Gaminsiu pieno produktą. Kokie maisto pramonės įrenginiai reikalingi?

Maisto pramonė visada sulauks daug dėmesio, kadangi žmonėms reikia valgyti reikia, o daugelis siekia ne tik papildyti skrandžius, tačiau taip pat ir valgyti labai skaniai. Jeigu jau seniai Jums kirba mintis, kad laikas pagaliau gaminti sūris arba sviesto bei kitus pieno gaminius –  tokiu atveju pirmiausia reikalingi specialiai tam kurti maisto pramonės įrenginiai, kurie garantuoja ne tik našų, tačiau taip pat ir tikslų darbą.

Homogenizatorius – maisto pramonės grandinės dalis

Maisto pramonėje vienas svarbiausių įrenginių yra homogenizatorius, kuris garantuoja, kad kuriant produktus bus pasiekiamas maksimalus tikslumas. Kai tenka dirbti su pieno gaminiais, svarbiausia yra ne tik skonis, tačiau ir nauda žmogaus organizmui. Tokiu atveju reikalingas minėtasis homogenizatorius, kuris būtinas laboratorijose. Svarbiausia rinktis tinkamiausią sistemą. Kadangi šiuo metu jų pasiūla itin plati, nėra paprasta neturint patirties rasti tinkamiausią.

Sviesto gaminimo galimybės

Dar labai daug dėmesio sulaukia tie maisto pramonės įrenginiai, kurie yra skirti sviesto gamybai. Paprasčiausias sviestas yra vienas natūraliausių ir tuo pačiu žmogaus kūnui reikalingiausių produktų.

Svarbiausia rasti tokius įrenginius, kurie veikia reikalaudami iš žmogaus kuo mažiau darbo. Tokios sistemos dažniausiai yra inovatyvios. Kainuoja kiek daugiau, tačiau tikrai apsimoka.

Valymo įrenginiai

Maisto pramonės sektoriuje daugiau dėmesio tenka skirti ir valymui, kuris garantuoja, jog bus laikomasi ne tik higienos normų, tačiau ir bus pasirūpinama, kad žmogus kasdien valgys sveiką bei skanų maistą. 

Viskas būna paprasčiau, kai naudojamasi specialiomis sistemomis.

Sūrių gamybos aparatas

Kitas daugelio lietuvių labai mėgstamas ir patinkantis gaminys yra sūris. Vadinasi, juos gaminti tikrai verta. Svarbiausia rinktis gerą pagalbą, kuri padeda gaminti greičiau ir kartu tiksliai. Šiuo metu sūrių gamybos aparatų pasiūla labai plati, tad renkantis taip pat verta tartis su specialistais, kurie pagal Jūsų poreikius gali padėti rasti labiausiai tinkamas sistemas.

Maisto pramonei reikalingą įrangą rasite čia: https://linchema.lt/

pr2021/138

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kepyklose – kūčiukų kepimo įkarštis. Krosnys bus užgesintos tik Kūčių vakarą

kūčiukų

30 sunkvežimių kūčiukų – tiek jų po Lietuvą pasklis vien iš kepyklos Panevėžyje, kur pastarosiomis savaitėmis krosnys negęsta net ir naktį. Išlaikyti lietuvišką kūčiukų kepimo tradiciją – itin atsakinga užduotis. Aukščiausios rūšies miltai ir aguonos, dėmesingai maišoma ir kildinama tešla, tiksliai formuojami mažieji „duonos kepaliukai“ ir jų kelionė į milžinišką krosnį. Kiekvienas kepėjų žingsnis yra gerai pamatuotas ir apskaičiuotas. „Per gana trumpą laikotarpį turime iškepti tiek kūčiukų, kad jų užtektų trims milijonams“, – sako kepyklą Panevėžyje valdančios bendrovės „AR Maistas“

Lumpėnų bibliotekai – 70. Istoriją kuriame kartu…

„2021 m. lapkričio 25 d. Pagėgių savivaldybės administracijos Lumpėnų seniūnijos laisvalaikio salėje atgimsta praeitis ir vėl ataidi iš glūdumos buvę metai“, – šiais žodžiais prasidėjo Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos 7 klasės mokinio Elijaus Andriukaičio skaityta Lumpėnų bibliotekos istorijos apžvalga, prikėlusi 7-is dešimtmečius menančią bibliotekos praeitį. Istorijos vingiais Renginio metu pakeliauta istorijos vingiais – prisimintos čia dirbusios bibliotekininkės, pastatų, glaudusių Lumpėnų biblioteką, istorija, apžvelgta vykdyta veikla. Išsamios apžvalgos baigiamąjį žodį tarė šventinį jubiliejinį renginį vedusi Pagėgių sav. Vydūno viešosios

Kaip bendrauti su sudėtingais lankytojais?

Kasdien kultūros sferos specialistai neišvengiamai susiduria su sudėtingais lankytojais. Ar išties lankytojas visada būna teisus? Lapkričio 25 dieną įvykusių mokymų „Sudėtingi lankytojai: bendravimas ir aptarnavimas“ metu Šilutės rajono kultūros darbuotojai bei Palangos miesto, Kretingos, Klaipėdos rajonų bibliotekininkai sužinojo, kaip išlikti ramiu bendraujant ir nepatekti į konfliktinę situaciją. Mokymų lektorius, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto dėstytojas, verslo vadybos bei socialinės psichologijos profesionalas Juris Belte pateikė konfliktinių situacijų pavyzdžių ir apžvelgė bendravimo su lankytojais kultūros psichologinius aspektus. Dalyviai sužinojo apie

Sulaukėme žiemos: savaitgalį bus šalčio

Penktadienio rytą Šilutėje prireikė atidumo ir atsargumo: po vėjuoto ketvirtadienio, ypač jo vakaro, kai ir snyguriavo, iškritęs šlapias sniegas per naktį sušalo, tapo slidu. Sinoptikai praneša, kad savaitgalį taip pat sulauksime šalčio.  Penktadienio naktį slinkęs ciklonas didelę šalies dalį prausė lietumi, ūžavo smarkus vėjas, Šilutės krašte krito šlapias sniegas. Po tokio atlydžio ėmus plūsti šaltesniam orui pradėjo formuotis plikledis. Dieną irgi plūs vis šaltesnis oras, tad plikledis išsilaikys, prie ledo prišalęs sniegas vers elgtis atsargiau ir vairuotojus, ir pėsčiuosius. Temperatūra

Taip pat skaitykite