mokslo komitetas posėdyje svarstė 12 Seimo nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais. Atsižvelgiant į projektų gausą ir siūlomų minėti progų įvairovę, komiteto nariams buvo pasiūlyta įvertinti, ar visi projektai yra vienodai svarbūs ir reikšmingi. Komiteto

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Taip pat skaitykite